TOODETE KATALOOG

Tutvuge palun peptiidi – toodete kataloogiga klikkides SIIN

———————————————————–

Viide onkoloogiliste haiguste teemal seoses peptiididega dr Jaan Suurküla lehel (väliseestlane Rootsis):

http://doctorjaan5.wordpress.com/2011/08/14/usa-raviamet-surus-maha-efektiivset-vahja-ravimit/

Sankt-Peterburg / asutus – NPCRIZ

Revitalisatsiooni ja Tervise Teaduslik-tootmise Keskus

Bioregulatsiooni ja gerontoloogia instituudi ühise teadusliku uurimustöö tulemused:

NPCRIZ tootevalikusse on lisandunud uus onkofondi toode

REVIPLANT (200 ml)

Reviplant’i koostisse kuuluvad täiustatud aminohapete kompleksid ja taimeekstraktid.

REVIPLANT on ette nähtud kasvajate ravil kasutatavate keemia- ning kiiriitusravi preparaatide kahjustavate mõjude vähendamiseks inimorganismile ning samas, tõstab REVIPLANT kasvajarakkude vastuvõtlikkust keemia- ning kiiritusravile.

REVIPLANT aitab kaasa ravikuuri katkematule toimimisele, vähendades ravimpreparaatide kahjustavaid kõrvalmõjusid.

REVIPLANT on samuti näidustatud erinevate intoksikatsioonide mõjude vähendamiseks nagu: alkoholi- ja antibiootikumide intoksikatsioonid ning kõrgest loodus-, ning töökeskkonna reostusest tingitud intoksikatsioonid.

REVIPLANT on lisaallikaks järgnevatele ainetele:

Tauriin –  on väävlit sisaldav aminohape, mis moodustub metioniinist. Tauriin on ainuke teadaolev looduslikult esinev sulfoonhape Tauriini leidub loomsetes valkudes, kuid ta puudub täielikult taimses toidus. Tauriini sisaldavad muuhulgas merekarbid, kala, linnuliha ning seda lisatakse laste valmistoitudele. Vabadest aminohapetest on just tauriini rinnapiimas kõige rohkem. Vereplasmas on selle ühendi sisaldus 0,2-0,8 mg.

See hape on organismile tingimuslikult oluline, mis tähendab, et näiteks tugeva stressi või füüsilise kurnatuse korral hakkab organism eraldama tauriini, sest selle taastootmine organismis on nendel tingmustel võimatu. Tauriin osaleb sapphapete sünteesis, südamelöökide regulatsioonis, aju neuronite ja kesknärvisüsteemi tegevuses, membraanide stabiilsuse säilitamises ja nägemises. Ta on antioksüdant ja soodustab kahjulike ainete eemaldumist organismist.

Valiin – asendamatu, organismi tööd stimuleeriv aminohape. On vajalik lihaste ja närvisüsteemi ainevahetuses, taastab kahjustunud kudesid.

Arginiin aeglustab  kasvajate  arengut, sealhulgas ka vähkkasvate, stimuleerides organismi immuunsüsteemi, suurendades harknäärme, mis toodab T – lümfotsüüte, aktiivsust ja suurust. Arginiin on kasulik inimestele, kes kannatavad HIVi – ja pahaloomuliste kasvajate tõttu,  samuti kasutatakse ainet krooniliste maksahaiguste puhul. Seemnevedelik sisaldab arginiini, seetõttu on ariginiini kasutatud meeste viljatuse kompleksravis. Ariginiini on suurel hulgal sidekoes ja nahas, mistõttu on see tõhus erinevate vigastustuste ja traumade ravis. Arginiinil on oluline osa lihaste ainevahetuses. Ariginiin aitab säilitada optimaalset lämmastiku tasakaalu organismis, aidates väljutada liigset lämmastikku.  Arginiin on paljude  ensüümide ja hormoonide koostisosa. Stimuleerib insuliini tootmist kõhunäärmes olles vasopressiini (hüpofüüsi hormooni) koostisosaks , aidates sünteesida kasvuhormooni.

Leutsiin – asendamatu aminohape. Aitab kaitsta lihasmassi ja on energiaallikaks, samuti aitab kaasa luude, naha, lihaste taastumisprotsessidele peale traumasid ja operatsioone. Leutsiin alandab veresuhkru taset ja stimuleerib kasvuhormooni teket ja vabanemist.

Isoleutsiin – üks asendamatuid aminohappeid, mis osaleb hemoglobiini sünteesis. Samuti stabiliseerib ja reguleerib veresuhkru taset organismis  ja organismi energiaga varustamise  protsesse. Isoleutsiin toimib lihasmassi ainevahetuses.  Isoleutsiin – üks kolmest hargnenud aminohappest. Need aminohapped on vajalikud sportlastele, kuna need suurendavad vastupidavust ja aitavad taastada lihasmassi. Isoleutsiin on vajalik paljude  vaimuhaiguste puhul, selle aine vähesuse sümptomid sarnanevad hüpoglükeemiale.

