POLÜMEDEL

Toetav abivahend terviseprobleemide ajal

Tellimus saada palun: aire.maria@gmail.com

Aeg-ajalt teen ka ühistellimusi Slovakkiast. 

————————————————————————————

Sul on võimalus omandada sõjameditsiini unikaalne leiutis!

Korduvkasutatav elektreet – ost, mis toob Sulle rõõmu ja vaimustust, kui hakkad kasutama 🙂

 

POLÜMEDEL ehk ELPLAST on meditsiinilisest fluoroplastist (ftoroplastist) valmistatud polümeerkile. Selles on patenteeritud nanotehnoloogia abil talletatud kõrge tihedusega püsiv negatiivne elektrostaatiline laeng.

(Positiivsed laengud on tervisele kahjulikud. Näiteks tehis elektromagnet kiirgusväljad).

Elektreedi töötlemise tehnoloogia koroonalahendusega on ainulaadne ja sellel pole maailmas ekvivalenti.

Polümedel on polümeerkile (9 cm x 30 cm, paksusega 10-50 mikronit), millesse on spetsiaalse tehnoloogia abil pandud elektrilaeng üks tuhandik kulonit ruutsentimeetrile. Elektrostaatilises väljas toimub biokudede bipolaarsete molekulide orientatsioon aktiveerides füsioloogilisi protsesse välja mõjupiirkonnas ja sellega kiirendades kudede taastumist, luumurdude kokkukasvamist jne. Polümedel on täiesti “puhas” vahend. See suurendab organismi sisemisi ressursse ja sel pole kõrvalnähte.

POLÜMEDEL on toetav välispidine abivahend, mida saab kasutada igas meditsiiniasutuses ja majapidamises. See toimib mitte invasiivse negatiivse elektrostaatilise väljana ega sisalda kemikaale. Selline abivahend võiks olla igas koduapteegis või lausa igas käekotis või reisipagasis.

POLÜMEDEL on kasutusel ristküliku kujul, mille mõõtmed on 9×30 cm ja 9×15 cm, paksusega 10-50 mikromeetrit (3 korda õhem kui juuksekarv). Seda võib hoida mistahes kehaosal. Polümedeli elektriväli tungib sügavale (10-14 cm) kudedesse ja kutsub esile terve rea kasulikke biofüüsikalisi toimeid.

Maakeeles: Kui asetad elektreedi haigele kohale (kuhu iganes), siis selle negatiivselt laetud väljas spasmid kaovad, mikroverevarustus – ainevahetus iga üksiku raku tasandil paraneb.

Verevoolus saavad liikuda paremini minema toksiinid ja ainevahetuse jäägid ning paremini liikuda ka immuunsüsteemi ülesandeid täitvad rakud ja mikrotoitained. KÕIK SEE ON IGA TERVENEMISPROTSESSI ALUS!

Polimedel Smart fooliumPakutavad lahendused:

Kahe polümedeli komplekt liigestele Smart+Long 57,60 eur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Universaalne nanomask 47,00 eur

Unikaalne nanotehnoloogiaga mask, mille eesmärk on igakülgne abi kortsude silumisel, migreenide, ülemiste ja alumiste silmalaugude tursete leevendamisel ning nende paranemise kiirendamisel pärast operatsioone. 

Maski pakendis on ka polümedel varu elektreet.

Nano-osakeste korrapärane paigutus elektreedis tagab negatiivse laengu kogu toote ulatuses. See on täiesti ohutu ilma kõrvaltoimeteta. Materjali, millest Polümedel kile tehakse, kasutatakse ka veresoonte plaastrite jaoks. See tähendab, et selle kasutamine on täiesti ohutu.

 

 

 

 

 

 

Sinine aplikaator Smart  polümedeliga liigestele 15 x 9 cm  27,60 eur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sinine aplikaator Long liigestele polümedeliga 30 x 9 cm  38,40 eur

 

 

 

 

 

 

 

 

Asendus polümedel elektreet kartong pakendis

15 x 9 cm 18,00 eur

 

Asendus polümedel elektreet kartong pakendis

30 x 9 cm

25,00 eur

Asendus ehk kartong ümbrikute sees olev komplekt 15 x 9 cm ja 30 x 9 cm = 36,00 eur

Valmis õmmeldud abikott elektreedile 30 x 9 – 5,00 eur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tellimiseks saada palun epost:

aire.maria@gmail.com 

————————————————————–

 

Toimimispõhimõte 

Polümedeli mõju on sarnane füsioteraapiaga.

