POLÜMEDEL EHK ELPLAST

 

Teil on võimalik omandada Vene riikliku sõjameditsiini

unikaalne looming –

POLÜMEDEL (ELPLAST)

Polümedel on polümeerne kile (9cm x 30 cm, paksusega 10 – 50 mikroni), millesse on spetsiaalse tehnoloogia abil pandud elektrilaeng üks tuhandik kulonit ruutsentimeetrile. Kile elektrostaatilises väljas toimub biokudede bipolaarsete molekulide orientatsioon, mis aktiviseerib füsioloogilisi protsesse välja mõjupiirkonnas ja kiirendab kudede regeneratsiooni, luumurdude kokkukasvamist, omab lokaalset analgeetilist (valuvaigistavat) toimet  jne. Polümedel on täiesti “puhas” vahend. See suurendab organismi sisemisi ressursse ja ei oma kõrvalnähte.

 Kartong-ümbriku sees on omakorda valge ümbrik (tootmisaja kleepsuga), mille sees on kahe paberilehe vahel elplast-kile. Ostu korral kaasa turvalisima kasutamise juhised).

Raviprotsess toimub kile negatiivse laengu kaudu (inimene saab sellist laengut ka käies paljajalu maapinnal, õhust peale vihma ja äikest, näit. ka Tšiževski kroonlühter). Positiivse laenguga välju on meie elukeskkonas rohkem kui küllalt (tekitavad arvutid, mobiiltelefonid, elektro-magnetseadmed, sünteetilised materjalid jms), kuid need on organismile kahjulikud.

Kile elektrostaatilise välja mõju ulatub mitmete sentimeetrite sügavusse võimaldades POLÜMEDELI kasutada otse läbi sideme ja isegi läbi kipsi.

Polümedel soodustab põletikuliste protsesside paranemist, eemaldab valu, ei anna allergilisi reaktsioone ja soovimatuid efekte. Polümedel on odav ja efektiivne vahend, mis peaks olema igas koduapteegis.

Ärge hüljake uusi ideid mõtlematult ainult sellepärast, et see läheb vastuollu senise koolis ja ülikoolis õpetatuga. Skeptikud tunnevad end väga kaasaegsete ja tarkadena arvates teadvat kõike vajamata midagi uut ning püüavad seetõttu teisi sageli välja naerda. See alateadvuslik blokeeriv mehhanism on psühholoogidele hästi teada. Sellistest inimestest on kahju, sest nad mööduvad pimedatena sellest, mis on avatud ja kättesaadav. Ei ole vaja “uskuda – mitte uskuda”, vaid püüdke tundma õppida ja natuke mõelda ning kogemuste ja ajaga tulevad kindlasti nii usk kui arusaamine. Loodame, et Polümedeli unikaalsed omadused tekitavad teis rõõmu ja vaimustust.

———————————————————

 POLÜMEDEL skeemid

Kõige turvalisem ja mõjusam polümedel kile kasutamise viis

Aigar Säde ülevaade polümedelist: 

http://aigarsade.com/Polumedel.pdf

Ühe kliendi hinnaline tagasiside: Kirjutan meie kaks lugu

——————————————————-

Elektreedid füsioteraapias

Esmakordselt uuriti elektreete Jaapani füüsiku Eguti poolt 1919. aastal. Käesolevaks ajaks on nad küllalt hästi uuritud ja tehnikas laialdast kasutamist leidnud. Elektreetide bioloogilisi omadusi hakati uurima 20.sajandi 60-ndate aastate paiku. Leiti, et paljude biostruktuuride funktsioneerimises on elektreetsetel omadustel tähtis osa. Leiti, et elektreetide poolt tekitatud püsivad elektriväljad mõjutavad biostruktuure. Käesoleval ajal mõistetakse elektreedi all dielektrikut, mis säilitab kauaaegselt erinevat või ühesuguse märgiga elektrilaengut. Eksisteerib palju meetodeid elektreetide elektriseerimiseks, kus vastavad elektreedid säilitavad elektrilaengu mõnest päevast kuni aastakümneteni. Tänapäeva tehnikas kasutatakse  laialdaselt polümeerseid elektreete, mis kujutavad endast õhukesi elektriseeritud polümeerkilesid paksusega 3-50 mikromeetrit. Nii on näiteks suurem osa kaasaegsetest mikrofonidest, audiotehnikast ja telefoniaparaatidest valmistatud just polümeersete elektreetide põhjal.

Tähtis koht on elektreetidel bioloogias ja meditsiinis – keskkonnas, kus nad seni pole veel laialdast kasutamist leidnud, vaatamata sellele, et elektreetilist efekti on käesoleval ajal avastatud juba paljudes biostruktuurides.

Elektreetilise efekti tähtsus biostruktuurides põhineb tema edukates kasutusvõimalustes reas biofüüsikalistes fundamentaalsetes nähtudes.

 

Huvitav elektreetide kasutamise võimalus on seotud antitrombogeensete omadustega pindade valmistamisel. Elektreete on kasutatud pehmete kudede kokkukasvamise kiirendamiseks luude külge, pehmete kudede regeneratsiooni stimuleerimiseks värskete luumurdude puhul ja on ka teisi elektreetilise efekti kasutamise võimalusi meditsiinis. Vaatamata sellele on elektreedid seni leidnud meditsiinis küllalt piiratud kasutamist, mis võib olla seotud sellega, et vajalike omaduste ja pikaajalise stabiilsusega elektreete on raske saada.

Nüüd on välja töötatud õhukeste (paksusega 10-15 mkm) elektreetkilede tootmine, mida on mugav kasutada aplikaatoritena ja mis säilitavad pikaajaliselt oma omadusi. Selliste kilede katsetootmist alustas Sankt-Peterburgi firma “ELMET +”.

