PIIRIVESI

Tuleb aeg, kus inimesed hakkavad ennast veega ravima.

                                                                                              Vanga

Siit tuleb järgmine uudis. Piirivesi. Täpsem vist oleks piirikihi vesi – preparaat, milles toimeained puuduvad, koostiseks on H2O ehk vesi ja põhitöö teeb ära tema füüsikaline struktuur.

6 pudelikest ehk 6x10ml kestab umbes 1 kuu

(esimene pakend isegi 1,5 – 2 kuud)

45,00 eur

Tellimisvõimalus: aire.maria@gmail.com

(toodet hoida külmikus)

Tõlkeallikas:  https://www.youtube.com/watch?v=tzZ0IPungt8

Mis on piirivesi? Mida sellest teab ametlik teadus?

Klassikalises füüsikas teatakse seda terminit juba ca 100 aastat. See ei ole mingisugune esoteerika. Seda terminit ei kasutata koolifüüsikas, kuid sõjatehnika sfäärides on tahke keha (allveelaevad, torpeedod) pinnale tekkivat erilise struktuuriga väga õhukest veekihti uuritud juba palju aastaid. Täpselt sama toimub ka lennunduses – lennuki tiiva pinnal, üliõhukeses õhukihis toimivad hoopis teistsugused füüsikalised protsessid kui kooliõpikutes kirjas on. Neid protsesse on kogu aeg uuritud selleks, et vähendada hõõrdumist ja turbulentsust. Iga kristallilise struktuuriga objekti pinnale moodustub vees piirivee kiht. Kui me näiteks tõmbame märja lapiga üle laua siis selle laua pinnale tekib umbes 300 mikroni paksune piirivee kiht.
Piirivesi, mida kasutatakse inimeste ravimisel on spetsiifiliste omadustega – seega mitte iga piirivesi ei sobi inimesele. Inimkehas on valgud ja rakud. Rakkude pinnale moodustub oma piirivesi, valkude pinnale oma jne. Inimkasutatav piirivesi peab vastama tema sees oleva vedelikkeskkonna omadustele.
Ka kasemahl on piirivesi, kuid tal on kasulikud omadused ainult kase jaoks. Nii on ka apelsinimahla korral, sest ka seal formeerub piirivesi, mis on sellele taimele omane.
80-ndatel alustati piirivee mõjude uuringuid bioloogilistele objektidele. Selgus, et see vesi tekitas katseloomadel väga tugevaid tervendavaid ning noorendavaid mõjutusi. Kaasaegne meditsiin on aga sellest asjast väga kaugel, sest on olemas teatud normid ja teadmistebaas, millega arstid töötavad. Arstide ortodoksaalne mõtlemisstiil ei lase neil kaugemale mõelda. Küll aga valdavad informatsiooni teadlased, kes töötavad erinevate teadusvaldkondade ääremaadel ja kellede jaoks ei eksiteeri sõnapaari: see pole võimalik.

Kuidas piirivett saada ja kas see vesi eksisteerib ka looduskeskonnas?
Seda vett teeb loodus ise. Kui me laseme veeklaasi metallist lusika siis selle lusika ümber tekib automaatselt piirivee kiht. Ka selle klaasi pinnale tekib piirivee kiht.
Seda kihti on raske uurida, sest ta seguneb kohe mahulise, teda ümbritseva, veega ja teda on väga raske objekti pinnalt kätte saada. Ookeanis elava delfiini või kala kehapinnal on see veekiht sünnihetkest alates ja ta sõna otseses mõttes veab seda vett endaga kaasas. Seda on sealt väga raske eemaldada, sest see on nagu liimi kiht.
Kõige huvitavam uurimisobjekt aga praegusel hetkel on inimese või millise iganes teise elava bioloogilise objekti sees asuv piirivesi. Sellest avastusest pole veel möödas kümmet aastatki, kus tehti kindlaks, et kogu inimese sees paikneval veel on piirivee omadused. Vaba vett kui sellist inimese organismis ei eksisteeri. Kuna rakkude vahekaugus on väga väike siis ongi kogu vesi meie kehades piirivesi. Meie organism regenereerib seda vett pidevalt. Ta peab hoidma teda puhtana ning säilitama tema füüsikalisi omadusi.
Kui meis on toksiine ja me oleme haiged siis reageerib sellele ka meie sees olev piirivesi ning tema omadused hakkavad üha enam vastama toksiinide ja haigete rakkude omadustele.
Meie organismi tungivad viirused, bakterid, seened ja teised parasiidid ning toovad sellega samuti kaasa oma personaalse piirivee. Kuna on olemas ka rakusisesed parasiidid siis see teistsuguste omadustega vesi satub ka rakkude sisse. Mida halvem on meid ümbritseva keskkonna seisund seda raskem on ka seesmist piirivett puhtana hoida ja ei jäägi muud üle kui teha seda kunstlikult.

