MIKROHÜDRIIN

MIKROHÜDRIIN PLUSS

(Royal Body Care/USA/Coral Club) (60 /120/240 kapslit)

Microhydrin Plus                                                                                                                           

Mikrohüdriin Pluss – see on laia toimespektriga võimas antioksüdant mikrohüdriini baasil, mis on loodud, tagamaks organismi maksimaalset kaitset vabade radikaalide vastu.

Meie organismi bioloogilised vedelikud sisaldavad antioksüdante, kuid suure hulga ebasoodsalt mõjuvate välistegurite korral neid organismi kaitsmiseks ei jätku.

Teadusavastuste tulemusena leiutati kindel kaitsemeetod – Mikrohüdriin. Selle loomine oli suur edasiminek tervisekaitse valdkonnas.

Uues tootes – Mikrohüdriin Plussis, mis sisaldab kõiki Mikrohüdriini positiivseid omadusi, on soodne mõju mitmekordselt suurenenud tänu suure hulga negatiivsete laengute ja kaheksa eri liiki antioksüdandi lisamisele. Selle tulemusena muutus Mikrohüdriin Pluss veelgi laiema toimespektriga antioksüdandiks.

Kompleksse kaitse jaoks vajab inimese organism erinevaid antioksüdante.

Mikrohüdriin Pluss sisaldab antioksüdante, mis toetavad hästi:

 • maksa, tõstes glutatiooni taset, mis soodustab kõikide organite detoksikatsiooni kahjulikest keemilistest ainetest, ravimitest ja alkoholist;
 • immuunsüsteemi, parandades leukotsüütide funktsiooni, suurendades interferooni ja antikehade tootmist;
 • naha elastsust;
 • südame-veresoonkonnale, neutraliseerides rasvlahustuvaid ja veeslahustuvaid radikaale;
 • seedeelundkonnale, toimides nende fermentidele ja soodustades paremat toitainete omastamist.

Mikrohüdriin Pluss sisaldab erinevat liiki antioksüdante, mis neutraliseerivad erinevaid vabade radikaalide liike.

Tootes on antioksüdante, mis toimivad otseselt ja neid, mis toimivad kaudselt. Inimese organism vajab nii ühtesid kui ka teisi. Otsesed antioksüdandid, sellised, nagu C- ja E-vitamiin, seovad vaba radikaali, neutraliseerides selle ja kaitstes teisi rakke kahjustumise eest. Otseselt toimiv antioksüdant, sidudes ühe vaba radikaali, hävib ja kaotab oma antioksüdantse aktiivsuse.

Kaudselt toimivad antioksüdandid töötavad nagu katalüsaatorid. Nad ei neutraliseeri vabu radikaale otseselt, kuid toetavad organismi antioksüdantse kaitse süsteemi. See annab neile võimaluse aktiivselt mõjuda, tsirkuleerides kindla aja jooksul, kõrvaldades vabu radikaale. Nad jäävad efektiivseks isegi pärast seda, kui otsese toimega antioksüdandid hävivad.

Mikrohüdriin Plussis esindatud uus tugevatoimeline eri tüüpi antioksüdantide segu on kõige efektiivsem tänasel päeval olemasolevaist antioksüdantidest.

 Koostis: üks annus (2 kapslit) sisaldab: C-vitamiin (askorbiinhape) 30 mg, niatsinamiid 5 mg, seleen (aminokelaatne vorm) 35 μg, mikrohüdriin (kaalium karbonaat, kaaliumtsitraat, ränidioksiid, puhastatud ioniseeritud vesi, mannitool, magneesiumsulfaat, magneesiumaskorbaat, sidrun ja/või õunhape, safloori- ja/või päevalilleõli) 400 mg, antioksüdantide segu (rohelise tee ekstrakt, N-atsetüül-L-tsüsteiin, kvertsitiin, alfa-lipoehape, askorbiinhape, piimohaka ekstrakt, niatsinamiid, seleeni aminokelaatne vorm) 290 mg, riisijahu, magneesiumstearaat.