Selle firma poolt väljastatud elektreetne aplikaator “Polümedel” sai VF Tervishoiu Ministeeriumi sertifikaadi ja läbis kliinilised katsetused Moskva I. M. Setšenovi nimelise Meditsiiniakadeemia sisehaiguste kateedri rehabilitatsiooni ja füsioteraapia teaduslikus keskuses, Moskva 1. Gradski haiglas  ja Semaško nimelises Stomatoloogia Instituudis. Aplikaatori kasutamisel ilmneb kliiniline analgeetiline efekt s.o. tugeva valu intensiivne vähenemine kuni selle täieliku kadumiseni, kusjuures see säilub 50% ulatuses ka peale aplikaatori eemaldamist.

Polümeerne meditsiiniline elektreetne kile on elektriseeritud elektreense tehnoloogia abil ja säilitab oma elektrilisi omadusi pika aja jooksul.

Elektreetide omaduste uurimine N. Liidus ja välismaal näitasid traumatoloogias kõrget efektiivsust luumurdude ravimisel – elektrivälja negatiivne laengu mõjul. Viimased uurimused näitasid ka teiste kasutusalade efektiivsust. Nii näiteks saavutati elektreedi asetamisega erinevatele haiguspiirkondadele patoloogiliste sündroomide peatumist (artriidid, osteokondroos, radikuliit, põrutused, maksakoolikud jne.)

Elektreedi kile kujutab endast konkreetsete parameetritega negatiivse laengu elektrostaatilise välja ruumilist allikat. “Polümedeli” kile on 20 mkm paks ja elektriseeritud pinnatihedusega 10 Kl/cm2. Elektriseerimisel on kasutatud modifitseeritud koroonalahendust. Meditsiinis on lubatud kile materjalina kas Fotoroplast 4 või teised ftoroplastid. Kile laengu stabiilsus 98% niiskuse ja 45C* juures on vähemalt 3-5 aastat, aga normtingimustes (60% niiskust ja “0C*) säilub ta laotingimustes vähemalt mitu aastakümmet.

Fakt, et elektreetne seisund on avastatud kõikides biopolümeeride tähtsamate klasside (polüpepiidid, polüsahhariidid, polünikleotiidid jne.) membraanides, luudes, fermentides jne., annab tunnistust elektreetsete kilede reaalsest mõjust.

Kuidas Polümedeli pikaaegselt kasutada?

Kliki: Kõige turvalisem ja mõjusam polümedel kile kasutamise viis

Polümedel on absoluutselt “puhas” vahend. Tema mõju ei ole seotud kõrvaliste ainete organismi viimisega. Ta aktiveerib organismi sisemisi ressursse ja ei anna kõrvalnähtusid.

NB! Kile ennast ei tohi kortsutada ega murda. See ei tohi ka niiskust saada!

Olen valmistanud sellise aplikaatori kartongi, leikoplaastri ja marli abil.

photo 1 (13)

photo 2 (9)

photo 3 (3)

 

 

 

 

 

KASUTUSKOGEMUSED

 

Akuutsete ja krooniliste haiguste korral kasutada kile igapäevaselt, kuuriviisiliselt.

Kasutuskogemused näitavad, et luumurrud võivad paraneda ja luupahk imenduda kile välja abil 12 kuu asemel 20 päevaga (ka eakatel inimestel). Polümedel vaigistab igasuguse päritoluga valusid, vähendab turseid ja  põletikke. Bronhiidi, pneumoonia, hüpertoonia puhul kõrvaldab lihaste ja veresoonte  spasme, stimuleerib kapillaarverevarustust ja vere mikrotsirkulatsiooni. Kile polariseerib verd ja selle struktuur taastub. Veri muutub vedelamaks, küllastub paremini hapnikuga, vererõhk langeb. Valude puhul südames tuleb kile panna südamest kõrgemale, kuna just seal asuvad suured veresooned. Verehaiguste puhul tuleb kile panna küünarliigese kubitaalveenile (kust võetakse verd) või põlveõndlasse.

Kile panekul luumurrule regenereeruvad luud ja kõhred, taastuvad liigesesisesed sidemed. Selgroolülide vahelise songa puhul kaob põletikuline protsess. Istmikunärvi pitsituse puhul panna kile ristluule. Väga kiiresti paranevad nikastused, põrutused, neeru- ja maksakoolikud, migreen, naha kapillaarvõrgustik, liigeste krudin, podagrahaavandid, parodontoos. Taastab reieluukaela patoloogiat, sõrmede deformatsioonid annavad järele, muhud jäsemetel resorbeeruvad. Väga hea tulemuse annab osteoporoosi ravil – luu muutub justkui keraamiliseks. On selgunud, et kile tapab ka infektsiooni – mädapõletiku, osteomüeliidi, sinimädaniku – kõik kaob.

Eelmises lõigus nimetatud juhtumite puhul võib valuaisting algul küll tugevneda, kuid seejärel kindlasti taandub. Häid tagajärgi on saavutatud põletushaavade ravi puhul. Paraneb juuste kasv karvasibulate taastumise tagajärjel.

Valuvaigistav efekt saabub harilikult 10-40 minuti pärast ja samaaegselt toimub ka füsioloogiliste protsesside paranemine. Kile pealhoidmise aeg ei tohi ületada 48 tundi. Ravi võib jätkata peale 10- tunnilist vaheaega. Põhjuseks pole see, et 48 tunniga tekiks negatiivne efekt, vaid et organism sellega ei harjuks.