Mida kasulikku teeb piirivesi organismile?
Ühe lausega kõlaks see järgmiselt: piirivesi on universaalne regulaator. On aluseline vesi, harvem kasutatakse happelise reaktsiooniga vett, on erineva mineralisatsioonitasemega veed ja nende näol on tegu füsioloogilise veega. Nad on bioloogiliselt aktiivsed ning nad täidavad organismis teatud kindlaid funktsioone, sekkudes aktiivselt meie seesmisse metabolismi. Piirivesi ei sekku aktiivselt mitte kusagile. Ta ei tekita mingeid keemilisi reaktsioone. Piirivesi, mida me klientidele pakume muudab inimese sees oleva piirivee füüsikalisi omadusi. Meie sees on ca 80% vett ja läbi selle vee on võimalik väga tugevalt oma tervist mõjutada.
Põhimõtteliselt on 2 võimalust, kuidas organismi seesmine vesi ära korrastada:
Aastate vältel suurte veekoguste joomine, mis lõpuks inimese sees oleva vee välja vahetab
Piirivee preparaatide kasutamine, mis muudab seesmise vee füüsikalisi omadusi.
Seetõttu ongi piirivesi regulaator, mis võimaldab organismi taasluua sellise piirivee, mis on ligilähedane sünnihetkel organismis olevale piiriveele. Selles vees aga hakkavad kõik biokeemilised protsessid juba märksa õigemalt kui seni.
70 kg kaaluva inimese organism sisaldab umbes 50 liitrit vett. Selle vee ühe korraga välja vahetamine… võibolla isegi on võimalik. Kogu häda on aga selles, et see rakumembraanidele moodustunud vesi on moodustunud probleemsete rakkude pinnale ja kui isegi oleks võimalik see vesi ühe korraga välja vahetada siis rakkude biokeemia nii kiirelt sellele ei reageeri. Kõik keharakud vahetuvad välja umbes 7 aastaga ning meil tuleb sellega arvestada.
Me hakkame piirivett kasutama, rakud hakkavad ennast aegamööda ümber häälestama ja see protsess kestab aastaid. Lisaks tuleb arvestada meid ümbritseva keskkonna saastatusega ning toidu kvaliteediga ning eriti plastikuga. Piirivesi ise ei tee mitte midagi. Me vajame lisaks ka targalt valitud toidulisandeid, et organismi metabolism normaalselt töötada saaks.
Piirivee toime kontrollimiseks on kõige lihtsam teha vere analüüs enne kui kuuri alustada. Aasta möödudes võiks teha uue analüüsi ning iga arst on suuteline hindama seda, kuidas teie organismi metabolism on paranenud.
Ärge isegi lootke, et kuu möödudes on teil olemas mingisugused super-resultaadid. Jah, ta mõjutab organismi koheselt kuid rakkudel on mälu ning see on tugev vastasjõud, mis koheselt saavutatud positiivset efekti tagasi tõmbama asub.

Miks sellel veel on niivõrd head tervendavad omadused? Milline on toimemehhanism?
Lisaks sellele, et sellel veel on head metaboolse korrektori omadused on tal veel palju eriomadusi.
Veel on meie organismis 4 peamist omadust:
Detoksikant – ta väljutab toksiine.
Toitainete lahusti – ainult tema abil on võimalik toitainete lahustatud kujul rakku jõudmine.
Informatsiooniliste signaalide (mõjutuste) ülekanne – vees toimub väga palju energoinformatsioonilisi protsesse.
Puhverkeskkond – ta on keskkond, milles toimuvad keemilised protsessid. Mõjutades puhverkeskkonna füüsikalisi omadusi, mõjutame me ka seal toimuvaid keemilisi reaktsioone.
Metabolism, see on muundumine, me sõime toitu, seedemahlade mõjul lõhustub toit toitaineteks jne.
Piirivesi käivitab meie metaboolsed protsessid, selliselt, mis vastavad meie geneetikale ja füüsilise keha tegelikele vajadustele ning vähehaaval, aasta järel aasta, inimene kaugeneb kõige erinevamatest haigusprotsessidest. See ongi organismi isetervenemisprotsess. Igal inimesel on protsessi kulgemine individuaalne.