Elektrostaatilises väljas orienteeruvad bioloogiliste kudede dipoolmolekulid ja stimuleeritakse elektrokineetilisi protsesse, tänu millele aktiveeruvad omakorda kasulikud füsioloogilised protsessid keha kahjustatud piirkonnas.

Aktiveerub verevoolu paranemine kapillaarides, mis varustab rakke vajalike loomulike toitainetega. Taastub kehavedelike ainevahetus, mikrotsirkulatsioon kapillaarsüsteemis, verevoolu kiirenemine ja ka kõige peenemate kanalite funktsioon. Kiirendab kudede taastumist, ravib luumurde, vähendab valu, ravib põletikku jne. 

Kuna protsess ei hõlma ühegi keemilise aine invasiivset toimet, ei põhjusta see kasutamisel negatiivseid kõrvalmõjusid.

Polümedeli mõju

POLÜMEDEL on füüsikute ja arstide pikaajalise töö tulemus. See töötati algselt välja peamiselt sõjaliseks kasutamiseks traumameditsiinis ja ortopeedias.

Kliinilised uuringud on näidanud, et see toimib ka valuvaigistina. Kasutuskohas leevendab valu erinevate patoloogiate korral, aitab bronhide põletiku, kopsupõletiku, hüpertensiooni (kõrge vererõhu) korral. Kõrvaldab tursed, verevalumid, põletikud, lihaste ja veresoonte spasmid, stimuleerib kudede verevoolu.

Teaduslikud uuringud on näidanud, et kõik meie miljardid peamised rakud (punased verelibled) on negatiivselt laetudSelle omaduse säilitamine on vajalik tingimus, mis takistab punaste vereliblede agregatsiooni (rühmitamist) ja adhesiooni (kleepumist) ning “liiklusummiku” teket, mis raskendab vere ühtlast jaotumist sõna otseses mõttes igasse rakku.

Paljud kroonilised haigused saavad alguse mikrotsirkulatsiooni häiretest (verevarustuse häired). POLÜMEDELI sihipärase toimega veri lahjendatakse, küllastub hapnikuga ja selle vool paraneb. Selle tulemusena elimineeritakse ka hüpertensioon – vererõhk langeb. 

——————————————————————————————————————–

Polümedel on end praktikas tõestanud peamiselt järgmiselt: 

 
Polimedel - valuvaigisti
Valuvaigisti – erineva päritoluga valu tõhus vaigistus (menstruatsiooni valu korral asetada üks alakõhule ja teine ka vajadusel alaseljale püksivärvli vahele). Vahel võib valu alguses veidi tugevneda enne, kui vaibub. Võib vajadusel ka harjutada valu kohta ajaliselt lühikeste pealhoidmistega.
 
Valuvaigistav efekt saabub harilikult 10-40 minuti pärast ja samaaegselt toimub ka haiguse ra-v-i suurepärane toetus.
Kilet ei või järjest üle 48 tunni peal hoida. Kasutamist võib jätkata peale 10-tunnilist vaheaega. Põhjuseks pole see, et 48 tunniga tekiks negatiivne efekt, vaid et organism sellega ei harjuks.
 
Polimedel – tugiagent 1
Toetav vahend – luumurdude ja haavade paranemisel (parandab umbes 3 korda paranemisprotsesside kiirust)
Polimedel - paranemise kiirendaja
Kiirendab – liigeste ja pehmete kudede põletikuliste haiguste taastumist
 
Polimedel-põletused
Toetab tõhusalt – ortopeedias, traumakirurgias ja põletuste korral
 
Polimedeli kosmeetiline toime
Kosmeetilistel eesmärkidel (parandab ju naha ainevahetust) ja plastilise kirurgia operatsioonist taastumise jaoks
 
——————————————————————————————————————–
 

Millised on Polümedeli peamised mõjud?

Paranemise kiirendamine

POLÜMEDEL aitab oluliselt kaasa regeneratsioonile (paranemisele)

Vererõhu langetamine

POLÜMEDEL’i kasutamine põhjustab vererõhu langust.

Regeneratsiooni toetus

POLÜMEDEL paneb lümfi liikuma, aktiveerib kogu keha kaitsemehhanismi.

Tugev põletikuvastane toime

POLÜMEDELi üks olulisemaid toimeid on tugev põletikuvastane toime.

Tursevastane toime

Enamasti suudab POLÜMEDEL turse tekkeni viinud põhjustele reageerida ja neid edukalt maha suruda.

