Organismi PUHASTUS

 MIRRA valikust:

Miranda-1 (maks) / Miranda-2 (neerud) / Miranda-3 (kopsud-bronhid) /

Miranda-4 (soolestik)

http://mirra24.ee/est/products/category/11/product-page/2/

—————————————————————————————————————————————

 • Hiina meditsiini toode – Tee „Liuwei FOHOW“     

                                       
Tee „Liuwei Phoenix“ on Tervistavate Toodete TU Instituudi „[Ju De]“ spetsialistide mitmeaastase järjepideva töö vili. Toote valmistamisel on rakendatud kaasaegset tooraine töötlemise kõrgtehnoloogiat. Kuuest põhikomponendist (maitsest) koosneva retsepti väljatöötamisel on lähtutud hiina traditsioonilise meditsiini (HTM) põhimõttest ravimi ja
toidu ühtsusest. Tee koostisesse kuuluvad kindlas vahekorras sellised rohttaimed nagu hiina korditseps, tee „Puer“ (3-aastane või vanem), astragaal, punajuurne salvei, ženšenn, krüsanteem, jaapani kuslapuu. Maitse on küllastunud, magusavõitu, aromaatne. Tervislik, kaasaja nõuetele vastav toode.

Peamised komponendid:
Esimene maitse – tee „Puer“. On kindlaks tehtud, et see tee avaldab rohkem kui 20 toimet inimorganismile. Ta normaliseerib maotalitlust, alandab kaalu, vähendab rasvade sisaldust veres, on hea ateroskleroosi ja koronaarhaiguste profülaktikaks, alandab vererõhku, aeglustab vananemisprotsessi, avaldab vastupanu vähile, alandab suhkru taset, aeglustab kahjulike bakterite kasvu, omab põletikuvastast toimet, nõrgendab nikotiini, raskemetallide ja kiirituse mõju organismile, stimuleerib kesknärvisüsteemi, on hea profülaktiline vahend kaariese ja
kõhukinnisuse ennetamiseks, parandab nägemist, soodustab seedetegevust, omab antitoksilist ja diureetilist toimet, lõhustab alkoholi jm.
Teele „Puer“ on tavaliselt omased mitmesugused maitsed, sh magus, kibe, vänge, hapu, „vee maitse“, „maitse ilma maitseta“ jt. Need maitsed võivad esineda kas eraldi mõnes tee „Puer“ ekstraktis või siis olla kõik koos ühes ja samas tõmmises.Eriline, zen traditsioonist lähtuv tähendus on „maitsel ilma maitseta“, kusjuures enamus kuulsaid meisterdegustaatoreid on tunnistanud „ilma maitseta maitse“ olemasolu tees „Puer“. Just nimelt see detail teeb selle tee eriti kallihinnaliseks teesordiks. Esmaklassilises tees „Puer“ sisaldub hulgaliselt peeneid aroome ja matsenüansse, milledest peamised on orhidee, datli, lootose ja kampri aroom.
Seda teed kasvatatakse Hiinas Yunnani provintsi lõunaosas kohakeses nimega [Puer]. Oma nime on tee saanud linna nime järgi, kus seda teed on iidsetest aegadest peale pakendatud. Tõlkes tähendab sõna /puer /„küla vee peal“.

Selle teesordi ajalugu ulatub [Han] dünastiasse, enam kui 2000 aasta taha, kuid esialgu oli selle sordi nimi [buzhi]. Praeguse nime sai tee alles [Min] dünastia ajal, mil linnast lähtus kuus iidset teed, mida mööda väärtuslikku produkti veeti Mandri- Hiinasse, Tiibetisse, Vietnami, Birmasse, Taisse jt maadesse ning peale selle transporditi mööda mereteed Hongkongi ja Macaosse, Kagu-Aasia maadesse ja isegi Euroopasse. Hiina valitsejate palee ülestähendustes on kirjas, et „Puer kasvab ühel kuuest tähtsamast teemäest 800 km ulatuses ümberringi, sajad tuhanded tõusevad mäkke, et teda kasvatada“.

Teine maitse – astragaal. Tugevdab nii sees- kui välispidiselt, väljutab toksiine, on diureetikum.

Kolmas maitse – punajuureline salvei.Elavdab verd, kõrvaldab paisud, imendab kasvajaid, pärsib valuaistinguid.

Neljas maitse – ženšenn. Ennetab vähki, aeglustab vähirakkude paljunemist, alandab rasvade sisaldust veres, omab kosmeetlist toimet.

Viies maitse – krüsanteemi õied. Stabiliseerib neerufunktsiooni, parandab nägemist; hajutab „tuult“, omab palavikuvastast toimet.