Organism teab ise, mida on tarvis esmalt teha. Kui inimene tunneb, et tal on liigestega probleem siis organismi jaoks ei pruugi see veel esmaoluline olla, tema näeb hoopiski tõsist probleemi alles tekkima hakkavas südame rütmihäires või närvikiudude kahjustumises. Organismi arvates võib haigete liigestega inimene veel kaua-kaua elada. Inimeses võib olla terve hulk probleeme, mida kaasaegne meditsiin diagnoosida ei suuda.
Inimene elab nagu soos. Kõik on vaikne ja rahulik… ainult kõik hapneb ja mädaneb vaikselt. Kui me hakkame seda mädasood puhastama, kerkib kõik pinnale ning hakkab pulbitsema. Iga HEA toidulisand ja -ravim kutsub alati esile haigusprotsessi ägenemise. Seda pole tarvis karta!
Piirivesi teeb 3 asja:
Metaboolsete protsesside korrastamine ja häälestamine.
Ta on üks kõige võimsamaid viiruste- ja bakteritevastaseid aineid üleüldse. Bakterite puhul aitavad antibiootikumid aga viiruste puhul ei ole abi mitte millestki. Kahjuks kõik meditsiinilised ravimid hävitavad maksa, neerusid ja luuüdi ja siin on meditsiin väga nutuses seisus. Aitab ainult immuunsüsteem. Piirivesi aga loob viirusele ebasoodsa keskkonna. Igal seenel, bakteril, viirusel ja mistahes muul parasiidil meie organismis on ümber oma personaalse piirivee kiht. See ei ole selline nagu on terve inimese organismis oleval veel.

Piirivesi aga tekitab neile kõigile ebasoodsa keskkonna ning nad hakkavad tasapisi organismist väljuma. Esmalt kaotavad nad oma paljunemis- ja liikumisvõimekuse. Hetkel käivad selleteemalised ja väga mahukad teaduslikud süvauuringud ja õpitakse kõike neid mehhanisme väga põhjalikult tundma. Palju räägitakse kolloidhõbedast, et jooge seda ja teie immuunsüsteem on tugev ning kõik parasiidid kaovad. Kolloidhõbe mõjutab osasid bakteriliike kuid viiruste puhul pole praktiliselt ühtki biolisandit, mis neid konkreetselt mõjutab.

Piirivesi aga töötab ka latentsete ja varjatud viirusinfektsioonidega (8 liiki herpeseid; varjatult kulgevad hepatiidid; infektsioonid, mis kulgevad väga aeglaselt kuid mis organismi hävitavad). Piirivesi loob aga nende kõikide jaoks ebasoodsa keskkonna, algul nad uinuvad aga kui vee kasutamisega jätkata siis lõpuks kõik haigustekitajad lahkuvad organismist. Kusjuures kõik toimub ilma eriliste kõrvalefektideta. Kui piiriveega üle doseerida siis jah, löövete ja punnide teke on täiesti võimalik.
Organismi puhastamine / võitlus patoloogiliste seisunditega.

Piirivesi tirib välja kõik, mis on latentsetesse reservuaaridesse salvestunud, ta puhastab rakkudevahelist ruumi, lümfisüsteemi, verd. Ta toob välja praktiliselt kõik, mis on kunagi kehasse ladestunud. Inimene läheb arsti juurde, analüüs on korras – mingit infektsiooni ei leitud ning ta arvabki, et temaga on kõik hästi. Siis ta hakkab kasutama piirivett ning äkki on tema veri igasugust sodi täis. Siin on 2 varianti – immuunsüsteem on hakanud oma funktsioone täiel mahul täitma ja siin tuleb kindlasti kasutada hästi toimivaid toidulisandeid, et immuunsüsteemil oleks jõudu selle kõigega hakkama saada. Teine variant on pöörduda arsti poole ning lasta määrata antibiootikumid, et lüüa vaenlast siis kui ta pea kaevikust välja on pistnud. Pidage meeles seda, et piirivesi tühjendab kõiki teie seesmisi laoruume, kust toimub pidev teie organismi mürgitamine. Ka organismis olev rasv on toksiinide depoo ja ärge siis imestage kui teie kehakuju muutub, nahk läheb kaunimaks ja kaal väheneb.
Patoloogilised seisundid on nagu sisselülitatud seisupiduriga auto, millega püütakse rallit sõita.

