NÄRVISÜSTEEMI TOETUSEKS – energoinformatiivsed vesilahused

MatrixCerebrum 
– unikaalne preparaat, mis on mõeldud närvirakkude müeliinkihi seisundi häirete profülaktikaks. Preparaadil puuduvad klassikalised ravimi omadused, kuid, millel on tugev bioloogiline aktiivsus ning millel puuduvad mistahes kahjustavad kõrvalmõjud. 
Müeliinikiht – elektroisolatsiooni kiht, mis katab paljude neuronite aksoneid (Akson on närvikiu telgsilinder mis juhib närvirakukehast tuleva elektrisignaali sünapsi kaudu teise närvirakku või elundisse. Inimestel on aksoni pikkus varieeruv ning võib ulatuda mõnest mikromeetrist kuni 1,5 meetrini). Müeliini keemiline koostis ja struktuur on erinevatel rakkudel erinev. Müeliiniga kaetud neuronid on valget värvi – siit tuleneb nimetus: aju „valge aine“.  
Kaua aega on arvatud, et müeliinkiht täidab närvikius ainult elektrilise isolaatori rolli. Tänaseks on aga selgunud, et ta osaleb vahetult närvikiu elektrilise potentsiaali kujunemisprotsessis. Kui müeliinkiht on kahjustunud on kahjustunud ka närvikiudude funktsionaalsus, seega on tema roll närvikiudude tööprotsessis väga suur. 
Müeliinikiht on perifeerse närvisüsteemi üks kõige haavatavamaid osasid. Teda kahjustavad toksiinid ja immuunmehhanismid või puudulik sünteesiprotsess (mikroelementide puudus, ainevahetushäired, vitamiinide puudus). Kuna inimorganismis leidub müeliini rohkem kui 200 grammi siis nõuab müeliini süntees arvukatelt fermentatiivsetelt süsteemidelt suurt pingutust.  Kui on soov vanusest sõltumatult omada õigesti funktsioneerivat müeliinikihti ning sellega kaasnevat tervet ja hästi funktsioneerivat närvikudet, siis aitab teid MatrixCerebrum. 
Närvikoe degradatsioon ja häired ajukoe töös toovad endaga kaasa ka teiste organite ja organsüsteemide  töö häirumise. See teeb MatrixCerebrum’ist üldtervendava toimega preparaadi ning teda võib soovitada absoluutselt kõikidele inimestele, kes soovivad olla terved ja nooruslikud. 
 
MatrixCerebrum1 – profülaktiline vahend, mis on suunatud dopamiini sünteesi languse pidurdamiseks. Preparaadil puuduvad klassikalised ravimi omadused, kuid, tal on tugev bioloogiline aktiivsus ning tal puuduvad mistahes kahjustavad kõrvalmõjud. Spetsiaalselt ettevalmistatud vette on salvestatud dopamiini, ginko biloba, nõgese, võilille, žen-žen’i ja hariliku pune energoinformatsiooniline maatriks.  
 
Dopamiin on ajus tähtsaks keemiliseks vahendajaks. Ta on neuromediaator, mida sünteesitakse keskaju mustaines. Parkinsoni tõve puhul tekkiv dopamiini defitsiit on põhjustatud rohkem kui 80% dopamiini produtseerivate neuronite kahjustumise tulemusena. Dopamiin kuulub nn. õnnehormoonide kategooriasse. Kui tema süntees kulgeb normaalselt on inimene rõõmus ja heatujuline. 
Dopamiinil on täita oluline roll õppimisprotsessides. Dopamiin aitab resultaati saavutada, paneb inimest püüdlema järjest kõrgemate tippude suunas ning soodustab õppimist. Uuringute käigus on selgunud, et kui õppematerjalid anda õpilastele huvitavas ja põnevas vormis, hakkab kohe aktiveeruma ka dopamiini süntees. Dopamiinitaseme tõus õppeperioodi vältel paneb õpilased rõõmuga õppetundides osalema. See hormoon laeb meid energiaga, paneb vahest meeletusi tegema ning annab juurde julgust.  
Madala dopamiinitaseme korral kaob inimesel huvi elu vastu ja just dopamiin on see „võluaine“, mis meis taas inimeste ja elu vastu huvi tekitab. Piisavalt kõrge dopamiinitase on see võluvits, mis meil elu nautida laseb. Selle hormooni mõjutusel on tagatud lihaste täpne töö; kerge, peaaegu nagu lendlev kõnnak ja hea tuju. Dopamiin ei lase areneda depressioonil ning aitab elada ilma stressi ja väsimuseta.  
Dopamiin on keskendumise ja edasipüüdluse hormoon. Selgus, et meie otsustamistes või otsustamatustes on dopamiinil väga suur roll. Kõrge dopamiinitasemega inimesed ei kahtle väga palju ning otsused tulevad kergelt ja õigesti. 
 
