RIOL

NB! Informatiivne materjal!

Riol. Uus antiparasitaarne preparaat Venemaal.

Taimne preparaat Riol:

 

  • Toimib vahetult ärritajale: seened, viirused, bakterid, algloomad, helmindid (ümarussid, Giardia lamblia/sünonüümid Giardia intestinalis ja Giardia duodenalis/ on lamblioosi tekitav parasiit, tuntud ka kui persistentse kõhulahtisuse tekitaja. See parasiit on kõrgelt patogeenne ja levib fekaal-oraalsel teel*; Enterobius vermicularise. naaskelsaba, opisthorchiasis jne.
  • Puhastab organismi parasiitidest ja viib välja parasiitide ainevahetusest tekkinud jääkproduktid ning toksiinid;
  • Taastab mikrofloorat, tugevdab immuniteeti;
  • Annab organismile vajalikke toitaineid.

Koostis: lutsern, põldosi, raudrohi, võilille juur, punase ristiku- ja soolikarohu õied

RIOL on valminud firmade Fermion (vee informatsiooni tehnoloogia) ja teadustootmiskoondis Optisalt koostöös.

Tehnoloogia on välja töötatud torsioonväljade füüsika ja vee mälu kvantteooria alaste uusimate teadusuuringute baasil, kus molekulaarsel- ja atomaarsel tasandil muudetakse kindlate elementide torsioonvälja ruumi-sageduslikke karakteristikuid.
Salvestatakse võimsad informatsiooni kihid, mis loovad ja säilitavad võimsa ning tervendava efekti ja see tagab preparaadile nii toime tugevuse, püsivuse kui ka kestuse.
Riol on heaks kiidetud ja lubatud kasutusse Venemaa riikliku Meditsiniakadeemia juures asuva Toitumisinstituudi ja Vene Föderatsiooni Tervishoiuministeeriumi poolt. Toode vastab ISO 9001-2000 standardile.
Koos Riol´iga soovitatakse kasutada „Faltone“ seeria duššigeeli ja intiimgeeli, milledele on ekstra lisatud infokiht, mis on seotud parasiitide väljutamisega.
*Materjal on pärit Wikipediast

Originaaltekst: http://fermionam.ru/news/novyy-produkt-riol

Rioli üheks loojaks on Natalja Aksjonova, Harvardi ülikooli naturaalmeditsiini magister ja doktor, Euroopa loomulike teaduste akadeemia magister. Kompanii Bioforte president. Töökogemus parasiitidega 25 aastat.

 

(Loengu originaaltekst:

http://fermionam.ru/news/intervyu-s-razrabotchikom-riol- aksenovoy-vi
Riol on kantud Venemaa meditsiiniteatmikku. Tegemist on raamatuga, mis sisaldab infot kõikide toodete kohta, milledega arstile on antud õigus tööd teha. Samuti on toode kantud Venemaa rahvameditsiini teatmikku.
Miks on parasiitide teema hetkel niivõrd aktuaalne ja muutumas üha aktuaalsemaks?

SEE ON ROHUJUURE TASAND!

 

Kindlasti olete märganud, et mida rohkem tuleb turule keemilisi ravimeid, seda rohkem tekib ka haigusi. Milles probleem? „Minu mees haigestus ja klassikaline meditsiin pakkus ainsaks lahenduseks amputatsiooni (kahjuks ei selgu intervjuust, mis haigusega oli tegu, et ainsaks lahenduseks pakuti jäseme amputatsiooni). Loobusin klassikalisest meditsiinist ja valisin tee, kus esmaseks valikuks oli parasiitide tõrje. Nüüdseks on möödas 20 aastat, jalg on alles ning inimene elab täisväärtuslikku elu. Vastasel juhul oleks jalga asendanud protees“.

 

Läbi selle jõudsingi parasiitide ja mikroelementide teema juurde, sest klassikaline meditsiin, kui kaltsium ja magneesium välja arvata, mikroelementidega praktiliselt ei tegele. Kui kätte võtta meditsiiniinstituudi õppematerjalid, ning otsida sealt näiteks mangaani, siis selgub, et tegu on suhteliselt kasutu ainega ning tema puudusest ei olene organismis mitte midagi. Tegelikkuses aga on mangaan ülimalt tähtis element naiste suguorganite töös, vereloomes ja depressioonide tekkemehhanismides.
Miks?
50-ndatel aastatel kogunesid maailma õpetatud mehed arutamaks onkoloogiaga seotud küsimusi. Kuni selle ajani olid onkoloogiaga seotud probleemid tollases Nõukogude Liidus suhteliselt olematud – 1-2 juhtu miljoni elaniku kohta. Kongressil põrkusid kaks maailmavaadet. Ühel pool oli vene teadlane dr. Skrjabin, kelle elutööks oli parasiitide uurimine. Ta oli kunagise parasitoloogia instituudi juht ja selles instituudis kaitsti palju selleteemalisi doktoritöid. Teisel pool aga oli saksa arst dr. Zilberg, kes väitis, et parasiidid pole mingi probleem.