Neid on 5: hüpoksia – rakkude hapnikuvaegus; toksikoos – liialt palju mürke, mis kehas tsirkuleerivad ja mida organism väljutada ei suuda; atsidoos – keha hapestumine; düsbioos – mikrofloora tasakaalu häired; dehüdratatsioon – vee puudus.
Piirivesi hakkab neid seisundeid leevendama ning inimene tunneb üldseisundi paranemist. Organism hakkab avanema nagu lootoseõis.

Eraldi teema, neljas, mida ma täna pikalt ei puuduta on organismi noorenemine.

Mõned aastad tagasi hakati erinevates piiriveega tegelevates instituutides märkama organimi bioloogilise vanuse vähenemist. Piirivesi võitleb organismi bioloogilise vanaemisega väga efektiivselt. Märgati, et bioloogiline vananemisprotsess mõjub hävitavalt aju närvirakkudele ja seda, et piirivesi selle protsessiga väga efektiivselt ka võitleb. Paranevad mõtlemisprotsesseid, see on Alzheimer, see on Parkinson ja kõik see, mida me vanemaks saades järjest rohkem kartma hakkame. See on regulatsioon – ajus asuvad kõiksugused, hüpotalamused, epifüüsid, hüpofüüsid ja muud keskused ning pikkamööda toimub ka nende keskuste puhastumine.

Kuidas piirivett tarvitada?
On olemas erinevad skeemid. Spetsiifilisi skeeme me tänases vestluses ei puuduta ja palun, ärge isegi püüdke nendesse asjadesse oma nina toppida. On olemas klassikalised skeemid ja nende puhul on garanteeritud, et kõiksuguseid ägenemisi ja ebamugavust on väga vähe või pole neid üldse.
Hommikune manustamine: toatemperatuuril vesi, teeklaas 200ml, kuid parem oleks kasutada kehatemperatuuriga vett 35-40oC, mille peale hakkame piirivett pihustama. Segame puidust pulga või lusikaga korralikult läbi. Metalli mitte kasutada! Kaanega mitte sulgeda – hapniku ligipääs peab olema vaba. Laseme 45 minutit seista ja joome ära. Alustame väikeste doosidega. (NB! selle ülevaate lõpus on ka täpne kasutusjuhend)
Piirivee omaduste täielik avanemine vees toimub 45 minutiga. Teda ei saa ette valmistada. Kui 45 minutit on täis, hakkavad tema aktiivomadused taas langema ning ½ tunniga muutub vesi taas tavaliseks veeks.
Vesi peab sattuma soole-seedetrakti puhtale limaskestale. Sealt läheb laineline mõjutus edasi üle kogu organismi.
Teine pihustamiskord toimub suu ja nina limaskestadele ning see võiks aset leida lõuna ja õhtusöögi vahelisel ajaperioodil.
Tootja toob alati näite teemanti ja grafiidi kohta. Mõlemad koosnevad süsinikust kuid teemant on üks kõvemaist looduslikest ainetest aga grafiit on praktiliselt sõrmede vahel painutatav. Nii on ka piiriveega – tema keemiline valem on: H2O, kuid vee näol on tegemist ainega, mis peidab endas veel väga palju füüsikalisi omadusi ning erinevaid struktuure, millest kooliõpikud täna veel ei räägi.
Kui me pihustame limaskestadele siis toimub loomulikult ka terve keha mõjutamine, kuid eelisjärjekorras mõjutatakse närvisüsteemi ja endokriinsüsteemi. Just viimase puhul on päeva teises pooles pihustamine suurema efektiga [kõhunääre (diabeet), kilpnääre, neerupealised, harknääre, sugunäärmed jne]
Inimesed, kellel on ülitundlikkus mistahes preparaadi suhtes, peaksid lihtsalt alustama ja kasutama väiksematest doose – 1 pihustamine ja seejärel jälgida, kuidas keha sellele reageerib.
Lastel kui pole veel mingit patoloogiat tekkinud, ma preparaati lihtsalt niisama kasutada ei soovitaks.
Kas võiks preparaati kasutada koos koralliveega või mõne muu bioaktiivse veega?

