ANIOONSED HÜGIEENISIDEMED

Funktsionaalsed hügieenisidemed (FOHOW)
Suureks abiks igas vanuses naiste tervisele!
Enesediagnostika testiga (igas pakendis)!

Tänu anioonikihile on hügieenisidemetel järgmised omadused:

– Parandavad ainevahetust;
– Avaldavad antibakteriaalset toimet;
– Parandavad sisesekretsiooni;
– Omavad põletikuvastast toimet;
– Tugevdavad immuniteeti;
– Kõrvaldavad ebameeldivaid lõhnu;
– Stimuleerivad mikrotsirkulatsiooni;

– Normaliseerivad vererõhku;
– Säilitavad loomuliku mikrofloora.

Anioone kutsutakse ,,õhupuhastajateks”, ,,õhuvitamiinideks” ja ,,pikaealisuse elementideks”. Need puhastavad meid ümbritsevat keskkonda tolmust, bakteritest ja viirustest. Inimeste tervis sõltub otseselt anioonide sisaldusest õhus! Anioonsidemetel on teiste hügieenisidemete ees ainulaadsed eelised, need on:

– üliõhukesed;
– steriilsed ja hermeetiliselt pakendatud;
– ei kutsu esile kõrvaltoimeid ega allergilisi reaktsioone;
– võtavad vajaliku kuju;
– tagavad alati kuivuse, puhtuse ja õhu juurdepääsu.

Tähelepanu!
Hügieenisidemeid võivad kasutada mitte ainult naised, vaid ka lapsed, vanurid ja mehed. Hügieenisidemed aitavad hemorroidide, kusepidamatuse, tsüstiidi ja paljude tesite probleemide korral, mis meil tervisega olla võivad.
Hügieenisidemetes sisalduv anioonkiip võib genereerida kuni 5800 aniooni 1 cm³ kohta! See kõrvaldab efektiivselt mitte ainult tupe limaskesta põletiku põhjustajad, vaid hoiab ära ka põletikke esilekutsuvate bakterite paljunemise.

MIS ON ANIOONID?

Anioonid – on õhu molekulid, mis neutraliseerivad tolmu ja hävitavad viiruseid. Mida rohkem on õhus anioone, seda vähem sisaldab see mikroobe. Anioonide sisaldus 1 cm³ õhus: 40-50 aniooni eluruumides, 100-200 aniooni linnaõhus, 700-1000 lagedal väljal!
Inimeste tervis sõltub otseselt anioonide sisaldusest õhus.

Kommentaar

Menstruatsioonieritised sisaldavad suures koguses orgaanilisi aineid, mis on mitmesuguste bakterite jaoks suurepäraseks toitekeskkonnaks. Pärast hügieenisideme kasutamist muutub see 15-18 minuti jooksul kiiresti paljude bakterite jaoks suurepäraseks paljunemise keskkonnaks. Hügieenisidemete kasutamisel puutuvad naised sageli kokku ebamugavustunde ja ebameeldivate lõhnadega. Selle põhjuseks on bakterite levik, just sellepärast tuleb hügieenisidemeid tihti vahetada. Kuid naistel on väga raske hügieenisidemeid iga 20 minuti tagant vahetada. Tavaliselt, kui hügieenisidet kasutatakse 2 tunni jooksul, hakkab bakterite arv selle pinnal tohutu kiirusega kasvama. Menstruatsioonitsükli ajal on naise organismi vastupanuvõime vähenenud, organism on nõrgenenud ja bakterid võivad kergesti tungida naise reproduktsioonisüsteemi organitesse. Just nii saavad alguse paljud naistehaigused.
Tervendava efektiga funktsionaalsete hügieenisidemete kasutamine parandab ainevahetust, tugevdab immuniteeti, hävitab baktereid, vähendab põletikku, kõrvaldab ebameeldivad lõhnad ja vabastab väsimusest.

Enesediagnostika test

Igas pakendis leidub enesediagnostika testriba. See on ette nähtud mikrofloora seisundi kontrollimiseks enne ja pärast hügieenisidemete kasutamist. Enesediagnostika testriba – see on unikaalne patenteeritud leiutis.

Testriba kasutamise meetod:

1. Võtke tampooni või vatipadjakesega pisut tupesekreeti ja kandke see testribale (selle värv muutub mõne minuti pärast).
2. Võrrelge saadud värvi kontrollskaalaga.

