PowerMatrix

TARK VESI!!!

POWERMATRIX toodete üldtutvustus – tõlkinud Mati Rebane (Heatunde MTÜ):

PowerMatrix esitlus Mati tõlge

PowerMatrix = sarnasega ravi sarnast.

http://powermatrix.ru/

KATALOOG: PowerMatrix+kataloog+uudistooted-2

Arsti kogemusi Valgevenest – autism, epilepsia, skisofreenia – tõlge PowerMatrix Psühho_Neuro vastu Konverents

 

download PowerMatrix


Elu eksisteerib tänu kahele molekulile: infokandjatest valgu-peptiidi ühenditele ja DNA, mis samuti on informatsiooni kandja, kuid tema näol on tegemist maatriksiga ja ta pole iseenesest aktiivne. Peptiidi ühendus ühe või teise DNA osaga ehk geeni osaga on nagu lukuauku sobiv võti ja sisaldab endas korraldust sünteesida teatud kindlat valku. Peptiidid kannavad bioloogilist informatsiooni ühelt rakult teisele ning selle tõttu hakkab organism korrektselt funktsioneerima.

Kui rakk töötab hästi, töötab kogu organ hästi. Kui raku töösse tekib häire, häirub kogu organi töö ning varem või hiljem tekib haiguslik protsess. Kui on haigus, siis allopaatilises meditsiinis määratakse inimesele ravim, mille aluseks on keemilise aine poolt tekitatav mõjutus. Ravim on mitteorgaaniline (elutu) aine, millest elav organism pole suuteline mitte ainsatki elavat rakku looma.

Mitteorgaanilised ained töödeldakse organismis ümber oblikhappe sooladeks, mis hakkab ladestuma ja kogunema ning on kivide, artrooside, artriitide, ateroskleroosi ja teiste haiguste tekke põhialuseks. Paljude ravimite toimeks on mittespetsiifiliste valkude, mida üks või teine organ on hakanud sünteesima, blokeerimine. Miks organ on hakanud mittespetsiifilist valku sünteesima, sellele küsimusele ei oska aga ükski arst vastata.

Ravim ei ravi ega tegele haiguse tekke põhjusega. Ravim tegeleb ainult tagajärgedega. Selleks, et organ alustaks taas oma funktsioonide täitmist, peab ta saavutama oma algse seisundi ning taastama talle looduse poolt ette nähtud funktsioonid. Ravimid pole selleks võimelised. Tarvis on organismil aidata taastuda, mitte aga võidelda tagajärgedega. Medikamentoosset ravi on võimalik asendada organismi „valmisproduktidega“ (vitamiinid, mikroelemendid, hormoonid jne.) varustades. Sel puhul organism ise „laiskleb“ – süsteemid, mis peaksid ainete sünteesis osalema ei funktsioneeri. Rakk kaotab oma töövime seetõttu, et tema „teeneid“ ei vajata.
Elu tähtsaim omadus on eneseuuendus. Füsioloogiline regeneratsioon – organismi funktsionaalsete struktuuride uuenemine – see on organismi loomulik elutegevusprotsess. Füsioloogilist regeneratsiooni iseloomustab kaks vastastikku vastunäidustatud protsessi: hävitav ja taastav. Regeneratsioon on organite ja kudede loomulik uuenemine – see, mis on kulunud ja vigane likvideeritakse ning asendatakse.

Füsioloogiline regeneratsioon toimub raku- ja koetasanditel. Isotoopsel meetodil läbi viidud uuringud näitavad, et aasta jooksul uueneb 98% inimkehas olevatest aatomitest. Seejuures mao limaskesta rakud uuenevad täielikult 5 päevaga, rasvarakud kuni kolme nädalaga, naha rakud 28 päevaga ja skeleti rakud kolme kuuga. Rakusisene regeneratsioonivorm on omane kõikidele organitele ja kudedele. Regeneratsiooni tulemuseks on funktsioonide taastumine.
Bioregulatoorsete valkude tähtsus regeneratsiooniprotsessis ja innovaatiline metoodika „PowerMatrix“.
Selleks, et regeneratsiooniprotsess saaks käivituda läheb tarvis regulatoorseid valke – orgaanilisi aineid, mis reguleerivad rakkude seisukorda. Sattudes organismi sunnivad nad raku õigesti tööle ning organism hakkab ennast ise tervendama. Kahjustunud kude või organ taastub läbi rakutasandil toimuva töö normaliseerumise ning kõik see toimub ilma igasuguse keemilise või operatiivse sekkumiseta!

