LOODUSLIKUD PEPTIIDID

Kuula: VN550209 mati rebane

Kliki palun tekstil ja saad kuulata:

Stella Jakobsoni loeng PEPTIIDIDES 7.okt.11

UUDIS 2020 a: KEELE ALT IMENDUVAD PEPTIIDID: 

http://www.heatunde.eu/moodul.php?moodul=CMS&Komponent=NewsFront&f=viewNews&id=193

(Saab tellida ka TerviseLaeka kaudu)

——————————————————————————-

Link USA-s kaitstud asutuse NPCRIZ patentidele:

http://patft.uspto.gov/netacgi/nph-Parser?Sect1=PTO1&Sect2=HITOFF&d=PALL&p=1&u=%2Fnetahtml%2FPTO%2Fsrchnum.htm&r=1&f=G&l=50&s1=7851449.PN.&OS=PN/7851449&RS=PN/7851449

PEPTIIDITOODETE KASUTUSKOGEMUSI Venemaalt:

http://tervistagasi.eu/wp-admin/post.php?post=1154&action=edit&message=6

PEPTIIDIDE TOOTJAL SERTIFIKAAT ISO 22716:2007 (GMP):

http://tervistagasi.eu/sertifikaat-firmal-mis-valmistab-peptiide-jms/

PEPTIIDITOODETE KASUTUS-SKEEME (2014 a):

http://peptiidid.blogspot.com/

PEPTIIDE KASUTAMISE TÄHELEPANEKUID 2016:

http://tervistagasi.eu/peptiidide-kasutamise-tahelepanekuid/

 ——————————————————————————————————————————-

 

Revitalisatsiooni ja Tervise Teaduslik-tootmise Keskus

 

TOODETE KATALOOG

Kogu RTTK toodang läbiskohustusliku sertifitseerimise ja vastab maailmas kehtestatud kõrgetele standartitele

Aktiivse eluea kontseptsioon

Viimased aastad on RTTK asutajad ja toodangu väljatöötajad pühendunud peptiidide revitaliseerimise kontseptsioonide väljatöötamisele, tehes aktiivset koostööd Sankt-Peterburgi СЗО РАМH koosseisus oleva bioreguleerimise ja gerontoloogia instituudiga. Koostöö esimeseks viljaks sai 2007. aastal toimunud VI Üleeuroopaline gerontoloogiale ja geriaatriale pühendatud Kongress.

Selle perioodi kestel formeerus arusaam kaasaegsest, komplekssest, ohutust ja efektiivsest organismi mõjutamisest sihiga aeglustada vananemise porotsessi ja saavutada aktiivne pikaealisus.

RTTK põhilised saavutused

Töötati välja toitainete üldine eesrindlik ja teaduslikult põhjendatud tehnoloogia, mis ei võimalda ainult pikendada eluiga kümnete protsentide ulatuses, vaid vähendada ka ohtlike kasvajate teket 3-5 korda. Iga geroprotektori kompleksi taga on rohkem kui 30 aastat uurimusi ja kümneid tuhandeid vaatlusi.

Teadvustati, et olemasolevat geroprotektori suunda tuleb laiendada, luua olemasolevate preparaatide alamklasse ja suunata need kiire vananemise patogeneesi erinevatele lülidele.

Selle sihiga formeerus 2008. aastal teaduse uus suund ja management, mis kasvas 2010 aastal välja eraldiseisvaks dünaamiliseks ja edasipüüdvaks ettevõtteks, mille eesotsas asuvad meditsiinialased professionaalid ja novaatorid.

Venemaal tekkis esmakordselt ettevõte, mis hakkas juurutama massiliselt Sankt-Peterburgi bioregulatsipooni ja gerontoloogia instituudi viimaseid meditsiini, geneetika ja molekulaarse bioloogia saavutusi. Revitaliseerimise ja tervise teaduslik-tootmiskeskus ei ole ainult strateegiline partner, vaid ka paljude revitalisatsiooni ja tervise hoidmise innovaatiliste preparaatide kaasautor.

Ees on ülemaailmne tunnustamine.

Ettevõtte üheks töö suunaks on geroprotektorite erinevate klasside efektiivsuse uurimine, mille tulemusi esitati VII Euroopa Gerontoloogilisel Kongressil Bolognas 2011. aastal. Nende andmete põhjal formeeritakse vanadusega võitlemise föderaalse programmi platvorm.

Teiseks perspektiivseks suunaks RTTK ja Sankt-Peterburgi bioregulatsiooni ja gerontoloogia instituudi koostöös on revitaliseerimise baas ja laialdaste programmide koostamine vastavalt teostatud uurimustele ja individuaalsete geneetiliste passide koostamine instituudi kliinikus. Selline teenus on tänapäeval eksklusiivne  ja seda teenust jagatakse meie kõige edukamatele partneritele. Mõne aja möödudes hakkavad seda teenust kõik soovijad saama.

Peptiidsed bioregulaatorid

Uus eksklusiivne suund

Kapslites geroprotektorid

RTTK koos Sankt-Peterburgi bioregulatsiooni ja gerontoloogia instituudiga esitleb looduslike peptiidide bioregulaatorite kaasaegset seeriat.

Meie päevil on keskmise eluea pikkus arenenud maades 80 aastat. Tegelikult elab inimene keskmiselt 60 – 70 aastat, kaotades samas 30% oma eluenergiast võitlusele kahjulike faktoritega nagu ökoloogia, stressid, kiiritus. Kõik see toob kaasa muutusi geenide töös ja struktuuris, millega kaasneb enneaegne vananemine, keskmise eluea lühenemine 30 – 40 % võrra.

Peptiidse bioregulatsiooni halvenemine organismis vähendab tema võimet seista vastu välistele ja sisemistele faktoritele. Organismi enneaegset vananemist aitavad pidurdada looduslike peptiidide põhjal loodud geroprotektorid. Need normaliseerivad metabolismi protsesse rakkudes ja rakud hakkavad funktsioneerima optimaalsel tasemel oma vanuse suhtes. Seda tõestasid paljud kliinilised vaatlused.

Paljude vaatlusaastate kestel kasutasid peptiidseid bioregulaatoreid ligi 15 miljonit inimest. Tüsistusi ei täheldatud, kuna nende koostisse kuulusid samad peptiidid, mida organism ka ise toodab. Nüüd võib täie kindlustundega öelda, et looduslikud peptiidsed bioregulaatorid on tee altiivsele pikaealisusele. Need on ette nähtud eaga kaasnevate muutuste profülaktikaks ja sellega kaasnevate, sealhulgas onkoloogiliste haiguste, samuti enneaegse vananemise  vastu ja eluea pikendamiseks.

Elanikkonna enneaegse vananemise pidurdamine, elukvaliteedi parandamine, töövõime pikendamine, töövõimetuse vähendamine ja professionaalsuse hoidmine koos pikema elueaga – see on meie ühine peamine ülesanne.

      

  VLADONIKS                                   20 – 0,2 grammist kapslit

Noorloomade tüümusest saadud peptiidide fraktsiooni kompleks. Eraldatud peptiidid mõjuvad erinevatele immuunsüsteemi rakkudele, normaliseerivad metabolismi rakkudes ja reguleerivad immuunsüsteemi. Kliinilistel uurimustel selgus, et  preparaat “Vladoniks” taastab tõhusalt immuunsust peale erinevate haiguste põdemist, normaliseerib metabolismi patoloogiliste seisundite puhul, mis toovad kaasa immuunsüsteemi funktsioonide kõrvalekaldeid, on efektiivne väliste ekstremaalsete faktorite mõjude, mittetäisväärtusliku toitumise ja ka vananemise puhul.

Koostis:

            Peptiidide kompleks A-6 (tüümuse peptiidid);

mikrokristalliline tselluloos;

laktoos;

kaltsiumstearaat.

Soovitatakse:

„esmaste“ ja „teiseste“ immuunodefitsiitide korral;

onkoloogiliste haiguste profülaktikaks;

peale läbipõetud haigusi;

erinevate krooniliste intoksikatsioonide puhul;

rehabilitatsiooni perioodil peale infarkti ja insulti;

peale operatsioone;

koos organismi noorendamise kompleksse programmiga.

            VENTFORT                       20 – 0,2 grammist kapslit

Noorloomade veresoontest saadud peptiidide fraktsiooni kompleks. Eraldatud  peptiidid on valikulise mõjuga rakumembraanidele erinevate veresoonte seintel, normaliseerivad metabolismi rakkudes ja reguleerivad veresoonkonna süsteemi tööd. Kliinilistel uurimistel tehti kindlaks preparaadi “Ventfort” efektiivsus veresoonte süsteemi komplekssel taastumisel peale erinevate haiguste põdemist, patoloogiliste seisundite puhul, mis toovad kaasa veresoonte funktsioonide kõrvalekaldeid, väliste ekstremaalsete faktorite mõjude, mittetäisväärtusliku toitumise ja ka vananemise puhul.

            Koostis:

Peptiidide kompleks A-3 (veresoonte peptiidid);

mikrokristalliline tselluloos;

laktoos;

kaltsiumstearaat.

Soovitatakse:

arteriaalse hüpertoonia puhul,

alajäsemete ateroskleroosi puhul,

oblitereeriva endarteriidi puhul,

peaaju veresoonte ateroskleroosi ja vereringe häirete puhul,

südame isheemiatõve puhul,

varikoosse haiguse puhul,

hemarroidide puhul,

erineva päritoluga angiopaatiate puhul

        TSERLUTEN    20 – 0,2 grammist kapslit

Noorloomade peaajust saadud peptiidide fraktsiooni kompleks. Eraldatud peptiidid on valikulise mõjuga erinevatele närvikudede ja  peaaju rakkudele, normaliseerivad metabolismi rakkudes ja reguleerivad nende funktsioone. Kliinilistel uurimistel tehti kindlaks preparaadi “Tserluten” efektiivsus kesknärvisüsteemi komplekssel taastumisel peale erinevate haiguste põdemist, patoloogiliste seisundite puhul, mis toovad kaasa peaaju funktsioonide kõrvalekaldeid, väliste ekstremaalsete faktorite mõjude, mittetäisväärtusliku toitumise ja ka vananemise puhul.

Koostis:

            Peptiidide kompleks A-5 (aju peptiidid);

mikrokristalliline tselluloos;

laktoos;

kaltsiumstearaat.