Kuues maitse – jaapani kuslapuu õied. Palavikuvastane toime; jahutab verd, kõrvaldab paisud; antitoksikant.

Tee „Liuwei FOHOW“ on kaasaja nõuetele vastav suurepärane tervistavate omadustega toode. Tee regulaarne tarbimine avaldab soodsat mõju söögitorule, elavdab verd, kõrvaldab paisud, alandab palavikku, omab antitoksilist toimet, on hea kosmeetiline vahend ja diureetik, alandab vererõhku ja rasvade sisaldust veres, taastab eluenergiat.

Tänapäeval elavad inimesed arenenud tsivilisatsiooni tingimustes ning teadlaste ülesanne seisneb selles, et õigesti läheneda terviseprobleemidele. Haigus koguneb päevade ja aastatega, ka tervis akumuleerub organismis päev-päevalt.

Mõned inimesed arvavad, et nad hoolitsevad oma tervise eest hästi, kui tarbivad kaloririkkaid toite ja söövad iga päev palju liha ja kala. Kuid rikkalik toit koormab liigselt põrna ja magu. Liigrasvane toit võib põhjustada hüperlipeemiat ja ateroskleroosi, ateroskleroos aga võib
omakorda põhjustada südame- ja ajuveresoonkonna haigusi, mis on tänapäeval inimese tervise peamised vaenlased. Rasvarikas toit suurendab jämesoolevähki ja rinnavähki haigestumise riski. Rasva liigtarbimisega on seotud sapikivide teke ja maksa rasvumine.

Kui Te söömise ajal – enne ja pärast – võtate mõne lonksu teed „Liuwei“, siis rasvade tase teie organismis alaneb märgatavalt. Tee kaitseb teid südame- ja ajuveresoonkonna haiguste, diabeedi jt haiguste eest. Tee aitab alati teie organismil toime tulla toidu seedimisega ja
omastamisega, kaitseb rasvaladestuste ja tselluliidi tekkimise eest.

Valmistage endale vabal hetkel tassike Liuwei teed oma tervise ja pikaealisuse nimel

Ühest pakist saab 1,5 – 2 liitrit teed päevas! Asetada pakike äsja keedetud ja natuke maha rahunenud vett ja tõmbamisaeg 1-2 min.

Tee ülejäägid päeva lõpus valada toataimedele või aiataimedele!

Teine variant: keedetud ja maharahunenud tassitäe vee sisse pakike tõmbama 1 min ja iga järgmine tass päeva jooksul sama pack, aga tõmbamisaeg minuti võrra kauem.

Teed võib juua tühja kõhuga ja vajadusel ka söögi ajal. On tähelapnekuid, et liiga õhtul juues võib mõned inimesed rksaks teha ja unetuks.

Pakendis 25 pakki kuur. Võib tarvitada 25 päeva, hoida vahet 5-7 päeva ja teha uus kuur. (25 pk pakend 15 eur – aug.2011 a.)

 ————————————————————————————————————————————-

 •   KORALLKALTSIUM CORAL-MINE (Alka-Mine)

Toode: Royal Body Care (USA) – Koralliklubi (30/10  pakki á 1 g)

Inimese organism koosneb 70% ulatuses vedelikust, kusjuures veri, lümfivedelik, sülg ja limaskestad on aluselise reaktsiooniga (terve inimese vere pH on 7,4).

Kui pH tase langeb, s.t. kui suureneb organismi happelisus, täheldatakse immuunsusreaktsiooni häireid, verre sattunud viirused ja bakterid hakkavad kiiresti paljunema, halveneb vitamiinide ja mikroelementide omastatavus, tekivad veresoonte, südame, liigeste ja vere haigused ning paljud teised organismi patoloogilised seisundid, s.h. ka onkoloogilised.

Üheks peamiseks keemiliseks elemendiks meie organismis on kaltsium. Selle vähesus võib kutsuda esile üle 150 erineva raskekujulise haiguse, kusjuures eriti kannatavad lapsed, rasedad naised ja üle 40 aasta vanused inimesed.

Korallkaltsium rikastab vett aktiivse, ioniseeritud kaltsiumiga. Sellise vee igapäevane kasutamine aitab:

 • saavutada optimaalset vere pH taset;
 • vähendada südame-veresoonkonna ja seedeorganite haigestumise riski;
 • ennetada artriitide arengut, suurendada lihaste ja liigeste elastsust, taastada organismi luu- ja kõhrkudede normaalset struktuuri;
 • parandada kesknärvisüsteemi ja teiste organite ning kudede verevarustust, normaliseerida vererõhku ja veresuhkru taset;
 • rikastada verd hapnikuga;
 • puhastada neerusid, seedeorganeid ja maksa.