Regulatoorne valk, sattudes organismi, alustab kohe oma tööd – rakkudele antakse uus elu. Vanad ja haiged rakud segunevad noorte ja elujõulistega. Peptiid, tungides rakku on võimeline tema eluiga pikendama 30-40%. Sattudes rakku, algab koheselt tema aktiivne tervendamisprotsess.

Vene teadlane А. V. Nagovitsin on välja töötanud loomade erinevatest organitest ja kudedest regulatoorsete valkude saamismetoodika. Mitmeetapilisel energoinformatsioonilisel töötlemisel unikaalsetes seadmetes õnnestus vee struktuuri salvestada erinevate kudede ja organite regulatoorsete valkude energoinformatsioonilise maatriksi spekter, millel on range koe- ning organispetsiifilisus. Biomolekulide komulatsioonimehhanism homoloogilistes organites ja kudedes avastati XX sajandil. Selle mehhanismi aluseks on valkude sünteesiprotsessis tekkiv peptiidide ja teiste biomolekulide organospetsiifiline markeering.

Juba Šveitsi päritolu arst ning loodusteadlane Paracelsus ütles, et sarnast tuleb ravida sarnasega. Tema suurepärane aforism: „Süda ravib südant“ näitab kõige täpsemalt ja piltlikumalt kaasaegsete peptiidipreparaatide koespetsiifilisust ja organotroopiat ehk nn. unikaalset aadressipõhilist ravi ja regeneratsiooni. Selliste peptiidide organotroopne mehhanism dešifreeriti tsütobioloog Günter Blobeli uurimistöödes ja selle avastuse eest pälvis teadlane 1999. aastal Nobeli preemia. Selle mehhanismi aluseks on sünteesi käigus toimuv valkude, peptiidide ja teiste biomolekulide organospetsiifiline markeerimine.

Niisis, Paracelsuse aforism: „Süda ravib südant“ ehk raviprintsiip „Sarnasega ravi sarnast“ on 500 aastat hiljem saanud läbi peptiidiravi metoodika toimimise omale teadusliku tõestuse ning aluse. Enamikel regulatoorsetel biomolekulidel puudub liigispetsiifilisus, kuid neil on organikoespetsiifilisus. Ühe looma organitest või kudedest eraldatud regulatoorsed biomolekulid mõjutavad teise looma või inimese või ka taime samu organeid ja kudesid. Selles peitub igale elavale organismile omase organotropismi kõikehõlmav olemus.

Peptiidsete bioregulaatorite energoinformatsioonilisel maatriksil on unikaalne omadus taastada rakkudes haiguste- või vananemise tõttu langenud valkude sünteesiprotsess, millega kaasneb organismi adaptogeense potentsiaali tõus ning organite ja kudede funktsionaalse aktiivsuse taastumine.
Regeneratoorsete protsesside toimemehhanism:
• Humoraalne toime (koe- ja rakusisesedsisesed regulaatorid, hormoonid, mediaatorid, kasvufaktorid) • Immunoloogiline ja informatsiooniline toime (lümfotsüütide informatsiooniline roll) • Närvisüsteem (kesknärvisüsteemi funktsioonid) • Funktsionaalne regeneratsioon.
Kui rakk hukkub, paiskab ta välja regeneratsiooni- ja reparatiivsete protsesside induktorid, mis indutseerivad rakkude jagunemist ja suunavad nende asendusprotsesse vastavalt sellele kui suur on rakkude kadu. Regeneratsiooniprotsessides täidavad informatsioonilist rolli lümfotsüüdid.

Lümfotsüütide peamine roll on lisaks immuunrakkude kasvu reguleerimisele ka kõikides teistes kudedes olevate mistahes tüüpi rakkude kasvu reguleerimine. Lümfotsüüdid kannavad endas regeneratoorset informatsiooni, mille „lugemine“ äratab rakkudes vastavad uuendusprotsessid. Samasugust tähtsat rolli rakkude uuenemise protsessides omavad ka hormoonid. Hormoonid aktiveerivad rakusisesed tsüklililised proliferatsioonimehhanismid. Hormoonid on regeneratsiooniprotsesside induktoriteks lisaks vastavatele näärmetele ka kõikidele teistele kudedele ja organitele, mis on hormoonide sihtmärkideks. Inimese organismis on olemas „igavesed mittejagunevad koed“ (kardiotsüüdid ja neuronid), milledel puudub rakuline regeneratsioonivorm. PowerMatrix preparaadid käivitavad neis kudedes rakusisese biokeemilise koostise uuenemise. Taastuvad subrakulised struktuurid ja need võimaldavad rakkudel taas kvaliteetselt täita omi funktsioone kogu organismi elutsükli vältel.