Antiseptiline toime

POLÜMEDEL suudab pärssida haigusi tekitavate mikroobide kasvu ning koos paranemisprotsesside kiirendamise võimega saavutab ravi mädaste protsesside vastu.

Valuvaigisti

Kliiniliselt on tõestatud, et mõnel juhul on POLÜMEDELi valuvaigistav toime tugevam kui narkootiliste preparaatide toime, mida sageli kasutatakse kirurgias, traumatoloogias, onkoloogias ja ulatuslike põletuste korral. Polümedeli asetuskohas tekib kerge soojatunne, vereringe ja mikrotsirkulatsioon paranevad. See mõjub põletikuvastaselt ja võtab valu ära. 

Kudede verevarustuse normaliseerimine

POLÜMEDEL suudab saavutada normaalse kudede verevoolu väga kiiresti, mõnekümne minutiga.

POLÜMEDEL (täpsemalt selle väli) on võimeline toimima mitte ainult erütrotsüütidele, vaid ka teistele vererakkudele, mis seega oma ülesandeid paremini täidavad.

Bioloogiliste vedelike struktuur

POLÜMEDELI abil saame struktureerida kõik oma sisemised vedelikud – vereplasma, lümf, aju- ja seljaajuvedelik, rakusisene ja rakkudevaheline vedelik, vedelik liigestes jne.

Üldise ja kohaliku immuunsuse aktiveerimine

Pärast POLÜMEDEL polümeerkile pealekandmist toimuvad veres spetsiifilised muutused – muutub leukotsüütide ja lümfotsüütide, makrofaagide ja immunoproteiinide arv, mis on märk immuunsuse tugevnemisest.

Farmakoloogiliste preparaatide ja ravimite toime tugevdamine

Polümedel aitab parandada vere mikrotsirkulatsiooni, ainete transporti ja aktiveerida biokeemilisi protsesse. Ravimid hakkavad seega avaldama tugevamat toimet, sageli on tulemuse saavutamiseks vaja isegi nende väiksemat annust.

Kasutusviis

POLÜMEDEL on kasutusjuhiste täitmise korral korduvkasutatav (Eestis on kogemus isegi 10 aastat) tänu oma ulatusele (ca 10 cm nahapinnast sügavamale), lihtsalt asetage see vabalt näidatud kehapiirkonnale. Elektrostaatilist välja kannavad edasi ainult looduslikud ained ja materjalid (puuvill, lina, klaas, puit jne), mida aga neelavad sünteetilisi aineid ja metallid).

Seetõttu aseta POLÜMEDEL otse nahale lisatud puuvillasest materjalist aplikatsiooni abil, mitte läbi riiete (mis võivad olla sünteetilised).

 

Kui te kannate sünteetilisest materjalist riideid, siis enne kile kätte võtmist kaotage endalt elektrostaatiline laeng, puudutades mingit maandatud metalleset. Hoidke polümedelit niiskuse eest. Kilet võib puutuda vaid puhaste ja kuivade kätega.

 

Kilet ei tohi kortsutada ega vees leotada ega hoida kehal, kui esineb tugevat higistamist. See kaotab siis oma omadused ja toime. Seega väldi ka märkimisväärset kortsumist. Oma omadused kaotanud kile omandab piimja värvi. Või kaotab võime kleepuda abipaberi vastu, mille vahele pakendatud.

 

Vajadusel puhasta elektreet meigieemalduspadjaga. Sagedase kasutamise korral eemaldage kile aeg-ajalt (2-3 korda nädalas) ümbrisest ja hõõruge seda meigieemalduspadjaga (piisab ühest korrast), isegi kui nähtavat mustust pole.

 

Kohanda pealekandmise aeg ja sagedus vastavalt näidustustele, järgi juhiseid. Soovitatav on peal kanda ka kogu öö. 

————————————————————————-

Siin on küll tsehhi keeles idee kasutusest, tõlge kahjuks puudub, aga visuaalselt on selgitus arusaadav (2,40 minutit):

 

https://polimedel.sk/polimedel/ako-pouzivat/

 

———————————————————-

Praktilised nõuanded POLÜMEDELI kasutamisel

POLÜMEDEL elektreeti on väga lihtne kasutada. Selle rakendamisel pole raskusi. Asetage valutavale, haigele kohale, eelistatavalt kaasasolevasse puuvillamähisesse (müüja annab ka tootega kaasa lihtsa kasutusjuhise).

