LIFEWAVE valgustehnoloogia kogemused

ALUSTASIN LifeWave plaastrite kasutamisega JUUNI keskel 2023 a. Miks? Sest nende geniaalne valgus-tehnoloogia köitis mind 🙂

Tagasi vaadates täna jaanuaris 2024 ehk 7 kuud hiljem, saan tõdeda, et need on geniaalse toimega terviseabilised ja tõesti toimub nn. hiiliv tervenemine.

Kui siin soovitati teha enne plaastrite kasutamist foto endast, siis mina ei teinud, sest piisab sellest, kui tuttavad inimesed hakkavad ütlema-küsima: „Mida sa endaga teinud oled? paistad noorema ilmega!“ – ja nii muide on ka!

Need plaastrid töötavad kõige paremini meie kehaga, kui meil on rakkudes piisavalt elektrolüüte, mikroelemente, vaske, aminohappeid. Ja vett – võimalikult head, struktueeritud vett 20-30 ml keha iga kg kohta ööpäevas. Sest nii energiaravi, kui akupunktuur, manuaalteraapiad, magnetilised ja elektrilised ja valgusteraapia energiaseadmed nõuavad täielikke elektrolüütide varusid – st. Mg – Ca – K – Na – NaCl – kusjuures just täielikult imenduvaid (orgaanilisi) mineraalide vorme ja mikroelemente (Cu, S, Se, Si, Mn, Mo jms). Meie keha mineraalaineid ise ei tooda!

Käesolevaga jagan kogemusi plaastritega, mida olen kasutanud või jätkuvalt kasutan.

ALAVIDA (nahk, kollageen, telomeerid !!!, isegi und mõjutab) – selle kasutamist on olnud sügisel 2 kuud jutti; Täheldasin esimese poole ööune sügavaks muutumist (ei kuule ega ärka enam kergelt üles). Naha osas – nahk on parem küll ….kuid talv tuli peale ja nahk …no pole tõesti jaanuaris nii hull kui varem talve ajal…suvel tundus nahk oluliselt parem, ka näos…kuigi mul ka X39 kasutusel alles 4 kuud…Võtsin nüüd uuesti Alavida, seekord 5 ööd peal ja 2 paus. Mulle meeldib just parempoolne meelekoht. Taas uni hea.

Aroomi sprayd Shine ja Dream (koostised on ägedad) – vastavalt randmele pihustada hommikul ja õhtul ja hingata 7-8 korda sisse – alguses tundusid mitte just kõige meeldivamad lõhnad, aga nii nädala mööduses hakkasid tohutult meeldima….ja nad tõesti kuidagi mõjutavad, Shine ergutavalt hommikul ja Dream rahustavalt enne uinumist. Shine võib päeva esimesel poolel korrata.

X49 (lihased, luud, veresoonkond) – esimesel päeval, kui peale sai (augusti keskel), hakkasin õhtul tajuma surinat vasaku jala keskmises varbas…selle varba ots oli varem tuim olnud, enam mitte! Hommikuti olen harjunud ka kükke tegema võimlemise ajal, ja kusagil 10 päeva X49 kandmise järel tajusin, et alguse kangust enam pole. Maatööde tegemise ajal alaseljal kandes ei olnud enam sellist järgmise päeva ränka kangust kehas. Lisaks bioresonants aparaat näitab, et osteokaltsiin ja luutihedus on kõrgem ning EMF kiirguse mõju on vähene või on olnud ka kadunud. (loe X49 kirjeldust, siis saad teada). Kui selgrool on olnud valulikke lülipunkte, seal peal kandes, ka aidanud. X49 või X39 arvele saan kanda ka ühe kummalise aastatepikkuse ebamugava aegajalt esineva valu aistingu kadumise alakehas, vasakul pool, mille üle on suur rõõm. Seni tagasi pole tulnud. Ja kael pole ka enam sedasi kange nagu varem sagedasti.

AEON (põletikud, valud, stress) – väga kenasti võtab valu ära. See mu lemmik, sest stimuleerib SOD tootmist! (loe: https://tervistagasi.eu/aeon-biofototeraapia-plaaster/) Hoiab pahalasi kontrolli all – mul on vasak kõrv 1990-ndate mobiilidega ära rikutud ja krooniliselt nõrk koht, kus coccidel meeldib pesa teha (kannan kõrva taga või lõua all, kus palpeerin, et tajuda punkti, kuhu asetada). Näiteks, kui on lihaspunkte valulikke, siis Aeon peale ja paari h pärast pole enam valulik. Aeon – põletike plaastrit olen kandnud teadlikult kogu aeg, vahel on nädalasi pause vaid, sest põletiku koldeid esineb inimestel ikka kehas. Kui kehas on lihastes valulikke punkte, olen kleepinud Aeon hommikul ja õhtuks on kadunud valulikkus. Aeon on ka stressi maandaja. NB! SOD stimuleerib. AEON plaaster on üks äärmiselt hea asi. Mul mitmed tuttavad kiitnud, ka Kaia-Liisa Reinut 🙂