Organspetsiifilised preparaadid

Preparaadi homoloogiline efekt ei sõltu sellest, kus ja kuidas preparaate manustada. PowerMatrix = sarnasega ravi sarnast.
1. Organspetsiifilised tooted ei stimuleeri ega suru alla nende organite tööd, mille jaoks nad mõeldud on. Nende toime põhineb organi töö tasakaalustamisel ja normaliseerimisel ning see võimaldab nende kasutamist nii organi hüper-kui hüpofunktsionaalsuse korral ja ka siis kui organ on põletikuline või on temas juba toimumas degeneratiivsed protsessid.

2. Organspetsiifilised preparaadid PowerMatrix on regeneratsiooni stimuleerivate komplekside kandjad. Neil on harmoniseeriv toime kõikidele regeneratsioonivormidele: rakuline-, rakusisene- ja biokeemiline regeneratsioon.

3. PowerMatrix organspetsiifilise preparaadi mõju füsioloogilisele regeneratsioonile rakusisestel tasanditel kandub edasi kõikidele sama koe- ja organi rakkudele ja see võimaldab taastada kogu organismi blokeerinud funktsionaalsete reservide aktiveerumist ja organismi kui terviku taastumist. See toimub kardiotsüütidega pärast müokardi infarkti või neuronitega peale insulti.

4. Preparaadid kindlustavad füsioloogilise regeneratsiooni kvaliteeti: soodustavad tervete- ja funktsionaalselt aktiivsete rakkude jagunemis ja diferentseerumisprotsesse, mis on vastupidavad toksiinidele, metaboliitidele ja teistele kahjulikele mõjudele. Sellised rakud formeerivad enda ümber spetsiifilise mikrokeskkonna, mis on iseloomulik antud koeliigile ja mis kutsub esile juba eksisteeriva kahjustunud koe funktsioonide pärssimise ja pidurdab kahjustunud rakkude arengut kasvajarakkudeks.

PowerMatrix preparaate kasutatakse patoloogiate puhul kui vahendit, mis on suuteline efektiivselt taastama organi regeneratoorset potentsiaali ja bioloogilist homeoöstaasi nii organil kui organismil tervikuna.

5. PowerMatrix preparaadid aitavad ravimitel, kui neid koos kasutada, paremini imenduda.

6. PowerMatrix preparaadid suurendavad kõikide mikro- ja makroelementide (raud, tsink, seleen, kaltsium, magneesium, räni, vask, mangaan, kroom, vitamiinid jt) omastatavust, sõltumata sellest, mis viisil neid manustatakse.

PowerMatrix tooted

MatrixVisum Taastab silma- ja silmalaurakkude metabolismi (ainevahetusprotsessid), aktiveerib kaitsevõimet, taastab energoinformatsiooniliste protsesside iseregulatsioonimehhanisme. 1-2 tilka silmalau piirkonda 1-3 korda ööpäevas.

MatrixLOR Ninasprei vormis biofüüsikaliselt aktiivne preparaat kõrva, kurgu ja ninaga seotud probleemide ennetamiseks ja lahendamiseks. Pihustada igasse ninakäiku 1-2 pihustust 1-2 korda ööpäevas.

MatrixDecoris Preparaat naharakkude ainevahetuse taastamiseks ja kaitsevõime kiireks aktiviseerimiseks, rakkude immuniteedi ja energoinformatsiooniliste protsesside iseregulatsioonimehhanismide taastamiseks. Välispidiseks kasutamiseks. Niisuta nahka pihustades.

MatrixSalutem Universaalne toode rakkude ainevahetuse taastamiseks ja kaitsevõime kiireks aktiveerimiseks, rakuimmuniteedi ja energoinformatsiooniliste protsesside iseregulatsioonimehhanismide ennistamiseks. 5-30 ml 2 korda päevas, hommikul ja õhtul.

MatrixRelictum Bioomastatavate orgaaniliste hapete, vitamiinide ja mineraalide kontsentraat, humiid- ja fulvohapete allikas. Pudeli sisu lahustada 5 l vees. Saadud lahust võtta 30-80 ml 2-3 korda päevas.

MatrixSelen Kõrge bioomastatavusega loodusliku kahevalentse seleeni allikas. Loodud brasiilia pähklite kõrgtehnoloogilise ümbertöötlemise tulemusel kasutades spetsiaalselt ettevalmistatud vett. Võtta 15-30 ml päevas.

