CEMMED aparaadid – ülikõrgsageduslikud tervisetaastajad

Loeng Valter Sääsk Cemmed aparaatidest (kuulda saad nimele klikkides!): SÄÄSK

CEMMED ehk varasema nimetusega Cem-Tech tehnoloogia ja aparaadid

Rakkudel on olemas retseptorid (rakumembraani valgud), mille ülesandeks on vajalike keemiliste elementide ligitõmbamine. Kuid sugugi mitte kõik retseptorid ei tõmba enda poole keemilisi elemente. Paljud nendest tõmbavad ligi elektromagneetilisi signaale. Oxfordi Ülikoolis teostatud uuringutega tehti kindlaks, et energiasignaalid on 100 korda tõhusamad ja ääretult kiiremad kui keemilised signaalid. Neid vee kaudu edastatavaid signaale on võimalik läkitada kehas ainsa hetkega kõikjale, kus on olemas asjakohased retseptorid.

(allikas lk 29 punkt 22 raamatust „Tants veega“, autorid Pangman ja Evans / Eestikeelne esmatrükk 2012)

Seepärast on aparaadi Triomed Compakt reziimid „Universaalne“ ja „Ravitseja“ väga unikaalsed!

 

Mudel: TRIOMED COMPACT mahub peopessa! 

Cemmed aparaadid ja nende kasutuselevõtmine Eestis

Ülikõrgsageduslikke (ÜKS) vibratsioone genereerivad aparaadid on suutelised häälestama organismi poolt vastuvõetavaid elektromagnet-struktuure millimeeterdiapasoonis levivaks elektromagnetkiirguseks. Selle tulemusel hakkab inimese organism taas vastu võtma tema tervist mõjutavaid tervele seisundile omaseid ja seda suunavaid ÜKS signaale. Need aparaadid on võimelised „salvestama“ inimese rakkude ja organite vibratsioone ning neid organismi tagasi kiirates avaldama stimuleerivat mõju tervetele rakkudele ja hävitama patoloogilisi rakke. ÜKS-seadmete toime: organismi adapteerumise võime suurenemine kahjulike välistegurite suhtes (mobiiltelefonid, koduelektroonika, TV ja raadiolained, elektriliinid jne.); organismi vastupanuvõime suurenemine stressisituatsioonides; põletused, gematoomid, naha põletikulised lööved, psoriaasid; vererõhu stabiliseerimine äkiliste tervisehäirete korral; verehüübe normaliseerimine (verejooksud, tromboos jt.); veresoonte ja vereringe olukorra parandamine;   

Cemmed aparaadid on viimase nelja aastaga läbinud Venemaal hulgaliselt kliinilisi katsetusi, mille tulemused on osutunud ülimalt positiivseteks. Instituutide ja kliiniliste asutuste nimed on kodulehel: www.cemmed.ru.

Aparaadil on olemas Euro sertifikaat ja Eesti Terviseameti kinnitus.

Eesti  tervishoiuasutustes ametlikult veel kasutusel ei ole. Küll on aparaadid praegu testimisel paljudes Venemaa spordiliitudes sportlaste soorituste parandamiseks (ujujad, jooksjad, suusatajad, jalgratturid jt.). Cemmedis töötab palju maailma nimega teadlasi ja meedikuid. Tuntumad neist on teaduste doktorid Andrei Sinitski ja Dmitri Medvedjev. Mõlema kohta on piisavalt teavet internetis.

Ametlik garantii aparaatidele on 2 aastat, kuid vedelkristallil (germaanium + kvarts) ja mikroskeemil kulumine praktiliselt puudub. Patareid vajavad vahetamist 3 – 6 kuu järel olenevalt kasutamise intensiivsusest.