Tegeleme viirustega (viirused)

Inimesed kannatavad peamiselt rumaluse ja teadmatuse tõttu!

 IMMUUNSUSE TURGUTUS VITAMIINIDE-MINERAALIDE/MIKROELEMENTIDEGA:

https://tervistagasi.eu/immuunsuse-turgutus/

——————————————————————————-

Toodete saadavuse osas Terviselaekas

küsi palun: aire.maria@gmail.com

Õigete ja toimivate toidulisandite puhul oleneb:
1. Missugune vorm?
2. Kui palju?
3. Kui kaua tarvitada?
NB! Kui ühe selle punkti vastu eksid, siis tõesti ei toimi!

 ——————————————————————–

Kasuta aastaringselt iga kuu või iga teine kuu siit valikust midagi:

 

Tüümian – (liivatee) – hävitab kontakti puhul viiruseid, sest suudab läbida ka aju-vere-barjääri – see tähendab et väljub vereringest, ründamaks viiruseid, mis on tunginud ajutüvesse ja seljaajuvedelikku (puudutab kesknärvisüsteemi kahjustusi) / võimalusel Doterra eeterlik õli (hästi puhas, sobib ka seespidiselt) / lisada värske tüümiani oksi joogivette

Sidrunmeliss – hävitab Streptococcus, Escerichia coli, Bartonella. babesia, Mycoplasma pneumoniae, Chlamydophila  pneumoniae, Candida. See vähendab survet immuunsüsteemile / võimalusel Doterra eeterlik õli (hästi puhas, sobib ka seespidiselt)

Cat`s Claw (Kassiküüs) – aktiviseerib T-lümfotsüütide, eriti tapjarakk-lümfotsüütide funktsioone, mis hävitavad tekkivaid kasvajarakke, normaliseerib immunoglobuliini taset vereseerumis. Selles sisalduv alkaloid, nagu rhyncophyllin (rynkofylin), vähendab trombide moodustumise tõenäosust veresoonkonnas. Liaani koostisesse kuuluvad polüfenoolid, triterpeenid, aga ka taimsed stüroolid avaldavad põletikuvastast ja tsütostaatilist mõju. Glükosiidne glütsürritsiin ja glütsürritsiinhape suudavad blokeerida viiruse paljunemist rakus nende DNA sünteesi rikkumise teel. (Solgar / Coral Club)

Tsink – vähendab põletikulist reaktsiooni herpesviiruste toodetud neurotoksiinidele (Mirra-tsink / Vita-Zn / iooniline tsink) (profülaktiline skeem iga kuu 20 päeva kasutada tsinki) (haiguste korral 25-40 mg päevas)

Lagristajuur – väga tõhus viiruste liikumis-ja paljunemisvõime nõrgendamiseks (Solgar 250 mg juureekstrakt ja 225 mg juurejahu kapslis / Coral Club / ekstraktina Inglismaalt 30 ml)

L-Lüsiin (aminohape) – väga tõhus viiruste liikumis-ja paljunemisvõime nõrgendamiseks, alandab viiruskoormust / (Solgar 1000 mg kapsel / Life Extension 620 mg kapsel) / võib võtta 3 x 1000 mg päevas tühja kõhuga)

Lomatium juur (tiibputke) – aitab viiruste ja bakterite eritisi ja toksiine ning mürgiseid surnud baktereid ja viiruseid kehast välja uhtuda (I-herb / Inglismaa)

 

VIRATTACK komplekts – lomatiumi juur, naistepuna, punane päevakübar, oliivileht, sidrunmeliss vedelekstraktina 30 ml (Inglismaa)

Reishi seen – taastab lümfotsüüte, trombotsüüte ja neutrofiile, mis tugevdavad immuunsüsteemi tööd (Life Extension)

https://tervis24.com/reisi-(reishi)-seene-kapslid-(oko)-mahetoode-80

Kolloidhõbe – hävitab kontakti puhul viiruseid (iooniline hõbedaioonide küllastatud lahus) – Saadaval: https://tervistagasi.eu/kolloidhobe/

Astaksantiin – antioksüdant, mis toetab viirusest kahjustatud ajukude ja närve (Life Extension 4 mg / Solgar 5 mg)

Atomaarne jood – stabiliseerib ja tugevdab endokriinsüsteemi (enne tarviatmist vaja teha kindlaks, kas ikka organism vajab joodi juurde) (tellimine: viktor.nxgene@gmail.com / Tartu)

Lugol jood Inglismaa Bobby Health Shop või küsi aire.maria@gmail,com

Paudarco ehk Sipelgapuu koore ekstrakt – viirusevastane aktiivsus on tingitud selle võimest alla suruda fermentatiivseid protsesse, milleta viiruste paljunemine pole võimalik. (Ecosh / Coral Club)

Musta Pähkli leht – Jugloon on musta pähkli peamine toimeainemis on efektiivne bakterite, seente, solkmete, paelusside, helmintide ja ussnugiliste vastu. Juglooni ja polüfenoolide kontsentratsioon musta pähkli lehtedes on 2-4 korda suurem kui kreeka pähklis. (Coral Club / Ecosh / tinktuurina Inglismaa)

MMS või CDS tilgad – Rohkem infot www.mmsmeieelus.com

Ester-C vitamin – tugevdab immuunsüsteemi ja aitab väljutada toksiine kehast (500 või 1000 mg Solgar)

http://tervistagasi.eu/3291-2/

Viiruste hävitamine energia võngetega:

http://www.alternativgesund.de/ENG/ct/diamond-shield-professional.htm

https://www.pyroenergen.com/

———————————————-

Proteolüütilised ensüümid (proteaas, papaiin, bromelaiin jms) 4-5 korda päevas tühja kõhuga, et läheksid vereringesse ja aitaksid lagundada viiruste jääke (Küsi minult seedeensüümide ja proteolüütiliste ensüümide referaati!)

Seede-ensüümid:

http://tervistagasi.eu/ensuumid/

Korraliku parasiidikuuri ajal on tark kasutada tühja kõhu peale või ööseks ensüüme ja probiootikume (näit Ohhira)

 

————————

Iga päev süüa vähemalt 3 toitu sellest valikust toorelt:

tähtaniis

spargel

metsmustikas

redis

seller

kaneel

küüslauk

aprikoos

sibul

idandid

spargel

spinat

koriander

petersell

kookosõli

ingver

vaarikas

lehtsalat

papaia

aprikoos

granaatõun

greip

maguskartul (bataat) väldi gmo-d!

kurk

apteegitill

——————————————————————–

VIIRUS on mikroorganism, mida on võimalik näha ainult läbi mikroskoobi. Viirused on ühed kõige pisematest elusorganismidest ja kõige primitiivsemateks nende seast. Nende mõõtmed lubavad neil asuda kõikjal ja tungida sõna otseses mõttes kõikjale, kuid paljuneda võivad viirused vaid elusorganismide dna abil.

Kui oled haigestunud viirushaigusesse, siis oled järele andnud iseenses poolt loodud mõttevormile, mis ei lase sul olla sina ise. Sinu mentaalsesse või emotsionaalsesse kehasse moodustuvad mõrad, kui sa kannad viha, solvumist, vimma kellegi või millegi peale ja oled sallimatu. Nii annab viirushaigus peaaegu alati tunnistust negatiivsetest mõtetest. Et määrata, missuguse elusfääriga negatiivsed emotsioonid seotud on, tuleb teada, mis on kahjustatud kehaosa ülesanne.