BIO-TREM RIPATSID

BioTrEM­-ripatsid

 

tervise ja hea enesetunde hoidmiseks mõeldud tootesari

 

BioTrEM-ripats on elektrooniline infokandja (EIK). See on elektrooniline seade, mis genereerib teatud spektriga elektromagnetlaineid, mille abil toimub organismi regulatoorse süsteemi peen biofüüsiline seadistamine.
Tänapäeva teaduse võimalused lubavad luua millimeeterlaine generaatoril BioTrEM® (rahvusvaheline patent nr EE 05541) põhinevaid täiesti uut tüüpi toiteallikata seadmeid – ripatseid.
Generaatori aluseks on räni ja germaaniumi pooljuht (kristall), millele kantakse BioTrEM tehnoloogia abil teatud tingimustes informatsioon, määratud karakteristikutega elektromagnetlainete spektri näol. Millimeeterlainete generaator on paigaldatud mittemetallilisse veekindlasse korpusesse.

Kuidas BioTrEM­-ripats töötab?

Kõik materiaalsed objektid, sealhulgas elusorganismid, kiirgavad ruumi oma iseloomulikku elektromagnetväljade spektrit. Sellel toimel põhineb terve mõõtetehnika valdkond, mis võimaldab aineid väga täpselt analüüsida.

Teadlased on teinud kindlaks, millised elektromagnetvõngete spektrite diapasoonid vastavad erinevatele kudedele, elunditele, füsioloogilistele protsessidele ja inimese seisunditele normaal olukorras. Toetades organismi rakkude ja kudede normaalset võnkumist millimeeterdiapasoonis, võib aktiveerida taastumisprotsesse.

BioTrEM tehnoloogia võimaldab kristallile kanda etteantud karakteristikutega spektrit. Kui kristalli pinnale satub ümbritsevate elektromagnetlainete ükskõik mis tüüpi energia (sh soojusenergia), hakkab generaator tootma ülinõrku signaale etteantud spektris. Seejuures hakkavad nii organismi enda kui ka BioTrEM generaatori ülitundlikkuse tulemusena eluorganism ja BioTrEM-ripats üksteist vastastikku mõjutama ning organism tõlgendab signaale informatiivsete ja juhtivatena (suunatud toimega).

Tänu spetsiaalselt valitud sageduste spektrile on igal BioTrEM-ripatsil nii üldharmoniseeriv kui ka rakkude ning teatud kudede ja elundite rakusiseste struktuuride, spetsiifiliste füsioloogiliste protsesside ning seisundite informatiivsetele ja juhtivatele signaalidele suunatud toime. Tänu sellele on ripatseid võimalik kasutada nii tervise üldise seisundi hoidmiseks kui ka teatud elundites ja kudedes taastumisprotsesside aktiveerimiseks.
BioTrEM-ripatsi hermeetiline korpus kannatab suurt niiskust. BioTrEM­-ripats ei ole meditsiiniseade.

Tähelepanu!

BioTrEM­-ripatseid soovitatakse kasutada temperatuuridel

4° С kuni 50° С.

Toode on põhimõteliselt aegumatu kasutusega. 

Maksumus: 70 eur

——————————————————————

 

BioTrEM­-ripats «HAPPY DOG»

 

download

 

H_dog_1

 

 

 

 

 

 

 

BioTrEM­-ripats «HAPPY DOG» on elektrooniline seade, mis genereerib teatud spektriga elektromagnetlaineid, mille abil toimub koera organismi regulatoorse süsteemi peen biofüüsiline seadistamine. BioTrEM­-ripats «HAPPY DOG» on kaelarihmale riputatav autonoomne seade (elektrooniline infokandja).

Koerad astuvad läbi elu meie kõrval, kuid nad erinevad inimestest väga palju. Näiteks on koerte valulävi palju kõrgem, mistõttu ei pruugi koer ka väga tugeva valu korral sellest märku anda. Koer ei saa meile öelda, et tunneb end halvasti, näidata, kus valutab, rääkida, mida ta sõi ning mis teda häirib. Selleks, et meie koerad oleks terved, jälgime nende toitumist, ostame vitamiine, vaktsineerime, teeme parasiiditõrjet. See on vaid vajalik miinimum, sest kui koera organismis on regulatoorsete süsteemide (närvi­, endokriinse ja immuunsüsteemi) koostöö häirunud, hakkavad arenema erinevad haigused (allergiad, endokriinsed, autoimmuunsed, naha­, nakkushaigused). Selliseid häireid on minimaalsete ennetavate meetmete abil võimatu vältida ning kahjuks ka õigel ajal tuvastada, sest koerad taluvad valu ja ebamugavust väga kaua sellest märku andmata.

Millal sellised häired tekivad? Loomulik valik ei mängi lemmikloomade puhul enam erilist rolli, kuna meie kodudes elavatest koertest saavad perekonnaliikmed. See tähendab kahjuks ka seda, et koerte populatsiooni tervis on halvenenud. Kõik inimeste haigused mõjutavad ühel või teisel viisil nende kõige truumat sõpra – koera. Vastutus meie koerte tervise eest lasub meil. Meie suudame muuta nad terveks ja õnnelikuks.