Soovitatakse:

ajutegevuse normaliseerimiseks ateroskleroosi puhul;

insuldi järgse rehabilitatsiooni perioodil;

mälu ja kontsentratsiooni vähenemise puhul;

Alzheimeri ja Parkinsoni tõbede puhul;

sklerosis multiplex´i puhul;

kroonilise väsimuse korral;

depressiooni korral;

neuralgiate ja neuriitide puhul.

            TIREOGEN   20 – 0,2 grammist kapslit

Noorloomade kilpnäärmest saadud peptiidide fraktsiooni kompleks. Eraldatud peptiidid on valikulise mõjuga erinevatele kilpnäärme rakkudele, normaliseerivad metabolismi rakkudes ja reguleerivad kilpnäärme tööd. Kliinilistel uurimistel tehti kindlaks preparaadi “Tireogeni” efektiivsus kilpnäärme komplekssel taastumisel peale erinevate haiguste põdemist, patoloogiliste seisundite puhul, mis toovad kaasa kilpnäärme funktsioonide kõrvalekaldeid, väliste ekstremaalsete faktorite mõjude, mittetäisväärtusliku toitumise puhul, asudes territooriumil, kus täheldatakse kilpnäärme haigestumise epideemiat ja ka vananemise puhul.

Koostis:

peptiidide kompleks A-2 (kilpnäärme peptiidid);

mikrokristalliline tselluloos;

laktoos;

kaltsiumstearaat.

Soovitatakse:

ainevahetusehäirete puhul;

kilpnäärme haiguste profülaktikaks;

hüpo- ja hüpertüreoosi puhul;

autoimmuunse türeoidiidi puhul.

 

        SVETINORM   20 – 0,2 grammist kapslit

Kompleks peptiidide fraktsioone, mida saadakse noorloomade maksast. Eraldatud peptiidid toimivad erinevatele maksa rakkudele, normaliseerivad metabolismi rakkudes ja reguleerivad maksa tööd. Kliiniliste uurimustega tehti kindlaks preparaadi “Svetinorm” efektiivsus seedetrakti komplekssel taastumisel peale erinevate haiguste põdemist, patoloogiliste seisundite puhul, mis toovad kaasa seedetrakti funktsioonide kõrvalekaldeid, väliste ekstremaalsete faktorite mõjude, mittetäisväärtusliku toitumise, lipiidse ainevahetuse kõrvalekallete ja ka vananemise puhul.

Koostis:

            peptiidide kompleks A-.7 (maksa peptiidid);

mikrokristalliline tselluloos;

laktoos;

kaltsiumstearaat.

Soovitatakse:

ainevahetuse kõrvalekallete korrigeerimiseks;

häirete puhul maksa funktsioonides;

kroonilise hepatiidi erinevate vormide puhul;

erinevate intoksikatsioonide puhul;

nahahaiguste puhul;

lipiidse ainevahetuse normaliseerimiseks ateroskleroosi ja rasvumise puhul;

suhkruhaiguse profülaktikas.

        SUPREFORT   20 – 0,2 grammist kapslit

Noorloomade kõhunäärmest eraldatud peptiidide fraktsiooni kompleks. Eraldatud peptiidid on valikulise mõjuga kõhunäärme erinevatele rakkudele, normaliseerivad metabolismi rakkudes ja reguleerivad kõhunäärme tegevust. Kliiniliste uurimustega tehti kindlaks preparaadi “Suprefort” efektiivsus kõhunäärme komplekssel taastumisel pärast erinevaid kõhunäärme haiguseid, patoloogiliste seisundite puhul, mis toovad kaasa kõhunäärme funktsioonide kõrvalekaldeid, väliste ekstremaalsete faktorite mõjude, mittetäisväärtusliku toitumise ja ka vananemise puhul.

Koostis:

            Peptiidide kompleks A-1 (kõhunäärme peptiidid);

            mikrokristalliline tselluloos;

laktoos;

            kaltsiumstearaat.

Soovitatakse:

Kõhunäärme funktsioonide häirete puhul;

toidu seedimisprotsessi normaliseerimiseks;

kroonilise pankreatiidi puhul;

kõhunäärme sekretoorse puudulikkuse korral;

lipiidide ja süsivesikute ainevahetuse normaliseerimiseks;

1 ja 2 tüübi diabeedi korral.

        SIGUMIR         20 – 0,2 grammist kapslit

Noorloomade kõhretest ja luukudedest saadud peptiidide fraktsiooni kompleks. Neist eraldatud peptiidid toimivad erinevate kõhre ja luukudede rakkudele, normaliseerivad metabolismi rakkudes ja reguleerivad liigeste ja selgroo funktsioone. Kliiniliste uuringutega tehti kindlaks preparaadi “Sigumir” efektiivsus tugiliikumisaparaadi komplekssel taastumisel peale erinevate haiguste põdemist, patoloogiliste seisundite puhul, mis toovad kaasa kõhrede ja luukudede funktsioonide kõrvalekaldeid, väliste ekstremaalsete faktorite mõjude, mittetäisväärtusliku toitumise ja ka vananemise puhul.

Koostis:

            Peptiidide kompleks A-4 (kõhrede peptiidid);

mikrokristalliline tselluloos;

laktoos;

            kaltsiumstearaat.

Soovitatakse:

artrooside ja artriitide puhul;

reumaatiliste haiguste puhul;

osteokondroosi puhul;

osteoporoosi puhul;

podagra puhul.

PEPTIIDSED BIOREGULAATORID

Uus eksklusiivne suund

Vedelad peptiidsed kompleksid

Vastavalt viimastele arusaamadele, reguleerivad peptiidid geenide ekspressiooni (aktiivsust). Nad seonduvad vastavate geenide kindlate promootorosadega, vallandades DNA molekuli lahtikerimist ja sellelt informatsiooni lugemist.

Pepiidide defitsiit, mis areneb vanusega ja patoloogiate puhul, kiirendab oluliselt kudede kulumist ja organismi vananemist. Põhjus peitub selles, et rakkude ja kudede adekvaatseks tööks on vaja adekvaatset hulka peptiide, mis omakorda toetavad geenide tööd optimaalsel režiimil. Peptiidid, mis töötavad spetsiifiliselt just neile sobivates rakkudes, sünteesitakse ka nende samade rakkude poolt. Sellepärast halveneb vananemise ja patoloogiate puhul rakkude töö, häirub peptiidide süntees, mille järel omakorda kannatab rakkude funktsioon. Kudede degeneratsioon progresseerub, mis ilmneb lõpuks kliiniliselt.

Seetõttu on lühikeste peptiidide kasutamine üks tähtsamaid innovatsioone meditsiinis ja võimaldab oluliselt aeglustada vananemise tempot, stimuleerides kudede juurdekasvu ja taastumist (proliferatsiooni ja regeneratsiooni) ning suurendades samas ka rakuressurssi.

Veel üheks peptiidide tähtsaks eeliseks on nende hästi väljendunud kasvajavastane mõju. Tänaseks päevaks on peptiidide kasutamine parimaks ja kompromissitumaks otsuseks onkoloogiliste haiguste revitalisatsiooni ja profülaktika valdkonnas. See võimaldab läbi viia rakkude ja kudede uuendamist mitte ainult rakkude tsüklilisi protsesse reguleerides ja sünkroniseerides, vaid ka laiendades rakkude jagunemisvõimalust ilma atüüpiata (rakkude ebakorrapärane paljunemine).

PK – 1                                                                    flakoon 10ml

Peptiidide kompleks arteritele ja südamele

 

Koostis:

            destilleeritud vesi, peptiidide kompleksid A-3, A-7, glütseriin, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, etüülheksüülglütseriiniga fenoksüületanool, propüleenglükool, ksantaankumm, kastoorõli PEG-40, rosmariini eeterlik õli, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon.

 

Kasutusvaldkond:

enneaegse vananemise profülaktika;

ateroskleroosi profülaktika,

kõrgvererõhutõve profülaktika;

insuldi ja infarkti profülaktika;

insuldi ja infarktijärgne rehabilitatsioon.

PK-2                                                        flakoon 10ml

Peptiidide kompleks perifeersele ja kesknärvisüsteemile

 

Koostis:

            destilleeritud vesi, peptiidide kompleks A-5, glütseriin, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, etüülheksüülglütseriiniga fenoksüületanool, propüleenglükool, ksantaankumm, kastoorõli PEG-40, greipfrudi eeterlik õli, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon.

Kasutusvaldkond:

            enneaegse vananemise profülaktika;

tserebraalse skleroosi ja insuldi profülaktika;

insuldijärgne rehabilitatsioon;

põletikulised ja ja degeneratiivsed närvisüsteemi haigused.

PK-3                                                            flakoon 10ml

Peptiidide kompleks immuunsüsteemile

Koostis:

destilleeritud vesi, peptiidide kompleks A-6, glütseriin, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, etüülheksüülglütseriiniga fenoksüületanool, propüleenglükool, ksantaankumm, kastoorõli PEG-40, lavendli ja jasmiini eeterlik õli, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon.

Kasutusvaldkond:

            enneaegse vananemise profülaktika;

eluea pikendamine;

            immuunsüsteemi patoloogiate korrektsioon;

            kõigi organite ja kudede taastamise stimuleerimine;

onkoloogiliste protsesside profülaktika.

PK- 4                                        flakoon 10ml

Peptiidide kompleks liigestele

Koostis:

destilleeritud vesi, peptiidide kompleksid A-4, A-6, glütseriin, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, etüülheksüülglütseriiniga fenoksüületanool, propüleenglükool, ksantaankumm, kastoorõli PEG-40, nelgi eeterlik õli, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon.

            Kasutusvaldkond:

enneaegse vananemise profülaktika;

artroosid;

artriidid;

osteokondroos

reuma.

PK – 5                                      flakoon 10 ml

Peptiidide kompleks luustikule

Koostis:

destilleeritud vesi, peptiidide kompleks A-4, glütseriin, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, etüülheksüülglütseriiniga fenoksüületanool, propüleenglükool, ksantaankumm, kastoorõli PEG-40, sidruni eeterlik õli, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon.

Kasutusvaldkond:

            enneaegse vananemise profülaktika;

luumurrud;

osteoporoos.

PK – 6                                           flakoon 10 ml

Peptiidide kompleks kilpnäärmele

Koostis:

destilleeritud vesi, peptiidide kompleks A-2, glütseriin, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, etüülheksüülglütseriiniga fenoksüületanool, propüleenglükool, ksantaankumm, kastoorõli PEG-40, salvei eeterlik õli, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon.

Kasutusvaldkond:

            enneaegse vananemise  profülaktika;

ainevahetushäired;

difuusne ja sõlmiline struuma;

toksiline ja mittetoksiline struuma;

hüpo- ja hüpertüreoos;

autoimmuunne türeoidiit;

kilpnäärme tsüstid,

mastopaatiad.

