KVANTRESONANTS-VAATLUS

Kvantresonants-magneetiline Analüsaator (mõõtja)

—————————————————–

Tööpõhimõtte kirjeldus

NB! Järgnev tõlge on aparaadiga kaasas olevast juhendist. Juhend on inglise keeles, kuid hiinlaste koostatud.

Inimkeha on suure hulga rakkude kogum, mis pidevalt kasvavad, arenevad, diferentseeruvad, regenereeruvad ja hävivad. Rakud uuenevad lakkamatult enese taastootmise kaudu. Täiskasvanu kehas jaotub ühes sekundis 25 miljonit rakku; keha vererakud uuenevad kiirusega 100 miljonit / minutis.

Rakkude jagunemise ja kasvamise protsessis on raku põhikoostisosad laetud aatomid, mille moodustavad rakutuumad ning sellest väljaspool asuvad elektronid on alati kiires liikumises ja muutumises, kiirates järjepidevalt elektromagneetilisi laineid. Inimese keha poolt väljakiiratavate elektromagneetiliste lainete signaalid esindavad antud inimkeha spetsiifilist seisundit – need on erinevad olenevalt keha tervislikust olukorrast.

Kui me suudame neid spetsiifilisi elektromagneetilisi lainesignaale määratleda, suudame ka keha elulist olekut hinnata.

Kvantmeditsiin arvab, et haigestumise peamiseks põhjuseks on rakutuumast väljaspool olevate elektronide tiirlemise ja nende pöörderaja muutumine, tingides nii aatomit moodustava aine kui ka väikeste ja suurte biomolekulide, kõikide rakkude ning lõpuks organite muutumist.

Kuna elektron on laetud üksus, muutub aatomi poolt kiiratav elektromagneetiline laine aatomituumaväliste elektronide tiirlemise ja pöörete muutumisel.

Inimkeha haiguste ja füüsilise toitestaatuse tõttu teisenenud elektromagnetlainete energia muutus on üliväike, tavaliselt vaid nano- või mikrogauss.

Juuksekarva nõrga elektromagnetvälja sagedust ja energiat, mida mõõdetakse otse või sensorit käes hoides, võrreldakse instrumenti sisestatud haigusresonantsspektri ja toiteindikaatori standardmääraga peale seda, kui sagedus ja energia on instrumendi kaudu võimendatud ning arvuti poolt töödeldud, kajastades väljundi kvantseisu negatiivsest positiivseni.

Kvantseisu suurus näitab haigus- ja toitetasemete olemust ja levikut. Seejärel otsustavad testi tulemuste üle vastavad spetsialistid.

Näiteks on vähirakud normaalrakkudest erinevad, nagu on erinevad ka nende poolt kiiratavad elektromagneetilised lained. Kasvajat testiv kvantresonants saadab näidisele vähirakkude standardlaine. Kui kehas on vähirakke, ilmub resonants ja instrument salvestab signaali. Mida rohkem on vähirakke, seda intensiivsem on signaal ja kvantväärtus kaldub negatiivse poole. Kui vähirakke ei esine, ei ilmu resonantsi ja kvantväärtus kaldub positiivse poole. See on sarnane raadio ringhäälingu kuulamise printsiibile. Õhus on palju raadiolaineid. Kui soovite kuulata teatud kindlat levi, viite raadio vastavale sagedusele hetkeni, kuni ilmub resonants ja nii saategi oma saadet kuulata. Kvantresonants kasutab samasugust testimise printsiipi.

Mis on Kvantresonantsi Magneetiline Analüsaator (mõõtja)

Kvantresonantsi Magneetiline Analüsaator (KMA) [Quantum Resonance Magnetic Analyzer] kasutab meditsiini, bioinformaatika, elektrotehnika jt teadusharude kõrgtehnoloogilisi projekte. Kvantmeditsiini teoreetiliseks baasiks võttes rakendab KMA täppiselektroonilist seadet, et teaduslikuks uurimiseks inimrakkude nõrka magneetilist välja registreerida, seega analüüsida ning määratleda uuritava tervislikku seisundit ja põhilisi probleeme, esitades normilisi ennetavaid soovitusi.

KMA on individualiseeritud tervisliku seisundi konsulteerimise teejuht, millel on täielikkuse, mitte-sekkumise, praktilisuse, lihtsuse, kiiruse, ökonoomsuse, kerge populariseerimise jm eelised. Teadusliku uurimistausta arengu ja sügavusega panustab KMA suurel määral inimtervise põhjuslikkusse, omades laialdast arendus- ja rakendusväljavaadet.

Esmane vastuvõtt: 15 eur 

Kordus: 5 eur

Tähtis teada: Ideealis oleks tark 2 päeva enne testimist mitte võtta toidulisandeid, ja võimaluse korral ka mitte ravimeid. Enne testimist mitte juua kohvi, teed ega alkoholi. Vett juua oleks soovitav 1-2 klaasi. 2 h mitte süüa tugevat toitu. Enne testimist on vaja ära võtta naha vastu olevad metallesemed ja mobiiltelefon asetada kaugele eemale. Lamades hingata rahulikult silmad kinni, hoides vasakus käes elektroodi. Testimine kestab 1 minut. Tulemused kuvatakse arvuti ekraanil. Arvutiprogramm hindab keha hetkeolukorda!

Lühitestis (15 eur) saad teada:

– kas keha on happeline või mitte;

– kas on vitamiinide, mineraalide, mikroelementide puudust; seis aminohapatega; peamised toksiinid ja raskemetallid; koeensüümid; maksa-neerude-soolestiku seisund;

NB! Kõnealune testimine ei ole diagnoosi panemiseks!

images (5)

images (4)