Tuleb pidada ajalist pausi. Kui me näiteks päeva vältel tarvitame koralli- või savivett siis viime me organismi suures koguses heade biokeemiliste omadustega vett ja see on vajalik.
Kõik sellised veed sisaldavad palju negatiivseid elektrone ja sellises keskkonnas piirivesi kaotab veidike oma omadustest.
Parem kasutage puhast pudeli- või kraanivett. Kui tundub, et vesi vajab keetmist, siis võib julgelt ta läbi keeta.
Peale piirivee joomist võib toitu tarvitada 5-10 minuti möödudes. Kõik mis on toidus hea, seda piirivesi võimendab aga toksiinide tegevust surutakse tugevalt alla. Piirivesi võimaldab organismil paremini ära tunda toidus sisalduvat rämpsu.
Farmakoloogilisi preparaate võib kasutada alles tund või isegi rohkem, pärast piirivee kasutamist. Piirivesi aitab farmakoloogilisse lõksu sattunud inimestel vähendada ravimite kahjustavaid kõrvaltoimeid, mida sageli ühe tableti raviva omaduse vastu on kümneid.
Toidulisandeid võib kasutada nagu ka toitu, 5-10 min möödudes. Letsitiin, omega 3 ja muud rasvasisaldusega toidulisad tuleks manustada peale sööki, sest nad vajavad seedeprotsessi ja piirivesi annab neile veel lisavõimenduse.
Ninna pihustamine on üks efektiivseimaid manustusmeetodeid. Pihustada sissehingamise ajal.

Sport?
Piirivett võib pidada bioaktiivseks toidulisandiks. Kui te tarvitate mistahes spordi-toidulisandit (proteiinikokteilid jne.) peale piirivee joomist, võimendab see tema kasulikke omadusi.
Kui te joote piirivett enne treenigusse minekut siis jõuate te sinna juba hoopis teistsuguse seesmise veekeskkonnaga ning kui te joote treeningu ajal ohtralt vett siis see kiirendab organismi puhverkeskonna puhastamist. Siin tulevad ka mängu need juhud, kus inimene vaatamata pingutustele ei suuda lihasmassi kasvatada ja samas teine inimene, kes kasutab kõikvõimalikke kaalulangust soodustavaid lisasid ei saa kuidagi kaalu langema – organismi biokeemilised protsessid kulgevad valesti ja seetõttu asjad ei toimi nii nagu kirjutatakse.

Organismi võib võrrelda kellaga – ta ei tööta kui kellamehhanismist on üks hammasratas puudu ja tema töös tekivad häired kui kellavedru on nõrk või hammasrattad kulunud.
Teadusmaailm ei tea veel väga paljut inimorganismis toimuvast, kuid sellest, mida me teame, püüame ka teile rääkida ja arusaadavaks muuta.
Rakutoidud – kõik omegad, kalaõlid, letsitiin, valgud, aminohapped – nad peavad meie rakkudesse ja ka rakuvälisesse maatriksisse sattuma (rakuväline maatriks on taas eraldi saate teemaks) – kõik need ained peavad olema meile pidevalt toiduga kättesaadavad. Piirivesi võimendab kõige selle toimimist. Parafarmatseutikumide ja spetsiaalsete biolisandite puhul on omad nüansid ja nendest räägime me eraldi.

