TÜVIRAKKUDE AKTIVEERIMISE KASUTEGURID:

https://lifewave.com/tervistagasi

Tüvirakud on keha ehitusplokid, mis on võimelised jagunema ja diferentseeruma mis tahes tüüpi eri rakkudeks. Tüvirakkude aktiveerimine on protsess, mis võib aidata suurendada keha taastumisvõimet, stimuleerides uute rakkude tootmist. Seda aktiveerimist on võimalik saavutada erinevate tehnikate abil, nagu treenimine, paastumine ja mineraalainetega toetamine. Siin on kümme eelist meie keha enda tüvirakkude aktiveerimisel:

1. Parem kudede parandamine ja regenereerimine. Kui tüvirakud on aktiveeritud, võivad need aidata kahjustatud kudesid parandada ja soodustada taastumist. See on eriti kasulik neile, kellel on vigastusi või kroonilisi haigusi, kuna see võib kiirendada paranemisprotsessi ja vähendada tüsistuste riski.

2. Suureneb immuunsus. Tüvirakud mängivad immuunsüsteemis üliolulist rolli, tootes immuunrakke, mis suudavad võidelda nakkuste ja haiguste vastu. Aktiveerides oma keha tüvirakke, saame parandada oma immuunsust ja suurendada oma vastupanuvõimet haigustele.

3. Erinevad väiksed põletikud ja krooniline põletik on seotud paljude terviseprobleemidega, alates artriidist kuni südamehaigusteni. Tüvirakkude aktiveerimine võib aidata vähendada põletikku kogu kehas, parandades üldist tervist.

4. Suurenenud energia ja elujõud. Tüvirakud vastutavad kehas uute rakkude loomise eest, sealhulgas nende eest, millest koosnevad meie elundid ja koed. Tüvirakkude aktiveerimisega saame parandada nende rakkude tööd, mis suurendab energiat ja elujõudu.

5. Paranenud ajufunktsioon. On tõestatud, et tüvirakkudel on oluline osa ajutegevuses ja paranemises. Meie keha enda tüvirakkude aktiveerimine võib aidata parandada kognitiivset funktsiooni, mälu ja õppimist.

6. Parem naha tervis. Tüvirakud vastutavad uute naharakkude tootmise eest, mis võivad aidata parandada naha välimust ja tervist. Aktiveerides oma keha tüvirakke, saame parandada naha elastsust, vähendada kortsude teket ja omada nooruslikumat jumet.

7. Krooniliste haiguste riski vähenemine. Parandades meie rakkude ja kudede funktsiooni, võib tüvirakkude aktiveerimine aidata vähendada krooniliste haiguste, näiteks diabeedi, südamehaiguste ja vähi riski.

8. Parem südame-veresoonkonna tervis. On tõestatud, et tüvirakud aitavad kahjustatud südamekudesid parandada ja taastada. Aktiveerides oma keha enda tüvirakke, saame parandada südame-veresoonkonna tervist ja vähendada südamehaiguste riski.

9. Suurenenud pikaealisus. On tõestatud, et tüvirakkude aktiveerimine parandab raku funktsiooni ja aeglustab vananemisprotsessi. Aktiveerides oma keha enda tüvirakke, võime pikendada oma eluiga ja parandada oma elukvaliteeti.

10. Parem üldine tervis ja heaolu. Tüvirakkude aktiveerimisel on palju eeliseid soodustades kudede parandamist, vähendades põletikku ja parandades immuunfunktsiooni. Tüvirakkude aktiveerimine aidab meil end paremini tunda, parem välja näha ja kauem elada.

Kokkuvõtteks võib öelda, et meie keha enda tüvirakkude aktiveerimisel võib olla meie tervisele ja heaolule palju eeliseid. Kudede parandamine, põletiku vähendamine ja immuunsuse suurendamine-

Parem enesetunne, parem välimus ja pikem eluiga.

Näiteks, kui kleepida plaaster X39 keha teatud akupunktuuri punktile 12 h, peegeldab see valgust tagasi ajju spetsiaalse signaaliga, mis stimuleerib loomulikul moel raku aktiivsust ja GHK-Cu nime all tuntud vaskpeptiidi tootmist, mis omakorda aktiveerib meie keha tüvirakke. Täiskasvanud organismis uuendavad tüvirakud kudesid ehk on osa keha parandamise süsteemist. Tüvirakkude olemusest: https://elumus.ee/mis-on-tuvirakud/
Kuid meil ei ole vaja ülikallist tüvirakkude tehnoloogiat, kui on olemas ka plaastrid, mis stimuleerivad meie enda keha algrakke vajalikul viisil.