PK – 7                                         flakoon 10 ml

Peptiidide kompleks kõhunäärmele

Koostis:

destilleeritud vesi, peptiidide kompleks A-1, glütseriin, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, etüülheksüülglütseriiniga fenoksüületanool, propüleenglükool, ksantaankumm, kastoorõli PEG-40, kadakamarjade eeterlik õli, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon.

Kasutusvaldkond:

enneaegse vananemise profülaktika;

krooniline pankreatiit,

suhkruhaigus;

glükoosi tolerantsuse häire;

veresoonte tüsistuste profülaktika suhkruhaiguse puhul.

PK – 8                                flakoon 10 ml

Peptiidide kompleks maksale

Koostis:

destilleeritud vesi, peptiidide kompleks A-7, glütseriin, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, etüülheksüülglütseriiniga fenoksüületanool, propüleenglükool, ksantaankumm, kastoorõli PEG-40, apelsini eeterlik õli, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon.

            Kasutusvaldkond:

enneaegse vananemise profülaktika;

ainevahetushäired,

rasvumine

sapiteede düskineesia;

koletsüstiit (sapipõie põletik);

kroonilised intoksikatsioonid (kemikaalid, ravimid, alkohol);

erineva etioloogiaga kroonilised hepatiidid;

maksatsirroosi profülaktika.

PK – 9                                                  flakoon 10 ml

Peptiidide kompleks meeste suguorgansüsteemile

Koostis:

            destilleeritud vesi, peptiidide kompleksid A-3, A-5, A-7, glütseriin, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, etüülheksüülglütseriiniga fenoksüületanool, propüüleenglükool, ksantaankumm, kastoorõli PEG-40, kaneeli eeterlik õli, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon.

Kasutusvaldkond:

            enneaegse vananemise profülaktika;

krooniline prostatiit;

eesnäärme adenoom;

sigimatus;

erektaalne düsfunktsioon.

PK – 10                                                     flakoon 10 ml

Peptiidide kompleks naiste suguorgansüsteemile

            Koostis:

destilleeritud vesi, peptiidide kompleksid A-3, A-5, A-6, glütseriin, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, etüülheksüülglütseriiniga fenoksüületanool, propüleenglükool, ksantaankumm, kastoorõli PEG-40, sandlipuu eeterlik õli, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon.

Kasutusvaldkond:

            enneaegse vananemise profülaktika;

krooniline adneksiit;

menstruaalfunktsiooni häired;

klimakteerne periood; libido langus;

viljatus;

emaka müoom;

mastopaatia.

PK – 11                                                        flakoon 10 ml

Peptiidide süsteem kuse-eritussüsteemile (neerud)

Koostis:

destilleeritud vesi, peptiidide kompleksid A-3, A-6, glütseriin, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, etüülheksüülglütseriiniga fenoksüületanool, propüleenglükool, ksantaankumm, kastoorõli PEG-40, teepuu eeterlik õli, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon.

            Kasutusvaldkond:

enneaegse vananemise profülaktika;

krooniline püelonefriit;

interstitsiaalne nefriit;

glomerulonefriit;

neerukivi tõbi;

kroonilise neerupuudulikkuse arenemise profülaktika.

PK – 12                                                       flakoon 10 ml

Peptiidide kompleks kopsu-bronhi süsteemile

            Koostis:

            destilleeritud vesi, peptiidide kompleksid A-3, A-4, A-6, glütseriin, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, etüülheksüülglütseriiniga fenoksüületanool, propüleenglükool, ksantaankumm, kastoorõli PEG-40, mündi eeterlik õli, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon.

Kasutusvaldkond:

            enneaegse vananemise profülaktika;

krooniline bronhiit;

kopsu emfüseem;

hingamisteede allergia;

bronhiaalastma.

          PK-13                                                       flakoom 10 ml

Peptiidide kompleks nahale

Koostis:

            destilleeritud vesi, peptiidide kompleksid A-3, A-4, A-6, A-7, glütseriin, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, etüülheksüülglütseriiniga fenoksüületanool, propüleenglükool, ksantaankumm, kastoorõli PEG-40, jasmiini eeterlik õli, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon.

Kasutusvaldkond:

            enneaegse vananemise profülaktika;

naha jume, toonuse, reljeefi ja tekstuuri parandamine;

            nahahaigused.

PK – 14                                            flakoon 10 ml

Peptiidide kompleks veenidele

Koostis:

            destilleeritud vesi, peptiidide kompleks A-3, glütseriin, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, etüülheksüülglütseriiniga fenoksüületanool, propüleenglükool, ksantaankumm, kastoorõli PEG-40, lavendli eeterlik õli, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon.

 

            Kasutusvaldkond:

enneaegse vananemise profülaktika;

trombooside profülaktika;

varrikoossed veenilaiendid;

hemmoroidid;

tromboflebiit;

troofilised haavandid.

PK – 15                                             flakoon 10 ml

Peptiidide kompleks neerudele ja põiele

Koostis:

destilleeritud vesi, peptiidide kompleksid A-6, A-8, A-11, glütseriin, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, etüülheksüülglütseriiniga fenoksüületanool, propüleenglükool, ksantaankumm, kastoorõli PEG-40, majoraani eeterlik õli, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon.

Kasutusvaldkond:

enneaegse vananemise profülaktika;

neerupuudulikkuse profülaktika;

krooniline püelonefriit, tsüstiit;

glomerulonefriit;

neerukivitõbi;

kuseteede arengu anomaaliad;

nefroptoos (rändneer).

PK – 16                                                        flakoon 10ml

Peptiidide kompleks maole ja 12-sõrmiksoolele

Koostis:

destilleeritud vesi, peptiidide kompleksid A-1, A-6, A-7, A-9, glütseriin, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, etüülheksüülglütseriiniga fenoksüületanool, propüleenglükool, ksantaankumm, kastoorõli PEG-40, apelsini eeterlik õli, ilang-ilangi eeterlik õli, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon.

Kasutusvaldkond:

            enneaegse vananemise profülaktika;

seedehäired;

gastriit;

gastroduodeniit;

12-sõrmiksoole ja mao haavandtõbi;

seedetrakti organite onkopatoloogiate profülaktika.

PK -17                                                     flakoon 10 ml

Peptiidide kompleks nägemisanalüsaatorile

Koostis:

            destilleeritud vesi, peptiidide kompleksid A-3, A-5, A-10, glütseriin, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, etüülheksüülglütseriiniga fenoksüületanool, propüleenglükool, ksantaankumm, kastoorõli PEG-40, kummeli eeterlik õli, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon.

Kasutusvaldkond:

            enneaegse vananemise profülaktika;

silma võrkkesta irdumine ja degeneratsioon;

nägemisnärvi atroofia;

glaukoomi ja katarakti algstaadiumid;

klaaskeha patoloogiad;

akommodatsioonispasm (pseudomüoopia).

PK – 18                                              flakoon 10 ml

Peptiidide kompleks kuulmisanalüsaatorile

Koostis:

            destilleeritud vesi, peptiidide kompleksid A-3, A-4, A-5, A-6, glütseriin, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, etüülheksüülglütseriiniga fenoksüületanool, propüleenglükool, ksantaankumm, kastoorõli PEG-40, männi eeterlik õli, lavendli eeterlik õli, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon.

Kasutusvaldkond:

            enneaegse vananemise profülaktika;

neurosensoorse kurtuse algstaadiumid;

otiidid ja nende tüsistused;

kuulmekile kahjustused;

heliline trauma, põrutus.

PK – 19                                                                           flakoon 10 ml

Peptiidide kompleks ilmastikutundlikele ja südamehaigetele

Koostis:

destilleeritud vesi, peptiidide kompleksid A-3, A-5, A-14, glütseriin, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, etüülheksüülglütseriiniga fenoksüületanool, propüleenglükool, ksantaankumm, kastoorõli PEG-40, männi eeterlik õli, mündi eeterlik õli, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon.

Kasutusvaldkond:

            enneaegse vananemise profülaktika;

ilmastikutundlikkuse ilmingud;

migreen;

südame isheemiatõbi;

südamepuudulikkus;

müokardiidid,

müokardiodüstroofia.

            MESOTEELID

Sissevõetavad mesoteelid

Sisevõetavad mesoteelid kuuluvad revitaliseerimise baasvahendite hulka  ja kujutavad endast tänapäeval kolme generatsiooni. Esimene on Mesoteel, mis sisaldab koliini, kolloidhõbedat, samuti gotu kola ja goji ekstrakte. Teise kuulub Mesoteel beauty, mille koostis on rikastatud tsingi ja seleeniga. Kolmandasse generatsiooni kuulub Mesoteel neo, mis sisaldab peale ülalmainitute veel resveratrooli. Kõikide mesoteelide põhiliseks ülesandeks on närvi ja immuunsüsteemide töö parandamine, võimas antioksüdantne ja revitalisatsiooniline mõju organismile, mis aitab nende süstemaatilisel kasutamisel  tõestatult pikendada keskmist eluiga 18 – 25% võrra.. Edasi toome mesoteeli põhiliste komponentide omadused.

Koliin

Taastab organismis atsetüülkoliini defitsiidi, parandab närvisüsteemi ja ainevahetuse tööd, aeglustab vananemise protsessi, viib rakkudest välja toksiinid, suurendab antioksüdantset staatust, suurendab stressikindlust, parandab naha tekstuuri, niiskust, elastsust ja värvi, silub väikseid kortsusid.

Kolloidhõbe

Avaldab viirusevastast ja mikroobidevastast toimet, aitab välja viia raskete metallide sooli, suurendab antioksüdantset staatust, suurendab immuniteeti, vähendab onkopatoloogia riski.

Tsink

Stimuleerib tüümuse tööd ja suurendab immuniteeti, stimuleerib regeneratsiooni, suurendab antioksüdantset staatust, osaleb 200 fermendi, kasvuhormooni ja insuliini töös.

Seleen

Suurendab immuniteeti, vähendab onkohaigestumise riski, parandab südame-veresoonkonna süsteemi tööd.

Gotu-kola ja goji

Parandavad peaaju vereringet, stimuleerivad regeneratsiooni, aeglustavad vananemise protsessi, suurendavad sugulist konstitutsiooni.

Resveratrol

Takistab ateroskleroosi arengut, normaliseerib rasva ainevahetust, suurendab antioksüdantset staatust ja vähendab onkopatoloogia riski naistel.

