KIUDAINEKOKTEIL PRO-FIBER

648 g

Pro-Fiber E.F.A. (Roayl Body Care / USA/ Coral Club)

Kokteil sisaldab 18 valku (s.h. 9 asendamatut aminohapet), taimseid lahustuvaid kiudaineid (s.h. organismile kasulikke beeta-glükaane) ja asendamatuid rasvhappeid.

Lahustuvad kiudained parandavad soolestiku tööd, aitavad kaasa selle pehmetoimelisele puhastamisele ja kogunenud toidujääkide väljutamisele. Need soodustavad ka vere puhastamist ja vere ja kudede kolesteroolitaseme alandamist. Asendamatud oomega-3 rasvhapped aitavad hoida naha ja juuste tervist. Nad on kasulikud ka südame-veresoonkonna ja närvihaiguste korral ning on kõikide rakumembraanide ehitusplokkideks, osalevad hormoonide sünteesis ning on vajalikud ainevahetuse ja immuunsüsteemi töö aktiviseerimiseks. Nad aitavad ekseemi, dermatiitide, liigse janu, sagedase urineerimise, murduvate küünte korral.

See kokteil soodustab ka lihaste tugevdamist ja rasvkoe vähenemist. See vähendab teie loomsete valkude vajadust, mis võivad sisaldada kahjulikke baktereid, tekitada seedehäireid ja mõjuda halvasti südame ja hormonaalsüsteemi tööle.

Üks annus: 10,8 g pulbrit.

Üks annus  sisaldab: kestata kõrvitsaseemneid (1667 mg), linaseemneid (1500 mg), riisikliisid (1334 mg), riisivalku (1333 mg), teelehe seemnekesti (1333 mg), looduslikke õunakiudaineid (833 mg), sojaletsitiini (97% fosfolipiide) (585 mg), jeruusalemma artišokki (puuvilja oligosahhariidide allikas) (500 mg), chia (Salvia hispanica) (417 mg), apteegitilli seemned (333 mg), kinoa (Quinoa) idud (167 mg), amaranti idud (167 mg), vani nisu ehk speltnisu (Triticum spelta) idud (166 mg), kamutnisu idud (166 mg), ananass (133 mg), Rivier’i titaanjuur (Amorphophallus konjac) (glükomannani allikas) (83 mg), E-vitamiin (100 RÜ).

Kasutamine: kaks korda päevas segada 10,8 g pulbrit (2 kuhjaga teelusikatäit) jaheda vee või mahlaga. Hoida 5 minutit kiudude aktiveerumiseks. Seejärel ära juua. Puuviljakokteili valmistamiseks võib pulbri ja mahla segu segada šeikeris ja lisada jääd.

Säilitamine: hoida kuivas jahedas kohas, hoida laste eest.

Vastunäidustusi ei ole ilmnenud.