VERESOONED – Anthogenol

Anthogenol® 

Kui me vananeme, vananevad ka meie veresooned, mis võivad tihti muutuda ajapikku nõrkadeks ja kaotada oma elastsuse. Ainult praegu oma veresoonte eest hoolitsedes ja neid tugevate ning paindlikena hoides võime väita, et hoolitseme kogu oma keha eest – nii et eakamaks minnes saaksime elada jätkuvalt täisväärtuslikku elu.
MASQUELIER’s® Anthogenol® aitab toetada sinu veresoonkonda ja vereringet ning kaitseb veresooni vabade radikaalide halva mõju eest, et saaksid ka edaspidi vanemana loota heale tervisele.
KOOSTIS: Peamine osa: Prantsuse merimänni koore ekstrakt
download
Anthogenol
MASQUELIER’s® Anthogenol® 3-osaline toime pakub:
1 võimsat antioksüdantide kaitset;
2 kollageenide tuge;
3 veresoonte toitelisandeid.
Keha loomulikke süsteeme kaitstes ja toetades saame tulevikuks valmistumisel juba praegu suurendada oma tervist ja elujõudu.
MASQUELIER’s® Anthogenol® regulaarsel tarvitamisel teie igapäevase elustiili osana on mõned järgnevalt loetletud kasutegurid, kui oma tulevikku vaatate:
Terve veresoonestik
– Anthogenol® aitab veresoonte kogu üldist seisukorda toetada, hoides need paindlikud ja elastsed, mis tagab vereringe tervisliku tsirkulatsiooni.
Südame, siseorganite ja keha tervis
– Terved sooned on osalised vere ringluses ja toitainete liikumisel läbi kogu keha, võimaldades tuge südamele, silmadele ja kõigile elutähtsatele organitele.
– See pakub võimsat antioksüdantide kaitset, aidates keha kaitsta vabade radikaalide kahjuliku mõju eest.
– Leevendus rasketele ja väsinud jalgadele.
Nooruslik väljanägemine
– Korralik vereringlus tähendab hästitoidetud nahka, mis aitab kaitsta nahka ja rakke seespidiselt.
– Hea soonte tervis tagab noorusliku välimuse ja isegi nahajume säilumise.
Energia ja vitaalsus
– Terved veresooned aitavad optimaalset rakkude toitumist korraldada, luues sellega vitaalsust ning sära ja abistavad keha treeningrutiinist taastumisel.
1 Võimas antioksüdantidest kaitse
Võimsad antioksüdandid, mida on leida tootes MASQUELIER’s® Anthogenol®, aitavad kehas neutraliseerida ülemääraseid vabu radikaale. Tuntud kui looduse ühed tugevamad antioksüdandid, tekitavad need erakordse ja samas loomuliku kaitse.
2 Kollageenide tugi
MASQUELIER’s® Anthogenol®’s ainulaadses kolmeosalises mõjus mängib kollageen pöördelist rolli. Kollageen on grupp raku lisaproteiine, mis moodustavad tugevaid mittelahustuvaid kiude, tegutsedes kui ülekehaline sidekude, et meie keha oleks paindlik ja prink.
Kollageeni kvaliteet tavaliselt kahaneb nii aja möödumise kui ka vabade radikaalide mõju tõttu. Võimas MASQUELIER’s®Anthogenol®i antioksüdantide kaitse aitab keha vabade radikaalide kahjustuste eest kaitsta, mis omakorda säilitab kollageeni kvaliteeti. Kuna veresooned on tehtud ja koos hoitud just kollageeni poolt, on meie kollageeni headusest sõltuv veresoonestik korralikult hooldatud.
3 Veresoonte tervis – toiteväärtus
MASQUELIER’s® Anthogenol® aitab veresoontel jääda tugevateks ja paindlikeks, nii et hapnik ja toitained saavad liikuda organitesse, mis seda vajavad – näiteks südamesse, silmadesse ja meie suurimasse organisse… milleks on nahk. Terve veresoonestik aitab tagada ka selle, et jääkained ning süsihappegaas liiguksid ohutult vereringest ja kehast välja.
MASQUELIER’s® Anthogenol® on ehtne algupärane veresoonestikku ja -ringet toetav toode, mis kombineerib professor Masquelier’i kahte läbimurdelist toimeainet nende täpses originaalvormis.
Milline on soovituslik kogus?
MASQUELIER’s® Anthogenol®i soovituslik kogus veresoonte korrashoiuks on 2 kapslit 1 kuni 2 korda päevas, olenevalt vajadusest.
Millal on päevas parim aeg kapslite manustamiseks ja millega koos ma peaksin neid võtma?
Parim aeg MASQUELIER’s® Anthogenol® kapslite võtmiseks on 30 minutit enne sööki või söögiaegade vahepeal koos suure klaasi vee või mahlaga. Toidukorra ajal kapsleid võttes ei pruugi ainete toime tõhus olla, seega tuleks vältida kapslite võtmist koos piima, jogurti või mõne muu proteiinijoogi või -toiduga.
Kasutamiseks ainult täiskasvanutele. Soovitatud päevanormi mitte ületada. Raseduse ja rinnaga toitmise ajal konsulteerida enne tarvitamist professionaalse arstiga.
Professor Masquelier pühendas kogu oma elu teatud ainete uurimisele, mis veresoonkonnale mõju avaldavad. Ta on teadlane, kes on pannud nurgakivi toitumise ja tervise valdkonnas, kahe läbimurdelise aine looja: nendeks on MASQUELIER’s® algupärased OPCd (paismais) ja MASQUELIER’s® prantsuse männikoore ekstrakt. Anthogenol® on unikaalne segu neist originaalsetest ainetest, pakkudes soodsaimat kombinatsiooni teaduslikult tõestatud toimeainete hulgast.
Kvaliteedi tagamine
Tähtis osa MASQUELIER’s® Anthogenol®i tootmiskampaanias on protsess, mida nimetatakse kompleksseks toiteväärtuse autentsuse kindlakstegemiseks (Complex Phytonutrient Authentication ehk CPA). See protsess mitte ainult ei kinnita, et tegemist on unikaalse ja võrreldamatu koostisega, vaid ka tagab, et iga partii MASQUELIER’s® toimeaineid on kooskõlas professor Masquelier’i avastuste, uurimistööde, originaalsete koostisosade ja nende tõestatud eriliste tervislike kasuteguritega.
ÜHISTELLIMUSE HIND: pakend 60 kapslit, 23 eur
aire.maria@gmail.com