 

Sellest kongressist alates võttis klassikaline meditsiin ja onkoloogia teadus aluseks dr. Zilbergi teooriad. Teadustööd lõpetati, laboratooriumid reorganiseeriti, mitmesaja kordse suurendusega mikroskoobid, mis võimaldasid avastada parasiitide vastseid ja mune, anti teistele uurimisasutustele. Vene teadlaste senised uurimistööd aga tõestasid et haiguste ja sealhulkas ka onkoloogiliste haiguste teke on otseses seoses parasiitidega ja eriti just nende vastsetega. Vastsed aga on kordades ohtlikumad kui parasiit ise. Nad elavad kõikides kudedes ja organites ning nad hävitavad sedasama keskkonda, milles elavad (kopsud, aju, maks jne.).
Kui mõned keemilised preparaadid välja arvata, siis kaasaegne klassikaline meditsiin parasiitidega praktiliselt ei tegele. Samuti ei tunnistata seda, et väga paljude haiguste, onkoloogilised probleemid kaasa arvatud, põhjustajateks on parasiidid ja nende algvormid.

Rioli koostisosad valmistatakse unikaalse moodul-vaakumkuivatuse meetodi abil, mis võimaldab säilitada 90% taimedes leiduvatest bioaktiivsetest toimeainetest (saponniinid – ainuraksetele, redioidid – teised parasiitide liigid). Tavalisi kuivatusmeetodeid kasutades mõjuvad preparaadid ainult 2-3-le erinevale parasiidi liigile. „Riol“ mõjutab rohkem kui saja erineva parasiidi liigi elutegevust ning ta toime mõjutab just nende algvorme.
Preparaati on soovitatav manustada vähemalt 2x päevas, hommikul ja õhtul. Oluline on just 4 kapslit päevas. Võib manustada 1 kapsel 4x päevas või 2 x 2 kapslit päevas. Peale juua vett, soovitatav terve klaasitäis. Mingit eridieeti pole tarvidust pidada. Jälgige signaale, mida keha annab.
Taimed korjatakse Altai piirkonnast ning tegemist on vabas looduses kasvavate taimedega. Paljud tootjad kasutavad Hiina istanduste toorainet ja neis taimedes kahjuks vajalikke toimeaineid ei leidu. Jälgitakse ka õigeid korjeaegu ja seetõttu võib kapslite värvus varieeruda.
Kui taime tõmmist valmistada klassikalisel meetodil, siis eralduvad ühed toimeained. Moodul–vaakumkuivatuse käigus eralduvad taimedest sootuks teised ained, mis toimivad just erinevas arengustaadiumis parasiidivastsetele.

Parasiidid on maal elanud palju kauem kui inimene ja nad on ka inimesest paremini kohandunud. Nad on väga kavalad ja vastupidavad. Kui neid hakata eemaldama, kas keemiliste preparaatidega või ka kirurgilisel teel, saadavad nad välja hädasignaali ning see käivitab nende plahvatusliku paljunemise ning nad tungivad sügavamale kudedesse. Kui seda teemat avada põhjalikumalt kirurgidele, siis mõistavad väga paljud neist seda, miks filigraanselt sooritatud lõikusele järgnevad tüsistused. Seetõttu on soovitatav parasiidikuuri teha enne operatsiooni ja operatsioonist taastumise perioodil, sest parasiidid alustavad kiirelt oma tegevuse ja elukeskkonna taastamist.
Parasiitide uuringud on väga kallid, eriti just seroloogilised uuringud. Teiste uuringute puhul võib olla aga isegi nii, et väljaheide kihab parasiitidest, kuid analüüs ei näita midagi. Seega, kui on parasiitide kahtlus, siis on soovitatav teha kohe puhastuskuur. Kuna tegemist on naturaalse preparaadiga, siis ei teki ka negatiivseid kõrvaltoimeid.