Optimaalne kasutusaeg haaval on 20-40 minutit kuni valu kadumiseni, misjärel kile eemaldada ja korrata 1 -2 tunni pärast. Optimaalset aega võib ka individuaalselt kindlaks teha. Tõsiste haiguste korral asetatakse Polümedel praktiliselt 8-12 tunniks, nagu artriitide, artrooside, ostekondrooside jpt. puhul. Krooniline valu möödub harilikult mõne seansi jooksul. Mõningatel juhtudel saabub analgeetiline efekt 10 minuti jooksul.

Kinnitades Polümedeli vajalikule kohale, võib tugitoolis istudes vaadata televiisorit, lugeda raamatut, rääkida telefoniga. Käimisel võib Polümedel kortsuda, laeng voolab välja ja nii kaotab kile oma omadused. Selle tõttu soovitame Polümedeli ümbris teha tugevast kartongist. Radikuliidi puhul võib kinnitada kile nimmepiirkonda ja siis võib töötada arvutil, koostada raamatupidamisaruannet, seista treipingi taga, töötada ehitusel või sõita autoga. Sellisel juhul kestab ravi mitu tundi.

Raviseansi optimaalne kehaasend on kas liikumatult istumine või lamamine. Liikumine pole keelatud, mis reaalsetes tingimustes tegelikult sageli ka toimub.

Kilet soovitatakse hoida ALATI enda juures kui hädaabinõu vigastuste, nikastuste, neuralgiate, kardialgiate, neeru- ja maksakoolikute ja hematoomide tekke puhuks. Pealegi on Teil võimalik aidata igaüht enda kõrval, kes satub situatsiooni, kus Polümedel võib avaldada oma päästvat ja ravivat mõju.

Kui Te nikastate tänaval juhuslikult jala, võite Polümedeli panna kohe valutavale kohale ja enamasti juba 15-20 minuti pärast olete võimeline edasi liikuma ning labajalaturset ei teki üldse.

Meie rakke toitvate verekapillaaride pikkus on ca 100 000 km, lümfikapillaaride pikkus aga 200 000 km. Organism on kanalite ja kanalikeste süsteem, kus peatumatult voolavad gaas ja vedelikud. Igasuguse haigusega kaasnevad lokaalse või üldvereringe häired, verepeetus e. staas. Meie keharakud ei võta oma toitaineid sugugi suurtest veresoontest, vaid võtavad hoopis  rakumembraanidele lähenevatest mikroskoopilistest kapillaaridest. Samade kapillaaride kaudu eemaldatakse ka rakkude ainevahetusjäägid. Kui mingi kapillaar on vale toitumise, saastunud õhu vms. tegurite tõttu jääkaineid täis, tekib  rakumembraani turse, kärbumine, moodustuvad valgutoksiinid.

Enne, kui asuda tablettide ja antibiootikumide võtmisele, tuleks alustada kapillaarvereringe taastamisega, s.t. puhastada verd, taastada mikrotsirkulatsioon vabastades tee fagotsütoosile – haigusttekitavate bakterite organismist eemaldamise mehhanismile – vereplasmas mikroobid kleebitakse, haaratakse, hävitatakse ja eemaldatakse, kuna igas puhtas veretilgas on väga palju antikehi.

Polümedeli asetuskohas tekib kerge soojatunne, vereringe ja mikrotsirkulatsioon paranevad. See mõjub põletikuvastaselt ja võtab valu ära.

Taastades kapillaarid Polümedeli abil saame lahti kaasaegsete ravimeetodite kobavatest “saavutustest”, mis väljenduvad lõpmatutes antibiootikumides, ultraheli ja laseri kasutamises, vere koostist ohtlikult muutvatest veenisisestest süstimistest jms. Rakkude vananemine aeglustub tuntavalt, kui mööda terveid kapillaare voolab täisväärtuslik veri ja rakkudest eemaldatakse õigeaegselt ainevahetusjäägid. Suurendades kapillaaride läbitavust ja eemaldades jääkaineid taastame automaatselt haige organi (organismi) kõikide kudede verevarustuse. Osaliselt kärbunud rakkude ainevahetus taastub vabanedes mürgistest jääkidest ja nad on alles siis võimelised  uuesti toitaineid vastu võtma. Taastub rakufermentide töö ja elutegevus.

Alates 40. – 45. eluaastast algab kapillaarvereringe progresseeruv vähenemine, mis on vananemise ja haiguste anatoomilis-füsioloogiline alus. Inimese organismi sisekeskkond muutub üha kuivemaks ja veevaesemaks e. veetustub. See on reuma, neuriitide, stenokardia, ateroskleroosi, hüpertoonia jms. aeg. Kõikide liigeshaiguste, eriti reuma puhul, peab arvestama kapillaarvereringe seiskumise e. staasiga. Staas kaasneb ka peaaju verevalandustega, polüemüeliidi stabiliseerumisperioodiga, traumajärgselt, stenokardia, Raynaud`tõve, sklerodermia, elefantiaasi (lümfiturse) puhul.

Polümedel taastab liigeseid, veresooni ja kapillaare. Sellepärast on hädavajalik teha Polümedeli aplikatsioone mitte ainult raviotstarbel, vaid veelgi olulisem on just haiguste profülaktika.