Ühes korallkaltsiumi pakendis on 30 (või 12) ühegrammilist pakikest.

Milleks korallkaltsiumit kasutatakse? 

Korallkaltsium loob organismis aluselise keskkonna, normaliseerides happelis-aluselist tasakaalu. Teadlastel on ammu teada, et aluseline keskkond on rakkude normaalseks funktsioneerimiseks eluliselt tähtis, järelikult ka kogu organismile tervikuna. Samuti on teada, et kõik organismi ainevahetusprotsessid toimuvad raku tasandil kaltsiumiioonide osavõtul.

Tavaline kaltsium, mis satub organismi toidu ja veega, on reeglina bioloogiliselt väheaktiivne. Korallkaltsiumi tähtsaks eeliseks on tema kerge bioloogiline omastatavus: veega kokku puutudes muutub korallkaltsium ioonideks ja seetõttu omastavad rakud selle kergesti.

Koostis (ühe pakikese kohta): jahvatatud korall (994 mg), mis sisaldab umbes 70 eluliselt tähtsat elementi (s.h. kaltsiumit – 34,6%, magneesiumit – 2,16%, räni – 1,37%, aga ka naatriumit, väävlit, rauda, kaaliumit, fosforit, joodi, fluori, broomi, mangaani, kroomi, boori, süsinikku, tsinki, seleeni, plaatinat, hõbedat, vaske, kloori, kulda, molübdeeni jt.), L-askorbiinhapet (5 mg), hõbedat (1 mg).

Kasutamine: Asetada 1 pakikene korallkaltsiumit pudelisse 1,5 l filtreeritud või destilleeritud veega ja juba ühe minuti möödudes on see valmis kasutamiseks. Juua kogu päeva jooksul tavalise joogivee asemel. Pakikesi võib asetada ka kompottide, tee või teiste gaseerimata jookide sisse. Mitte keeta.

 —————————————————————————————————————————————

 •  CASCARA SAGRADA (PAAKSPUU)

Toode: Royal Body Care (USA) – Koralliklubi (100 tbl)

Purshi paakspuud kasutatakse lahtistina ägeda ja kroonilise atoonilise kõhukinnisuse korral, ettevaatlikult rasedate ja väheliikuvate haigete kõhukinnisuse puhul, pärasoolelõhede, hemorroidide jne puhul.

Mõõdukates kogustes puhastab paakspuu pehmelt soolestikku isegi sooleseinte põletiku korral, soodustades ühtlasi soolestiku limaskesta paranemist. Paakspuu kuulub hemorroidide vastaste ja lahtistavate teede koosseisu.

Paakspuu mõju avaldub 8–10 tunni möödumisel sissevõtmisest, seepärast tuleb paakspuud tarvitada enne magamaminekut.

Paakspuu keedist või teed kasutatakse düsenteeria korral, koos suhkruga – maohaiguste ja haavandite korral, lahtistina – tüüfusega kaasneva palaviku, maksahaiguste, palavikuhoogude korral. Väliselt kasutatakse paakspuud, pestes keedisega keha lastel sügeliste raviks.

Üldiseks kasutamise vastunäidustuseks on soolesulgus, ebaselget päritolu kõhuvalu, kõhuõõne organite ägedad põletikuhaigused, peritoniit, emaka- ja maoverejooksud, ülitundlikkus preparaadi suhtes. Lahtisteid ei soovitata võtta enne ja pärast ravimpreparaatide tarvitamist, kuna see võib vähendada ravimi või bioaktiivse toidulisandi imendumist ja efektiivsust.

Lahtisteid ei soovitata pikka aega kasutada, vältimaks vee- ja soolade ainevahetuse häirumist. Ettevaatlik olla maksa, neerude väljakujunenud funktsioonihäirete ja südame rütmihäirete korral.

Koostis (1 tabletis): Purshi paakspuu pulber (487,5 mg), kaltsiumfosfaat, mikrokristalne tselluloos, taimset päritolu magneesiumstearaat, akaatsia.

Kasutamine: 1–2 tabletti enne magamaminekut.

 ————————————————————————————————————————————–

 •  KRISTALLENERGIA  

Flanaganide nanoklastrite mineraalne kontsentraat

Toode: Royal Body Care (USA) – Koralliklubi (60 ml) 

HydraCel (Crystal Energy)                                                                                                       

 Kristallenergia on Flanaganide mikroklastrite mineraalne kontsentraat, mis parandab rakku ümbritsevat bioloogilist keskkonda, selle pH-i, pindpinevust ja erijuhtivust. See loob tingimused toitainete efektiivsemaks omastamiseks.

