X49 ja kiirguskaitse loomine

Kuna me ujume tehis elektromagnet saastes….G3/G4/G5….sinise valgusega ekraanid…mobiilid….sülearvutid…tahvelarvutid…wifi…bluetooth…..teatud med.protseduurid…..lennureisid…
Elektromagneetiline saaste mõjutab aju, silmi, tegelikult kõiki rakke…ja ka luud talletavad/akumuleerivad radiatsiooni…seetõttu on tark kasutada joodi...

(Nb! Osadele pole joodilisandid sobivad) (Hea seespidine jood 6-7 tilka päevas (soovitab ka AW ja mul on seda tavaliselt varutud, kes soovib): https://www.nutrimedium.com/en/go-nutrients/233-iodine-edge-go-nutrients-720825760445.html

Lifewave kõrgtehnoloogilise X49 plaastri leiutaja sai idee Faraday puurist! (mis see on: https://en.wikipedia.org/wiki/Faraday_cage) Ta mõtles, et kuidas see meie kehas bioloogiliselt toimiks.

pakendis 30 plaastrikujulist kõrgtehnoloogia seadet, mis töötavad teatud spetsiifiliste orgaaniliste ainete kristallstruktuuride-mustrite abil ja mille panevad tööle Sinu enda keha soojuslained.
Plaastri kaudu ei lähe MITTE MINGIT ainet läbi naha! Läheb vaid signaal.


X49 ühendab endas tüvirakkude võimsuse ja EMF-kaitse. X49 plaastris olev AHK (Alanin-Histidine-Lysine ja vask) – peptiid aktiveerib tüvirakke, mis on spetsiifilised lihaste ja kudede parandamiseks ning luutiheduseks.

X49 plaastrid tõstavad kehas loomulikku AHK-cu taset – vaskpeptiidi, mis aktiveerib veresoonte endoteelirakke, et toetada tervet verevoolu. Edasised uuringud näitavad AHK-Cu võimet metaboliseerida aminohapet alaniini, mis on lihaste ja kesknärvisüsteemi energiaallikas. Osana samast tripeptiid-vase kompleksist, mis sisaldab GHK-Cu, toetab see ka naharakkude kasvu.


Kõrgtehnoloogiline plaaster X49 aktiveerib kehas just selle vaskpeptiidi (erinev plaastri X39 toimest), mille ülesanne on säilitada lihasmassi ja suurendada luutihedust. Parandab sooritusvõimet, toetab südame veresoonkonna tervist. Vähendab lihaste valulikkust ja kiirendab treeningust taastumist. Toetab keha rasvade põletamist koos tervisliku toitumise ja füüsilise aktiivsusegaVähendab kahjulikke tagajärgi kokkupuutel elektromagneetilise kiirgusega – WiFi, Bluetooth ja 5G jms.


KOHT kandmiseks: 7.kaelalülile(GV14) või 2 sõrme jagu nabast allapoole (CV6). AEG: päeval 12 h peal ja 12 h paus. 

Siin räägib leiutaja-teadlane-autor (üle 130 patendi omanik, David Schmidt) ise: https://vimeo.com/664941521/854e041663


NB! Minutil 31…hakkab rääkima, et X49 abil ehitab keha endas bioloogilist Faraday puuri…vase abil..ümber keha….kaitstes meid EMF saaste eest…keha ehitab adaptatsiooni võime…


X49 teadus-uuringud: 
https://lifewave.com/tervistagasi/home/science-and-research#X49 (hõlmavad luude, lihaste, organismi vastupidavuse ja vereloomes AHK-Cu peptiidi tõusu osa)


Liikuge teadlikult terviseks (kui luid ja lihaseid ei treeni, ei kasuta, siis keha arvab, et pole vaja :), tarvitage tervislikke valke (alaniini rikkaid ja vaserikkaid toite ja/või toidulisandeid nendega)
NB! Plaastri kandmisel on ülioluline vähemalt 1,5 liitrit puhast vett juua ööpäevas. 


X49 tellimise koht Iirimaalt:

https://lifewave.com/tervistagasi/store/product/49000.009.001

DHL toimetab 7-9 päevaga koduuksele.
(mõnevõrra odavamalt saamise võimalusest küsi: aire.maria@gmail.com)

—————————

Valgustehnoloogia olemusest eesti keeles ka siin:

https://tervistagasi.eu/lifewave-fototeraapia-plaastrid/