ÜLDMÕISTED

Alguses loodi Vene sõjameditsiinis meetod, kus vigastatud luukudesid raviti negatiivse elektrilaenguga laetud keraamilise varda abil. Varras oli kaetud ftoroplastilise kilega vältimaks bioloogilist äratõukereaktsiooni ja viidi operatiivsel teel sõjalistes konfliktipiirkondades  kuulidest ja mürsukildudest  haavatasaanud sõjaväelaste komplitseeritud laiaulatuslike  luukahjustustega kehapiirkondadesse. Varda mõjul kasvasid luud kiiresti. Hävinud luukude taastus täielikult ja polnud vajadust jäsemete amputeerimiseks (nt. kui osa puusaluud oli mürsukilluga lömastatud). Keraamiliste toodete  katmine ftoroplastiga  ja normeeritud elektrolüseerimine on kallid protsessid.

Polümedel on sõjameditsiini pikaajalise töö tulemus. Kaua otsiti kilematerjali, sest importmaterjalid – kile elektreedid olid küll odavad, kuid sageli kantserogeensete omadustega. Siis otsustati töötada ftoroplasti kallal, mida kasutatakse tuntud meditsiinitoodete, nagu südameklapid, südame šunteerimisel kasutatavate veresoonte proteesid jm., tootmisel. Probleemiks oli, kuidas materjalilt positiivsete laengute eemaldamisel  säilitada normeeritud negatiivsed laengud ja seda mitmeteks kuudeks. Elektreedid on materjalid, mis hoiavad elektrostaatilisi laenguid pikaajaliselt (nii nagu merevaik, eboniit). Töötati välja eriline tehnoloogia ftoroplastist kile töötlemiseks koroona lahendusega 200C* temperatuuril.

VASTUNÄIDUSTUSED

Kilet ei tohi asetada “märgadele haavadele” ja mädanikele, sest ta takistab õhu juurdepääsu. Asetage kile naaberpiirkonnale või siis läbi “hingava” kahekordse riide.

Onkoloogiliste haiguste puhul ei maksa kilet panna pahaloomuliste kasvajate piirkonda. Kuid onkoloogilistele haigetele on kile valuvaigistav mõju suureks abiks. Samuti saavad onkol.haiged kasu allpool kirjeldatud kile kasutamise võimalustest.

Jäsemete luudel olevad metallplaadid ei ole vastunäidustuseks, kuid Polümedeli asetuskoha valimisel peab arvestama metalli ekraniseeriva efektiga ja seetõttu tuleb kile asetada plaadi vastassuunda.

Patsiendi vanus ei mõjuta Polümedeli mõju efektiivsust – ka 90-aastaselt võib Polümedelilt abi saada.

HOIDMINE JA KASUTUSKÕLBLIKKUS

Kilet soovitatakse hoida kuivas kohas ja määrdumisel on soovitav seda pühkida piiritustampooniga. Tootjatehase garantii on 3 aastat kui kilet hoitakse tingimustes, kus niiskust on 98% ja temperatuur 45*C. Normaalsetes tingimustes, kus niiskust on 60% ja temperatuur 20*C, on kile kasutamiskõlblik rohkem kui 20 aastat. Polümedeli ei tohi lamineerida. Kui kilel on väikseid kortsusid, kuid ta pind ei ole pragunenud, on see veel  lubatav. Kile raviomadused on kadunud siis, kui ta ei kleepu enam paberi külge.

Ärge kiirustage kortsunud kile äraviskamisega, vaid puhastage piirituse või viinaga niisutatud tampooniga – kilel olev nahaga otsekontaktist  pärinev rasv eemaldub ja võib olla hakkab Polümedel uuesti kleepuma.

HAIGUSE ÄGENEMISE PÕHJUS

Mõnikord ilmneb kile kasutamisel esialgne haigusprotsessi ägenemine. Miks? Kroonilise põletikulise protsessi taandumisel perifeerse närvisüsteemi tegevus elavneb ja valutundlikkus  närvilõpmetes taastub. On teada näiteks, et kauaaegse radikuliidi puhul ei pruugi olla valu isegi 15-20 aastat, kuna kinnipigistatud närvilõpmed on kaotanud tundlikkuse valu suhtes, s.t. et radikuliit pole küll välja ravitud, kuid valu ka ei ole. Polümedel taastab aktiivse verevarustuse haiguskoldes ja ravib põletikulise protsessi. Harvaesinevalt võib juhtuda, et närvitundlikkus võib taastuda isegi enne põletikulise protsessi täielikku taandumist.

Teisitiöeldes: kile asetsuskohal avanevad kapillaarveresooned suurendavad järsult vere juurdevoolu ning koestruktuurid “elavnevad”  ja taastunud närvitundlikkus võib endast  anda märku valu näol. Teate ju, kuidas hakkab torkima vales asendis olnud jalas, kui ta saab õigesse asendisse?

Valu ägenemisel võib kile aplikatsiooni alustada 10 minutist ja seda pikkamööda suurendada.

Polümedeli asetamisel luumurru piirkonda võib tekkida torkimistunne ja isegi terav valu. Valu leevendamiseks võib lisaks kanda nahale valuvaigistava efektiga salvi või siis katkestada mõneks ajaks ravi Polümedeliga.

Üldreeglina peab alati olema kindel, et  luud on õigesti ühendatud. Selleks on Teil vaja arsti arvamust Teie röntgenipildi alusel.

Kui Te ei saanud soovitud tagajärgi ühe haiguse ravimisel, siis asetage kile ajutiselt oma keha teistele haiguskolletele. Uurige Polümedeli kasutusloetelu. Pidage nõu raviarstiga, sest toode on ametlikult sertifitseeritud Vene tervishoiu ministeeriumi poolt.

