Parasiidid organismis

PARASIIDID ORGANISMIS
Sageli ilmneb parasitoos läbi kõige erinevamate haigussümptomite.
Enamik arstidest toimetab mehhaaniliselt: igale sümptomile oma ravim. Väga vähe on neid arste, kes otsivad haiguste tegelikku põhjust – neile lihtsalt ei õpetata seda. Arste õpetatakse sümptomeid kõrvaldama.

* Astma on väga sageli parasitaarse tekkega haigus. Kõige sagedamini on selle haiguse põhjustajaks maksas pesitsevad imiussid. (Ka kopsus on solkmed!)

* Onkohaigete soolestik on täitunud kuivade fekaalimassidega, mis on mistahes parasiitidele ideaalseks elukeskkonnaks.

*Ekseem ja psoriaas arenevad räni defitsiidi foonil. Räni aga tarvitatakse ära parasiitide poolt, kes seda samuti oma elutegevuseks vajavad.

* Üherakulised algloomad kahjustavad lapsi juba emaüsas.  Antibiootikumide, kiiritamistega ega operatsioonidega pole võimalik neid parasiite kõrvaldada.

* Sooleummistuste põhjuseks võivad olla parasitaarsed invasioonid, mis sulgevad sapijuhasid ja tekitavad korke soolestikus. See põhjustab harvasid ja raskendatud tualetiskäike.

*Kõhulahtisus. Parasiidid toodavad hormoonidele sarnanevaid aineid, mis põhjustavad naatriumi ja kloriidide kadu ning see põhjustab sagedast ja vesist väljaheidet. Lahtine kõht ei ole organismi katse end parasiitidest vabastada või ebaõige toitumine. Parasiit lihtsalt juhib ja kontrollib teie organismis toimuvaid protsesse ning muudab kehas olevat keskkonda endale võimalikult sobivaks.

* Valud lihastes ja liigestes. Parasiidid otsivad organismis alati enda jaoks mugavamat asupaika ning üheks lemmikuks on liigesevedelik ning lihased. Kui see on toimunud, tunneb inimene sageli valusid mida seostatakse artriididga. Valu ja põletik on ka parasiitide liigeseid traumeeriva tegevuse tagajärg või organismi immuunreaktsioon nende kohalolule.

* Allergia. Parasiidid ärritavad aga mõnikord ka mulgustavad soole seina see aga suurendab riski, kus suured seedimata toidu molekulid tungivad organismi. Sellised molekulid aktiveerivad organismi immuunsüteemi vastulöögid suurendatud eosinofiilide tootmise näol. Eosinofiilid on üks organismi kaitsvate rakkude tüüp. Nad võivad provotseerida kudede põletikke ja allergilisi reaktsioone. Parasiidid põhjustavad ka suurendatud immunoglobuliin E tootmist.

* Probleemne nahk. Sooleparasiidid kutsuvad esile nõgestõbe, lööbeid, ekseeme ja teisi nahareaktsioone. Kasvajad, haavandid, papilloomid, ja dermatiidid viitavad algloomade võimalikule olemasolule organismis.

*Aneemia. Mõned sooleparasiidid kinnitavad end soole limaskestale ning imevad peremeesorganismist toitaineid. Kui neid on suurel hulgal, võivad nad põhjustada suurt vere kadu ja see põhjustab raua kadu. Aneemiaid põhjustavad trihhomonaadid ja teised vererakkudest toituvad parasiidid.

*Trihhomonaadid võivad toituda ka spermatosoididest ja see võib põhjustada impotentsust.

* Granuloomid — kasvajatele sarnanevad massid, mis mässivad end hukkunud parasiidimunade ümber. Enamasti tekivad nad jämesooles, kuid nad võivad tekkida ka kopsudesse, maksa, emakasse ja kõhuõõnde.

* Unehäired. Sagedane ärkamine öösel kella 2-3 vahel võib olla märgiks, et organism püüab end läbi maksa toksilistest ainetest vabaneda.

* Hemorroidide tekke üheks põhjustajaks on parasiitide elutegevus jämesoole limaskestas.

* Kroonilise väsimuse korral tunneb inimene nõrkust ja tal võib tekkida gripile sarnanev sümptomaatika. Se võib olla esile kutsutud parasiitide elutegevuse poolt, kelle elutegevuse tagajärjeks on neurotoksiinid. Parasiitide elutegevuse tagajärjeks on ka pidev toitainete puudujääk, rasvade-, valkude- ja süsivesikute halb omastatavus ning vitamiinide vähesus. Eriti puudutab see A ja B12 vitamiine.

* Häired immuunsüsteemi töös. Parasiidid nõrgestavad immuunsüsteemi tööd ning alandavad immuunglobuliin A sünteesi. Nende olemasolu stimuleerib süsteemi pidevat häiresolekut ning aja jooksul see elutähtis mehhanism lihtsalt väsib ning värav мikroorganismide ja viiruste sissetungiks on pidevalt avatud. Pärmiseen on suuteline immuunsüsteemi töö täielikult blokeerima.

* Sclerosis Multiplex – pea- ja seljaaju haigus. Ameeriklased on teinud kindlaks, et haigust kutsuvad esile trematoodid, mis on jõudnud nendesse piirkondadesse ning on hakanud seal paljunema. Kõikisel uuritud haigusjuhtumitel avastati pea- ja seljaajust veel Shigella bakterid, mis inimorganismi satuvad läbi piimatoodete. Shigella põhjustab ärrituvuse ja depressiooni sümptomeid, mis sageli multiplexiga ka kaasnevad. Nende elutegevusjääkideks on toksiinid, mis ärritavad ajukudet tugevalt. Neist vabanemine kergendab inimese elu tuntavalt.

* Miks parasiidid satuvad selja- ja peaajusse? Sellised lahustid nagu  ksüleen ja toluool kui nad hakkavad ajukoes ladestuma, tõmbavad parasiite ligi. Neid tööstuslikke lahusteid lisatakse gaseeritud jookidesse, Coca-colasse, balooni-vahukoorde jne.

(Tõlkinud Mati Rebane, Heatunde MTÜ)

Lugege ka raamatut “Meditsiini meedium” A.William I osa

(eriti viiruste teema mõistmiseks!!!)


PARASIITIDE KOOSTÖÖ inimorganismis:

https://tervistagasi.eu/parasiitide-koostoo/?preview_id=4651&preview_nonce=e9df4263c6&preview=true


Linke seoses parasiitidega:

koerasolkme elutsükkel:

koeraviigi elutsükkel:
Väga kainestav video! Millistel viisidel on põhimõtteliselt nakatumine võimalik…
Vanarahvas parasiitidest: