LifeWave fototeraapia plaastrid – uue põlvkonna terviseabi

MIS ON FOTOTERAAPIA?

Lühike video 1,32 min eestikeelsete subtiitritega: https://www.youtube.com/watch?v=0tca9jtTVUc

Kuidas see töötab? Kõigepealt teaduslikud materjalid:

WWW.STARTX39.COM

(NB! Interneti inglise keelsetel lehtedel aseta hiire kursor tekstivabale alale, vajuta parempoolsele hiireklahvile ja vali: Tõlgi järgmisesse keelde: eesti)

Tegemist ei ole woodooga! See on patenteeritud tehnoloogia – üle 100 patendi ja juba 90 kliinilist uuringut! Kontrollitud uuringud ja avaldatud teadusartiklid kinnitavad paljusid tervisega seotud eeliseid.

Umbes 100 aastat eksisteerinud fototeraapia teadus kasutab valgust keha tervise parandamiseks. Ja tänapäevased fototeraapia vormid, nagu madala taseme laserteraapia, mis aitab vähendada kortse ja ravida muid tõsisemaid nahahaigusi, on teaduslikult väga hästi mõistetavad.

Kuid see idee pole midagi uut. Juba kaks tuhat aastat tagasi oli iidsetel kreeklastel keskus, kus uuriti eri värvi tulede mõju kehale. Isegi iidsed egiptlased, kes edendasid tervist, suunates päikesevalguse läbi värvilise klaasi teatud kehapiirkondadele, mõistsid seda mõistet.

Kuidas meie fototeraapia plaastrid töötavad?

Teie keha kiirgab soojust infrapunavalguse kujul. Meie plaastrid on loodud selle infrapunavalguse püüdmiseks, kui need asetatakse kehale, mis paneb need peegeldama teatud valguse lainepikkusi. (Paigutamise juhiste info all pool). (Infrapuna lainepikkuse võtavad vastu spetsiifiliselt erinevad orgaanilised kristallid ja muudavad need lainepikkused vajalikeks erinevaid probleeme mõjutama). Seepärast ongi neid plaastreid nii palju, et iga lainepikkus mõjutab mingit konkreetset protsessi. See protsess stimuleerib teatud nahapunkte, mis annavad kehale märku iga LifeWave’i plaastri ainulaadse tervisega seotud eeliste edastamiseks. Näiteks: Plaaster Y-Age Aeon peegeldab teatud valguse lainepikkusi, mis stimuleerivad teatud nahapunkte, mis vähendavad põletikku ja suurendavad antioksüdantide tootmist kehas.

Igas plaastris on orgaanilised nanokristallid, millel on uus, patenteeritud kristallide moodustumine. Igas plaastris on erinevad proportsioonid aminohapete, vee, stabiliseeritud hapniku, suhkrute ja soolade kombinatsioonidest, millest igaüks moodustab selles sisalduvate aine vahekorra tõttu erineva kristallvõre struktuuri.

TEADUSUURINGUD: https://www.lifewave.com/tervistagasi/home/the-science (kui asetad kursori teksivabale pinnale ja vajutad parempoolset hiire-klahvi, saad valiku: tõlgi)


Mis teeb ühe LifeWave’i plaastri teisest erinevaks?

Iga plaaster on loodud peegeldama teatud valguse lainepikkusi, mis stimuleerivad teatud nahapunkte. See võimaldab igal plaastril pakkuda ainulaadset kasu tervisele (nt valu leevendamine, energia suurenemine jne). Teie kehasse ei satu ravimid ega kemikaalid.

Viimase 10 aasta jooksul on David Schmidt ja LifeWave’i uurimisrühm (USA) viinud enam kui 70 ülemaailmse patendini regeneratiivse teaduse valdkonnas. Mitmete kliiniliste uuringute ja 20-aastase arendustegevuse toel on LifeWave X39™ plaastril tervisele palju kasu.

Kujutage ette toodet, mis võib aktiveerida teie tüvirakud, lähtestades need nooremasse ja tervemasse olekusse. See kujutaks endast täiesti uut elujõu taset, mis parandab teie energiat, und, vähendab valu, vähendab joonte ja kortsude väljanägemist ning toetab haavade kiiremat paranemist, kui nimetada vaid mõnda eelist.