Väljalaske vorm: kapslid purgis (60 / 120 / 240 tk.).

Ei sisalda nisu, gluteeni, maisi, sojat, pärmi ega loomse päritoluga aineid.

Kasutamine: alustage tarvitamist ühest kapsel päevas 2 päeva jooksul, suurendades kogust järk-järgult kuni 1–2 kapslini 2 korda päevas. Peale juua klaas vett.

Vastunäidustused: ei ole ilmnenud.

 ———————————————————————————————–

MIKROHÜDRIIN

60 kapslit / 100 g pulbrit

Microhydrin                                                                                                                               

Mikrohüdriin on kõige tugevam hetkel teadaolev antioksüdant, mis neutraliseerib ja teeb kahjutuks organismi elutegevuse protsessis tekkivaid vabu radikaale. Vabade radikaalide hulk kasvab rasvase toidu ja suhkru tarvitamisel, toksiliste ja keemiliste ainete ning reostatud õhu ja vee sattumisel organismi, seetõttu on mikrohüdriin eriti hädavajalik ebasoodsate keskkonnatingimustega piirkondade elanikele. Mikrohüdriin parandab rakke ümbritsevate bioloogiliste ainete omadusi, nagu pH, pindpinevus ja erijuhtivus. Mikrohüdriinil on ka viirusevastane ja antibakteriaalne toime.

Mikrohüdriin aitab :

 •  parandada üldist tervislikku seisundit;
 • toitaineid efektiivsemalt omastada;
 • tõsta toonust;
 • suurendada organismi energeetilist ressurssi;
 • parandada vaimset teovõimet;
 • aeglustada vananemisprotsesse;
 • kõrvaldada häireid, mis on põhjustatud vabade radikaalide kahjulikust tegevusest,  ära hoides paljude krooniliste haiguste teket.

Vabad radikaalid on ebastabiilsed molekulid, mis tekivad puuduliku toiduratsiooni, stressi, pestitsiidide, ümbritseva keskkonna reostuse, elektroonikaseadmete töö mõjul ja isegi loomulikes tingimustes organismis kulgevate bioloogiliste protsesside käigus. 

Moodustunud vabad radikaalid on aktiivsed ebapüsivad ained. Nad liituvad organismis stabiilsete molekulidega ja haaravad neist elektrone, mille tulemusel stabiilne molekul muutub samuti vabaks radikaaliks, kuid juba vähem aktiivseks. See katkematu ahelreaktsioon viib paratamatult rakkude kahjustumiseni ja, tulemusena haiguste ja enneaegsete degeneratiivsete muutusteni.

Vabade radikaalide hulga suurenemisega organismis on seotud enam kui 80 haiguse areng. Antioksüdandid neutraliseerivad vabu radikaale, andes neile ära ühe oma elektronidest. Seejuures antioksüdant ise muutub vabaks radikaaliks, kuid juba tunduvalt nõrgemaks, ja püüab samuti kaotatud elektroni väljastpoolt haarata.

Meie organismi bioloogilised vedelikud sisaldavad teatud koguse antioksüdante, tuntud toidulisandid aga aitavad neutraliseerida vabu radikaale. Kuid kõrgenenud happelisusega toiduained, stress ja ümbritseva keskkonna reostus suurendavad järsult vabade radikaalide sisaldust meie organismis. Ja ongi vaja tõhusat moodust antioksüdantse kaitse tugevdamiseks. Seepärast vajab organism superantioksüdanti. Teadusliku avastuse tulemusena on nüüd selline antioksüdant olemas, selle loomisest on saanud tõeline läbimurre tervisekaitse valdkonnas.

