KONTAKT

ALTERNATIIV ehk TÄIENDMEDITSIIN  põhineb keha loomulike ravimehhanismide aktiveerimisel ja loodusliku-loomuliku tasakaalu taastamisel. Tegeletakse haiguste põhjustega, inimesse suhtutakse kui tervikusse, mitte “haige maks”, “haiged silmad” jne. Õpetatakse muutma toitumisharjumusi, eluviisi ja mõtteviisi, mis tõid kaasa haigusseisundi. Prof. Višnevski on tõdenud: „Meie kaasaegne meditsiin ei tegele pōhjuste otsimisega, vaid vōitleb mōttetult tagajärgedega.”

Kaasaegsed teadusuuringud kinnitavad, et iga patoloogiaga on seotud ka kindlate mikroelementide tasakaaluhäired. Elutähtsate mikroelementide defitsiidiga on seotud näiteks raskemetallide-antagonistide ladestumine.

TERVISELAEGAS tegutseb ajutiselt kodukontoris!

Uus koht Tartus on veel valmimas!

Mob 52 71 008

E-post: aire.maria@gmail.com

——————————————-

“Loodus ei survesta meid eal enese pealesurumisega. Loodus ei valeta kunagi. Tegelikult annab loodus vaid märku, kui sa pole õigel teel.
Haigus pole karistus, vaid märguanne, et peaks midagi muutma: toitumist, päevarežiimi või hoopis suhteid ja suhtumisi. Alati oleme ise teinud midagi arvestamata oma tegelikke vajadusi ja looduse kooskõla.”

Maret Makko