Rakumineraal Kali Phos ja Mg Phos

Kali phos (400 tbl) / Saksamaa

 

See rakumineraal on erit mõeldud närvidega seotud olukordadega. See on kasulik ärevushäirete ja närvilisuse korral, “kulutatud” ja ärritunud närvide jaoks, või kehva mälu korral, millega sageli kaasneb ka väsimus. Kali phos parandab und, astmaatilist seisundit, peavalusid, ja seedehäireid, kui need on on tekkinud ajutisest närvipingest. See koe sool on kasulik ka füüsiliste sümptomite raviks, mis on tekkinud seoses närvidega, samuti ka vöötohatise ja nahailmingute korral, mis tekitavad kihelust ja sügelustunnet. Närvivalud ja spasmid, krambid, mis ei kao Mag phos abil, saavad tihti kergendust just Kali phos tarvitamisega.

Seega soovitatakse: närvisüsteemi probleemid, k.a. närvipinge, erutatusest või närvipingest tulenevad seedehäired või peavalud, stress, ärevushäire ja murelikkus,  depressioon, unetus. Vaimne ja füüsiline kurnatus, vilets mälu ja kontsentratsioon, pahurus, halb hingamine ja vöötohatised.

Mag phos (400 tbl) / Saksamaa

 

Mag phos on peamine rakumineraal, mis on mõeldud lihaste ja närvidega seotud krampide ja spasmide vastu. Närvivalud on tavaliselt teravad ja võivad edasi söösta mööda närve. See mineraalisegu leevendab kiiresti krambihooge ja valu, mis paranevad soojusega. Külm tõmbetuul ja külm vesi kalduvad halvendama sümptomeid. Mag phos saavad kasu need, kellel tekivad pingete all peavalud, ja samuti leevendab see spasmaatilisi köhahoogusid. Ägedates staadiumites mõjub see sool kiiremini, kui võtta seda lahjendatult väikese koguse sooja veega.

Seega soovitatakse: krambid, spasmid, teravate valude leevenduseks, kõhupuhitused, luksumine, valusööstudega peavalud, madal energiatase ja närvivalu. Võib lahustada soojas vees (mitte keevas) ja juua lonkshaaval kiire tulemuse saamiseks.