 

Laiali laotatud kile-elektreedi elektriväli on palju tugevam. Elektreedi eluiga on palju pikem, kui seda palju ei kortsuta. Pakendis oleva kile mõõdud on 9 x 30 cm või 9 x 15 cm. Elektrivälja ulatuse sügavus, isegi lühemal versioonil, on piisav siseorganite mõjutamiseks (10 – 14 cm). Pikema elektreedi variandiga saab katta ka piisavalt suure keha piirkonna. 

 

Kui voldid kile kaheks kihiks – efekt ei mitmekordistu, vaid vastupidi, väljad töötavad üksteisele vastu ja elektreedi struktuur võib kahjustuda. Seetõttu ei ole mõtet kilet pooleks voltida ega kahte tükki üksteise peal kasutada.

(Valmistajatehas soovitab paberite vahele pakendatud kahekordse kile enne tarvitamist laiali võtta (paberid jäävad katteks kahele poole). Laialdane kasutuspraktika on aga näidanud raviefekti suurenemist kui kilet volditud olekust (nii nagu see on algselt pakendis) lahti ei võeta. Eks igaüks saab kogeda, mis tema puhul toimib paremini!).

 

Kogu kahjustatud piirkonda ei ole vaja elektreedi sisse mähkida. Piisab, kui kinnitada ühest küljest, et elektriväli tungiks vajaliku sügavuseni. Kui aga kehal on toimepiirkonnas metall (klambrid, implantaadid jms) või vardad on asetatud liiga sügavale koe sisse, siis on efekti tagamiseks parem kinnitada elektreedid mõlemalt poolt metalset osa.

 

Polümedelit saate oma kätega võtta igast kohast. Siiski tuleb meeles pidada, et kui kilet kätega puutuda, jäävad sellele rasvased sõrmejäljed. Kreemid, salvid ja nahk ise määrivad kilet. Rasvane nahk tuleb puhastada. Igasugune mustus võib peegeldada elektrivälja ja kõrvaldada selle mõju. Seetõttu on kilega kokkupuutel parem seda alkoholi või odekolonniga üle pühkida (ärge kasutage puhastusvahendeid) ja võite jätkata selle kasutamist. 

 

Kasutamise esimestel tundidel (harva päevadel) võivad haiguse sümptomid intensiivistuda. Kui teie seisund halvenes POLIMEDELi kasutamise alguses (see on individuaalne reaktsioon, seda ei esine kõigil) – ärge sattuge paanikasse ja ärge lõpetage kile paigaldamist. See on tingitud mõlemat tüüpi makrofaagide aktiveerimisest

 

Kõik, mis sellisel juhul teha tuleb – ära kanna polümedelit kohe mitu tundi järjest, vaid väiksemate “doosidena” 5-10 minutit ja pärast 1-2 tunnise pausiga. Me ei soovita peal kanda kohe terve öö ega esimesel korral ka mitte 24 tunniks. Alles siis, kui ägedad sümptomid hakkavad järk-järgult kaduma, saate kasutuse kestust aeglaselt pikendada. Laske end juhtida oma tajudest.

 

POLIMEDELI kasutamise skeem  on väga lihtne – tegutseme otse vajalikus kohas või valuliku organi lokaliseerimise piirkonnas. Rakenduse asukoha saate määrata täiesti iseseisvalt. Oluline on mõista põhimõtet: kui meil on valus koht või organ, paneme sellele elektreedi. Kui aga tahate kohe mõjutada kogu organismi – asetame suurematele veresoontele. 

Polümedeli mõju ei kao, isegi kui see veidi nõrgeneb. Seetõttu ei ole vaja ilmtingimata kõvema papi/kartongi tükkide vahele panna (kuigi see pole keelatud ja osad kasutajad leiavad, et see on elektreedile nö.turvalisem). Kaasas olev puuvillane vutlar on täiesti piisav ning lisaks kohandub selle kuju kõikide kehakumerustega.

(Ärge laske end sellest häirida, et kasutussoovitusi ongi erinevaid, leidke enda jaoks mugavaim).

 

Kilet on lubatud kanda erinevates kohtades kogu päeva jooksul. Rakenduse asukohta saate 24 tunni jooksul vastavalt oma soovile muuta. Sul oli see ühes kohas nt. 20 minutit ennetuseks, teisel tunnil teisel piirkonnal ja kolmandal terve öö, et r-a-vida midagi tõsisemat. Lase elektreedil toimida.

