KALTSIUMbentoniit savijook

KALTSIUMBENTONIIT – Türgi

Kogus: 500 g – 8 eur

NB! Praegu pakendatud 0,5 kg minigrip kottidesse!

Kaltsiumbentoniit (looduse ülim antioksüdant) suudab vabad radikaalid neutraliseerida. Savi sisaldab suures koguses elutähtsaid mineraalaineid – üle 56 erineva mineraali ning mikroelemendi, mida organism kergelt omastab. Kaltsiumbentoniit savi aitab parandada ka vereringlust ning taskaalustada keha happelist-aluselist keskkonda. Soovitav on savi lisada ka lemmikloomade joogikaussi.

Kaltsiumbetoniidiga saab peatada happe refluksi ja seedetrakti häired, toidumürgitust, eemadada raskemetalle, tervendab põletusi ja putukahammustusi, kiiresti leevendab pinges lihaseid, nahalööbeid, akne ja igemete probleeme. Savi kaksutamisel ei ole  kahjulikke, negatiivseid kõrvalmõjusid.
Seespidiselt aitab bentoniit savi tasakaalustada organismi mineraalide defitsiiti ja siduda toksiine, muutes need paremini lahustuvateks. Veel tarvitatakse seda savi maohaavandite, aneemia, kõhulahtisuse, seedehäirete ja hemorroidide raviks ning organismi üldise tervendamise eesmärgil..

Kaltsiumbentoniit savi on pulbriline. Kasutamine näeb välja nii, et teelusika täis savi tuleb kord päevas segada tassitäie (250 mL) mineraalveega.

Kõhukinnisuse vältimiseks tarvita kiudaineterikast toitu või kõrbe teelehe seemne kestade leotist. Vett juua 20-30 ml keha kg kohta. Savivett juua ainult rühja kõhuga min 30 min enne sööki või 2-4 h peale sööki (oleneb, kas magu on juba eelmise toidukorra ära seedinud).

————————————–

Info pärineb:  http://blog.kaitseomatervist.ee/lopuks-ometi-lahendus-kuidas-end-kiirguste-eest-kaitsta

————————–

Ca-bentoniit loomatoiduksBentoniitLoomadele