MatrixCardin Preparaat veele kantud informatsiooniga südame ja ravimtaimede (dauuria lehise ekstrakt, tüümiani ekstrakt) energoinformatsioonilise maatriksi kohta. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixCoronar Preparaat veele kantud informatsiooniga veresoonte ja ravimtaimede (dauuria lehise ekstrakt, mooruspuu ekstrakt, saialille ekstrakt) energoinformatsioonilise maatriksi kohta. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixAnGel Preparaat veele kantud informatsiooniga vere, sidekoe ja ravimtaimede (dauuria lehise ekstrakt) energoinformatsioonilise maatriksi kohta. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixDensitas Tugevdab juukseid ja taastab nende loomuliku struktuuri, niisutab peanahka, kõrvaldab kestendamise. Juuksed muutuvad hästi seatavaks ja omandavad terve välimuse. Niisutada peanahka ja juukseid.

MatrixDentes Profülaktiline vahend suuõõne probleemide kõrvaldamiseks. Loputadada suuõõnt. MatrixCerebrum Preparaat veele kantud informatsiooniga närvikiudude müeliinkesta ja ravimtaimede (dauuria lehise ekstrakt, tüümiani ekstrakt) energoinformatsioonilise maatriksi kohta. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixHepar Preparaat veele kantud informatsiooniga maksakoe, hepatotsüütide ja ravimtaimede (maarjaohakas, soolikarohi, saialille õied) energoinformatsioonilise maatriksi kohta. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixCholen Preparaat veele kantud informatsiooniga sapijuhade ja ravimtaimede (naistepuna, kibuvits, lääts, till) energoinformatsioonilise maatriksi kohta. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixGastro Preparaat veele kantud informatsiooniga seedetrakti limaskestade ja ravimtaimede (heinputke koor, harilik majoraan) energoinformatsioonilise maatriksi kohta. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixPancreas Preparaat veele kantud informatsiooniga kõhunäärme ja ravimtaimede (põldosi, takjajuur, võilill, ohakas) energoinformatsioonilise maatriksi kohta. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixNephra Preparaat veele kantud informatsiooniga neerukoe ja ravimtaimede (linnurohi, kase lehed, peterselli seemned) energoinformatsioonilise maatriksi kohta. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixOsteo Preparaat veele kantud informatsiooniga luukoe, liigeste ja ravimtaimede (naistepuna, mumio, kalmusejuur, lutsern) energoinformatsioonilise maatriksi kohta. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixTestes Preparaat veele kantud informatsiooniga munandite ja ravimtaimede (naistepuna, harilik kalmus, harilik puju) energoinformatsioonilise maatriksi kohta. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixProsta Preparaat veele kantud informatsiooniga eesnäärme ja ravimtaimede (naistepuna, harilik kalmus, harilik puju) energoinformatsioonilise maatriksi kohta. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixThyroidea Preparaat veele kantud informatsiooniga kilpnäärme ja ravimtaimede (saialill, osi, vereurmarohi, kopsurohi) energoinformatsioonilise maatriksi kohta. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixOvarium Preparaat veele kantud informatsiooniga munasarjade ja ravimtaimede (saialill, osi, vereurmarohi, kopsurohi) energoinformatsioonilise maatriksi kohta. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixMetra Preparaat veele kantud informatsiooniga emaka ja ravimtaimede (raudrohi, naistepuna, kummel) energoinformatsioonilise maatriksi kohta. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixCerebrum1 Dopamiini sünteesi alanemise vastane profülaktiline toode. Dopamiin on ajus sünteesitav neuromediaator, mille tootmise alanemine on seotud organismi vananemisega. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixCerebrum2 Melatoniini sünteesi alanemise vastane profülaktiline toode. Melatoniin on ajus sünteesitav neuromediaator, mille tootmise alanemine on seotud organismi vananemisega. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixCerebrum3 Kasvuhormooni sünteesi alanemise vastane profülaktiline toode. Kasvuhormooni sünteesi alanemine on seotud organismi vananemisega. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixThymon1 Preparaat immuunreaktsiooni profülaktikaks veele kantud informatsiooniga tüümuse (harknäärme) ja ravimtaimede (Sophora, salvei, ginko biloba) energoinformatsioonilise maatriksi kohta. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixThymon2 Preparaat autoimmuunse reaktsiooni profülaktikaks veele kantud informatsiooniga tüümuse (harknäärme) ja ravimtaimede (naistepuna, raudrohi, põldosi) energoinformatsioonilise maatriksi kohta. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixPnevma Preparaat veele kantud informatsiooniga kopsukoe ja ravimtaimede (kadakas, osi, paiseleht) energoinformatsioonilise maatriksi kohta. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixAdrenalis Preparaat veele kantud informatsiooniga neerupealsete ja ravimtaimede (kopsurohi, linnurohi, takjalehed) energoinformatsioonilise maatriksi kohta. Võtta 10-15 tilka lahustatuna 50 ml vees, 2-3 korda päevas.