CARNOSINE (aju, võhm, südame tervis, närvisüsteem, silmad) – Kui ma panin Carnosine juunis esimest korda peale, siis minu keha andis kohe märku, et toimib. Õhtul külas olles hakkasin tajuma kummalisi sipelgaid, torkeid jalgades, ja kuumust, peale plaastri eemaldamist mõne min pärast vaibus. Seega toimis! Teine päev ka kergelt need aistingud, aga edaspidi pole sedasi tajunud. Alati võib kandmise aega vähendada, ei pea 12 h jutti hoidma. Pärast saab sama plaastrit edasi kasutada, kuni teeb oma töö 12 h ära. Carnosinega tajun, et mõjub silmadele ka. Silmad on muutunud nii kergeks ja niiskeks, pole enam kuivad. Arvutiväsimust silmades, ei mäleta enam ammu. Veresoonkonna osas ei oska veel märgata. Paraku on olnud terve elu liiga palju istuvat tööd ja see kestab. Lisaks pärilik foon veresoonkonnaga 🙁 Praegu kannan carnosine 2-3 x nädalas. Viimati nikastasin raske kaubakasti valesti tõstmisega parema abaluu alt lihast, tekkis tajutav näriv valukoht. Katsetasin nüüd Carnosine sinna päeva ajaks 12 h ja juba järgmisel päeval tajusin, et oluliselt parem, kannan veel mõned päevad seda siis seal. Korras. X39 (tüvirakud, universaalne) – on mul alates septembri algusest. Harva teen ka pausipäevi sellega. Oli tunda, kuidas hakkas selle toimel miskit vanades kroonilistes kohatdes toimuma. Seda saab igaüks aru, kui oma keha aistinguid tajub. Püüan aasta kanda.

GLUTATIOON (detox, organite üldine toetus) – taas esimestel kandmise päevadel, ettevaatlikult 1-3 x nädalas, uriini lõhn muutus ebameeldivaks, higi lõhn samuti. Detox toimis. Kasutan 1-3 x nädalas. Bioresonants aparaat on näidanud vahel glutatiooni vähesust kehas, see ajendas eriti seda plaastrit kasutama.

SILENT NIGHT (melatoniin, uni) – see plaaster mulle ei meeldinud. Samas on see rangelt minu individuaalne teema. Unenäod muutusid vastikuks – kui panin ööseks 3 silma peale otsaette. Samas on ka punkt naba all, seal ei proovinudki. Kel probleeme melatoniini tootmisega, see plaaster peaks sobima hästi. Panna peale 20 min enne uinumist. Nt Naba alla 🙂

ENERGY ENHANCER (energia tasakaal) – pingelistel päevadel olen kandnud kaks paari, ühed talla all ja teised käsivarrel – väga hästi kannab jõuvarud õhtuni välja. Sobib kasutada detox kuuri ajal, kaalu langetamise ajal, krooniliste haiguste ajal, kui keha vajab lisa energiat. SP6 (sõltuvused, hüpotaalmus) – seda ma ei ole kasutanud.

LIPULAEV X39 – tüvirakke laiemalt aktiveeriv ja noorendav plaaster – kasutanud olen septembri algusest 2023, ehk veebruari alguseks 5 kuud, väikeste pausidega, ja 8.veebruaril sain esimese KONKREETSE KÜSIMUSE kahelt inimeselt: Mida ma olen endaga teinud, et näen parem, klaarim, noorem nagu välja ??? Seda tagasisidet ootasin ja see tuli!!! Jätkan aasta kasutust vähemalt. Noorendamine 10-15 a ja ka organismi seest poolt.

—————————————————————————————————

Ühe Eesti mehe kogemuse toon ära. Tegemist alkosõltlasega, kelle toetuse teekond: Päeval x49, X39, SP6, Glutathion, Aeon. Päevased rändavad. Näiteks X39 valu kohale seljal, Glutathion rinnale, Aeon kaelale, SP6 vasaku jala kanna juures olevale punktile. Parim on ka kõhu protokoll (küsi, saadan juhise) Ööseks Carnosin rinnal, Aeon 7 lüli kukla taga. Silent nights kolmandal silmal (see punkt mõnele ei sobi, siis naba alla). Isud, tujud on leebemad, kehakaal vähenenud üle 20 kg ja stabiilne, toonuses. Hea jume. Kasutanud alates veebruar 2023.