 

Kile saab kinnitada igast küljest. POLIMEDEL on laetud ainult inimesele kasuliku negatiivse elektrilaenguga. Seetõttu tekib selle ümber negatiivselt laetud elektriväli, mis ulatub mõlemalt poolt (üleval ja all) kile pinnaga risti. Ükskõik, kuidas sa seda ütled, see toimib. 

 

POLÜMEDELI kasutamise piirkonnas võivad tekkida ebatavalised aistingud. Inimene ei tunne elektrivälja mõju, sest meie kehas puuduvad vastavad retseptorid. Kuid mõnel juhul (isegi sageli) võime vereringe kiire normaliseerumise ja närvijuhtivuse mõjuga tunda kuumust, põletust, kerget kipitust ja isegi lühiajalist valu tugevnemist. See on väga individuaalne, üks ja sama elektreet võib erinevates inimestes tekitada täiesti erinevaid tundeid, ja kui keegi ei tunne midagi, ei tähenda see, et POLÜMEDEL ei töötaks. Jätkake asetamist/hoidmist, ebameeldivad aistingud kaovad ja ilmneb positiivne mõju.

 

Elektreeti ei või järjest üle 48 tunni peal hoida. Ravi võib jätkata peale 10-tunnilist vaheaega. Põhjuseks pole see, et 48 tunniga tekib negatiivne efekt, vaid et organism sellega ei harjuks.  Soovituslik kile kasutusaeg 40-60 minutit kuni ööpäev või enam, kuid mitte üle 2 ööpäeva
vaheajaga 10-20 tundi. Optimaalne kasutusaeg haaval on 20-40 minutit kuni valu kadumiseni, misjärel kile eemaldada ja korrata 1-2 tunni pärast. Optimaalset aega võib ka individuaalselt kindlaks teha. Tõsiste haiguste korral asetatakse Polümedel praktiliselt 8-12 tunniks,
nagu artriitide, artrooside, ostekondrooside jpm puhul. Krooniline valu möödub harilikult mõne seansi jooksul. Mõningatel juhtudel saabub analgeetiline (valuvaigistav) efekt 10 minuti jooksul.

 

Vastunäidustused

Elektreeti ei tohi asetada “märgadele” haavadele ja mädanikele, sest see takistab õhu juurdepääsu. Asetage kile naaberpiirkonnale või siis läbi “hingava” kahekordse riide. Samuti mitte lahtistele haavadele ja verejooksu kohtadele (aktiveerib verejooksu). Kui haav kinni õmmeldud, siis võib ettevaatlikult (kui ei immitse).

Onkoloogiliste haiguste puhul ei maksa kilet panna kasvajate piirkonda. (samas pole asi nii range, kuid alati konsulteeri arstiga ja kõike mida enda jaoks teed või teha lased – ikka vastutad ise).

Jäsemete luudel olevad metallplaadid ei ole vastunäidustuseks, kuid polümedeli asetuskoha valimisel peab arvestama metalli ekraniseeriva efektiga ja seetõttu tuleb kile asetada plaadi vastassuunda.

Vastunäidustused:

-Ärge kandke kile avatud verejooksu kohas või mädanevatel niisketel haavadel.

-Ärge asetage seda eeldatava sisemise verejooksu piirkonnas.

-Ei tohi kanda onkoloogilise kasvaja piirkonnas (omal vastutusel!)

-Ei tohi kanda üle kilpnäärme (kaela piirkond)

-Ei tohi kasutada südamepiirkonnas, kui teil on südamestimulaator.

Patsiendi vanus ei mõjuta Polümedeli mõju efektiivsust – ka 90+ aastaselt võib polümedelilt abi saada.

——————————————————————————————————————–

Põhjalik ülevaade polümedelist (tõlge vene keelest).

Kasutusideid ja skeeme: http://aigarsade.com/Polumedel.pdf

——————————————————————————————————————–

Ühe hea inimese hinnaline tagasiside:

“Kirjutan meie kaks lugu. Äkki on kellelegi kasu sellest.