Kristallenergia muudab vee struktuuri ja negatiivselt laetud vesiniku ioonide vabanemise tõttu Flanaganide hüdro- ja mikroklastritest väheneb vee pindpinevus, mis soodustab sellise vee aktiivset osalemist organismis toimuvates biokeemilistes protsessides.

Kristallenergia on võimas antioksüdant, mis neutraliseerib ja teeb kahjutuks vabu radikaale, mis tekivad organismis selle elutegevuse käigus. Vabade radikaalide hulk suureneb rasvase toidu ja suhkru tarvitamisel, toksiliste ja keemiliste ainete ning reostatud õhu ja vee sattumisel organismi, seepärast vajavad tööstuspiirkondade elanikud sellist antioksüdanti.

Kristallenergia tervendab järk-järgult organismi ja soodustab:

– üldise tervisliku seisundi paranemist;

– toitainete efektiivsemat omastamist;

– toonuse tõusu;

– ainevahetuse normaliseerumist;

– organismi energiaressursside suurenemist;

– vaimse tegevuse paranemist;

– vananemisprotsesside aeglustumist;

– häirete kõrvaldamist, mis tekivad vabade radikaalide kahjuliku toime tõttu, mis on paljude krooniliste haiguste põhjustajateks.

Kristallenergial on ka viirusevastane ja antibakteriaalne toime.

Koostis: Flanaganide mikroklastrid (puhastatud vesi, ränimuld, kaaliumkarbonaat, magneesiumsulfaat), safloorõli.

Kasutamine: 8 tilka klaasi vee või üks teelusikatäis umbes 3,78 liitri (üks gallon) vee kohta.

Vastunäidustused: ei ole ilmnenud.

 —————————————————————————————————————————————

 • LAKS-MAKS 

Toode: Royal Body Care (USA) – Koralliklubi

(120 kapslit)                                                                                                                  

Normaalse seedetegevuse tagavad seedekulglas elavad sõbralikud bakterid. Seedetrakti bakterid stimuleerivad soolestiku peristaltikat ja neutraliseerivad toksiine. Nad toodavad täiendavaid toitaineid, seedefermente ja kiudaineid. Seedetraktis täidavad kiudained tähtsat rolli, kobestades toitu ja parandades seedefermentide juurdepääsu toidumassile.

Soolestiku bakterid lagundavad ka polüsahhariide, soodustavad nende paremat omastatavust ja teostavad mõnede asendamatute aminohapete ja vitamiinide sünteesi.

Laks-Maks aitab kaasa:

 • toidu seedimisele;
 • vitamiinide ja aminohapete täiendavale tekkele;
 • toidu liikumiskiiruse suurenemisele seedetraktis;
 • dehelmintisatsioonile (võitlusele soolenugilistega);
 • seedetrakti järk-järgulisele puhastumisele;
 • toiduainete paremale omastatavusele.

Koostis: psüllium, magneesiumhüdroksiid, lutserni mahla kontsentraat, senna, türgi rabarber, floora magic – maagiline floora (sõbralik taimne bakterite kooslus, sealhulgas L. acidophilus ja B. bifidus, neljas kapslis kokku umbes üks miljard bakterit), sipelgapuu koor, must pähkel, nelk, loorberipuu marjad, põld-lambalääts (Trigonella foenum-graecum), vesikress, petersell, rosmariin, siilkübara ehk punase päevakübara (Echinacea) ekstrakt (4 :1), diatomiit ehk kiiselguur (Diatomaceous earth) (adsorbent). 

Kasutamine: Esimesed kaks päeva võtta sisse üks kapsel, peale juua klaas vett. Järk-järgult suurendada igapäevast kogust, viia see nelja kapslini päevas, kas korraga või vajadusel kahel korral päevas á kaks kapslit ning iga kord peale juua klaas vett. Maksimaalse efekti saamiseks oleks vaja peale juua 1–2 klaasi korallkaltsiumiga rikastatud vett.

Laks-Maks aitab efektiivselt võidelda düsbakterioosiga, kui seda kasutada koos kolloid-hõbeda ja assimilaatoriga.

Kooskasutamise skeem: 1–2 päeva jooksul võtta 3–4 korda päevas suu kaudu sisse kolloid-hõbedat Silver-Maks 4–12 ml (1–3 doosi). Seejärel hakata võtma assimilaatorit ja Laks-Maksi 0,5–1 kapslit söögi ajal (kui süüakse kolm korda päevas, siis 3 korda).

 —————————————————————————————————————————————