Elektromagnet kiirguse ohtudest teavitab Dr Ross Andersen

Tänane loeng @ EMF Summit: dr. Ross Andersen
http://emfsummit.com/dr-ross-andersen/

 

Dr. Ross Andersen on endine kiropraktik ja loodusraviarst. Hetkel on ta konsultant elektromagnetkiirguse teemal ja kirjutab raamatut vähist tervenemisest ja alternatiivravist.

Oma praktikas hakkas ta 1980ndate lõpus märkama, et mõnede patsientide ravi ei anna soovitud tulemusi. Kuna tema põhimõte on, et tema juurde tulnud inimesed peavad saama terveks, hakkas ta otsima mitte-tervenemisele põhjusi, jõudes nii patsientide juurde koju, et mõõta seal elektromagnetkiirgust. Siit tuli avastus, et kiirgus võib takistada patsientide tervenemist. Kui kokkupuudet kiirgusega õnnestus oluliselt vähendada, said patsiendid terveks.

Aina rohkem juhtub, et inimesed on ühel hetkel täiesti terved, järgmisel jäävad haigeks, aga ei saa aru, miks. Krooniline väsimus, vähk, Alzheimer, sclerosis multiplex – need haigused aina sagenevad, põhjuseks elektromagnetväljade muutused keskkonnas.
Dr. Anderson usub kindlalt, et elektromagnetkiirgus mõjutab meid. Kui ta näeb tänaval mobiiltelefoniga rääkivaid inimesi, tõmbub tal süda kokku, sest ta teab, et nad jäävad haigeks, võib-olla isegi eluohtlikult. Näiteks ajuvähi esinemissagedus on praegu ekstreemne. Ja kui see diagnoositakse, ei jää inimesel kaua elada, kõigest 3-6 kuud. Suure tõenäosusega tähendab see surma.

Silmad on eriti vastuvõtlikud ja tundlikud elektromagnetkiirgusele. Kõige sagedasem sümptom on nägemishäired, ka katarakt, mida esineb üha varasemas eas, tekitatuna mobiilikiirgusest.
Teine väga levinud sümptom on unetus ja unehäired. Uni on väga tähtis, sest une ajal toimub palju protsesse, mis on meie keha jaoks olulised, mh keha tervenemine ja taastumine. Seepärast on magamiskoht kõige tähtsam koht üldse. Dr. Andersonil oli üks 11-aastane patsient, kellel oli kujunenud krooniline väsimus ja fibromüalgia – selliseid seisundeid ei esine üldjuhul alla 20-aastastel. Selgus, et ta magas väga kiirgusreostunud kohas. Tema magamiskohta kiirguse eest kaitstes järgnes tervenemine.

Üks kahjulikumaid asju üldse on juhtmeta telefoni alus – see on sinu isiklik mobiilimast. Ja inimesed panevad neid oma voodi kõrvale, kontoris laua peale, kus saavad sellest kiiritada 8-10 tundi päevas! Need energiad on inimese kehale äärmiselt toksilised.

Kõige hullem on see, et kiirgused suuresti akumuleeruvad. Sa ei jää haigeks esimesel päeval – sa ei pruugi isegi midagi märgata ja magad hästi (juhtmeta telefoni juures ilmselt siiski ei mitte, kuid sa ei oska seda kiirgusega seostada), ent võib minna nädal või mõni kuu, enne kui toimuvad muutused. Aju ja keharakke mõjutavate energiate akumuleerumine käivitab lõpuks haigusprotsessi, mis algab väga lihtsalt, aga võib kujuneda eluohtlikuks.

Kiirgust suudavad tunnetada kõik, aga me lihtsalt ei oska oma keha kuulata. Kurb on see, et tihti ei saa inimesed aru, et nad kiirgust tunnetavad, kuni jäävad haigeks.

Sümptomite nimekiri on pikk: hingamisprobleemid, energeetilised probleemid, suur mõju on ka närvisüsteemile, sest oleme elektrilised olendid ja meie närvisüsteemi juhivad elektriimpulsid, mida elektromagneetika mõjutab.

Elektromagnetkiirgus segab meie oma loomulikku rütmi. Planeedil Maa on oma vibratsioon – väga rahulik rütm, 7,84 võnget (Hz) sekundis. Ent see on muutumas, sest Maa on muutmas oma magnetvälju. Kuid kui mõtled oma kehale, siis süda lööb kindlas rütmis, tavaliselt 50-80 lööki minutis, ajul on u 10 võnget sekundis, aju alfalained on aeglased ja rahulikud. Meie keha ja kesknärvisüsteem tajuvad neid uusi ja kiiremaid energiavorme vaenlasena, rünnakuna. Kehal tekib kaitsereaktsioon. Tagajärg on see, et jookseme energeetiliselt tühjaks ja lõpuks kulume läbi. Dr. Havas räägib kiire vananemise sündroomist – selle põhjus on suuresti elektromagnetkiirguse reostus.

