KOLLOIDHÕBE

Mis vahe on ioonilisel ja kolloidhõbedal?

Iooniline hõbe on toidulisandi vorm, mis koosneb hõbeda ioniseeritud vormist. Kolloidhõbe on toidulisandi vorm, mis koosneb hõbeda ioniseeritud ja liitumata vormidest. See on peamine erinevus ioonse ja kolloidse hõbeda vahel. Lisaks erinevad ioon- ja kolloidhõbe üksteisest vastavalt osakeste suurusele igas lahuses. Ioonilisel hõbedal on osakeste asemel üksikud ioniseeritud hõbeaatomid, kolloidses hõbedas aga hõbeosakesed, mis on elektronmikroskoobi abil nähtavad. Veelgi enam, kui hoiame kolloidset hõbedat pikka aega, moodustuvad hõbeosakeste kobarad, mis vähendab nende lahuste tõhusust. Ioonhõbedas aga klastrit ei moodustu; seega on selle toidulisandi tõhusus tagatud pikaks ajaks.

Kõige efektiivsem on kasutada ioonilist elektriliselt laetud kolloidhõbedat, mille osakeste suurus on üliväike. Mida väiksemad on osakesed, seda tõhusam on hõbedaioonide kasutamine kehas ja seda vähem on vaja manustada kolloidhõbedat. Piisab kontsentratsioonist 10 ppm (particle per million).
Tavaliselt müügil olev kolloidhõbe, ei omastu eriti hästi, vaid 20-50% ulatuses, sest hõbedaosakesed on suured ja/või metallilised. Kui tootja ei ole oma müüdavale kolloidhõbedale juurde kirjutanud hõbedaosakeste suurust, siis on tavaline hõbedaosakese suurus 10 -100 nanomeetrit (nm). 

 Kokkuvõtteks:

Fotol iooniliselt elektriliselt laetud kolloidhõbe. See on kõige tõhusam. Kasutame tootmises ainult ülipuhast vett ja hõbedat. Valmistamisprotsess on pikk aga ainult nii saab tagada kõrge kvaliteedi. Ei kasutata keemilisi aineid protsessi kiirendamiseks!

LEMMIKLOOMADELE: kasuta automaattõlget https://canceremocional.org/en/colloidal-silver-for-pets-testimonials/

Kasutusjuhised (inimeste) tellijatele eposti.

Pakendame spetsiaalse varjestusega pudelisse.


50 ml – 10 eur
250 ml – 25 eur
0,5 – 50 eur
1 l – 100 eur


Võid osta prooviks 50 ml pihusti-pudeli ja edaspidi suurema koguse hõbedavett ja siis saad vajadusel 50 ml varjestusega pudelit täita
(ECORIVER OÜ)
Tellimine: aire.maria@gmail.com
———————–

Pakkuda esimene partii ELUSA VEE + kolloidhõbeda (osakesed 5-10 ppm) 
pihusti-pudeleid näonaha jaoks, pea nahele. 
Aitab pidurdada juuste väljalangemist ja juurde tekitada palju uusi juukseudemeid. Näonahk muutub ilusaks ja tõesti pringimaks.
Pihustada hommikul ja õhtul puhtale nahale ja lasta kuivada.
50 ml varjestusega
 pihustipudel 12 eur (tootel ei ole veel nime) / varjestusega pudel kaitseb elektromagnetkiirguse eest!

Kuna elusvee säilivusaeg on väga lühike, siis ongi lisatud hõbevett.
(võib pihustada ka taimedele ja võrrelda neid enne ja pärast pihustust umbes nädala möödudes)
„Elusa“ vee puhul on tegemist aluselise lahusega, mille happesus (pH-tase) оn 9 kuni 12. Elektrokeemikud nimetavad sellist vedelikku katolüüdiks. Selline vesi stimuleerib efektiivselt peamisi bioloogilisi protsesse, taastab organismi immuunsüsteemi, parandab enesetunnet ja aitab kaasa kahjustunud rakkude kiirele uuenemisele.

„Elus“ vesi aitab tõsta toitainete, vitamiinide ja mikroelementide omistamisvõimet, kiirendab haavade,  mao- ja kaksteistsõrmiksoolehaavandite
, lamatiste, toofiliste haavandite ja põletushaavade paranemist. Tänu oma erilisele pehmusele pehmitab „elus“ vesi nahka ning muudab juuksed siidisteks.

„Elus“ vesi turgutab närbunud lilli ja aitab neil kauem säilida, selle veega niisutatud seemned idanevad kiiremini ja lähevad paremini kasvama ning selle veega kastetud taimed kasvavad tugevamaks ja annavad suuremat saaki.
Kirjuta: aire.maria@gmail.com