Polümedeli kasutamisel saame reaalseid tõendeid meie organismi hiigelreservidest. Sõltumata vanusest on meie eluenergia potentsiaal ülisuur. Otsustage ise. Tänu Polümedelile lakkas 4 – 5 päeva jooksul hemorroidide verejooks ja seda peale 14-aastast pikka edutut ravimist! Taolised näited aitavad mõista, et peaaegu igat haigust saab võita. Ülesanne seisneb vahendi leidmises organismi potentsiaalsete elujõudude mobiliseerimiseks ja neilt patoloogiliste blokeeringute eemaldamiseks. Haigusega tuleb võidelda ja mitte alla anda.

POLÜMEDEL ja profülaktika

Küllap olete juba saanud veenduda, kuidas 5-20 minuti jooksul peale mõne koha põrutust või nikastust kadus silmnähtavalt valu ja ilma  hematoomi tekkimiseta turse – ja seda kõike ilma  medikamentoosse ravita.

Kasutage Polümedeli unikaalseid omadusi profülaktilisel eesmärgil. Ärge oodake kuni haigus ootamatult tuleb.

Polümedeli toimemehhanismid:

 • veresoonte elastsuse suurenemine (südame isheemiatõve, müokardi infarkti, tromboflebiidi profülaktika);
 • vereringe paranemine;
 • liigeste liikuvuse paranemine (artriidid, artroosid);
 • vere hapnikusisalduse suurenemine

(veenide varikoosse laienemise, diabeetilise gangreeni  puhul);

· südame-veresoonkonna funktsiooni paranemine

(hüpertooniaravi, organismi stressikindluse tõus);

 • radikuliidi ja osteokondroosi valude ennetamine (autojuhid ja ehitajad);
 • neuralgiate, kardialgiate, neeru- ja maksakoolikute ravi ja profülaktika.

Profülaktika võimalikud skeemid seisnevad 2 Polümedeli kile asetamises 15 minutiks päevas samaaegselt järgmistele paaris piirkondadele:

süda + silmad

vasak neer + parema labakäe liigesed

maks + magu

lülisamba nimmepiirkond + pea (pealagi, kukal, laup)

parem neer + vasaku labakäe liigesed

põrn + kaelalülide piirkond

kuldne kolmnurk BAK (vere bioaktiveerimine)

Profülaktiline kuur 3-6 päeva, misjärel vahetada kile asetuspiirkondi. Seanss  viiakse harilikult läbi enne magamajäämist, sest päeval ei ole selleks enamasti aega.

Näited. Kui Te heidate enne magamajäämist voodisse, asetage enda kõrvale linale ümbrises olev Polümedel. Profülaktilisel eesmärgil labakäe puhul  asetage oma peopesa kilele; lülisamba puhul pange kile lihtsalt selja alla vajalikule kohale, maksa mõjutamiseks asetage kile maksapiirkonda.

KASUTUSVEAD

 • Täieliku ravikuuri asemel kile kasutamine vaid 1 – 2  korda ja seejuures ime ootamine.

· Ebaregulaarne kasutamine.

 • Enneaegne ravikuuri katkestamine valu kadumisel.
 • Ilma ümbriseta Polümedeli asetamine vahetult kehale otse naha vastu.

Peale 1 – 2 raviseanssi kile kortsub ja  kaotab oma omadused.

 • Polümedeli omandamise järgselt selle lihtsalt seisma unustamine.
 • Depressiivse maski kirjelduse tähelepanuta jätmine, aga just see võib olla Teie probleemi põhjus (vaata kasutusjuhendit).

POLÜMEDEL JA KOSMEETIKA

Juba iseenesest vere mikrotsirkulatsiooni intensiivistumise põhimõte viitab võimalusele kasutada Polümedeli võimsa vahendina kosmeetika valdkonnas. Kandke kosmeetiline  kreem nahale ja oodake selle imendumist, kreemijääk eemaldage salvrätiga. Seejärel pange  olenevalt oma vabast ajast Polümedel läbi riide nahale 10 – 40 minutiks. Tänu Polümedelile kosmeetikatoodete mõju suureneb tunduvalt.

Tüüpiline on käte- ja näonaha noorenemine, kortsude kadumine otsmikult, silmanurkadest ja juba varem mainitud jalgade veresoontevõrgustikust vabanemine.

Tuleb märkida, et naistel on juustekasvu kiirenemine ja kiilaspäisuse  tulemuslik ravi tänu Polümedelile sagedane nähtus. Meeste seas selliseid tulemusi pole teada. Võib-olla on juuste efektiivsem taastumine naistel geneetiliselt paremini paika pandud ja ehk on ka  meestel selline asi võimalik, kuid momendil need andmed puuduvad. Reaalne on ka  ka teine seletus, et mehed pööravad oma välimusele harilikult oluliselt vähem tähelepanu kui naised.

Üks võimalus oleks  teha oma  juuste kaitseks ajalehest tübeteikasid ( nii nagu seda teevad lapsed  päikesekaitseks ja maalrid remonditöödel). Pabertübeteikale lõigata 2 tema sisemise mõõduga kokkusobivat mitte väga jäigast papist ringi ja 2 paberringi Polümedeli vahelepanemiseks (Polümedeli ülejäägid lõigatakse ära). Kogu see konstruktsioon asetada tübeteika sisse ja kanda igasuguste haiguste ravi eesmärgil, muuhulgas sobib see ka nt. peaajuvereringe mikrotsirkulatsiooni parandamiseks peale läbipõetud insulti. Sobib ka põlvede raviks. Laske ideel lennata ja valmistage sobivaid konstruktsioone.

NB!

Traditsioonilist meditsiini ei tohi valimatult eitada. Igaühel meil esineb olukordi, mil ilma selleta läbi ei saa. Polümedeli on kasulik kasutada koos teiste kindlate ja kontrollitud ravimeetoditega.

LOOMADE AITAMINE

Polümedeliga on võimalik ravida ka koduloomade vigastatud käppasid ja muid haiguseid.