LifeWave X39 plaastrid – UNIVERSAALNE TÜVIRAKKUDELE


UNIVERSAALNE plaaster. Võib aasta jooksul kasutada ainult seda ja keha vaikses tempos terveneb. X39 – võimendab kõikide plaastrite omadusi, aktiveerib vaskpeptiidi, see omakorda aktiveerib ja noorendab tüvirakke. Soovitav kasutada iga päev (mitte öösel) alates 30-ndast eluaastast.
Aktiveerib tüvirakud, tõstab vaskpeptiidi taset kehas, mis suurendab tüvirakkude aktiivsust. Patenteeritud fototeraapia. Toetab haavade paranemist, leevendab kiirelt valu. Rohkem energiat. Paraneb une kvaliteet. Naha ja armide välimuse paranemine, noorenemise effekt. Kiirem taastumine treeningust. Kanna hoolt selle eest, et kehas oleks vaske piisavalt. Vase allikad: Põdrakanepi tee. Rohelised salatid.(https://naine.postimees.ee/3690977/proviisor-kinnitab-vasel-on-uskumatu-moju) Ja samuti on oluline kvaliteetse puhta vee joomine 20-30 ml iga keha kg kohta ööpäevas.
KOHT: 7.kaelalülile (GV14) või 2 sõrme jagu nabast allapoole (CV6). AEG: päeval. Naistele soovitatav pigem naba alla.


LifeWave X49 plaastrid – LIHASTE JA LUUDE TÜVIRAKKUDELE

Kõige uuem plaaster, mis aktiveerib selle vaskpeptiidi (erinev plaastri X39 toimest), mille ülesanne on säilitada lihasmassi ja suurendada luutihedust. Parandab sooritusvõimet, toetab südame veresoonkonna tervist. Vähendab lihaste valulikkust ja kiirendab treeningust taastumist. Toetab keharasvade põletamist koos tervisliku toitumise ja füüsilise aktiivsusega. Vähendab kahjulikke tagajärgi kokkupuutel elektromagneetilise kiirgusega – WiFi, Bluetooth ja 5G.
KOHT: 7.kaelalülile(GV14) või 2 sõrme jagu nabast allapoole (CV6). AEG: päeval


CARNOSINE PLAASTRID – AJU

Karnosiin on antioksüdant kehas ja plaaster aktiveerib selle tootmist. Kasutada kuuridena. Aeglustab glükatsiooni neg.toimet – rakumembraane kahjustavate kõrvalproduktide poolt tekitatud põletikke, mis põhjustavad keharakkude kiirema vananemise. Esmajärjekorras parandab ajufunktsioone ja kognitiivseid võimeid, mentaalne selgus, mälu, infotöötlemise kiirus. Abiks dementsuse ja Alzheimeri puhul.
Parandab võhma ja vastupidavust kuni 125%, keha tugevust ja painduvust. Toetab südame tervist, haavade paranemist, kaitseb närvisüsteemi. Parandab üldist tervist, nägemist.
KOHT: 7.kaelalülile(GV14) või CV17, LI4; HT7; GV2 AEG: päeval ja öösel


Gluthatione plaastrid – KEHA DETOKSIKATSIOON (DETOX)

Aktiveerib peptiidi glutatiooni tootmist 300%. See on keha peamine antioksüdant. Toimub detox raku tasandil. Mõõdukus ennekõike, alustada 2-3 päevaste kuuridena, edasi optimaalne 7 päevased kuurid. Vajalikul määral pH9.5 vee joomine (nt. Devin poest, Kangen vesi) väga oluline + bentoniit-tseoliit-savi (Nt. ca-bentoniit) või aktiivsüsi. Toetab maksa, immuunsus süsteemi, üldist tervist. Kuulmise ja silmanägemise paranemist. Leevendab meestel erektsiooniprobleeme. Parandab naha tervist. Toetab ladestunud toksiinide, vaktsiinimürkide ja ravimite jääkide vabastamist rakkudest.
KOHT: 2 sõrme jagu nabast allapoole (CV6) või CV22, SP6; LV3; LU9 AEG: päeval