Kesklinnad muutunud elamiskõlbmatuks inimestele, loomadele ja taimedele. Mesilastest rääkimata. Kas mesilaste massiliste hukkumine on kiirgusega seotud? Osaliselt, putukamürgid ja taimemürgid mõjutavad neid samuti, kuid elektromagnetvälja müra mõjutab mesilasi dramaatiliselt.

Wifi koolides on äärmiselt kahjulik ja tõsiste tagajärgedega, tuues kaasa poistele nt munandivähi, tüdrukute munarakud hävinevad ja muutuvad viljatuks. Tänapäeval lükatakse spermadoonoritest enamik tagasi, sest spermas pole piisavalt spermatosoide ja nad ei liigu. Hoides mobiili keha lähedal tasub teada, et mobiiltelefon võtab mastiga ühendust iga 13-15 sekundi järel, st saadab välja kiirgust, mis pole nõrk signaal, vaid oluliselt kõrgem ohutust tasemest.
Kuidas me küll õigustame seda, et koolid rendivad oma pinda mobiilimastidele? It’s all about money… Mastid toovad raha sisse. Seepärast on just koolid ja nt vanadekodud suurepärased kohad, kuhu maste panna. Samas on selliste mastide tervisemõjud väga hirmsad ja selgelt näha.
On väga reaalne oht, et peaaegu kogu praegune generatsioon jääb viljatuks ja inimene enam liigina ei paljune. Tõestust näeme juba praegu, kus viljatusravitööstus on kasvanud massiivseks. Targad viljatusraviarstid ütlevad oma patsientidele, et nii mehed kui ka naised peaksid loobuma mobiili kasutamisest vähemalt 6 kuud enne lapse planeeritavat eostamist.
Me osaleme massiivses eksperimendis ja keegi ei tea, milline on lõpptulemus. Kogu see tehnoloogia on ju mugav ja populaarne, samas kahjustab meie tervist.

Kes selle kõige taga on?
Telekommunikatsioonitööstus on suurim tööstus maailmas ning neil on suur mõju valitsustele…

Miks inimesed ei taha teada?
Osaliselt naiivsusest, osaliselt on see eitamine, sest lihtsalt ei suudeta uskuda – kuidas on võimalik, et see on kahjulik? Meid on juba kaua programmeeritud läbi filmide, võta kas või “Star Trek”, kus selline ulmetehnoloogia oli kasutusel, ja mõelda vaid – nüüd on see saanud reaalsuseks! Pole ju ometi võimalik, et see on kahjustab meie tervist! Kuidas see siis nende tervist ei kahjustanud…?
Kuidas küll korraldada selline reality-check, mis võiks päästa meie liigi?

Peame enne saama teada eksperimendi tulemuse, kui hakkame kõiki kasutama katsejänestena. Mis siis, kui kõik katsejänesed või rotid eksperimendi käigus surevad?
Inimestel on KOHUSTUS end harida ja võimalikult maksimaalselt piirata oma kokkupuudet kiirgusega.
Igaüks peab end võimalikult maksimaalselt kaitsma, sest me ei tea, milline on selle masseksperimendi tulemus. Peame olema ennetavalt ettevaatlikud.
Mõnel pool Euroopas alandatakse ohutut piirnormi [Liisi kommentaar – Kanada ja Salzburgi ohutu piirnormi vahe on 10000-kordne!!!], on koole, kus wifi on keelatud ja lastel ei tohi olla mobiili enne teatud vanust.
Kuidas end kaitsta?

Leia end puudutavad kiirgusallikad ja puhasta – eemalda – lülita välja see, mida saad.
Võta elekter ööseks võimalikult igalt poolt välja. Peaasi, et magamistuba oleks kiirgusvaba. Juba see annab märkimisväärseid tulemusi, sest unekvaliteet paraneb.
Majade ja ruumide kaitseks on olemas spetsiaalsed seinavärvid ja kardinad, end saad kaitsta spetsiaalse riidega, mis peegeldab kiirgust tagasi, nii et see ei kahjusta keha.

Inimesed peavad end harima ja otsima infot usaldusväärsetest allikatest. Saa teada, mis toimub.

TEGEVUSELE EELNEB TEADLIKKUS.
See teema pole midagi sellist, mida võtta omale kinnsideeks või mille pärast paanikasse sattuda. Meie aju on nii võimas, et sa võid sellega ise oma vibratsiooni ja heaolu mõjutada.

Lihtsalt õpi, kuidas kiirgust vältida ja end kaitsta.

Teadlikumaks saades hakkame tarbijatena mõjutama tootjaid, nt tõrjume kahjulikud tehnoloogiad eemale koolidest ja elupiirkondadest.

Me ei pea eest ära jooksma, vaid kasutama oma häält.

Toimumas on teadvuse nihe.
Kahju ainult, et nii paljud peavad kannatama, enne kui öeldakse, et nüüd aitab.