Millist vett juua ja milliseid jooke oleks soovitatav piiriveega koos kasutada?
Kui vaadata looduses toimuvat siis kõik loomad joovad piima vaid teatud arenguetapil ja edasi on neil kõigil oma spetsiifiline toiduratsioon. Inimene aga on keeranud kõik asjad pahempidi ja arvab et nii on kasulik. Ma ei ole piima kui toitaine vastane, kuid teda ei tohi üle tarbida. Kõige selle segaduse sees me oleme unustanud, et kõige õigem jook on meile vesi. Me joome limonaadi, teed, kohvi, mahla, vee aga oleme unustanud. Mitte mingil juhul ärge jooge gaseeritud vett, sest see ajab meid seest veelgi happelisemaks. Ettevaatlik tuleb olla ka looduslike mineraalvetega (Boržomi jne). Kui neid kasutada siis tuleks sealt kindlasti enne gaas välja lasta, sest tegemist on tehisliku konservandiga.
Kui me joome vett, lahustab see toitaineid ja meie organism saab seeläbi paremini varustatud. Ja otse loomulikult vajab puhast vett ka meie sees olev piirivesi, sest ilma „tavalise“ veeta ei saa ta lihtsalt levida ega eksiteerida.
Kui me joome kohvi, teed, limonaadi siis see tõmbab meie organismist veelgi rohkem vett välja ja me oleme alalises veevaeguses. Me oleme pidevas kuivuses. Samuti on meie rakkude retseptorid toksiinidest ummistunud ja me seetõttu ei tunnegi, et organismis on vett vähe. Meil puudub janu, kuigi vee defitsiit on väga suur. 1,5 liitrit vett ööpäevas – see on miinimum. Parem aga 2-3. Me peame palju vett jooma. Kui meis on vähe vett siis pole piiriveel millegagi tööd teha. Mida rohkem on meis vett, seda paremini piirivesi töötab.
Kui inimene joob klaasi vett päevas ja arvab, et seda on talle piisavalt siis piirivee kasutamise efekt on tema puhul väike, võibolla isegi üle ootuste väike.
Alkohol – tegemist ei ole inimorganismi jaoks sobiliku füsioloogilise vedelikuga, kuid teatud ühiskondlike situatsioonide puhul teda ikkagi tarvitatakse – vahest võib lubada. Sama on limonaadiga. Samas ei tohi unustada 1,5l puhast vett päevas.
Kõige lähedasemad puhtale veele on taimeleotised-tõmmised ja -keedused ja rohelise tee 3-4 tõmmis. Koti-teedest ma ei räägi üldse, sest selle esimest tõmmist lihtsalt pole võimalik teeks nimetada. Venelaste kohta räägitakse, et nad on teejooja rahvas, kuid mustast ja rohelisest teest ei teatud tol ajal midagi ning 12-liitristes samovarides seisis Ivan-Tšai ning joodi seda, tal on väga head ravivad omadused ning ta ei tekita mitte kunagi organismi dehüdreerimist.

Oleme kuulnud piirivee manustamise spetsiaalprogrammidest, kas räägite lähemalt?
Inimesed on interneti kasutamises osavad ning sageli pääsetakse ligi varjatud informatsioonile, kuid see ei pruugi olla alati tõepärane ning on algselt mõeldud vaid ettevõttesiseseks kasutamiseks. Tavakasutajal ei ole vajadust mingeid eriprogramme kasutada. Kasutage klassikalist skeemi. Spetsiaalprogrammid on oma kasutamises keerukad ja ajavad segadusse isegi spetsialiste. Soovitus võidakse valesti edastada ja see võib kasu asemel hoopis 0-efekti anda.
Kuum-meetod – siin ei pea vesi nii kaua seisma, vaid pihustatakse ja juukse. Selle meetodi efektiivsus on väga kõrge, kuid sellega kaasneb ka intensiivsus kõikides ümberhäälestusprotsessides ja see võib tekitada piisavalt palju ebamugavusi – võivad tekkida nahalööbed, kõhulahtisus, selg võib valutama hakata jne. Kuuma meetodi puhul läheb osa piirivee omadustest kaduma ja seetõttu ei ole see ka ökonoomne meetod.
On olemas kronobioloogiline meetod, kus arvestatakse kellaaegu ja ööpäeva rütme. Kui te ei suuda minuti pealt seda täita on teil peavalu suurem kui kasutegur.
Sülje- ja uriini pH-põhine manustusmeetod
Kõigi nende puhul on tarvis asju väga täpselt teada ja põhimõtetest aru saada. Me teeme edaspidi sel teemal ka eraldi saated.