Aeon plaastrid – PÕLETIK

Laiaulatuslik põletikuvastane toode. Vähendab stressi, lõõgastava toimega. Vajalik kõigile, sest põletik on oksüdatiivne stress, mis kurnab neerupealiseid. SOS-plaaster: valu, trauma, põrutus. Kurguvalu puhul kasuta 2 plaastrit, 1 kummalegi poolele. Tõstab maksapeptiidi taset, mis on seotud pikaealisusega. Sobiv Parkinsoni ja artriidi sümptomite leevendamiseks. Soovitav kasutada koos – X39+Aeon, sest aktiveeritud tüvirakud liiguvad alati põletikukoldesse tervendama, kuid hukkuvad. Kui Aeon toeks, on tüvirakud elujõulisemad ja saavad tervendatud.

Lähemalt AEON plaastri toimest: https://tervistagasi.eu/aeon-biofototeraapia-plaaster/
KOHT: 7.kaelalülile(GV14) või 2 sõrme jagu nabast allapoole (CV6)
või KD3, LV3; LU9, samuti lokaalselt valu piirkonnas.        AEG: päeval ja öösel


IceWave plaastrid – VALU

Turvaline ja loomulik valu leevendus, kiiretoimeline, sõltuvust mitte tekitav. Võib kasutada üle terve keha lokaalselt valupunktis.
KOHT: Beez valukohale. Valge 3 cm kaugusele, otsida parimat punkti kellaosuti põhimõttel kella 12, 3, 6, 9 peale avada plaaster alguses vaid poole jagu ja kus hakkab toimima, sinna kleepida täielikult.         AEG:päeval ja öösel


Energy Enhancer plaastridENERGIA TASAKAAL

Parandab energiataset ja vastupidavust energia blokeeringute vabastamise abil. Toetab head füüsilist vormi, kiirendab rasvapõletust. Sobib kasutamiseks detox-kuuri ajal. Täiendav energiavoog rakuenergiast rasvarakkude arvelt. Vananemisvastane toode, välja töötatud Ameerika allveelaeva meeskonnale.
KOHT: õla ees LU1, talla keskel +(PC6, TB5, ST36, KD3  AEG: päeval
paremale VALGE; vasakule BEEZ plaaster


Silent Night plaastrid – MELATONIIN

Keha toodab ise öösel melatoniini, ei ole vaja manustada. Ergutab melatoniini tootmist. Parandab uneaja kestvust ja kvaliteeti.
KOHT: 3.silma peale(CV24.5) või TB23, TB1, LV3, ST36.             AEG: öösel


SP6 plaastrid – SÕLTUVUSED

Suhkrutaseme reguleerija, magusa isu taltsutaja. Toetab sõltuvustest vabanemist. Toetab endokriinsüsteemi tegevust. Hüpotalamus osaleb sõltuvuste tekkimises, SP6 mõjutab hüpotalamust ja reguleerib laiemalt hormonaalset tasakaalu. Hüpotalamuse ülesanded on organismi homöostaasi, südametegevuse, ainevahetuse, soojusregulatsiooni, janu ja näljatunde, une, emotsioonide ning tundeelu reguleerimine.
KOHT: keha vasakul poolel, punktid jalgadel SP6, ST36, KD3.             AEG: päeval


Alavida plaastrid – HORMONAALSÜSTEEM

Taastab hormonaalset tasakaalu ja aktiveerib hepatamiin, mis on nooruse allikas. Vananemisvastane, mõjutades käbinäärme peptiidi epithalamiin (3.silmale ööseks). Pikendab telomeere. Telomeeride pikkusest sõltub meie tervis ja nooruslikkus. Telomeeride pikkust lühendab kehastress. Alavida parandab naha tervist nii seest väljapoole kui ka vastupidi. Parandab naha, küünte ja juuste tervis, vähendab kortse. Parandab une kvaliteeti.
KOHT: 3.silma peale, 7.kaelalülile(GV14) või 2 sõrme jagu nabast allapoole(CV6). AEG: öösel


Kompleksem kasutada koos kreemidega: Daily Refresh Facial Nectar ja Nightly Restore Facial Créme’ – ka LifeWave tootevalikus tellimise võimalus. Väga head koostised ja ei sisalda ebasoovitavaid lisaaineid.


