HIINA TRADITSIOONILISE MEDITSIINI LOODUSTOOTED kaasajal

Palun kliki siia:

Fohow tooted piltidega 2013-pdf

————————————————————————————————————————————————-

HIINA IIDSE MEDITSIINI UUSIMAD SAAVUTUSED (FOHOW)

 

Üle kümne aasta tagasi teostati Hiinas unikaalne üleriigiline projekt  –  esimesena maailma arengu ajaloos algas uus oluline etapp bioloogiliselt aktiivsete toidulisandite tööstuses  –  vedelate kontsentraatide tootmine eriliste seente rakkudest  – kiiretoimeline bioimmuunenergia regulaator.

 

Nende tootmiseks kasutati Idamaades hästi tuntud kõrgkvaliteedilisi söödavaid seeni (eelkõige hiina korditseps, mis kasvab Tiibetis, aga ka reiši ja šiitake), millel on ravivad omadused. Kasutades tänapäevast tehnoloogiat (vaakumkontsentreerimine ja madalatel temperatuuridel seente rakumembraani töötlemine) lubas luua ennenägematult kiiretoimelisi bioloogiliselt aktiivseid toidulisandeid.

Progressiivne elanikond otsib viimasel ajal aktiivselt alternatiivseid meetodeid organismi tervendamiseks. Ja selles vallas on vaieldamatult esireas Idamaade meditsiin, eelkõige Hiina meditsiin. Tuleb tunnistada fakti, et Idamaade meditsiin oma väga vanade traditsioonidega on õigem, kuna kasutatakse bioloogiliselt aktiivseid  lisandeid, mis on ohutud ja reguleerivad inimorganismi süsteemis kõigi organite funktsioone, nendevahelisi sidemeid, modelleerivad immuunsüsteemi olekut ja energeetikat.

Ülimate seente (korditseps, reiši ja aromaatsed seened) rakutuuma sisaldavad vedelad kontsntraadid oma jõu ja eripäraga on sajaprotsendilised süsteemsed preparaadid. Uute preparaatide süsteemne toime väljendub unikaalse koostise tõttu nende kiires toimes inimorganismi kõikide süsteemide töös. Korditsepsi ja teiste ravivate Idamaa seente looduslikku jõudu suurendatakse mitmekordselt originaalse retsepti ja ainulaadse biotehnoloogia abil. Korditsepsi preparaadid – kiirelt toimivad bioimmuunsüsteemi regulaatorid – vaatamata sellele, et nad on toidulisandid, läbisid edukalt kliinilised uuringud sellistes riikides nagu Hiina, USA, Jaapan, Iisrael. Saadi suurepärased tulemused, mis kinnitasid nende raviomadusi erinevate haiguste puhul ja leidis kinnitust ka nende ohutus.

 

FOHOW preparaatide iseloomulik eripära.

 

Vaatamata sellele, et turul on saadaval erinevate firmade toodangut Hiinast, mille ravitoimeks on korditseps, on siiski suur vahe firma FOHOW ja teiste firmade toodangu vahel. FOHOW preparaatide tootmiseks on kasutusel unikaalne valem, millele on saadud patent. Neid patente kaitseb riik ja need on hoiul Hiina Toiduainete Instituudis. Firma FOHOW omab mitut patenti tehnoloogiale, mis võimaldab toodete maksimaalset kvaliteeti ja efektiivsust. Need on sellised tehnoloogiad nagu rakutuuma mikrolõhustamine, vaakumkontsentreerimine madalatel temperatuuridel ja loodusliku tooraine külmalt ekstraheerimine vesilahusesse eliksiiride tootmiseks. Tänu sellele tehnoloogiale saavutati 10 korda suurem efektiivsus kui analoogilistel toodetel, mis on valmistatud tavapäraste retseptide ja tehnoloogiaga.

 

Firma FOHOW eripära seisneb nimelt eliksiiride tootmises, mis ei sisalda piiritust ega konservante. Värskete vedelate ekstraktide tarbimine – see on Hiina traditsioonilise meditsiini eripära erinevalt läänest, kus on kasutusel tabletid ja pulbrid. Vedelad ekstraktid hakkavad imenduma juba suus, peaaegu kokkupuuteta seedetrakti fermentidega.

Korditseps on suurepärane immuunsuse modelaator, antibakteriaalne ja viirusevastane vahend.

Traditsioonilise meditsiini valemid ja preparaadid  –  see on Hiina kullafond.

————————————————————————————————-

Firma FOHOW tooted ei sisalsa “keemiat” ega hormoone, puuduvad kõrvalnähud.

Soovitatavad pikaaegseks kasutamiseks.

Tooted on sertifitseeritud paljudes Euroopa riikides, samuti Iisrael, Venemaa.

“Korporatsiooni FOHOW tooted – see on parim tänapäeva Idamaades. Seepärast soovitan ravimite asemel lubada oma organismi hellitada tänapäevase võimalusega Idamaade meditsiinist ja tunda kiiret toimet nende toodete tarbimisel.”

 

Meditsiinidoktor Arkadi Gamperis