          MESOTEEL

Siirupiga flakoon 120 ml

Koostis:

            vesi, fruktoos, kontsentreeritud greipfruti mahl, koliin bitartraat, toidulisand ” Ilu vormel” (Gotu Kola ja Goji kuivade ekstraktide segu), kolloidhõbeda kontsentraat, naatriumbensoaat, kaaliumsorbaat.

Kasutusvaldkond:

            aju vereringe parandamine;

            närvi-lihasjuhtivuse parandamine;

            kesknärvisüsteemi töö parandamine;

peaaju vereringe häirete profülaktika ja insuldijärgne rehabilitatsioon;

toimib antioksüdandina;

immuniteedi suurendamine;

vananemise profülaktika;

organismi üldine noorendamine.

Kasutussoovitused:

täiskasvanutele ja üle 14 aastastele lastele üks teelusikatäis 1-2 korda päevas söögi ajal. Tarvitamisaeg – üks kuu. Vajadusel võib kasutamist korrata.

   MESOTEEL BEAUTY

Siirupiga flakoon 120 ml

Koostis:

vesi, fruktoos, mustasõsatra mahla kontsentraat, koliin bitartraat, toidulisand “Ilu vormel” (Gotu Kola ja Goji kuivade ekstraktide segu), mineraalne lisand, mis sisaldab rauda, tsinki, vaske, mangaani, seleeni, joodi, kolloidhõbeda kontsentraati, natrumbensoaati, kaaliumsorbaati.

Kasutusvaldkond:

aju veresoonkonna töö parandamine,

närvi-lihasjuhtivuse parandamine;

            kesknärvisüsteemi töö parandamine;

peaaju vereringe kõrvalekallete profülaktika ja insuldijärgne rehabilitatsioon;

toimib antioksüdandina;

immuniteedi suurendamine;

vananemise profülaktika;

organismi üldine noorendamine,

onkopatoloogia profülaktika.

Kasutussoovitused

täiskasvanutele ja üle 14 aastastele lastele üks teelusikatäis 1-2 korda päevas söögi ajal. Tarvitamisaeg – üks kuu. Vajadusel võib kasutamist korrata.

            MESOTEEL NEO

Siirupiga flakoon 120 ml

Koostis:

vesi, fruktoos, kirsi mahla kontsentraat, koliin bitartraat, toidulisand “Ilu vormel” (Gotu Kola ja Goji kuivade ekstraktide segu), mineraalne lisand, mis sisaldab rauda, tsinki, vaske, mangaani, seleeni, joodi, kolloidhõbeda kontsentraati, naatriumbensoaati, kaaliumsorbaati.

Kasutusvaldkond:

aju veresoonkonna töö parandamine;

ateroskleroosi profülaktika;

lipiidse ainevahetuse normaliseerimine;

närvi-lihasjuhtivuse parandamine;

kesknärvisüsteemi töö parandamine;

infarkti ja insuldi profülaktika;

infarkti ja insuldi järgne rehabiliteerimine;

toimib antioksüdandina;

immuniteedi suurendamine;

vananemise profülaktika;

organismi üldine noorendamine,

onkopatoloogia profülaktika.

Kasutussoovitused

täiskasvanutele ja üle 14 aastastele lastele üks teelusikatäis 1-2 korda päevas söögi ajal. Tarvitamisaeg – üks kuu. Vajadusel võib kasutamist korrata.

          PREPARAATIDE UUS PÕLVKOND

Aktiivse pikaealisuse hoidmine

Revitaliseerimise ja tervise teaduslik- tootmiskeskus pöörab teie tähelepanu uutele, Sankt-Peterburgi Bioregulatsiooni ja Gerontoloogia Instituudi poolt heaks kiidetud  tervendavate ja aktiivsete looduslike peptiidsete bioregulaatorite põhjal väljatöötatud pikaealisuse preparaatide ja revitalisatsiooni baasprogrammi seeriale.

Kõige aktuaalsem selles valdkonnas on mittepeptiidsete preparaatide kasutamine, mis mõjutavad vananemise kõige tähtsamaid lülisid:

 • põhiliste  mikroelementide ainevahetuse korrigeerimine organismis (kaltsium, magneesium, tsink);
 • mahasurutud immuunse ja antioksüdantse staatuse taastamine;
 • ateroskleroosi, hüpertooniatõve, infarkti, insuldi ja tromboosi profülaktika;
 • normaalse mikrofloora kvalitatiivse ja arvulise hulga  taastamine;
 • onkopatoloogia profülaktika;
 • maksa metaboolse, detoksikatsioonilise ja valgu tekke funktsioonide normaliseerimine;
 • maksa tsirroosi profülaktika;
 • liigeste liikuvuse taastamine ja osteoporoosi profülaktika

Tänapäeval on aktiivse pikaealisusega seotud mittepeptiidsete preparaatide hulk kasvanud üheksale positsioonile ja laieneb aja jooksul veelgi. Juba nüüd saab  nende preparaatide abil mõjutada suurt hulka ülalmainitud probleeme. Sellepärast loob nende kooslus looduslike peptiidsete bioregulaatoritega kindla vundamendi nooruse, ilu, tervise ja aktiivse pikaealisuse pikendamiseks.

            IMUSIL                    20 – 0,31 g kapslit

Immuniteedi efektiivne kaitse

Naturaalne lakto- ja bifidobakterite rakuseinte fragmentidel põhinev innovatsiooniline immuunorestauraator koos punase päevakübara ja askorbiinhappega. Aktiveerib kõiki immuunsuse kaitse all olevaid lülisid, mis on nõrgestatud igapäevaste koormustega, infektsioonide ja stressidega. Vähendab pahaloomuliste kasvajate tekke riski.

Koostis:

            bifidobakterite probiootiline juuretis, punase päevakübara ekstrakt, askorbiinhape, laktobakterite probiootiline juuretis, lisaained: laktoos, МКC (mikrokristalliline tselluloos), kaltsiumstearaat, ränidioksiid.

 

Kasutusvaldkond:

sagedased külmetushaigused;

allergiad;

mao ja soolte kroonilised haigused;

närvisüsteemi kroonilised haigused;

kopsu kroonilised haigused;

südame kroonilised haigused;

maksa kroonilised haigused;

tööstuses tekkinud kahjulike ainete regulaarne mõju;

antibiootikumide kasutamine;

rasvumine;

sagedased stressid tööl ja kodus;

suured füüsilised koormused;

intensiivne tegelemine spordiga;

onkoloogiliste haigestumiste profülaktika.

Kasutussoovitused:

lisaallikana piimhappe mikroorganismide-probiootikute Lactobacillus ja Bifidobakterium, hüdroksükaneelhape ja vitamiin C. Täiskasvanutele ja üle 14 aastastele lastele üks teelusikatäis 1-2 korda päevas söögi ajal. Tarvitamisaeg – üks kuu. Vajadusel võib kasutamist korrata.

            TSINSIL-T              20 – 0,1 g tabletti

Enneaegse vananemise efektiivne profülaktika

Tsingi, glütsiini ja püridoksiini kompleksne preparaat aktiivse vananemise pikendamiseks. Pidurdab enneaegset vananemist, korrigeerib paljude fermentide ja hormoonide tööd, taastab rikutud immuunset ja antioksüdantset staatust. On onkopatoloogia profülaktikas tõestatud vahend.

Koostis:

tuhksuhkur, glütsiin, tsinktsitraat, vitamiin B-6, naturaalne magustaja steviosiid, naturaalne apelsinimaitseline aromatisaator, sünteetiline värvaine, tartrasiin, lisaained: МКC, kaltsiumstearaat.

Kasutusvaldkond:

            enneaegse vananemise profülaktika;

immuniteedi ja antioksüdantse staatuse suurendamine;

stress;

unetus;

peale insulte ja peaaju traumasid;

allergiad;

nahahaigused;

süsivesiku ja rasvaainevahetuse häirete puhul;

suhkruhaigus;

ateroskleroos;

vaskulaarne düstoonia;

hüpertooniatõbi.

Kasutussoovitused

lisaallikas glütsiinile, tsingile ja vitamiinile B-6. Täiskasvanutele ja üle 14 aastastele lastele üks tablett 2 korda päevas söögi ajal. Tarvitamisaeg – üks kuu. Vajadusel võib kasutamist korrata.

            Kalsil-T                       20 – 0,1g tabletti

Enneaegse vananemise efektiivne profülaktika

Pikaealisuse pikendamise aktiivne kompleksne kaltsiumi, magneesiumi ja viitamiinide A, D, ja E baasil valmistatud preparaat. Mõjutavad  enneaegse vananemise patogeneesi ahela tähtsaid võtmesõlmi, korrigeerides kõikide organite ja süsteemide rakkude tööd ja taastades immuunset ja antioksüdantset süsteemi. On tõestatud kui osteoporoosi ja onkopatoloogia profülaktiline vahend.

Koostis:

tuhksuhkur, kaaliumtsitraat, kaltsiumkarbonaat, magneesiumtsitraat, magneesiumkarbonaat, vitamiinide segu, mis sisaldab vitamiine A, D, ja E, sünteetiline värvaine Roheline õun, naturaalne piparmündimaitseline aroomiaine, lisaained: МКC ja kaaliumstearaat.

Kasutusvaldkond:

            enneaegse vananemise profülaktika;

tserebraalne puudulikkus;

hüpertooniatõbi;

südame isheemiatõbi;

vere hüübimise häired;

osteoporoos;

depressioon, unetus;

mälukaotus;

peapööritus;

peavalud;

kõrvakohin;

reumatoidne polüartriit;

osteokondroos;

kliimaksi periood;

kasvu aeglustumine;

luumurrud;

suurenenud füüsilised ja psüühilised pinged;

nägemisorganite haigused;

hepatiidid;

nahahaigused;

suhkruhaigus.

Kasutussoovitused:

lisaallikas kaltsiumile, magneesiumile, vitamiinidele A, E, mis sisaldavad ka vitamiini

D-3. Täiskasvanutele ja üle 14 aastastele lastele üks tablett 2 korda päevas söögi ajal ja hästi läbinärides. Tarvitamisaeg – üks kuu. Vajadusel võib kasutamist korrata.

            OLEKAP              30 – 0,84g kapslit

Infarkti ja insuldi efektiivne profülaktika

Polüküllastumata rasvhapete Omega-3, tokoferoolide ja tokotriennoolide  klassi kuuluv  naturaalne angiorestauraator. Pidurdab efektiivselt aterosklerootiliste naastude kasvu, vähendab kolesterooli taset veres. On hästiväljendunud antioksüdantsete omadustega. Kasutatakse enneaegse vananemise, hüpertoonia ja südame isheemiatõve, infarkti, insuldi, suhkruhaiguse ja onkopatoloogia profülaktikas, samuti keemia-kiiritusravi ajal.