Minu 4 kuusel ristitütrel avastatai 4-nda staadiumi vähk, mingis lümfisõlmes kõhus.Täpset diagnoosi enam ei mäleta. Maks ja kopsud olid siirdeid täis ja mingit lootust ei antud. Hakati keemiaravi tegema.  kolm kuud hiljem ei olnud muutusi. Siis tuli meil meelde,et on olemas nii õelda kosmose plaaster mis meid oli ennegi aidanud. Mõtlesime,et proovime. Kõik tuli ju ära katsetada.. Plaaster oli praktiliselt kogu aeg kõhu peal. Umbes kuu aega hiljem magnetis käies ütlesid arstid,  mis me teinud oleme – kasvaja on poole võrra väiksemaks jäänud ja verenäitajad on nii palju paremaks läinud. Veel viis kuud hiljem oli kasvaja kadunud. Nüüd on sellest 1,5 aastat möödas. Pisike preili on täie tervise juures.

Teine lugu on minu hea sõbraga , kellel avastati peas kasvaja. Siis andsin plaastri kohe talle kasutada. Kolme kuuga on kasvaja tugevalt tagasi tõmbunud ja peavalud peaaegu olematud. Tema paneb ööseks padja alla ja päeval hoiab pea vastas siis kui kodus on.

Sellised on meie kogemused vähiga lisaks muidugi igasuguste valude puhul kasutame kogu aeg. Plaastrid on meie teenistuses olnud umbes 12 aastat. Täpselt enam ei mäleta. Saime need ühe vene teaduri käest Venemaalt. tema ütles tookord, et see on KOSMOS, seda kasutatakse kosmonautide ja sportlaste raviks. Need kiled on papitükkide vahel ja küljed plaastiga kinni teibitud, et ära ei kaoks. Oleme mõned korrad papi lahti võtnud ja päikese käes laadinud. Nii ta palus teha. Meil tekkiski küsimus kui kaua need toimivad. Kas igavesti. Sellised siis meie lood.”

Ruth Rauniste

e-post 12.jaan 2016

——————————————————-

Polümedel elektreet-kilede tellimise võimalus:

Mob. + 372 52 71 008 

E-post: aire.maria@gmail.com


Kogemus märts 2024: “Ma arvasin et mul on kopsupòletik, nii kohutav kuiv köha oli, et ma ei suutnud isegi köhida, nii raske oli. Proovisin kòik ära, järgemǒöda purgid muudkui tühjenesid kodus. Olin juba lootusetu ja üks òhtu torkas polymedel pähe, 2 òhtut panin rinnale ja kolmandal hommikul ma enam ei köhatanud isegi. Kòrvaltvaataja jaoks ilmselt tundub mingi uuudumuudu, aga ma ise tunnen praegu meeletut vau effekti, mida oma nahal tunda sain. See oli lihtsalt uskumatu tervenemine. ”

TÄHELEPANEK (teadjamees Aigar Säde): “Polümedel elektreedi all organ puhkab”

“Võib panna küll vähikolde peale aga esimesel päeval tuleks panna kile südame ja kaela vahelisele alale, et avada südame pärgarterid.

Järgmisel päeval teha vere aktiveerimist,

sellel järgneval (kolmandal) päeval teha närvide taastamist ja siis alles panna ümbrik vähikolde peale (loomulikult tuleb loobuda nn vähipreparaatidest, sest kile võimendab kõike).

Enda peal katsetades toob polümedel hästi välja nn probleemkohad. Hea on, kui kasutad kile pealhoidmise ajal ka hingamistehnikaid (x-files). Huvitav on selle kile puhul ka see, et kui kasutatakse mingit kiirgusrelva, siis kui kile pommitatava koha peale paned, siis toimib see kaitsva ekraanina (annab kehale puhkust).”

KOGEMUS 2024 kevad: ” Olen sellest elektreedi toimest taas vaimustunud. Viimatine selgelt tajutav kogemus: jõudsin ülemineku ikka (hetkel 53 a) ja algasid kuumahood (aasta tagasi). need tabavad väidetavalt umbes 60-70% naistest. Üks mu klient kuulab ühe USA arsti (Dr Berg) videoõppe klippe, kus ta selgitas, et kuumahoode taga on ülekoormatud neerud/neerupealised. Samas Anthony William (meditsiinimeedium) paneb rõhu maksale. Eks mõlemad organid saavad tänapäeval ülekoormust. Kui ma aga sidusin selle nööridega pika abikoti abil polümedeli ühel päeval (umbes 2 kuud tagasi) esimest korda neerude kõrgusele seljal, tabas koheselt kuumahoog! …ja nii juhtus mitmel korral..otsustasin hakata öösel magama polümedeliga neerude peal. Ja tänaseks pole ma juba mingi 2 nädalat ühtegi kuumahoogu saanud. Mitte ainsatki ööpäevas. Samas ei saa ma garanteerida, et see igaühel nii läheb. “