AITA ENNAST ISE

Öelge endale: “Ma ei hakka haigusi ootama, kuna mul on iseloom ja sihikindlus. Varem ma ei kasutanud Polümedeli igapäev mitte sellepärast, et ma ei oleks tema jõusse  uskunud, vaid tunnistan ausalt, et olin lihtsalt laisk. Sellest minutist alates hakkan nüüd endaga tõsiselt tegelema, tehes läbi kõik vajalikud tervise säilitamise ja taastamise teraapiad ja seda mitte ainult hirmust haiguste ees, vaid oma organismi reservide tugevdamiseks ja uue maailmavaate ja elurõõmu saamiseks. See on minu abi mulle enesele. Sellest momendist ei ole ma enam oma laiskuse ori, vaid olen isiksus! Ma mõtlen uuesti läbi oma lähenemise isiklikule elule ja tervisele. Hakkan kontrollima oma toitumist – selle kvaliteeti ja mõõdukust. Tingimata hakkan ennast kohe karastama külma dušši all. See ei ole ainult samm tervise poole, vaid ka iseloomu, vaimu ja tahtejõu kasvatamine. Need omadused on mulle vajalikud just nüüd ja siis suudan ületada kõiki elulisi takistusi.”

Jooge igal hommikul 3 klaasi sooja vett, aga päeva jooksul jooge vähemalt 1,5 liitrit vett – see on Teie kaitse kuseteede kivide eest. Koostage endale veejoomise tabel  ööpäeva kohta ajaliselt ja samuti tehke ka oma toitumistabel, lisades ka karastamise ja paljajalu käimise!

Võtke vastutus oma tervise eest endale! Taastage see kaasaegsete meditsiinitoodetega. On saabunud uued metoodikad, kuid veel ebaharilikumad on tulemas. Ärge sulguge tablettide ringi, muutke ennast, eemalduge stereotüüpidest!

 

————————————————————————–

POLÜMEDEL TOIME OLEMUS

Polümedel aktiveerib organismi rakke stimuleerides kudedest vaba hepariini eraldumist ja vere hapnikuküllastatavuse  ja seega  kõigi lihaskudede ainevahetuse paranemist, sealhulgas isheemilises südamelihases vähendades müokardi koormust. Polümedeli võib  asetada südamepiirkonda, lülisamba ülaosale, põhilistele magistraalveresoontele – küünarnuki ja põlvealustele veenidele. See vähendab kõrget vererõhku, madal vererõhk ei muutu.

Polümedel aktiveerib ka vere immuunsüsteemi – fagotsüüte ja T-lümfotsüüte. Valuvaigistav efekt on gripi, bronhiidi, pneumoonia, haimoriidi, parodontoosi, kõrvapõletiku, kolmiknärvi valude, samuti bakteriaalse ja viirusliku osteomüeliidi puhul. Isegi luumädanikku, millele ükski antibiootikum praktiliselt ei mõju, on võimalik  10 päeva jooksul välja ravida.

Polümedel stimuleerib kapillaarset vereringet. Aktiivne veri uhab välja aterosklerootilisi naaste muutes veresooned elastsemaks. Puhastuvad ja taastuvad ka lümfiteed ja -kapillaarid. Meie keharakud saavad oma  toitained mitte suurtest veresoontest vaid oma membraanide läheduses asuvatest mikroskoopilistest kapillaaridest. Samade kapillaaride kaudu eemaldatakse ka rakkude  elutegevuse jäägid. Kui kapillaar on ebaõige toitumise ja ümbritseva saastunud õhu jääkidega täitunud, võib toimuda rakumembraani kärbumine või turse, tekib valgu toksikoos. Sellepärast tuleks enne tablettide ja antibiootikumide manustamist kasutada kapillaarvereringe taastamiseks Polümedeli, mis kõrvaldab ühtlasi ka haigusttekitavad bakterid. Vereplasmas tehakse kahjutuks ja eemaldatakse haigusttekitavad mikroobid – igas puhtas veretilgas on rohkem antikehi kui kõikides maailma laboratooriumides kokku.

Jäsemete haiguste puhul tuleb põhitähelepanu pöörata just kapillaaridele. Saades Polümedeli näol võimaluse kapillaaride taastamiseks, on võimalik vältida  antibiootikumiravi, ultraheli, laserit jpm.

Rakusisest vananemist ei toimu, kui tervetes kapillaarides voolab täisväärtuslik veri ja raku ainevahetuse jäägid eemaldatakse õigeaegselt. Vabanedes ainevahetuse mürgistest jääkidest taastavad juba osaliselt hävinud rakud oma töövõime, misjärel on nad jälle võimelised  toitaineid vastu võtma ja neid fermentatiivselt töötlema.

40-45 aasta vanuses inimestel toimub avatud kapillaaride hulga progresseeruv vähenemine. Sellega kaasnev organismi progresseeruv veetustumine on vanaduse ja haiguste anatoomilis-füsioloogiline põhjus. See on reumahaiguste, neuriitide, stenokardia, ateroskleroosi, hüperoonia aeg. Kõikide jäsemete haiguste ja reuma puhul peab kõigepealt tähelepanu pöörama kapillaarvereringe seiskumisele, kuna just see põhjustab artriiti, artroosi, neuriiti, jäsemete luude, kõõluste ja lihaste deformatsiooni. Kapillaarvereringe staas esineb ka peaajuverevalumi järgselt, lastehalvatusejärgses stabiliseerimisperioodis, peale traumasid, samuti stenokardia, südamerikete, Renault` tõve korral, sklerodermia, elefantsuse ja mitmesuguste tursete puhul. Sellepärast tuleb igat vastavat kehaosa Polümedeli aplikatsiooniga eraldi mõjutada.

