ARTEMISIA ANNUA

Artemisia Annua taimne kontsentraat tinktuur 

Artemisia sisaldab koostisosa artemisiniini, mida on rahvameditsiinis tuhandeid aastaid edukalt kasutatud. See 100% looduslik tinktuur sisaldab bioalkoholi 39,8% Vol. See on vaba sideainetest ja vabastavatest ainetest, samuti säilitusainetest. Sisaldab 50ml kvaliteetses lillas pipettiga klaasis, et seda oleks lihtne doseerida. Sobib veganitele ja taimetoitlastele.

Wikipedias sellest taimest: https://en.wikipedia.org/wiki/Artemisia_annua

Artemisia sisaldab koostisosa artemisiniini, mida on traditsiooniliselt edukalt kasutatud hiina meditsiinis tuhandeid aastaid, palaviku, malaaria ja infektsioonide korral. Professor dr Thomas Efferth (farmaatsiabioloogia osakond juhib farmaatsiabioloogia osakond, Gutenbergi Mainzi Ülikool Saksamaal) – Paljud tema uuringud on näidanud artemisiniini efektiivsust kiiresti kasvavate vähirakkude vastu.

Annustamissoovitus: 30 tilka, 3x päevas enne toitu. Soovitatav võtta 5 kuud. Lisaks nõutakse protokollis, et samal ajal võetaks vedelat rauda ja puhast C-vitamiini pulbrit.

Koostisosi: • Artemisia Annua • orgaaniline alkohol, 39,8% Vol


Mikroskoopilised tumeda välja kujutised leiad siit:

https://biotraxx.eu/product/biotraxx-artemisia-annua-herbal-concentrate-tincture-50-ml/

patsiendi vereanalüüsist melanoomiga pea ja rindkere piirkonnas. Patsienti raviti Biotraxx tinktuuriga vastavalt soovitatud kogusele 20 nädala jooksul meditsiinilise järelevalve all. Vasak foto enne ravi ja parem peale ravi (fotod näed eelolevas lingis)

  
(vasak foto: enne ravi / parem foto: peale 20 ndl ravi)

Tähtis: loksuta, raputa korralikult enne igat manustuskorda
Märkus: mitte võtta rasedad või imetavad emad ega väikesed lapsed. Palun hoidke kõik ravimid lastele kättesaamatus kohas. Toidulisandeid ei tohiks asendada tasakaalustatud ja mitmekesise toitumisega. Ülaltoodud annust ei tohi ületada. Artemisia Annua taimne kontsentraat ei ole meditsiiniline ravim.

VÄHIRAVI TEEMAL: https://www.artemisiaannua.org/cancer

ÜHISTELLIMUSTEKS kirjuta: aire.maria@gmail.com