Koostis:

Iirimaa külmavee lõhe rasv, punane palmirasv, sojaõli, vitamiinid A ja E, antioksüdant Grindoks-109. Kapsli kest – želatiin, glütseriin, vesi.

Kasutusvaldkond:

enneaegse vananemise profülaktika;

rasvaainevahetuse häired;

vere kõrge kolesterooli tase;

ateroskleroos;

hüpertooniatõbi;

südame isheemiatõbi;

infarkti ja insuldi profülaktika;

suhkruhaigus;

allergia;

keemia-kiiritusravi järgne seisund.

Kasutussoovitused:

            kasutatakse polüküllastumata rasvhapete allikana (sealhulgas Omega-3) ja  vitamiinide A ja E lisaallikana. Täiskasvanutele ja üle 14 aastastele lastele üks tablett 2 korda päevas söögi ajal. Tarvitamisaeg – üks kuu. Vajadusel võib kasutamist korrata.

            REGENART         20 – 0,30 g kapslit

Liigeste ja maksa efektiivne kaitse

Võilille juure ekstraktist, artišokist, kondroitiinsulfaadist ja dihüdrokvertsetiinist valmistatud kompleksne preparaat. Regenart kiirendab maksa detoksikatsiooni kulgu, kõhrekudede ja liigeseümbruse regeneratsiooni, parandades sellega liigeste liikuvust. Kasutatakse artroosi, artriidi, osteokondroosi, krooniliste maksahaiguste, kuseteede häirete puhul. Takistab maksa tsirroosi arengut.

Koostis:

            võilille juure ekstrakt, kondroitiinsulfaat, artišoki ekstrakt, dihüdrokvertsetiin, lisaained: МКC, kartulitärklis.

Kasutusvaldkond:

            liigeste ja selgroo degeneratiivsed haigused;

kroonilised intoksikatsioonid;

kroonilised hepatiidid;

kuseteede düskineesiad;

maksategevuse vähenemine.

Kasutussoovitused:

            kasutada kondroitiini, dihüdrokvertsetiini ja fenoolsete ühendite allikana. Täiskasvanutele ja üle 14 aastastele lastele üks tablett 2 korda päevas söögi ajal. Tarvitamisaeg – üks kuu. Vajadusel võib kasutamist korrata.

            RENEFORT         20 – 0,39g kapslit

Neerude efektiivne kaitse

Neerude töös hoidmise optimaalne preparaat. Avaldab põletikuvastast, antioksüdantset, mõõdukat spasmivastast ja kuseeritavat mõju. Suurendab kusihappe sooladest ja oblikhappest neerukivide lahustumist. Sisaldab neeru puudulikkust pärssivaid aineid.

Koostis:

            magneesiumoksiid, pohla leht, põldosi, kibuvitsa ekstrakt, rosmariini ekstrakt, hesperidiin, askorbiinhape (vitamiin C), hibiskuse ekstrakt, tokoferoolatsetaat (vitamiin E), beeta-karotiin, dihüdrokvertsetiin, koensüüm Q10, sidrunhape, naatriumtsitraat, mikrokristalliline tselluloos, kaltsiumstearaat, ränidioksiid.

Kasutusvaldkond:

krooniline pielonefriit, tsüstiit;

põiekivid;

krooniline glomerulonefriit;

nefroptoos;

kuseteede arengu anomaaliad;

kroonilised neeruhäired.

Kasutussoovitused:

lisaallikas vitamiinidele C ja E, magneesiumi, arbutiini allika, hesperidiini, beeta-karotiini, dihüdrokvertsetiini, koensüümi Q10 kasutamisel. Täiskasvanutele ja üle 14 aastastele lastele üks tablett 2 korda päevas söögi ajal. Tarvitamisaeg – üks kuu. Vajadusel võib kasutamist korrata.

            REVIMAIT                100g pasta tuub

Uus sõna nutritsioloogias

Esimene meie maal alates nullist väljatöötatud dieettoode, mis täidab mikroelementide ja teiste kasulike ainete defitsiiti. Täidab B grupi vitamiinide ja raua  defitsiiti.  Avaldab immuunomoduleerivat ja antioksüdantset mõju. On vajalik kõhnumisel, aneemia, kõrgenenud füüsiliste ja emotsionaalsete pingete puhul.

Koostis:

            fruktoos, vesi, kontsentreeritud granaatõuna mahl, soja mahl, soja letsitiin, kompleksne toidulisand „Pektiin“, kaera taime ekstrakt, punase päevakübara ekstrakt, rohelise tee ekstrakt, viinamarja seemnete ekstrakt, soja isoflavoonide ekstrakt, pärmi ekstrakt, kuivatatud ingver, brasiilia žen-žen, kompleksne toidulisand „Grindsteg FF M612“, raua pürofosfaat, nelk, kaaliumsorbaat, kompleksne toidulisand „Nižin“, vitamiinid B1, B3, B6.

Kasutusvaldkond:

Esmased ja teisesed immuundefitsiidid;

antioksüdantse staatuse alanemine;

ainevahetushäired;

ateroskleroos;

suhkruhaigus;

erineva geneesiga aneemiad;

vitamiinide ja mikroelementide puudus dieedi ja nälgimise puhul;

kompleksprogrammides kehakaalu korrigeerimisel;

füüsilise koormuse suurenemisel.

Kasutussoovitused:

            lisaallikas vitamiinide B1, B3, B6, raua, kofeiini, isoflavoonide, polüfenoolsete ainete, oksükaneelhapete ja orgaaniliste hapete tarvitamisel. Täiskasvanutele ja üle 14 aastastele lastele üks teelusikatäis (10 grammi) 1 – 2 korda päevas söögi ajal. Tarvitamisaeg – üks kuu. Vajadusel võib kasutamist korrata.

            ENSIL                 90 – 0,31g kapslit

Baas283746

onkoprotektor

Teile esitletakse kaht preparaati ühes tootes. Ühest küljest on Ensil preparaat, mis parandab tunduvalt kudede hingamise ja regeneratsiooni parameetreid. Teisest küljest, näitas Ensil ennast onkoprotsessi võimsa profülaktilise vahendina, mis on palju kordi kliiniliselt tõestatud. Töö preparaadi kallal kestis 6 aastat ja selle loomise protsessis sai selgeks  Ensili palju suurem tähtsus, kui lihtsalt ensüümne preparaat.

Koostis:

            L-karnitiin, L-tsüsteiin, merevaikhape, punase päevakübara ekstrakt, vitamiinide kompleks (sisaldab vitamiine A, B1, B2, B5, B6, B12, C, D3, E, foolhapet, nikotiinamiidi, biotiini), koensüümi Q10. Lisaained: МКC  või laktoos ja kaltsium stearaat.

Kasutusvaldkond:

            rehabilitatsioon peale raskeid traumasid, haigestumisi, infarkti, insulti, operatsioone;

onkopatoloogia profülaktika;

erinevad immuundefitsiidid;

operatsiooniks valmistumine;

enneaegse vananemise profülaktika;

ainevahetuse häired.

Kasutussoovitused:

            on hüdroksükaneelhapete, kofermendi Q10, karnitiini ja mervaikhappe allikas, vitamiinide A, C, D3, E, B1, B2, B6, B5, B9, B12, biotiini ja nikotiinamiidi lisaallikas. Täiskasvanutele 1 kapsel 3 korda päevas söögi ajal. Tarvitamise aeg – 1 kuu.

            REVIFORT            60 – 0,6 g kapslit

Laialdase mõjuga onkoprotektor

Kõrge väärtusega seened on juba ammu immunoloogia ja onkoloogia spetsialistide meeli köitnud. XX sajandi alguses ja IX sajandi lõpus on pidevalt otsitud uusi ja efektiivseid onkoprofülaktika ja immuunrestauratsiooni vahendeid. Revifort on esimene preparaat, mis kätkeb endas nii idamaiste kui klassikalise meditsiini erinevate voolude saavutusi. Esmakordselt on viidud kokku sellised tuntud seeneriigi kuninglikud esindajad nagu Šiitake, Reiši, Maitake ja Korditseps. Pöörasime tähelepanu neile juba kahetuhandenda aasta keskel ja hakkasime neid pingsalt uurima, kuna põhilisi uurimisi kõrge väärtusega seente alal onkoloogias teostati vaid Jaapanis ja USA-s. Töö käigus saime aru, et nende väärtus ei ole teadlaste poolt veel täiel määral avastatud. Need on tõepoolest praktiliselt ainsad looduslikud glükaanide grupi allikad, mis sunnivad immuunsüsteemi aktiivselt ja mitmefaasiliselt  kasvaja rakke hävitama isegi kasvaja enda südames.

Koostis:

šiitake seen, reiši seen, maitake seen, korditsepsi seen, punane päevakübar, laminaaria vetikas, mineraalne segu 15-03 (tsink, vask, raud, mangaan, jood, seleen), lisaained: laktoos, talk, kaltsiumstearaat.

Kasutusvaldkonnad:

onkopatoloogia valdkond;

erineva lokalisatsiooni ja protsessi staadiumiga onkohaigete kompleksravi;

erineva geneesiga immuundefitsiidid;

autoimmuunsed haigestumised;

kroonilised hepatiidid;

suhkruhaigus;

südame-veresoonkonna patoloogiad;

enneaegse vananemise profülaktika;

ainevahetuse häired.

Kasutussoovitused:

            lisaallikas tsingile, rauale, joodile, seleenile, vasele, mangaanile, hüdroksükaneelhappele. Täiskasvanutele 1 kapsel 2 korda päevas söögi ajal. Tarvitamise aeg – 1 kuu.

KOSMETOLOOGIA INNOVATSIOON

NRE-4 + NEOVITIN KOMPLEKSI PÕHJAL TOODETUD VÄLISED MESOTEELID

Tutvustame teile põhimõtteliselt uut välise mesoteraapia preparaatide seeriat. Need on kompleksi NRE-4 + Neovitin põhjal spetsiaalselt peanahale, näole ja kaelale väljatöötatud välised mesoteelid.