Kompleksne lähenemine koos kreemidega: http://myalavida.com/

LIHTNE KASUTADA:

  • Aseta puhtale, kuivale nahale.
  • Kandke kuni 12 tundi peal, seejärel 12 tundi vahet
  • Visake plaaster minema või asetage oma lemmikloomale.
  • Pange uus plaaster ja korrake.

Võite kanda rohkem kui ühte plaastrit korraga (mitte üle 6) ja jooge kindlasti  palju puhast, struktueeritud vett (20-30 ml iga keha kg kohta ööpäevas).

Aminohape ja teatud suhkruühendid on ka põhjuseks, miks plaastri kasutusiga ei ole lõpmatu. Max 12 h – Need saavad kehaga kontaktis olles lõpuks otsa. Suurt hunnikut ainet ei saa ka kusagile kleepida, sest järjest rohkem hakkab tulema informatsiooni selle kohta, et mõnede asjade puhul on madalad annused kordades efektiivsemad ja need plaastrid on efektiivsed. NB! Kuid plaastrid ei asenda tervislikku toitumist ega igale inimesele individuaalselt vajalike looduslike toidulisandite ja puhta vee tarbimist.HINNAD 2023/2024

Jaehinna epood siin lingil:

https://www.lifewave.com/tervistagasi/store/products

NB! Kui soovid neid tellida jaehindadest odavamalt:

(Kui tellimisega hätta jääd, helista palun 5271008

või kirjuta: aire.maria@gmail.com Aire-Maria/Tartumaa)

NB! Minu LIFEWAVE tiimi nõustajad ja praktikud on kogenud terviseteadjad: Stella Jakobson, Mare Laeks, Helina Lakk, Garita Ploom. Kairit Zavjalova – nendelt saame vajadusel nõu küsida plaastrite kasutuseks õigel viisil.

Sinu tellimus saadetakse teele Iirimaa laost 1-3 tööpäeva jooksul, ja teekond Eestisse 3-7 päevaga Sinu kodu uksele. Tasuda saab tavalise pangakaardiga, eurides. Postikulu on 13 eur umbes.


Plaastrite pakkides on kaasas ka esmased juhised, kuhu punktidele kehal neid asetada/kleepida. Küsi ka minult eestikeelseid materjale ja juhiseid! (aire.maria@gmail.com)

Kui nahk ei talu plaastri kleepainet (vahel harva seda juhtub), võid panna alla looduslikust materjalist riidetüki ja kinnitada apteegist ka mõne allergiavaba plaastri või paber rullteibiga.

Kohad, kuhu panna kehal, on määratletud tegelikult akupunktuuride ametlike tähistega. Leiad täpse asukoha, kui sisestad neti otsingusse näiteks: acupuncture GV14 (kirjuta, kui jääd hätta! aire.maria@gmail.com)

https://yinyanghouse.com/theory/acupuncturepoints/gv14/


Täpsemalt: Mis on plaastrites?

Igas plaastris on orgaanilised nanokristallid, millel on uus, patenteeritud ja patenteeritud kristallide moodustumine. 
Igas plaastris on erinevad proportsioonid aminohapete, vee, stabiliseeritud hapniku, suhkrute ja soolade kombinatsioonidest, millest igaüks moodustab selles sisalduvate aine vahekorra tõttu erineva kristallvõre struktuuri.
Plaastrid aktiveerivad teie enda keha valgussagedused, nagu infrapuna ja nähtav valgus, mida me oma silmadega ei näe.  Iga plaaster on loodud spetsiaalselt tõstma normaalselt esinevat peptiidi, mida meie keha toodab. 
Erinevate kristallvõrestruktuuride erineva struktuurilise moodustumise ja mustri tõttu peegeldab iga plaaster meie kehasse tagasi erinevat sagedust, mida me juba valmistame, aktiveerides seeläbi spetsiifiliste kasulike peptiidide tootmise, mis omakorda aktiveerivad meie kehas erinevaid teid keha pikaajalise parema tervise ja funktsioonide tagamiseks!
Protsessi nimetatakse 
fotobiomodulatsiooniks , valgus tekitab kehas muutusi.
Plaastrid on lateksivabad, mitte-transdermaalsed (ei läbi nahka), täiesti vabad ravimitest, kemikaalidest ega stimulantidest ning ei sega teie kasutatavaid ravimeid, kuna midagi ei lähe teie kehasse. 