MatrixP1 Profülaktiline vahent ülemise arteriaalse vererõhu normaliseerimiseks. Ühekordne kogus 5 tilka lahustatuna 50-70 ml vees, Võtta mõned minutid enne MatrixP2, 3 korda päevas.

MatrixP2 Profülaktiline vahent alumise arteriaalse vererõhu normaliseerimiseks. Ühekordne kogus 5 tilka lahustatuna 50-70 ml vees, Võtta mõned minutid peale MatrixP1, 3 korda päevas.

MatrixAntifame1 Vahendid söögiisu normaliseerimiseks ja kehakaalu kontrollimiseks. 10-15 minutit enne sööki võtta 2,5-5 ml koos 30-50 ml veega (mitte rohkem). Võtta 3-7 korda päevas söögiisu ilmnemisel.

NB! Tõlkeid pole veel kõiki jõutud teha!!!

PowerMatrix kodulehel esitatud hindadele lisandub Eestis käibe- ja tollimaks ning transpordikulu.

HINNAKIRI ÜHISTELLIJATELE!

Adrenalis /matrix neerupealised 33
AnGel /matrix veri, sidekude 33
AnGel 100 /matrix 66 100 ml
Antifame 1 /matrix söögiisu korrigeerimiseks 66
Antivarix veenid/spray 66 100 ml
Cardin /matrix süda 33
Cardin100 /matrix 66 100 ml
Cerebrum /matrix närvikiudude müeliinkest 33
Cerebrum  1 dopamiini süntees/spray 33
Cerebrum 100 /matrix 66 100 ml
Cerebrum 2 melatoniini süntees/spray 33
Cerebrum 3 kasvuhormooni süntees/spray 33
Cholen /matrix sapijuhad 33
Coronar /matrix veresooned 33
Coronar100 /matrix 66 100 ml
Decoris /matrix nahk/spray 33
Densitas /matrix juuksed, peanahk/spray 33
Dentes /matrix suuõõs 33
Gastro /matrix seedetrakti limaskest 33
Hem luuüdi 33
Hepar /matrix maks 33
Hepar 100 /matrix 66 100 ml
Iuno nahk/spray 99 150 ml
LOR /matrix nina-kurgu-kõrva/spray 33
Mammo piimanäärmed 66 100 ml
Metra /matrix emakas 33
Nephra /matrix neerud 33
Osteo /matrix luukude ja liigesed 33
Osteo 100/matrix 66 100 ml
Ovarium /matrix munasarjad 33
Oxynorm hapnikuvarustus 66 100 ml
P1 /matrix arteriaalne vererõhk 66 100 ml
P2 /matrix arteriaalne vererõhk 66
Pancreas /matrix kõhunääre 33 100 ml
Pnevma /matrix kopsud 33
Prosta /matrix eesnääre 33
Relax 66 100 ml
Relictum /matrix bioomastatavad org.happed, vitamiinid ja mineraalid, humiid- ja fulvohapped 66 150 ml
Salutem /matrix rakkude ainevahetus 33 150 ml
Selen /matrix bioomastatav seleen 66 150 ml
Splenum põrn 33
Testes /matrix munandid 33
Thymon 1 /matrix immuunreaktsioon 33
Thymon 2 /matrix autoimmuunreaktsioon 33
Thyroidea /matrix kilpnääre 33
Thyroidea 100/matrix 66 100 ml
Visum /matrix silmad 33

Näide: Kui nime taga on 100, see tähendab 100 ml ja selles pakendis on 3 kuu jagu preparaati.Hindasid on kahesuguseid  33 ja 66 eur
Aga ei ole nii, et suur on kallim, vahel on väike pakend kallim  🙂


ÜHISTELLIJATE SOOVE KOGUME TAVALISELT IGA NÄDALA NELJAPÄEVAKS!

aire.maria@gmail.com