MatrixCerebrum2 – 
käbinäärme seisundi profülaktikaks mõeldud unikaalne preparaat. Preparaadil puuduvad klassikalised ravimi omadused, kuid, tal on tugev bioloogiline aktiivsus ning tal puuduvad mistahes kahjustavad kõrvalmõjud.  
Epifüüs – tähtsaim organ, mis töötab organismis toimuvate hüperlipideemia, halvaloomuliste- ja kasvajaprotsesside arengu vastu ning, mis likvideerib vegetatiivses närvisüsteemis liigse reaktiivsuse, eriti inimestel, kes on kergelt ärrituvad. Vanuse kasvades langeb inimesel peptiidse hormooni – melatoniini (unehormoon) – sekretsioon märgatavalt.  
MatrixCerebrum2 omadused: rahustav, neuroprotektor, antioksüdant, hüpertensiivne, haavandite vastane, onkoprotektor. Väga tähtis on üleüldine immuunsüsteemi tööd stimuleeriv toime, eriti, mis puudutab immuunreaktsiooni kiirust, mis kroonilise stressi olukorras nõrgeneb. Melatooniin on soole-seedetrakti organite aktiivsusregulaator, kupeerib öised unehäired, reguleerib organismi bioloogilise kella tööd, vähendab krampe. Kõige selle juures puudub tal mikrolõõgastav- ja otsene unerohu efekt ning ta ei põhjusta koordinatsioonihäireid. 
Melatoniini sünteesi aktiveerimisel, läbi tema antiproliferatiivse aktiivsuse, luuakse endogeensed tingimused, mis pidurdavad kasvajate arengut ning -metastaseerumist. 
Antioksüdantne toime kaitseb kogu organismi oksüdatiivse stressi eest. Neutraliseerides toksilisi vabu radikaale, kaitstakse ka ajus olevaid neuroneid oksüdatiivse stressi hävitava mõju eest.  
Optimaalne aeg manustamiseks on õhtu, kuna siis täheldatakse tema rahustava toime võimendumist, mis on seotud melatooniini valgustundlikkusega: liigne valgus pidurdab ja vähendab melatoniini sünteesi. Vähene valgus aga stimuleerib selle aine sünteesi.  
MatrixCerebrum2 kasutussoovitused: unetus, unehäired, arteriaalne hüpertensia, hüpertensiivset tüüpi vegetatiivne düstoonia, tahhüarütmia, tahhükardia, stenokardia, kurnatus, immuundefitsiit, alaväärtuslik toitumine, haavandtõbi, mao stressihaavandid, sümpaatikuse (sümpaatiline närvisüsteem) suurenenud toonus, üleüldine nõrkus; kliimaks ja tema vegetatiivsed ilmingud; neurasteenia; neuroos ja suurenenud ärritusega seotud neuroosilaadsed seisundid; emotsionaalne labiilsus, hirm, häireseisundid, depressioon, krambid ja epileptilised-sündroomid. 
 
MatrixCerebrum3 – kasvuhormooni sünteesi languse vastu suunatud profülaktiline vahend. Sisaldab spetsiaalselt ette valmistatud vett, millele on kantud kasvuhormooni- ja arginiini energoinformatsiooniline maatriks. 
Inimese kasvuhormoon – see on hormoon, mida sünteesitakse ajuripatsi eesmises osas. Kui me vananeme, siis kasvuhormooni tase organismis langeb ja selle tulemuseks on rakkude asenduse aeglustumine. Resultaadiks on rippuv nahk, hallid juuksed, lihasmassi kadu, kehakaalu suurenemine (eriti talje piirkonnas), mälu kadu, energia kadu, haigused. Miks kasvuhormooni süntees niivõrd kiiresti langeb on tänase päevani mõistatus. 40. eluaastaks on juba igal inimesel kasvuhormooni defitsiit, 8o. eluaastaks on selle hormooni süntees vähenenud juba 90-95%. See hormoon soodustab kudede taastumist, luukoe-, lihas- ja teiste elutähtsate organite rakkude regeneratsiooni, samuti aitab ta immuunsüsteemil võidelda erinevate infektsioonide ja haigustega. 
 
Kasvuhormooni sünteesi langus on üks peamisi organismi vananemise põhjuseid. See on ainus hormoon, mis on loomulik organismi noorendamise vahend, mis aitab noorust pikendada ja isegi tagasi tuua. MatrixCerebrum3 on suunatud kasvuhormooni sünteesi langust pidurdama. 
 
Kasvuhormooni defitsiidi korral tekivad täiskasvanute organismis järgmised muudatused: 
  
• Üldine kolesteroolitaseme tõus 
• Madala tihedusega lipiidide hulga suurenemine 
• Suure tihedusega lipoproteiidide hulga vähenemine 
• Triglütseriidide taseme tõus 
• Hüperglükeemia 
• Kilpnäärme hormoonide sünteesi langus 
• Lihasmassi- ja lihasjõu vähenemine 
• Füüsilise töövõime langus 
• Hapniku omastatavuse langus 
• Südame töövõime langus 
• Südame-veresoonkonna haigustesse haigestumise riski tõus 
• Osteoporoos, luumassi langus 
• Naha seisukorra halvenemine 
• Liigne higistamine 
• Liigne kehakaal, rasvumine 
• Pidurdatus, hirmud, sotsiaalne ükskõiksus, depressioon 
• Unehäired 
• Seksuaalsuse langus 
• Immuundefitsiit 
• Üleüldine töövõime langus 
 
Manustamine Tähelepanu! Preparaatide manustamisel pidada vähemalt 2-minutilist vahet. Mõlemasse ninasõõrmesse pihustada 1-2 pihustitäit preparaati 2-3 korda päevas. Alternatiivne meetod: 10–15 tilka lahustada 30–50 ml vees. 2-3 x päevas. 
Lähemalt Powermatrix toodete olemusest ja hinnad ühistellijatele: