KOLLOIDHÕBE

Mis vahe on ioonilisel ja kolloidhõbedal?

Iooniline hõbe on toidulisandi vorm, mis koosneb hõbeda ioniseeritud vormist. Kolloidhõbe on toidulisandi vorm, mis koosneb hõbeda ioniseeritud ja liitumata vormidest. See on peamine erinevus ioonse ja kolloidse hõbeda vahel. Lisaks erinevad ioon- ja kolloidhõbe üksteisest vastavalt osakeste suurusele igas lahuses. Ioonilisel hõbedal on osakeste asemel üksikud ioniseeritud hõbeaatomid, kolloidses hõbedas aga hõbeosakesed, mis on elektronmikroskoobi abil nähtavad. Veelgi enam, kui hoiame kolloidset hõbedat pikka aega, moodustuvad hõbeosakeste kobarad, mis vähendab nende lahuste tõhusust. Ioonhõbedas aga klastrit ei moodustu; seega on selle toidulisandi tõhusus tagatud pikaks ajaks.

Kõige efektiivsem on kasutada ioonilist elektriliselt laetud kolloidhõbedat, mille osakeste suurus on üliväike. Mida väiksemad on osakesed, seda tõhusam on hõbedaioonide kasutamine kehas ja seda vähem on vaja manustada kolloidhõbedat. Piisab kontsentratsioonist 10 ppm (particle per million).
Tavaliselt müügil olev kolloidhõbe, ei omastu eriti hästi, vaid 20-50% ulatuses, sest hõbedaosakesed on suured ja/või metallilised. Kui tootja ei ole oma müüdavale kolloidhõbedale juurde kirjutanud hõbedaosakeste suurust, siis on tavaline hõbedaosakese suurus 10 -100 nanomeetrit (nm). 

 Kokkuvõtteks:

Fotol iooniliselt elektriliselt laetud kolloidhõbe. See on kõige tõhusam. Kasutame tootmises ainult ülipuhast vett ja hõbedat. Valmistamisprotsess on pikk aga ainult nii saab tagada kõrge kvaliteedi. Ei kasutata keemilisi aineid protsessi kiirendamiseks!

LEMMIKLOOMADELE: kasuta automaattõlget https://canceremocional.org/en/colloidal-silver-for-pets-testimonials/

Kasutusjuhised (inimeste) tellijatele eposti.

NB! Hõbedavee tarvitamise ajal ei võeta C vitamiini.

Pakendame spetsiaalse varjestusega pudelisse.