Mida võiks oodata kui hakkan piirivett tarvitama?
Alustame tunnetest. Ta on ainus preparaat, mis töötab füsioterapeutilisel tasandil. Ta töötab meele- ja tajuorganitest kõrgemal tasandil. Tavalised tajumismeeled selle töö tasandile ei ulatu. Ei maksa püstitada tugevaid ootuseid, et hakkab midagi tunduma. Kuid jah, on olemas tundlikud inimesed, kes tajuvad jõu- ja energiavarude täienemist, teised jälle tajuvad mingite probleemide ägenemist, kuid need ei ole asjaga koos käivad kohustuslikud tajud.
Kõrvalseisjad märkavad sageli emotsionaalse fooni paranemist – inimene muutub rahulikumaks ja tasakaalukamaks, vähem on emotsionaalseid plahvatusi. Paraneda võib une kvaliteet. Väga paljud täheldavad noorusliku sära tagasitulekut silmadesse. See on üks märkidest, et organismis on vett piisvalt. Ette võib tulla krooniliste terviseprobleemide ägenemisi ja see on asi, mida pole vaja ega tohi karta. Organism lihtsalt peab need faasid mõnede haiguste tervendamisel läbi tegema.
Põhilised ebamugavused: valud liigestes ja -selgroos; Sellistel puhkudel vähendage doosi kasvõi kuni 1 pihustamiseni, kuid ärge jätke asja pooleli. Kasulik on pause mitte teha, sest organism, kui saab aru, et head asja peale ei tule, hakkab uuesti asju süvapeidikutesse ladustama.
Vererõhk võib hakata hüppama – organismis on mitu aastat valitsenud hüpoksia – ta pole mitu aastat piisavat hapnikukogust saanud ja äkitselt satub ajju adekvaatne kogus hapnikku. See ehmatab ka organismi ennast ja ta tõmbab veresooned spasmi, et pisutki hapniku kogust vähendada. Mingi aeg võib see kesta, sest ümberhäälestus võtab aega.
Mistahes ägenemiste korral vähendme doseeringut ja joome rohkem puhast vett.
Detoksikatsiooniefektide ägenemine. Maksa, neerude ja soolestiku puhastustegevusele võib lisanduda naha tegevus – mingid toksiinid hakkavad väljuma läbi naha. Tekivad pseudoallergiad ja -dermatiidid. Kusagil tekib kihelus. Ilmuda võib kõõm. Kõik toksiinid on suurepärane toidulaud meie naha pinnal elavatele patoloogilistele bakteritele. See tekib tavaliselt juhtudel, kui maks, neerud ja soolestik ei ole veel oma maksimaalset detoksvõimekust saavutanud ja arsti juurde minnes määratakse teile otsemat teed allergia või hormonaalravi. Teaduslikus keeles aga on tegemist toksikodermiaga, mida põhjustavad kiirendatult väljuvad toksiinid. Jooge rohkem vett, käige saunas, tehke higistama ajavaid harjutusi ja kõik sellised protsessid mööduvad suhteliselt kiirelt.
Sellised ägenemised võivad tekkida kohe aga võivad tekkida ka aasta pärast. Kellelgi võib organismis olla palju lima ja see alles hakkab aastase puhastusprotsessi möödudes vabanema ning see tuleb endast lihtsalt välja köhida.
Kõike seda täheldame ka koduloomadel. Inimesed võivad võita,et see kõik on platseebo ja täielik soolapuhumine. Loomad aga ei oska teeselda ja nendelt on näha, et mingit platseebot ei eksisteeri. Kõik on reaalne.

Me räägime seda kõike sellepärast, et kui aju teab, kuidas toode töötab, siis hakkab ta toote tööle ise kaasa aitama.
Kuidas seda kõike enda peal kontrollida?

Kõige lihtsam on seda teha läbi vere biokeemilise analüüsi. Kordusanalüüs võiks olla alles aasta pärast.
Muretsemiseks pole põhjust kui näidud halvenevad – sel ajaperioodil võivad avaneda mõned ammu suletud ladestused, midagi võib hakata väljuma rakkudevahelisest ruumist ja kogu seal peituv satub vereringesse. Veresuhkur võib tõusta kuid seejärel läheb see uuesti langusesse.

Tõlkinud: Mati Rebane Heatunde MTÜ

PIIRIVEE KASUTUSJUHEND

(klõpsa siia):

Piirivesi_EST kasutusjuhised

Värskemat infot PIIRIVEEST ja viirustest

Veel lugemist piirikihi vee kohta: http://volkswagenpolo1999.blogspot.com/

Lisaintervjuu Piirikihi vee teadlasega: tõlge veebr 2020 a

Värskemat infot PIIRIVEEST ja viirustest