Reviiplanti koostisse kuulub väga tõhus fütontsiidiide kompleks, mis vähendab erinevate toksiinide mõju inimorganismile…
REVIPLANT on ainulaadne mitte ainult Venemaal, vaid ka välisturgudel.

Allpool olevast lingist avaneb REVIPLANTi kohta läbi viidud teadusuuring. Kui keegi oskaja võtaks vaevaks see tõlkida ning meile kõigile edastada kokkuvõtva referaadi, oleksin selle eest väga tänulik. http://npcriz.ru/life/1/347/

 

ENSIL                                                                                          90 – 0,31g kapslit

 Baas 283746 onkoprotektor

Teile esitletakse kaht preparaati ühes tootes. Ühest küljest on Ensil preparaat, mis parandab tunduvalt kudede hingamise ja regeneratsiooni parameetreid. Teisest küljest, näitas Ensil ennast onkoprotsessi võimsa profülaktilise vahendina, mis on palju kordi kliiniliselt tõestatud. Töö preparaadi kallal kestis 6 aastat ja selle loomise protsessis sai selgeks  Ensili palju suurem tähtsus, kui lihtsalt ensüümne preparaat.

Koostis:

            L-karnitiin, L-tsüsteiin, merevaikhape, punase päevakübara ekstrakt, vitamiinide kompleks (sisaldab vitamiine A, B1, B2, B5, B6, B12, C, D3, E, foolhapet, nikotiinamiidi, biotiini), koensüümi Q10. Lisaained: МКC  või laktoos ja kaltsium stearaat.

            Kasutusvaldkond:

  rehabilitatsioon peale raskeid traumasid, haigestumisi, infarkti, insulti, operatsioone;

            onkopatoloogia profülaktika;

            erinevad immuundefitsiidid;

            operatsiooniks valmistumine;

            enneaegse vananemise profülaktika;

            ainevahetuse häired.

            Kasutussoovitused:

            on hüdroksükaneelhapete, kofermendi Q10, karnitiini ja mervaikhappe allikas, vitamiinide A, C, D3, E, B1, B2, B6, B5, B9, B12, biotiini ja nikotiinamiidi lisaallikas. Täiskasvanutele 1 kapsel 3 korda päevas söögi ajal. Tarvitamise aeg – 1 kuu.

 

 REVIFORT                                                                              60 – 0,6 g kapslit

            Laialdase mõjuga onkoprotektor

Kõrge väärtusega seened on juba ammu immunoloogia ja onkoloogia spetsialistide meeli köitnud. XX sajandi alguses ja IX sajandi lõpus on pidevalt otsitud uusi ja efektiivseid onkoprofülaktika ja immuunrestauratsiooni vahendeid. Revifort on esimene preparaat, mis kätkeb endas nii idamaiste kui klassikalise meditsiini erinevate voolude saavutusi. Esmakordselt on viidud kokku sellised tuntud seeneriigi kuninglikud esindajad nagu Šiitake, Reiši, Maitake ja Korditseps. Pöörasime tähelepanu neile juba kahetuhandenda aasta keskel ja hakkasime neid pingsalt uurima, kuna põhilisi uurimisi kõrge väärtusega seente alal onkoloogias teostati vaid Jaapanis ja USA-s. Töö käigus saime aru, et nende väärtus ei ole teadlaste poolt veel täiel määral avastatud. Need on tõepoolest praktiliselt ainsad looduslikud glükaanide grupi allikad, mis sunnivad immuunsüsteemi aktiivselt ja mitmefaasiliselt  kasvaja rakke hävitama isegi kasvaja enda südames.

            Koostis:

            šiitake seen, reiši seen, maitake seen, korditsepsi seen, punane päevakübar, laminaaria vetikas, mineraalne segu 15-03 (tsink, vask, raud, mangaan, jood, seleen), lisaained: laktoos, talk, kaltsiumstearaat.

            Kasutusvaldkonnad:

            onkopatoloogia valdkond;

            erineva lokalisatsiooni ja protsessi staadiumiga onkohaigete kompleksravi;

            erineva geneesiga immuundefitsiidid;

            autoimmuunsed haigestumised;

            kroonilised hepatiidid;

            suhkruhaigus;

            südame-veresoonkonna patoloogiad;

            enneaegse vananemise profülaktika;

            ainevahetuse häired.

            Kasutussoovitused:

            lisaallikas tsingile, rauale, joodile, seleenile, vasele, mangaanile, hüdroksükaneelhappele. Täiskasvanutele 1 kapsel 2 korda päevas söögi ajal. Tarvitamise aeg – 1 kuu.