Veenide varikoosse laienemise puhul kasutada Polümedeli kuni sõlmede ja naha kapillaarvõrgustikvõrku kadumiseni.

Igasugused hematoomid, sealhulgas ka vanad, imenduvad vereringe taastumise tagajärjel. Kui Polümedel asetada esimese 10-15 minuti jooksul äralöödud kohale, siis muhku ei teki.

Maokoolikate puhul vähendab Polümedel haigushoogude intensiivsust, profülaktiliselt on võimalik kilega nende teket ennetada. Seedetrakti kivide profülaktikaks tuleb  päevas juua 1,5-2 liitrit vett.

Koljusisene rõhk väheneb Polümedeli asetamisel kaelalülidele.

Polümedel soodustab luumurdude puhul luude kiiret kokkukasvamist, aidates isegi isegi kildudeks purunemise korral. Kaob osteoporoos.

Artriitide ja artrooside puhul taastab Polümedel liigeskõhred, pehmendab luukidasid, taastab liigeste liikuvust isegi deformeeruva polüartriidi korral.

Selgroolülide vaheketta songa puhul ketaste vahel olev pehme kude atrofeerub ja kärbub kapillaaride halva verevarustuse tõttu täitudes lümfiga. Song on põletikukolle, mis Polümedeli mõjul väheneb ja aja jooksul imendub ja kaob.

Osteokondroos – see on seljanärvipõletiku kolle. Põletiku taandumisel Polümedeli abil vabaneb närv pitsitusest.

Ajupõrutuse puhul vaigistab Polümedel kiiresti valu ja  verevalum imendub.

Radikuliidi, müosiidi, sääremarjakrampide, kolmiknärvi põletike ja roietevahelise neuralgia puhul võtab Polümedel efektiivselt nii valu ära kui ravib.

Jala kukekannuste puhul kasutage Polümedeli vastaval kohal kuni nende kadumiseni.

Suhkruhaiguse puhul on võimalik ravida sellega kaasnevat gangreeni ja alajäsemete angiopaatiat.

Mao-seedetrakti haiguste ja haavandite korral toimib ta  põletiku- ja valuvastaselt.

Head tulemused on põletushaavade ravil.

On võimalik parandada juuksekasvu  juuksejuurte taastumise tagajärjel.

Krooniliste haiguste puhul on harvaesinevalt võimalik valutundlikkuse paranemine. Krooniliste põletikuprotsesside likvideerimine elustab närvisüsteemi ja valutundlikkus võib taastuda juba enne täielikku tervenemist.

Kui Te ei saavutanud oodatud tulemust ühe haiguse puhul, asetage Polümedel teistele kehaosadele. Ühel kohal võib seda hoida kuni 48 tundi.

Kasutage Polümedeli terve perega ööpäevaringselt. Tema kasutusaeg on 3-20 aastat. Asetage kile koos ümbrikuga tugeva kartongi vahele, et tal ei tekiks kortse ega pragusid, mille kaudu võiks laeng välja voolata. Toime säilumist näitab tema liibumine vastu paberit.

Polümedeli mõjub 14-20 cm sügavusele. Teda võib asetada sidemele või kipsile. Läbi sünteetilise materjali ta ei mõju.

Vastunäidustusi ei ole leitud ja ka ealised piirangud puuduvad.

 

LEIUTAJA ETTEKANNE

Mihhail Aleksejevitš Kopõšev viib praegu läbi teaduslikke uuringuid traumatoloogia ja ortopeedia instituudis.

Jätkuvad Polümedeli omaduste kliinilised uuringud eksperimentaal- ja kontrollgrupi ravitulemuste võrdlemisega. On tehtud kindlaks, et Polümedel eemaldab igasugused valud, tursed ja põletikud. Bronhiidi, pneumoonia ja hüpertoonia puhul võtab ära lihaste ja veresoonte spasmid, stimuleerib kapillaarvereringet, vere mikrotsirkulatsiooni.

Polümedel polariseerib verd, taastab selle struktuuri. Veri muutub vedelamaks, küllastub paremini hapnikuga, arteriaalne vererõhk langeb. Valude puhul südames tuleb kile asetada südamest kõrgemale, verehaiguste puhul küünarliigesepiirkonna kubitaalveenile (sinna, kust võetakse verd) või põlveõndrasse. On võimalik ka trombide  imendumine, kuid otse trombile kilet panna ei tohi.

Asetades kile luumurrule, regenereeruvad luud ja kõhred, taastuvad liigesesisesed sidemed.

Selgroo lülidevahelise songa puhul likvideeritakse haigusprotsess.

Sadulnärvi selgroolülide vahele pitsumisel panna kile ristluule.

Väga kiiresti paranevad mitmesugused traumad, neeru- ja maopiirkonna valuhood, migreenid, veresoonte võrgustikud nahal, krudinad liigestes, podagrahaavandid, reieluukael taastub, parodontoos möödub, deformeerunud sõrmed lähevad sirgeks, muhud jäsemetel imenduvad.

Häid tagajärgi annab osteoporoosi korral – luu muutub justkui keraamiliseks. Kile mõjul paranevad infektsioonid, mädakolded, osteomeliit.

Kõikidel ülalmainitud juhtudel võib valu esialgu suureneda vaibudes seejärel kindlasti. Häid tulemusi on saavutatud põletushaavade ravimisel. Paraneb juuste kasv juuksejuurte taastumise tõttu.