Kui Teie näitaja langeb kokku skaala esimese ruudukesega, siis on Teil kõik normis. Kui teise või kolmandaga, siis on Teil väike põletikuline protsess, kuid hügieenisidemete kasutamine aitab Teil testi tulemusi parandada. Kui aga neljanda-kuuendaga, siis tuleks Teil günekoloogi poole pöörduda.
Iga naise elus on erilisi perioode, mil sugueluline sfäär on põletikuliste haiguste arengu ees eriti haavatav. Selliste perioodide hulka võib arvata kriitilised päevad, suguelu alguse, raseduse, sünnituse ja sünnitusjärgse perioodi ning samuti menopausi. Antud perioodil on äärmiselt tähtis vajalikke hügieenivahendeid õigesti valida, need peavad olema sellised, mis takistavad põletikuliste protsesside arengut ja toetavad loomulikke immuunprotsesse.
Kui Teil on terviseprobleeme, siis hügieenisidemete arv ühes pakendikomplektis – on tervenemiseks soovituslik arv. Kui Te olete terve, siis tagab üks pakendikomplekt Teile kaitse ja mugavuse mitmeks kuuks.
Allpool on esitatud mõned hügieenisidemete kasutamise tulemused. Mistahes kuuri tuleb alustada öösidemetega, seejärel kasutada päevasidemeid ning alles seejärel igapäevasidemeid. Üks kuur vastab ühe pakendikomplekti kasutamisele.

Terviseprobleem Päevade arv Hügieenisidemete arv
Hemorroidid 7-10 päeva alates 7-10
Anaallõhe 7-10 päeva alates 7-10
Emaka väljalangemine pikaajaliselt (7 päeva pärast tõuseb 3 cm ) alates 21
Erosioon 7-14 päeva alates 21-42
Trihhomonoos pikaajaliselt alates poolest pakendist
Kuse-suguteede infektsioon pikaajaliselt alates poolest pakendist
Eesnäärme adenoom pikaajaliselt alates 1 pakendist
Endometrioos pikaajaliselt alates 2 pakendist
Ärrituvus ja herpes alates 3. päevast alates 9 pakendist
Müoom kuni 12 nädalat pikaajaliselt alates 1 pakendist
Fibromüoom pikaajaliselt alates 2-3 pakendist
Paraproktiit pikaajaliselt sidemed.

Firma toodang vastab kõigile standard ISO 9001:2000 nõuetele. See räägib sellest, et toodang vastab kõikidele maailmas kehtivatele toodangu kvaliteedi ja ohutuse kriteeriumitele.

Tervenemiseks soovituslik pakendikomplekt sisaldab:
Päevasidemeid – 10 pakki 10 sidet pakis
Öösidemeid – 4 pakki 8 sidet pakis
Igapäevasidemeid – 5 pakki 30 sidet pakis
19 enesediagnostika testriba
————————————————

Tootel on Rahvusvaheline kvaliteedisüsteemi sertifikaat ISO 9001:2000
Ioniseeritud hõbeda nanoosakestega. Omavad kauginfrapunakiirguse efekti.
Genereerivad anioone. Tootmist kontrollis: Fohow Health Products Co., Ltd.
Tootmine: Xinhua Ltd., Zhongshani linn.
Baishi tööstustsoon, Sanxiangi asula, Zhongshani linn, Guangdongi provints.
Sanitaarepidemioloogiline järeldus nr 0237, väljastaja Guangdongi provintsi sanitaarepidemioloogia valitsus.
Sanitaarstandard: GB15979 – 2002 / Hiina RV standard: GB/T8939 – 2008
Kõlblikkusaeg: 3 aastat (Valmistamiskuupäeva vt pakendil)
Hoida kuivas, jahedas, valguse eest kaitstud kohas
Kasutatavad materjalid: täiteaine kolm ühes, mittekootud materjal, kõrgmolekulaarne kompositsiooniline paber ,,hingav” kile, mittetolmav paber, toiduainetööstuses kasutatav viskoos.

Hügieenisidemed on pakendatud keskkonnaohutusse toiduainetööstuse toodangu pakendamiseks kasutatavasse fooliumisse. Pakk on varustatud liimja klapiga: seda on kerge avada ja sulgeda. Kõik hügieenisidemed on eraldi hermeetiliselt pakendatud. See tagab absoluutse kaitse väikeste purukübemete eest ja 100% steriilsuse.

Saadaval Kitsas 8 / Tartu (TerviseLaegas)

Avatud T,K,N 12-18

Mob. 52 71 008 / aire.maria@gmail.com

Muul ajal kokkuleppel!