Miks me ei suuda taastada organismile vajalikku mikrofloorat? Kui palju me ka lakto- või bifidobaktereid ei manustaks, olukord ei normaliseeru. See suunab meid taas tagasi mikroelementide maailma, sest ilma tsingi, mangaani, kroomi ja vaseta me seda keskkonda normaliseerida ei suuda.
Praegu loendatakse juba rohkem kui 600 erinevat parasiiti ning see number kasvab. Tsüstid, paised, komedonid, hea- ja halvaloomulised kasvajad või isegi diabeet saab alguse parasiitidest.

 

Mis on diabeet? Parasiidid söövad ära kõhunäärme koe ning see asendub parasiidikolooniaga. Lisaks veel mikroelementide tsink, kroom ja mangaan puudus, kui lisada veel vase puudus, siis see võib tekitada pankreatiiti. Tugev immuunsus tähendab tugevaid veresooni. Need peavad olema tugevad ja toonuses nagu köied. Parasiidid kinnituvad ka veresoonte seintele, imedes neist välja tsingi, mangaani, kroomi, räni ja vase. Kui parasiidid tungivad näiteks südame lihasesse võivad nad põhjustada kergekujulist tahhükardiat.
Resultaadid. Kõik sõltub sellest, kui hästi organismis töötavad väljutusprotsessid. Preparaat töötab pehmelt ja enamasti ei tunne inimene midagi. Probleemid võivad tekkida kroonilistel haigetel, väljendudes halva enesetundena, kuid sedagi vaid 5% juhtudest. Sel puhul on soovitatav juua rohkem vett, kasvõi klaasi täis või vähendada annust 2 kapslini päevas. Tahhükardia sümptomid võivad tekkida, kui parasiit laseb end lihaskoest lahti. Lisaks võib kasutada tavapäraseid südame ravimeid.

 

Kui tekib ebamugavustunne, vähendage doosi!

 

Doosi võib ka suurendada ja seda on soovitatav teha enne ja pärast operatsiooni (näiteks eesnäärme adenoomi eemaldamine). See vähendab tüsistuste riski.
Võtame näiteks apenditsiidi. Tegemist on põletikuga, mille tekitajateks on mitu erinevat bakterit. Tavaliselt elab seal piirkonnas piuglane Trichuris trichirura. Kui sinna satuvad aga teised parasiidid, siis tekib nende omavaheline võitlus, mille lõpptulemuseks on põletik.
Parasiidid põhjustavad väga erinevaid tervisehädasid alates tavalistest külmetustest ja gripist, lõpetades väga raskete haigustega. Preparaati võib kasutada ka niinimetatud külmetussümptomite tekkel ja siis võib võtta 4 kapslit korraga, pidada tund vahet ning võtta veel 4 kapslit ning järgmiseks hommikuks peaks olema kõik korras. Samuti vähendab preparaat organismi üldist mürgistusfooni.


Maks.
Tegite küll analüüsid, kuid need näitavad, et kõik on korras. Tegelikult on sapiteedes elamas palju erinevaid parasiite ning neid pole võimalik tavalaborites avastada mitte ühegi analüüsiga. Vanasti olid haiglate juures ametis parasitoloogid ning inimesele tehti esimese asjana parasiidi tõrje kuur. Dr. Zilberg aga väitis, et parasiitide probleem on tühine ning probleemi ei eksisteeri.
Me pole leiutanud mitte midagi uut, lihtsalt võtsime taas kasutusele vanaemade poolt kogutud tarkused. Palju reklaamitakse ka küüslauku, kuid sellel on toime ainult kolmele parasiidile. Küüslaugu liigtarbimine aga võib põhjustada ärritust.
RIOL-preparaadi kasutamisel võivad tekkida soolestiku ummistused ning seda võivad põhjustada soolestikus leiduvad kivid. Neid võib seal leiduda kuni 12 kg ja nad kõik asuvad soolte divertikulides. Need poorsed kivid on parasiitide kodud ning ka soolestiku seintele kinnituvad nad parasiitide abil. Riolit tarvitades, kivi eraldub ning väljub. Ummistuste tekke vähendamiseks võib kasutada lahtisteid, teha klistiiri jne. Riolit võib kasutada koos kõikide medikamentide ning homoöpaatiliste preparaatidega.

Videolt tõlkinud
Mati Rebane

—————————————————————-

 Linke seoses parasiitidega:

koerasolkme elutsükkel:

koeraviigi elutsükkel:
Väga kainestav video! Millistel viisidel on põhimõtteliselt nakatumine võimalik…