Iga koer vajab nii vaimset kui ka füüsilist tegevust. Meie koerad teevad sporti, aga me ei tea alati, kui kerge või raske on see neile. Tänapäeval on kümneid erinevaid alasid, kus koer ja koeraomanik saavad koos toredalt aega veeta – seda nii lihtsalt meeldiva harrastuse tasemel kui ka võistlusspordina (jaht, võiduajamine, karjaajamisvõistlused, jälitamine, Mondioring, Campagne, IPO (RCI), Agility, Canicross, Flyball, Frisbee, rakendisuusatamine, kelguvedu jpt.).

Nii võistlussporti harrastades kui ka lihtsal koeraga aktiivselt tegeledes tuleb alati lähtuda koera vormist ja heaolust. Koeralt ei või nõuda rohkem, kui tema vaimne ja füüsiline vorm lubavad. Nii võistlejad kui ka harrastussportlased peavad pöörama tähelepanu koera vanusele ja tervisele, sest koerad kipuvad kahjuks oma valu ignoreerima – eriti just olukordades, kus adrenaliin ja motivatsioon tähelepanu sellelt kõrvale juhivad.

BioTrEM-ripats «HAPPY DOG» hoiab neljajalgse sõbra heas füüsilises vormis, võimaldab enne treeningut – korralikkusoojendust, pärast pingutust võistlusrajal – kiiret taastumist, traumade puhul – kiiremat tervenemist.

BioTrEM­-ripats «HAPPY DOG» on mõeldud koerte regulatoorsete süsteemide (närvi­, endokriinse, immuunsüsteemi) normaliseerimiseks ja on kohandatud spetsiaalselt nende jaoks.

BioTrEM­-ripatsi «HAPPY DOG» toime: närvi­, endokriinse ja immuunsüsteemi töö normaliseerimine, organismi eneseregulatsiooni mehhanismide taastamine ja toetamine; allergiate, autoimmuunsete ja nakkushaiguste profülaktika; üldtugevdav toime; immunomoduleeriv efekt; hormoontausta korrigeerimine; tervenemise kiirenemine; koera tervise hoidmine raskete ravimatute haiguste korral ning samuti operatsioonijärgsel ja raskest haigusest taastumise perioodil.

BioTrEM­-ripatsit «HAPPY DOG» võib kasutada abivahendina koerte erinevate patoloogiliste seisundite korral, sealhulgas endokriinsete häirete (kilpnäärmehaigused, suhkurdiabeet), nakkushaiguste, allergiate, autoimmuunsete haiguste, mürgituste, onkoloogiliste haiguste korral ning operatsioonijärgsel ja raskest haigusest taastumise perioodidel.

BioTrEM­-ripatsi HAPPY DOG kasutamine

BioTrEM-­ripatsit «HAPPY DOG» võib kasutada koos kõikide raviteraapiatega, kiirendades koera tervenemist ja stimuleerides tema organismi regulatoorsete süsteemide tööd, ning samuti profülaktika eesmärgil.
BioTrEM­-ripatsit «HAPPY DOG» võib kasutada tiinetel ja imetavatel koertel, kutsikatel nende sünnihetkest alates, vanadel koertel – vanusepiirangud puuduvad.
Vastunäidustused kasutamiseks puuduvad.

BioTrEM-ripats «HAPPY DOG» kinnitatakse koera kaelarihmale. Kandmise aeg on alates 30 minutist kuni 6 tunnini päevas, sõltuvalt seisundi raskusest. Ägedate ja äärmiselt raskete seisundite (näiteks tugev mürgitus) korral võib ripatsit kanda seda äravõtmata kuni paranemiseni.
BioTrEm-ripatsi kandmisel soovitame iga 3 nädala tagant teha nädalase pausi.

Kasutamise näited:
Näide 1.

Saksa lambakoer, emane, 5­aastane. 3,5 aastat kannatab hüpotüreoosi (kilpnäärme alatalitlus) raske vormi käes. Selle taustal on koeral vaatamata hormoonpreparaatide kasutamisele muutunud käitumine. Arenes hirmust tingitud agressiivsus ning pideva unisuse tõttu alanes aktiivsus ja töövõime. Koeral on raske teiste koertega kontakti luua. Pärast BioTrEM­-ripatsi «HAPPY DOG» kaelarihmal 1,5 tunni jooksul kandmist hakkas koer demonstreerima oma tavapärast käitumist, mis oli talle enne haigestumist omane. Ta muutus rahulikuks, enesekindlaks ning suhtleb aktiivselt teiste koertega. Kadus hirmust tingitud agressiivsus.
Näide 2.

Tõutu koer, isane, 3­aastane. Elab eramaja hoovis. Hakkas end järsku halvasti tundma, oksendas ja kõht oli lahti, kadus söögiisu, rohke süljeeritus, tahtis pidevalt kuhugi peitu pugeda. Diagnoos – tundmatu mürgi poolt põhjustatud mürgitus. Maoloputus ja ravimid ei andnud märgatavat efekti – koer oli ikka kurnatud, apaatne, keeldus toidust. 3 tundi pärast BioTrEM­-ripats «HAPPY DOG» kandmist ronis koer peidust välja, jõi isukalt vett ja palus süüa. Pärast seda hakkas koer kiiresti paranema. 

 

2016-04-07-Happy dog_pack_front_для газеты