Praegu laialt kasutatavad antioksüdandid sisaldavad C- ja E-vitamiine, ß-karotiini, seleeni ja viinamarjaseemnetest ja männikoorest eraldatud oligomeerseid proantotsüanidiine. Need ühendid koosnevad suurtest keerulise ehitusega molekulidest, kuid olenemata suurusest, annab iga molekul ikkagi ära ainult ühe elektroni.

Töötades välja kontsentreeritud ja tugevatoimelist antioksüdanti, analüüsis maailmakuulus teadlane doktor Flanagan kõiki keemilisi elemente ja tuli järeldusele, et kõige väiksemast, kuid kõige levinumast elemendist kogu maailmaruumis – vesinikust – võib saada kõige kontsentreerituma antioksüdantse energia allikas.

Mikrohüdriini iga kapsel sisaldab tuhandeid Flanaganide mikroklastreid – vesinikuga rikastatud ränidioksiidi, s.t. ränidioksiidi ja vesiniku aatomite ühendeid, mis on modifitseeritud selliselt, et nende väliskestal asub üks nõrgalt seotud täiendav elektron. See elektron antakse kergesti ära vabade radikaalide neutraliseerimiseks. Kuna vesinik on kõigist teadaolevaist elementidest väikseim, võib iga mikrohüdriini kapsel ära anda tuhandeid selliseid elektrone. See on ainus antioksüdandi vorm, mis ei muutu elektroni kaotamise protsessis ise vabaks radikaaliks, vaid laguneb omastatavateks toitaineteks – räniks, kaaliumiks, magneesiumiks, vesinikuks ja veeks.

Kui kirjeldada täpsemalt, siis Flanaganide mikroklastrid, mis on Mikrohüdriini ja Kristallenergia aluseks, kujutavad endast teatud moel ränimineraalidest valmistatud segusid, mis sarnanevad looduses leiduvatele. Nad on osaliselt kaetud taimeõliga, mistõttu suureneb nende võime erinevate ainete sidumiseks ja edasikandmiseks. 

Mikrohüdriin on võimeline organismi vett ja vedelikke struktureerima. Ta alandab vee pindpinevust, tehes selle bioloogiliselt paremini omastatavaks, mis soodustab rakkude ja kudede hüdratatsiooni (vee molekulide liitumine teise aine molekulidega), see on oluline rakkude üldfunktsiooni tõstmiseks ja tervise tugevdamiseks. On kindlaks tehtud, et lastel  on rakusisese vee tase kõrgem, kui elatanud inimestel. Seetõttu on mikrohüdriinil noorendav mõju ja ta mängib tähtsat osa organismi vananemisprotsesside ennetamisel.

Mikrohüdriin on universaalne ja täiesti ohutu stimulaator organismis energia tootmisel. Mikrohüdriini manustamisel toimub rakkudes aktiivne ATP (adenosiintrifosfaadi) süntees. Need on molekulid, mis varustavad energiaga kõiki rakkudes kulgevaid biokeemilisi protsesse. Sellise täiendava energiakoguse võib suunata kahjustatud molekulide taastamiseks ja uute sünteesimiseks, mis tagab kahjustatud rakkude, ja vastavalt ka kudede, taastumis- ja paranemisprotsesside kiirenemise. Sellesama energia võib suunata ka ainevahetusprotsesside normaliseerimiseks, patogeensete mikroorganismide ja krooniliste haiguste vastu võitlemiseks. Seega võib öelda, et kõigi hädavajalike toitainete vajalikul hulgal tarvitamise korral stimuleerib mikrohüdriin organismi isetaastumise protsesse, aidates kaasa paljude haiguste, s.h. ka krooniliste haiguste, ravile.

Koostis: iga kapsel sisaldab 250 mg mikrohüdriini (Flanaganide mikroklastrid, riisijahu, riisiõli).

Kasutamine: üks kapsel päevas söögi ajal; võib järkjärgult suurendada kogust kuni ühe kapslini kaks korda päevas vastavalt raviarsti soovitustele. Peale juua iga kord klaas vett.