NRE-4 (TNRE – tetrahüdroksüpropüül etüleendiamiin) on oma olemuselt tuletatud esteetilises meditsiinis ja kosmeetikas laialt levinud atsetüülkoliini eelkäijast – deanoolist. Atsetüülkoliini eelkäijad ühinevad välisel kasutamisel naharakkude vastavate retseptoritega (fibroblastid, keratinotsüüdid) ja muudavad sellega naha tekstuuri. Uurimused näitasid, et naiste hulk, kes reageerisid NRE-4 vananemisevastasele mõjule (väikeste kortsude ja nahakurdude silumine, naha toonuse ja tekstuuri paranemine), suurenes kaks korda ja vananemisvastane effekt oli neli korda suurem kui deanoli puhul. Siit järeldub, et NRE-4 on palju funktsionaalsem vahend. Ta ei kutsu esile ärritust, sensibilisatsiooni ja allergilisi reaktsioone, samuti on ta täiesti ohutu silmaümbruse suhtes.

            MESOTEEL                                                      flakoon 50 m

  Näole ja kaelale

Koostis:

puhastatud vesi, NRE-4, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, propüleenglükool, glütseriin, rosmariini ekstrakt, fenoksüületanool etüülheksüülglütseriiniga, pantenool, piimhape, sidrunhape, naatrium karboksüülmetüültselluloos, lõhnakompositsioon, metüülisotiasolinoon, metüülkloroisotiasolinoon, EDTA.

Toime:

anti-age efekt

pindsete kortsude silumine;

naha niiskuse suurenemine.

naha elastsuse suurenemine.

naha tekstuuri paranemine.

            Kasutamine:

            kanda õhtul eelnevalt ettevalmistatud ja puhastatud näo ja kaela nahale 2 – 3ml mesoteeli ja hõõruda masseerivate liigutustega täieliku imendumiseni. Teha seda kolm kuud iga päev,

            MESOTEEL                                                    flakoon 50 ml

            Mesoteel peanahale

Koostis:

puhastatud vesi, NRE-4, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, propüleenglükool, glütseriin, ekstraktid: takja, humala ja nõgese ekstraktid, fenoksüületanool etüülheksüülglütseriiniga, pantenool, veinhape, naatrium karboksüülmetüültselluloos, lõhnakompositsioon, metüülisotiasolinoon, metüülkloroisotiasolinoon, EDTA.

Toime:

stimuleerib juuste kasvu

hoiab ära varast kiilaspäisust ja juuste väljalangemist

hoiab ära kõõma teket

tugevdab juuksenääpse

suurendab juuste elastsust

parandab peanaha seisundit.

Kasutamine:

Kanda peanahale 2-3 ml mesoteeli ja hõõruda masseerivate liigutustega sisse. 30 minuti möödudes pesta pead ja juukseid. Toimida nii kolm kuud.

            MESOTEEL                                                             flakoon 50 ml

            Mesoteel kehale

Koostis:

puhastatud vesi, NRE-4, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, propüleenglükool, glütseriin, piimhape, osja, araalia ja artišoki ekstraktid, fenoksüületanool etüülheksüülglütseriiniga, pantenool, merevaikhape, naatrium karboksüülmetüültselluloos, lõhnakompositsioon, metüülisotiasolinoon, metüülkloroisotiasolinoon, EDTA.

Toime:

anti-age efekt;

pindsete kortsude silumine;

naha niiskuse suurenemine;

naha elastsuse suurenemine;

naha tekstuuri paranemine;

liftingefekt;

tselluliidi vastane toime.

Kasutamine:

kanda eelnevalt ettevalmistatud ja puhtale keha nahale 4 – 6ml mesoteeli ja hõõruda masseerivate liigutustega täieliku imendumiseni. Kasutada kolm kuud iga päev.

RAKU – KOSMEETIKA REVILINE

Kõrgtehnoloogiline toode – peptiidide seeria

 

          Revitaliseerimise ja Tervise Teaduslik-Tootmiskeskus (НПЦРИЗ) toodab rakukosmeetika REVILINE unikaalset peptiidide seeriat, mida loodi koostöös Sankt-Peterburgi Bioregulatsiooni ja Gerontoloogia Instituudi ja Keemia-Bioloogia Tootmiskoondisega „Vita“.

Rakukosmeetika  REVILINE põhineb looduslikel peptiidide kompleksidel koos erinevate lisanditega, mis tekitavad nahale võimsat ja nähtavalt noorendavat mõju. Kasutatavad kompleksid toimivad naharakkude, vereringe, mikrotsirkulatsiooni regeneratsiooni stimuleerimise kaudu, samuti naha kollageen-elastsuse karkassi sünteesi mõjul. Kõike seda kontrollitakse naha pingutamise kosmeetilisel teel, samuti naha tekstuuri paranemise, nahavärvi ja selle niiskuse suurenemise kaudu.

Peptiidide seeria REVILINE koostisse kuuluvad võimsad antioksüdantsed looduslikud superoksiiddismutaaside (SOD) kompleksid ja selle biotehnoloogilisel teel saadud induktorid. Need kompleksid avaldavad antioksüdantset, immuunomoduleerivat, UV- kaitsvat, radiatsioonivastast ja tursetevastast toimet, kiirendades tunduvalt naharakkude detoksikatsioonilisi ja regeneratsioonilisi protsesse.

Looduslike peptiidide ja looduslike superoksiiddismutaaside koostöö on uus sõna rakukosmeetika revitaliseerimisel.

        REVILINE                                                 flakoon 55 ml

 

Peptiididega varikoosivastane jalakreem (RL01)

 

Koostis:

puhastatud vesi, peptiidide kompleksid A-3 ja A-4, kastoorõli, bioantioksüdantne kompleks NEOVITIN, emulsioonvaha, glütseriini monostearaat, bis-diglütserüül polüatsialadipat – 2 (бис-диглицерил полиациладипат 2) tsüklometikoon, dimetikoon, hamamelise (nõiapuu) ekstrakt, hobukastani ekstrakt, metüülparabeen, fenoksüületanool etüülheksüülglütseriiniga, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon, mentool, EDTA, trietanoolamiin, lõhna kompositsioon.

Toime:

            paraneb naha srtruktuur;

paraneb naha mikrotsirkulatsioon ja ainevahetusprotsess;

vähenevad raskustunne, turse ja valud jalgades;

väheneb varikoos.

Kasutamine:

Kandke natuke kreemi puhtale nahale, hõõruge see masseerivate liigutustega nahka kuni täieliku imendumiseni.

            REVILINE                                                  flakoon 55ml

Kortsudevastane peptiididega näokreem (RL02)

Koostis:

puhastatud vesi, peptiidide kompleks A-4, sorbitool, kaprüül – kapriini triglütseriidid, glütseriini monostearaat, Hydromoist Plus (ksantaankumm, glükoos), karraginaan, jojoba ja oliivi õli, bioantioksüdantne kompleks Neovitin, tsüklometikoon, dimetikoon, steariin, emulsioonvaha, fenoksüületanool etüülheksüülglütseriiniga, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinon, bisabolool, magusa mandli ekstrakt, akrülaat sopolümeer ja C10-30 alküülakrülaat, sidrunhape, trietanoolamiin, lõhna kompositsioon.

Toime:

parandab naha tekstuuri ja värvi;

niisutab efektiivselt nahka;

liftingefekt;

vähendab kortsude hulka ja sügavust;

parandab naha mikrotsirkulatsiooni ja ainevahetust;

vähendab turset.

Kasutus:

Kandke natuke kreemi puhtale nahale,

hõõruge see masseerivate liigutustega nahka kuni täieliku imendumiseni.

        REVILINE                                                                      flakoon 55 ml

Peptiididega noorendav päevakreem (RL03)

Koostis:

puhastatud vesi, peptiidide kompleks A-6, oliivi- ja sojaõli, bioantioksüdantne kompleks Neovitin,  glütseriin, etüülheksüülkokoaat, steariin, emulsioonvaha, glütserüülstearaat tsitraat, fenoksüületanool etüülheksüülglütseriiniga, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon, kakao õli, hüdrolüseeritud kollageen, pantenool, vitamiin E, sopolümeer hüdroksüületüülakrülaat ja akrüloildimetüültauraat naatrium, ksantaankumm, sidrunhape, trietanoolamiin, lõhna kompositsioon.

Toime:

            vähendab naha vananemise protsessi;

            taastab naha elastsuse ja sitkuse;

normaliseerib näo värvi;

silub väiksed kortsud;

hoiab nahka vananemisega kaasnevate muutuste eest.

Kasutus:

Kanda kreem kergete masseerivate liigutustega puhtale näo, kaela ja dekoltee nahale.

        REVILINE                                                                     flakoon 55 ml

Noorendav peptiididega öökreem (RL04)

Koostis:

            puhastatud vesi, peptiidide kompleks A-6, etüülheksüülkokoaat, bioflavolipiidne kompleks Aktivitin,  glütseriin, oliiviõli, PEG-30 dipolühüdroksüstearaat, betaiin, sorbiit isostearaat, hüdrogeniseeritud kastoorõli, tseresiin, mesilasvaha, fenoksüületanool etüülheksüülglütseriiniga, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisoteasolinoon, hüdrolüseeritud kollageen, vitamiin E, titaan dioksiid, magneesiumsulfaat, EDTA, lõhna kompositsioon.

            Toime:

            vähendab naha vananemise protsessi;

            taastab naha elastsuse;

parandab naha rakkude mikrotsirkulatsiooni ja ainevahetust;

eemaldab toksilised- ja jääkained;

vähendab kortsude hulka ja sügavust;

Kasutamine:

Kanda kreem kergete masseerivate liigutustega puhtale näo, kaela ja dekoltee nahale.

        REVELINE                                                                 flakoon 55 ml

Näo kreem „Puhas nahk“ peptiidide ja viinamarja

seemnete õliga veresoonte nahaaluse võrgustiku ja tähnide vastu (RL05)

Koostis:

Puhastatud vesi, peptiidide kompleks A-3, lagritsa juurte ekstrakt, „Betulaviidi“ („Бетулавит®“) osa (kasetohu ekstrakt), glütseriin monostearaat, DGE stearaat, bis-diglütserüül polüatsüüladipaat-2 (бис-диглицерил полиациладипат 2), steariin, etüülheksüülkokoaat, hamamelise (nõiapuu) ekstrakt, viinamarja seemnete ekstrakt, emulsioonvaha, fenoksüületanool etüülheksüülglütseriiniga, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisoteasolinoon, trietanoolamiin, dimetikoon, lõhna kompositsioon.

 

            Toime:

            pidurdab naha vananemist;

niisutab, toidab ja toniseerib nahka;

parandab naha struktuuri;

parandab vereringet;

vähendab turseid ja musti ringe silmade ümber;

vähendab nahaaluseid soonte võrke ja vinne.

            Kasutamine:

            kandke kreem kergete masseerivate liigutustega puhtale näonahale, kaelale ja dekolteele.

        REVELINE                                                                        flakoon 55 ml

Peptiididega näokreem probleemsele nahale (RL06)

Koostis:

            Puhastatud vesi, peptiidide kompleks A-6, kasetohu ekstrakt, „Betulaviidi“ („Бетулавит®“) osa (kasetohu ekstrakt), lagritsa ekstrakt, kummel ja kalendula, glütseriini monostearaat, DGE stearaat, bis-diglütserüül polüatsüüladipaat-2 (бис-диглицерил полиациладипат 2), steariin, etüülheksüülkokoaat, astelpaju õli, emulsioonvaha,   fenoksüületanool etüülheksüülglütseriiniga, metüülkloroisotiasolinoon,  metüülisoteasolinoon, trietanoolamiin, dimetikoon, lõhna kompositsioon.

            Toime:

            pidurdab naha vananemist;

parandab naha mikrotsikulatsiooni ja troofikat:

normaliseerib naha rasusust;

normaliseerib naha niiskuse tasakaalu;

takistab vistrike teket.

Kasutamine:

            kandke natuke kreemi puhtale nahale ja hõõruge see masseerivate liigutustega nahasse kuni täieliku imendumiseni.

        REVILINE                                                                                flakoon 55 ml

 

Noorendav peptiididega keha kreem (RL07)

Koostis:

             puhastatud vesi, peptiidide kompleks A-6, kaprilüül metikoon, propüleenglükool, bioantioksüdantne kompleks Neovitin, sorbitool, glütseriini monostearaat, etüülheksüülkokoaat, tsetüülalkohol, kakao- ja oliiviõli, glütserüülstearaat tsitraat, emulsioonvaha, tsüklometikoon, dimetikoon, fenoksüületanool etüülheksüülglütseriiniga, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon, ksantaankumm, EDTA, trietanoolamiin, lõhna kompositsioon.

Toime:

vähendab naha vananemise protsessi;

niisutab, toidab ja toniseerib nahka;

parandab naha tekstuuri;

parandab vereringet;

aitab vähendada rasva ladestumist;

liftingefekt.

            Kasutamine:

            Kandke natuke kreemi puhtale nahale ja hõõruge see masseerivate liigutustega nahka kuni täieliku imendumiseni.

        REVILINE                                                                     flakoon 55 ml

        Peptiididega antitselluliitne noorendav kreem (RL08)

Koostis:

            puhastatud vesi, peptiidide kompleks A-7, oliiviõli, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, naturaalne kofeiin, sojaõli, glütseriin, etüülheksüülkokoaat, propüleenglükool, stearaat DEG, steariin, emulsioonvaha, piprakauna ekstrakt, fenoksüületanool etüülheksüülglütseriiniga, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon, kakaoõli, pruunvetika ekstrakt, hüdroksüetüülakrülaat sopolümeer ja naatrium akrüüloildimetüültauraat, ksantaankumm, lõhna kompositsioon.

Toime:

            Aeglustab naha vananemisprotsesse;

parandab mikrotsirkuleerimist ja troofikat nahas;

aitab väljutada toksiine;

aitab põletada ladestunud rasva;

suurendab naha elastsust;

liftingefekt.

Kasutamine:

            Kandke kreem energiliste masseerimisliigutustega probleemsetele naha osadele. Kasutada kaks nädalat kaks korda päevas. Järgnevad kaks nädalat – üks kord päevas.

        REVILINE                                                                    flakoon 55 ml

Peptiididega noorendav kreem kehale „Sile nahk“

venituste ja armide vastu

Koostis:

puhastatud vesi, peptiidide kompleks A-4, oliiviõli, bioantioksüdantne kompleks Neovitin, sorbitool, sojaõli, etüülheksüülkokoaat, propüleenglükool, stearaat DEG, glütseriin, steariin, emulsioonvaha, kõrvitsa ekstrakt, fenoksüületanool etüülheksüülglütseriiniga, metüülklorosotiasolinoon, metüülsotiasolinoon, kakaoõli, inuliin lauriilkarbamaat, ksantaankumm, trietanoolamiin, akrülaatide sopolümeer ja C10-30 alküülakrülaat, lõhna kompositsioon.

Toime:

vähendab naha vananemise protsessi;

niisutab, toidab ja toniseerib nahka;

parandab naha tekstuuri;

parandab vereringet;

vähendab venituste ja haavade arme;

aitab vähendada rasva ladestumist;

liftingefekt.

Kasutamine:

Kandke natuke kreemi puhtale nahale ja hõõruge see masseerivate liigutustega nahka kuni täieliku imendumiseni.

“AJURVEDA” SEERIA TEEJOOGID

Esitame teile uut eksklusiivset neljanda põlvkonna ajurveeda ja traditsiooniliste taimede ja maitseainete baasil toodetud “Ajurveda” fütoteesid. Esitatud retseptide aluseks on protsesside tasakaalu viimise põhimõte. Püüdsime “Ajurveda” liinis kasutatavaid idamaiseid taimi ja maitseaineid asendada meile energeetiliselt ja mikroelementide koostiselt  traditsiooniliselt hingele lähedaste taimede ja maitseainetega. Vaatamata sellele on idamaises meditsiinis ikkagi terve rida oma koostiselt ja omadustelt unikaalseid taimi, mille alternatiive klassikalises meditsiinis lihtsalt pole. Neid lisati baasteede koostisse ja nad äratavad organismi isereguleerimisele, detoksikatsioonile, tugevdavad organismi ja pidurdavad vananemise protsessi.

Loodame, et uued fütoteed meeldivad teile ja igaüks leiab neis midagi oma ja erilist.

            ESIMESE ASTME TEED

            VEDOMIKS              25 filter – pakikest

“AJURVEDA” SEERIA TEEJOOK

Stimuleerib seedimist, normaliseerib sekretsiooni, imendumise ja peristaltika  protsesse. Viib tasakaalu biokeemilised ja energeetilised protsessid. Aitab soolestikus toksiine põletada, viia välja organismist šlakke. On väljendunud antioksüdantse ja immunomoduleeriva toimega. Stimuleerib kudede regenereerimisprotsessi ja pidurdab vananemist. Aitab kaasa kehakaalu alanemisele.

Koostis:

            roheline tee, ingver, kardemon, emblika viljade ekstrakt.

            RELANORM          25 filter – pakikest

“AJURVEDA” SEERIA TEEJOOK

Normaliseerib närvisüsteemi tööd. Aitab kaasa kesknärvisüsteemi tundlikkuse läve suurenemisele halbade väliste mõjude puhul nagu stress. Suurendab vastupanuvõimet füüsiliste ja psühho-emotsionaalsete koormuste puhul. Tasakaalustab närvisüsteemi ärritus- ja pidurdusprotsesse. Normaliseerib une tsüklite ja ärkveloleku protsesse. Aitab kiiresti magama jääda ja tagab ühtlase ja sügava une.

Koostis:

roheline tee, nelk, basiilik, kaneel, lagrits.

            AGNIMAKS       25 filter – kotikest

“AJURVEDA” SEERIA TEEJOOK

On hästi väljendunud immunomoduleeriva ja antioksüdantse toimega. Kiirendab  energeetilisi ja biokeemilisi protsesse organismis. Aitab põletada organites ja kudedes toksiine. Stimuleerib regeneratsiooni protsesse. Normaliseerib seedimist ega ärrita seejuures mao – seedetrakti limasnahka.

Koostis:

            roheline tee, piparmünt, kaneel, kardemon, apteegitill, ingver.

            GELMAKS          25 filter – pakikest

“AJURVEDA” SEERIA TEEJOOK

On immunomoduleerivate ja antiparasiitsete omadustega. Aitab organismist väljutada parasiite ja normaliseerib maksa ja mao-soolestiku tööd. Stimuleerib detoksikatsiooni protsesse ja vähendab organismi parasiitide poolt  esilekutsutud  allergilisuse taset.

Koostis:

            roheline tee, ingver, paakspuu koor, aniisi seemned, nelk.

          TEISE ASTME TEED

            AKTOFOKS        25 filter – paketikest

“AJURVEDA” SEERIA TEEJOOK

Aitab normaliseerida maksa metabolismi ja desintoksikatsiooni funktsioone. Normaliseerib lipiidset ainevahetust, parandab soonte seinte troofikat ja mikrotsirkulatsiooni parameetreid organites ja kudedes. On antioksüdantsete ja mõõdukalt hüpotensiivsete omadustega. Vähendab ateroskleroosi arengu riski. Kasutatakse vaskulaarse düstoonia, arteriaalse hüpertensia ja kõikide purustavate aterosklerootiliste ilmingute puhul.

Koostis:

roheline tee, piparmünt, kibuvitsa marjad, pohla lehed, kase lehe ekstrakt.

            ALVENORM         25 filter paketikest

            “AJURVEDA” SEERIA TEEJOOK

On immunomoduleeriva, spasmolüütilise ja põletikuvastase toimega. Parandab hingamissüsteemi, aitab vedeldada ja väljutada röga, vähendab staasinähtuste avaldumist kopsudes. Stimuleerib rakkude ripskeha epiteeli regeneratsiooni protsesse bronhides. Kasutatakse krooniliste bronhiitide, kopsu emfüseemi, bronhiaalastma, samuti

taastumise perioodil peale pneumooniat.

Koostis:

roheline tee, nelk, saialille õied, altee juur, kibuvitsa marjad, pärna õite ekstrakt.

            AMIROTON        25 filter paketikest

            “AJURVEDA” SEERIA TEEJOOK

On tugeva immunomoduleeriva, antioksüdantse, põletikuvastase ja reparatiivse toimega. Kasutatakse krooniliste intoksikatsioonide puhul, peale raskete haiguste põdemist, operatsioone, mürgitusi ning ka krooniliste mao-sooltetrakti organite, hingamisteede ja kuseerituse süsteemide haiguste korral.

Koostis:

            roheline tee, ingver, piparmünt, teeleht, lagritsa juur, naistepuna.

        BILINORM         25 filter pakikest

            “AJURVEDA” SEERIA TEEJOOK

Parandab maksa desintoksikatsiooni ja valgutootmise funktsiooni. Vähendab intoksikatsiooni väljendumise astet ja raskustunnet parempoolsete roiete all. On mõõduka põletikuvastase, spasmivastase ja sapieritust suurendava toimega. Aeglustab maksa tsirroosi ja rasvhepatoosi progresseerumist. Kasutatakse kõikide hepatiitide vormide puhul, sapijuhade düskineesiate, mittepõletikuliste krooniliste koletsüstopankreatiitide puhul, postkoletsüstiidi sündroomi ja krooniliste intoksikatsioonide puhul, mis on seotud pikaajaliste kontaktidega keemiliste ainetega töötades, alkoholiga ja ravimitega.