Plaastrid lihtsalt peegeldavad meie kehast kiirgava valguse lainepikkust tagasi sissepoole.

————————————————-

X39 plaaster on loodud peptiidide GHK ja GHK-Cu tõstmiseks. Vasepeptiidi üks omadusi on võime toetada tervet geeniekspressiooni ning selle tulemusena hakkavad tüvirakud käituma nooremate tervemate rakkudena. Pange tähele, et see erineb oluliselt võõraste tüvirakkude süstimisest indiviidile.
.
GHK-Cu on viimase 50 aasta jooksul põhjalikult uuritud ning selle ohutuse ja tõhususe toetamiseks on tehtud palju tööd. Lisaks on uuringud leidnud, et GHK-Cu toetab immuunsüsteemi üldist funktsiooni ega soodusta vähikoe arengut. Siin on näide sellistest uuringutest:


https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6073405/ 
​​​
https://www.hindawi.com/journals/bmri/2014/151479/
​​​
https://www.mdpi.com/2079-9284/5/2/29/htm 

———————————————-


Nano PLAASTRID lühidalt-PDF

Toksikoosi nähud et vältida

Nano Plaastrite-paigutus

Plaastrite kasutusideid koos fotodega (NB! nende skeemide koostajad on kiropraktikud ja sel ajal ei olnud veel saadaval X39 ja X49): 

100-Protocols-Using-LifeWave-Patches-v1.2

 

 LifeWave’i toodete kohta sellel web-lehel https://www.lifewave.com/tervistagasi või nendega seotud materjalides esitatud väiteid ei ole hinnanud ükski reguleeriv asutus ning need ei ole mõeldud ühegi haiguse või meditsiinilise seisundi diagnoosimiseks, raviks, ravimiseks või ennetamiseks. 

LifeWave ei ravi konkreetseid haigusi ega loo plaastriprotokolle, mis on mõeldud ühegi konkreetse seisundi raviks.

Pidage enne uue ravi alustamist alati nõu oma arsti või muu kvalifitseeritud tervishoiuteenuse osutajaga ja ärge jätke tähelepanuta ühtegi meditsiinilist nõuannet.

LifeWave’i tooteid, veebisaite ega nendega seotud materjale puudutavaid väiteid ei ole hinnanud ükski reguleeriv asutus ning need ei ole mõeldud ühegi haiguse või meditsiinilise seisundi diagnoosimiseks, raviks, ravimiseks või ennetamiseks. LifeWave’i pakutav sisu on esitatud kokkuvõtlikuna, on olemuselt üldine ja on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Ärge jätke tähelepanuta ühtegi saadud meditsiinilist nõuannet ega viivitage selle otsimisega selle tõttu, mida olete meie veebisaitidelt või seotud materjalidest lugenud. Palun pidage nõu oma arsti või vastava tervishoiuteenuse osutajaga mis tahes arvamuste või soovituste kohaldatavuse osas seoses teie enda sümptomite või haigusseisunditega, kuna need haigused esinevad tavaliselt erinevate nähtude ja sümptomitega. Enne uue ravi-, dieedi- või treeningprogrammi alustamist pidage alati nõu oma arsti või muu kvalifitseeritud tervishoiuteenuse osutajaga. Me ei võta endale mingit vastutust inimestele või varale tekitatud kahjude või vigastuste eest, mis tulenevad teile esitatud materjalides sisalduvate toodete, teabe, ideede või juhiste mis tahes kasutamisest. LifeWave jätab endale õiguse igal ajal muuta või katkestada mis tahes aspekti või funktsiooni, mis sisaldab meie teavet.