—————————————————————————————————

Abikaasa (54 a) alaselg 4-5 lüli on ebaõnnestunult opitud üle 25 a tagasi ja see koht tal iga väikse külmetuse või tuule või liigse sauna soojaga on kas kange või tekib äge kiirgav närvipõletik ja on ka tuima alaselja valu esinenud, ja vahel väga vastikut tagumikku ja jalga kiirgavat tugevat närvipõletikku. Ta on ka ülekaaluline. Suvel ägedas faasis asetasime põletikukohale valuplaastrid (Icewave – kasutatakse mõnes riigis ka ametlikus meditsiinis) ja Aeon lähedale (põletike plaaster) ja 7-lülile X39 (või haige koha juude selgroole). Kui varem võttis aega 2-3 ndl või lausa mitu kuud, siis nüüd oli tulemus 3 päevaga ja mees jalul ja sellised voolmelised alaselja lihased ja kõvad kohad (spasmid) olid kõik kadunud. Sarnane kogemus ka lõunamaa reisi ajal, plaastritd toetasid toimekalt, tuntavalt selga. Temal aga pole püsivust, et end pikemate kuuridega aidata…kahjuks….

Plaastrid X39 (aktiveerib vaskpeptiidi tootmist) ja X49, mis toimetavad tüvirakkudega ja mille kasutamise ajal oleks tark lisa vaske sisse võtta (kas kelaadina või keelealuse rakusoolana (Cuprum cellsalt) või mõnes heas mineraalide kompleksis või klorofüllina), peab arvestama, et keha kohad, mis on kroonilist laadi või trauma üle elanud, need annavad tavaliselt tunda esialgu paar päeva või käib sealt läbi valusööste näiteks.

Plaastrite liiga intensiivne kasutamine (liiga palju plaastreid korraga peal!!!) on mulle üle 4 korra nn.kriisi detoxi seisundi peale toonud. Pea uimane, kerge valu otsmikus, kummaline väsimus äkki keset päeva. See möödub päevaga. Pärast energiataseme tõus. Lisada puhta sooja vee joomist või sidrunivee joomist jms.

NB! Detox kriisi alla ei kuulu sümptomid – lööve, jalgades raskustunne või peaksid voodis pikali olema, ei saa olla spasme, valusid jne. Need on haigussümptomid! Puhastus (detox) sümptomid võivad olla ainult – tunned rohkem väsimust, ebamugavust, vbl väike peavaluke, kerge uimasus. Abikaasa kasutas suvel peaaegu 1 pakk Glutathione plaastrit mitu korda ndl, samal ajal soovitab loodusravi terapeut Stella Jakobson juua savivett (bentoniit), ja tal ei ole väga tugevaid detoxi nähte tekkinud.

Aga kõige motiveerivam oli mul lugeda Telegram grupis, kuidas need naised, kes kasutanud juba 3-4-5 kuud….tänaval tuttavad küsivad, et mis teinud endaga on, et nii head välja näevad 🙂

Nende plaastrite taga on vinge geenius-teadlane David Shmidth! Üle 100 erineva patendi tal juba.

Minule tutvustas plaastreid loodusravi terapeut Stella Jakobson, siis Mare Laeks ja takka otsa veel Merle Heatundest ja kõik korraga ühel nädalal…mai kuus 2023 oli see….ja siis ma hakkasin uurima….

Telegramis on ka kogemuste jagamine loomade ravis – kassidel, koertel Aeon, X39 peamiselt. Hobustel AcuLife plaaster.

NB! PARASIITIDEST (mikro-makro / viirused, bakterid, algloomad, seened ja nende toksiinid) – NB! Plaastrid otse neid ei kõrvalda, küll aga tõstavad keha suutlikust nendega toime tulla.

MM sõnul on ekseem/psoriaas/akne esinemas nahal tsükliliselt: halb>vähem halb>halb jne. Patogeenide裂 tugevus liigub üles ja siis alla. Ja inimene ei tea, mis seda täpselt põhjustab, sest täpselt ei tea, kus tsükkel on, kas oled tsüklis seal, kus 1 kuu pärast hakkab halvemaks minema, nagu tavaliselt või 2 kuu pärast läheb paremaks jms.

Närvikahjustuse korral (see võib avalduda näiteks suure väsimusena, sclerosis multiplex, ALS, tuimus, torked, nõrkus jäsemetes, elu häiriv ärevus) tervenemine võib aga võtta aastaid – 2 aastat, 3 aastat ja isegi 4 aastat mõningatel juhtumitel.

Seega plaastrid + võimalikult puhas ja sinu kehale sobiv toit ning piisav puhas vesi ja vajalikud orgaanilised toidulisandid + mõõdukas füüsiline tegevus = väga kenasti oma tervisega hakkamasaamine! Üldine energia tase tõuseb!


LÄHEMALT PLAASTRITE = valgustehnoloogia seadmed plaastri kujul = OLEMUSEST: https://tervistagasi.eu/lifewave-fototeraapia-plaastrid/

Plaastrite tellimise võimalusi: https://tervistagasi.eu/lifewave-bio-foto-valgusteraapia-plaastrite-tellimise-juhis/