Valgustehnoloogia plaastrid ja teadus

See teave on mõeldud meditsiiniteadlastele ja terviseteadustest huvitatud isikutele. 

Inimese vananemise ja sellega kaasnevate haiguste peamiseks põhjuseks on muutused inimese genoomi aktiivsuses. Vananemise ajal suureneb põletikuliste, vähki soodustavate ja kudesid hävitavate geenide aktiivsus ning väheneb regeneratiivsete ja reparatiivsete geenide aktiivsus.

Regeneratiivsed vasepptiidid aitavad säilitada heaolu ja noorust. Inimese peptiid GHK-Cu kutsub esile hulga tervisega seotud toiminguid, nagu kudede parandamine, põletikuvastane toime, vähivastane toime, infektsioonivastane toime, tüvirakkude aktiveerimine, valgu P63 suurendamine jne. Broad Institute’i geeniandmed näitavad, et GHK kontrollib või mõjutab tugevalt 31,8% inimese geenidest – suurendades 59% geenide väljundit ja vähendades seda 41% geenidest.

Allikas: http://reverseagingwithghk.com/

(kasuta vajadusel automaat tõlget eesti keelde)

————————

Valgustehnoloogia fotobiomodulatsiooni seade X39 plaastri kujul (saadaval alates 2018 a.) aktiveerib vaskpeptiidi GHK-Cu ja seetõttu aktiveeruvad, noorenevad meie enda tüvirakud. X39 aktiveerib pluripotentsed tüvirakud, millel on ainulaadne võime muutuda mis tahes rakuks, mida keha vajab kriitiliste probleemide, nagu meie nahk, side koed ja elundid, parandamiseks ja regenereerimiseks. Kui olete päikese käes, annab päikesevalgus kehale signaali D-vitamiini tootmise suurendamiseks. LifeWave patenteeritud X39 plaastrid ei vaja päikest, sest meie keha kiirgab ka valgust, mis peegeldub X39 plaastrilt tagasi meie kudedesse. X39 plaastris olevad orgaanilised kristallid muudavad valguse lainepikkust protsessis, mida nimetatakse fotobiomodulatsiooniks – valgus muudab kehas.Uus valguse lainepikkus annab teie kehale märku tõsta  GHK-Cu vask-peptiidi taset, mis on tõestanud, et see aktiveerib teie tüvirakke, toodab rohkem tüvirakke ja lähtestab teie tüvirakud nooremasse ja tervemasse olekusse.

Teadus X39 plaastri taga: (kasuta vajadusel automaat tõlget eesti keelde)

https://bodylightheals.com/pages/science-clinical-studies – topeltpime uuring – vaskpeptiidide taseme hindamine

https://startx39now.com/science-behind-x39/

https://www.academia.edu/106369013/Double_Blind_Testing_of_the_Lifewave_X39_Patch_to_Determine_GHK_Cu_Production_Levels

Teadlase-leiutaja David Schmidt intervjuu: (automaattõlge) – https://mailchi.mp/9fd60f5225f0/x39-teadusuuringud_tlkis-mati-rebane?e=601f533631

1) LifeWave kasutab tervenemise soodustamiseks meie endi tüvirakkude jõudu.

2) Teadlane-leiutaja David Schmidt lõi lahused, mis koosnesid L-aminohappe stereo-isomeeridest ja D-suhkrutest, mis on võimelised ise organiseeruma nano-mõõtudes kristallideks, mis keha soojuse poolt aktiveerituna kiirgavad infrapuna spektri spetsiifilisi lainepikkuseid ja nähtavat valgust ning toimib fototeraapia ja fotobiomodulatsiooni põhimõtetel, avaldades füsioloogilist mõju nii loomadele kui inimestele.

3) “Ükski arst inimkonna ajaloos pole kunagi patsienti terveks ravinud. Ainult patsiendi enda rakud võivad patsienti ravida. Ainult rakud teavad, kuidas sulgeda haavad, nad teavad, mida insuliiniga teha ja kuidas patogeene hävitada. Parim, mida arst teha saab, on eemaldada rakkude teelt takistused (nt operatsiooni teel). Tarnige rakkudesse mikroelemente ja muid neile vajalikke „ehitusmaterjale“, mida nad saavad relvadena kasutada ning jätke haiguste vastane võitlus rakkude hooleks. Rakkude jõu kasutamine on regeneratsiooni vundament.” (DR. JOSEPHP URITA – www.stemcellorthopedic.com).

———————————————————————

LifeWave toodete leiutaja David Schmidt taust: https://davidschmidtlifewave.com/about-david/

Davidi haridus ja arusaamine teadusest koos rahutu kujutlusvõimega on tekitanud rahuldamatu soovi maailma muuta. Tema kogemus äri- ja tootearenduse alal ulatub üle 30 aasta ning hõlmab 90+ patenti.

Kogu oma karjääri jooksul on David olnud võtmetähtsusega energiatootmistehnoloogia arendamisel nii sõjaliste kui ka kommertsrakenduste jaoks. USA merevägi kutsus ta elitaarsesse uurimismeeskonda, kelle ülesandeks oli töötada välja toode, mis aitaks minialuste meeskondadel ärkvel püsida ilma ravimite või stimulantideta.

Selle ulatusliku uurimistööga töötas David välja esimese plaastri, mis suurendaks kehas energiat fototeraapia abil. Sellest sai esimene LifeWave prototüüp: plaaster Energy Enhancer.

Nüüd on tema missioon parandada tervist ja pikendada eluiga kogu maailmas selle uuendusliku kantava tervisetehnoloogia abil.

________

X39 plaaster on loodud peptiidide GHK ja GHK-Cu tõstmiseks. Vaskpeptiidi üheks omaduseks on võime toetada tervet geeniekspressiooni ning selle tulemusena hakkavad tüvirakud käituma nooremate tervemate rakkudena. Pange tähele, et see erineb oluliselt võõraste tüvirakkude süstimisest indiviidile.

.

GHK-Cu on viimase 50 aasta jooksul põhjalikult uuritud ning selle ohutuse ja tõhususe toetamiseks on tehtud palju tööd. Lisaks on uuringud leidnud, et GHK-Cu toetab immuunsüsteemi üldist funktsiooni ega soodusta vähikoe teket.

Siin on näide sellistest uuringutest:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6073405/ 

https://www.hindawi.com/journals/bmri/2014/151479/​​​

https://www.mdpi.com/2079-9284/5/2/29/htm 

VIDEOD ARSTIDEGA:

3/12 Dr. Staci & Dr. Jennifer Smith

3/19 Dr. Staci & Jill Garrett

3/26 Dr. Staci & Dr. Cashell

4/3 Dr. Staci & Dr. Pierce


—————-

Lähem info: aire.maria@gmail.com

Mob. 5271008

Iirimaalt tellimise võimalus:

https://lifewave.com/tervistagasi/store/products/e0a9ef47-76db-48c3-829d-4e15757a9852

(X39 kasutusjuhise saamiseks kirjuta palun: aire.maria@gmail.com)