Anatoli Molovitško raamatust “Veresoonte puhastamine ja ravi”

Meie keharakke toitvate verekapillaaride pikkus on ca 100 000 km, lümfi kapillaaride pikkus aga 200 000 km.

Kogu meie elu ja tervis sõltub meie vereringe seisundist. Organism on kanalite ja kanalikeste süsteem, kus rakkudes ja rakuvälises ruumis voolavad peatumatult gaasid ja vedelikud.

Igasuguse haiguse põhjuseks on lokaalse või üldvereringe peatumine. Meie keharakud  ei võta toitaineid mitte suurtest veresoontest  vaid nende membraanide lähedastest mikroskoopilistest kapillaaridest.

Kapillaride kaudu eemaldatakse ka rakkude elutegevuse jäägid. Kui kapillaar on täis jääkaineid, mis on tekkinud ebaõige toitumise  ja saastunud õhu sissehingamise tagajärjel, siis toimub rakumembraani turse või kärbumine  ja  moodustuvad valgutoksiinid.

Enne kui asuda tablettide ja antibiootikumide võtmisele, tuleb taastada kapillaarvereringe, vere mikrotsirkulatsioon vabastades nii tee fagotsütoosile – haigusttekitavate bakterite eemaldamise mehhanismile. Vereplasmas mikroobid kleebitakse, haaratakse, hävitatakse ja eemaldatakse, sest igas puhtas veretilgas on rohkem antikehi kui kõikides maailma laboratooriumites kokku. Ravitulemus on otseses sõltuvuses organismi rakuväliste ja -siseste vedelike seisundist.

Jäsemete haiguste puhul peab põhitähelepanu pöörama kapillaarvereringe taastamisele. Iga kapillaari peab vaatlema kui kahe poolega mikrosüdant – vastavalt venoosse ja arteriaalse kanaliga. Nende perifeersetel “südamekestel” on õige diagnostika ja ravi aspektist suur tähtsus.

Taastades loomulikul teel kapillaarvereringe seisundi võime vältida  kaasaegseid “kobavaid” ravimeetodeid nagu lõpmatuid antibiootikumikuure, ultraheli ning laseri kasutamist jms.

Rakkude vananemine pidurdub, kui mööda terveid veresooni voolab täisväärtuslik veri ja rakkudest eemaldatakse õigeaegselt jääkained. Suurendades kapillaaride irrigatsiooni aidates sellega kaasa efektiivsele  jääkainete eemaldamisele taastub ühtlasi haige organi (organismi) kõikide kudede verevarustus.

Osaliselt kärbunud rakkudes taastub metabolism ja mürgised ainevahetusjäägid eemaldatakse ja nad on uuesti võimelised toitaineid vastu võtma. Taastub rakufermentide töö ja rakkude elutegevus.

Alates 40.-45. eluaastast algab avatud kapillaaride progresseeruv vähenemine käärbumise tulemusena luues vananemise ja haiguste anatoomilis-füsioloogilise aluse. Inimese organism muutub üha kuivemaks ja veevaesemaks. See on reuma, neuriitide, stenokardia, ateroskleroosi, hüpertoonia jt. haiguste aeg.

Kõikide jäsemetehaiguste, eriti reuma puhul, peab arvestama kapillaarvereringe  seiskumisega, mis on artriidi, artroosi, neuriidi, luude ja liigeste, kõõluste ja lihaste deformatsioonide põhjuseks. Kapillaarvereringe seiskumine ilmneb ka peale peaajuverevalumit, peale mitmesuguseid traumasid, stenokardiat, Raynaud`tõbe, sklerodermiat, elefantiaasi (lümfiturseid) jpm.

Kuna POLÜMEDEL taastab nii liigeseid, veresooni kui kapillaare, siis peaks iga meie kehaosa tegema läbi POLÜMEDELI ravikuuri.

www.polimedel.ru

Polümedel on kantud Venemaa Tervishoiu Ministeeriumi meditsiinitoodete riiklikkusse registrisse (kood ОКП 99890) ja on kinnitatud VF Riikliku Standardi sertifikaadiga № РОСС RV. ИМ02.C00671.

Hügieeniotsus № 77.01.08.939.П.21605.10.4 on välja antud VF Riikliku Sanitaar-Epidemioloogia Teenistuse poolt 12.10 2004. aastal. Polümedeli kasutamise instruktsioon on kinnitatud VF Tervishoiu Ministeeriumi teadusuuringute valitsuse poolt 01.12.1994.a.

Polümeerne meditsiiniline elektreet on lubatud kasutamiseks VF Tervishoiu Ministeeriumi 10.01.94.a. protokolli № 1 alusel, riigiregistris 08.04.94.a. № KPL010/020 all, vastavussertifikaat № ROSS RV.IM 02. S00671.

Polümedel kilede tellimise võimalus:

Mob. 52 71 008

E-post: aire.maria@gmail.com

Tartu


TÄHELEPANEK (teadjamees Aigar Säde):

“Võib panna küll vähikolde peale aga esimesel päeval tuleks panna kile südame ja kaela vahelisele alale, et avada südame pärgarterid.

Järgmisel päeval teha vere aktiveerimist,

sellel järgneval (kolmandal) päeval teha närvide taastamist ja siis alles panna ümbrik vähikolde peale (loomulikult tuleb loobuda nn vähipreparaatidest, sest kile võimendab kõike).

Enda peal katsetades toob polümedel hästi välja nn probleemkohad. Hea on, kui kasutad kile pealhoidmise ajal ka hingamistehnikaid (x-files). Huvitav on selle kile puhul ka see, et kui kasutatakse mingit kiirgusrelva, siis kui kile pommitatava koha peale paned, siis toimib see kaitsva ekraanina (annab kehale puhkust).”