Koostis:

            roheline tee, nõgese leht, kalmuse juur, raudrohi, linaseemned

        DEFEMAKS      25 filter pakikest

            “AJURVEDA” SEERIA TEEJOOK

Parandab soolte peristaltikat. Vähendab venoosset staasi vaagna piirkonnas. Kergendab roojamassi läbimist pärasoolest ja pärakust. Aeglustab hemorroidaalsete veenide ja sõlmede suurenemise tempot. Kasutatakse hemmorroidide ja kõhukinnisuse puhul.

Koostis:

            roheline tee, koriandri mari, raudrohi, senna leht, paakspuu koor, lagritsa juur.

            DIANORM        25 filter pakikest

            “AJURVEDA” SEERIA TEEJOOK

Avaldab tugevat kaitsvat ja reparatiivset mõju mao ja kaksteistsõrmiksoole limanahkadele. Soodustab maomahla ja pankrease fermentide eritumist, parandab seedimist. Vähendab epigastraalset diskomforti. Kasutatakse gastriidi, duodeniidi, mao- ja 12-sõrmiksoole haavandite, kroonilise pankreatiidi puhul.

Koostis:

            roheline tee, ingver, altee juur, tilli seemned, lagritsa juur.

            KORGITON       25 filter pakikest

            “AJURVEDA” SEERIA TEEJOOK

Aitab reguleerida soonte toonust ja vähendada müokardi koormust. Normaliseerib müokardi ja soonte seinte metabolismi protsesse. Avaldab sujuvat hüpotensiivset mõju. Kasutatakse vegetatiivsete veresoonte düstoonia, ateroskleroosi, arteriaalse 1 ja 2 astme hüpertensia ja südame isheemiatõve puhul. Vähendab infarkti ja insuldi riski.

Koostis:

roheline tee, teeleht, saialille õis, nõgese leht, kibuvitsa mari.

            NASTRONORM     25 filter pakikest

            “AJURVEDA” SEERIA TEEJOOK

Avaldab mõõdukat sedatiivset mõju ja stressi maandavat toimet. Aitab tõsta tuju ja enesehinnangut. Kasutatakse füüsilise ja psüühilise ülekoormuse puhul, kestva stressi, suurenenud erutuse, nutususe, ärevuse, depressiooni ja unetuse korral.

Koostis:

roheline tee, meliss, ingver, basiilik, saialille õis, veiste südamerohi.

            PANGITON          25 filter pakikest

            “AJURVEDA” SEERIA TEEJOOK

Aitab vähendada kõhunäärme koormusi ja aitab kudedel glükoosi utiliseerida. On mõõdukalt veresuhkrut alandava toimega. Alandab progresseeruva suhkruhaiguse tempot ja ennetab diabeedi angiopaatiat. Reguleerib insuliini ja seedefermentide tootmist. Kergendab kroonilise pankreatiidi kulgu.

Koostis:

roheline tee, mustika võrsed, raudrohi, kummeli õis, saialille õis, eukalüpti leht.

            REPRONORM      25 filter pakikest

            “AJURVEDA” SEERIA TEEJOOK

On mõõduka spasmivastase, valuvaigistava ja vere hüübimist soodustava  toimega. Normaliseerib naiste kuseteede tööd. Reguleerib hormonaalset ja emotsionaalset fooni. Vähendab menstruaalse tsükli valulisust ja vere rohkust. Vähendab kuumahoogusid üleminekuea perioodil. Kasutatakse kroonilise andeksiidi, ebaregulaarse, vererohke ja valulise menstruatsiooni, menstruatsioonieelse sündroomi, disharmoonilise mastopaatia ja kliimaksi puhul.

Koostis:

            roheline tee, hibiskuse õis, raudrohi, kalendula õis, teeleht, piparmünt.

            TESTONORM           25 filter pakikest

            “AJURVEDA” SEERIA TEEJOOK

Regulerib meeste kuse-eritussüsteemi. Vähendab staasinähtusi vaagna ja eesnäärme piirkondades. Parandab eesnäärme ainevahetust. Suurendab libiidot ja suguelundi veresoonte verega täitumist. Suurendab sugulist konstitutsiooni. Kasutatakse kroonilise staasiga prostatiidi, erektsiooni disfunktsiooni puhul ja eesnäärme adenoomi algstaadiumis.

Koostis:

            roheline tee, ingver, marani juur, kardemon, petersell, lagritsa juur.

        FLONORM         25 filter pakikest

            “AJURVEDA” SEERIA TEEJOOK

Normaliseerib kuseteede tööd. Avaldab mõõdukat kuseeritust soodustavat, spasmivastast ja põletikuvastast mõju. Normaliseerib kuse füüsikalis-keemilisi omadusi, suurendades  kuseteedes soolade ja konkrementide lahustumist. Kasutatakse krooniliste pielonefriitide, tsüstiidi ja põiekivide haiguste puhul.

Koostis:

            roheline tee, sidruni koor, piparmünt, pohla leht, leesikas.

            HONDROMIKS         25 filter pakikest

            “AJURVEDA” SEERIA TEEJOOK

On maksa  stimuleeriva toimega. Mõjub kiirendavalt kõhrkudede kasvule. Parandab jäsemete troofikat, vähendab turseid ja valusid artrooside ja artriitide puhul. Võib kasutada ka osteokondroosi ja kõikide organismi reumaatiliste haiguste puhul.

Koostis:

Roheline tee, piparmünt, põldosi, kurkum, võilille juur, kaselehe ekstrakt.

            AROMAATSETE TEEDE

“IDEAALNE VORM” SEERIA

Fütoteede aromatiseeritud seeria, mis on ette nähtud ainevahetuse ja seedimise normaliseerimiseks.

 IDEAALNE VORM  25 filter paketikest

            “AJURVEDA” SEERIA TEEJOOK

Kirsi, sidruni, ananassi, mustika ja metsmaasika maitselised.

Vähendab rasvade imendumist soolestikus, parandab soolestiku peristaltikat, jääkainete ja toksiinide väljaviimist organismist. On mõõduka lõdvestava mõjuga. Soodustab soolestiku mikrofloora normaliseerimist ja keha massi korrigeerimist.

Koostis:

            roheline tee, sudaani roosi õieleht, linaseeme, tilliseeme, lehtadru rakis, senna leht; vedel aromatisaator: sidrun, ananass, metsmaasikas, kirss, mustikas; kuiv aromatisaator: sidrun, ananass, metsmaasikas, kirss, mustikas.

        SUUKOOPA HOOLDAMISE VAHENDITE SEERIA

            REVIDONT                                                               pastatuub 63 g

Mumioga hambapasta kaariese profülaktikaks

Koostis:

 

sorbitool, puhastatud vesi, räni hüdrogeniseeritud dioksiid, glütseriin, bioflavolipiidne kompleks AKTIVITIN, naatrium pürofosfaat, naatrium lauriilsulfaat, aromatisaatorid, mumio, fenoksüületanool koos etüülheksüülglütseriiniga, monofluorofosfaat, titaan dioksiid, naatrium karboksümetüültselluloos, aspartaam, sahariin.

            Aktiivsed komponendid:

 • mumio – looduslik biostimulaator, mis kiirendab limaskestade ja igemete regeneratsiooni;
 • ränidioksiid ja titaandioksiid – kaasaegsed poleerivad agendid, mis tagavad hammaste kõrge puhastusastme;
 • pürofosfaadid eemaldavad hambakatu ja kaitsevad hambapindu mikroorganismide  ja kaariese tekke eest;
 • bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, mis on eraldatud ženženi raku struktuurist ja “Betulavit” – kasetohu ekstrakt, on antioksüdantse ja põletikuvastase toimega.

Kasutamine:

vähemalt 2 korda päevas peale sööki. Ei määri hamba emaili.

            REVIDONT                                                      pastatuub 63 g

Neovitiniga hambapasta parodontoosi profülaktikaks

Koostis:

            sorbitool, puhastatud vesi, räni hüdrogeniseeritud dioksiid, glütseriin, kasetohu ekstrakt “Betulavit”, naatrium lauriilsulfaat, aromatisaatorid, kaalium pürofosfaat, naatrium pürofosfaat, bioflavolipiidne kompleks AKTIVITIN, bioantioksüdante kompleks “Neovitin”,  fenoksüületanool koos etüülheksüülglütseriiniga, naatrium karboksümetüültselluloos, kaltsium glütserofosfaat, aspartaam, sahariin, titaandioksüüd, sidruni eeterlik õli, Cl19140 + Ci142090..

Aktiivsed komponendid:

 • bioflavolipiidne kompleks AKTIVITIN – salvei ekstrakt, kummel, kalendula ja naistepuna, mida saadi unikaalse tehnoloogia abil, säilitades samas flavonoidide, fütosteriinide, vitamiinide ja parkainete looduslik kompleks;
 • ränidioksiid ja titaandioksiid – kaasaegsed poleerivad agendid, mis tagavad hammaste kõrge puhastusastme;
 • pürofosfaadid aitavad kõrvaldada hambakattu ja takistavad mikroorganismide kinnitumist hammaste pinnale, hoides ära kaarise teket.
 • bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, mis on žen-ženi raku struktuurist eraldatud ja “Betulavit” – kasekoore ekstrakt, avaldavad antioksüdantset ja põletikuvastast mõju.

Kasutussoovitus:

kasutada kaks korda päevas. Ei värvi hamba emaili.

            REVIDONT                                                                                 pastatuub 15 g

            Peptiididega igemete palsam

Koostis:

Puhastatud vesi, glütseriin, bioantioksüdantne kompleks NEOVITIN, ПЭГ-40 kastoorõli, fenoksüetanool etüülheksüülglütseriiniga, pepdiidi kompleksid A-3, A-4, A-6,     akrülaatide sopolümeer ja C10-30 alküülakrülaat, aromatisaator, mündi eeterlik õli, naatriumhüdroksiid, EDTA.

Toime:

igemehaiguste profülaktika;

tugevdab igemeid proteeside kandmisel;

võimas põletikuvastane toime;

võimas regenereeriv toime.

Kasutussoovitused:

kanda masseerivate liigutustega palsam igemetele;

igemete haigestumise korral kasutada 2 -3 korda päevas;

Kasutada enne äravõetavate hambaproteeside kasutamist ja enne magamaheitmist.