BIORESONANTS kontrolltest/vaatlus

Uus parasiitide ja organsüsteemide põhjalik bioresonantsvaatlus/kontrolltest TARTUS:

Bioresonants kontrolltesti (1,5 – 2 h / vahel ka kauem) teostatakse aparaadiga Life Expert Profi

Aparaat (eurosertifikaadiga) on koostatud Voll’i aparaadi (Electroacupuncture according to Voll) põhimõttel ja see pakub kiiret, mitteinvasiivset meetodit tervise üldolukorra ja võimalike (tasakaalustamatuste) muutuste määramiseks.

Elektroodid, milliste kaudu jõuab inimkehast bioloogiline tagasiside aparaati, on kuues kohas (kuue punkti põhimõttel: kätel, jalgadel [jalalabad], ja peapiirkond [kaks andurit] laubal). Need punktid on ühenduses kõigi meie siseorganite ja (energia)süsteemidega ning selliselt saadakse ühendust inimkeha 7 segmendi ja 90 süsteemi ja 47 organiga.

Bioresonants kontrolltest annab teavet hetkeolukorrast ja näitab:

  • meie keha rakkude pH seisukorda;
  • vereringe, närvisüsteemi, endokriinsüsteemi, lümfisüsteemi olukorda;
  • immuunsüsteemi toimimist;
  • hingamiselundkonna, seedesüsteemi, tugi- ja liikumiselundkonna seisukorda;
  • naha ja erituselundite (kuseelundid) ning lihaskonna
  • inimese lülisamba seisundit (peegeldab infot üldisest inimese tervisest);
  • annab teadmisi meie 7-st organsüsteemist ja meie keha 47 organist (detailselt).

Võimalik tiitrida vajalikud ained kehale: mis „töötab“ ja mis mitte.

Aitab leida individuaalselt mittesobivad ained (k.a ravimid, toidulisandid jms).

Näitab ära toidud, mida võib vabalt/piiranguteta kasutada ja toiduained, mida vältida.

Aparaat annab võimaluse „näha“ parasitaarsete organismide olemasolu meie kehas.

Näitab ära mikro- ja makroelementide vajaduse või liigsuse. Näitab ära vajaduse vitamiinide osas.

Bioresonants kontrolltest võimaldab:

Auragramm (inimese sisemine energeetiline energiaväli, mis ümbritseb inimest [tavaliselt munajas]. Kui meie mingid organid on nö rivist väljas, kajastub see aurapildis kohe ja seal on aurakaitse vähenenud või on lausa “auk”).

Tšakrad (sisemise energia kanalid on seotud meie siseorganitega, niisiis, ja kui energialiikumises on nende vahel mingi takistus, või on see vähene, või hoopis lakanud – on see probleem inimese tervisele ja heaolule tervikuna!).

(Tšakrad on peenkeha pinnal paiknevad rattakujulised pöörlevad peenmateeria keerised. Nad lähtuvad füüsilise keha kindlatest punktidest ning läbistavad lehvikutaoliselt laienevalt peenkehakihid. Nad on energiate vastuvõtu ja ülekande fookused.)

Bioloogiline vanus (meie vanus on määratletav, nt mõne isikuttõendava dokumendi alusel, aga eksisteerib ka bioloogiline vanus. See ei pruugi alati kokku minna sellega, mida me nö oma silmadega näeme: näiteks näeb mõni ikka väga palju noorem välja, kui tegelikult… ja ka vastupidine on võimalik. Kui meil on näiteks inimene, kelle vanus on 32 aastat, aga bioloogiline vanus 34 aastat, siis on ta nii-öelda juba kaks aastat elanud ette; ja see on isiku jaoks kadunud võimalus, ehk siis: ta vananeb kiiremini, kui peaks. Selline analüüs on hoiatav, kuidas mitte oma resursse raisata: kuidas muuta oma harjumusi ja toimetamisi).

NB! Enne bioresonants kontrolltesti  on vaja eemaldada laubapiirkonnast kõik meigi ja kreemijäägid, pesta käed lõhnavaba seebiga (mitte kreemitada!), jalataldasid mitte kreemitada ca 2-4 h (eelnevalt võimalusel pesta).

Ära peab võtma kõik ehted ja vööd, kellad ja juukseklambrid. Soovitav on naistel kasutada rinnahoidjaid, kus pole metallist rinnakorvitoestajaid.

Sööma peaks 2 h enne bioresonants kontrolltesti (s.t kõht ei tohiks olla tühi, ega liiga täis) NB! 2 h enne mitte tarvitada kohvi, alkoholi, sigarette/e-tubakat ja ka kui võimalik, mitte tarvitada enne uuringut ka ravimeid (v.a neid mida peab regulaarselt võtma: nt arsti ettekirjutusel).

NB! Kui bioresonants testi tehakse hommikul, siis arvestama peab sellega, et keha „valitseb“ sümpaatiline närvisüsteem ning selle ülesanne on anda meile jõudu ja energiat toimetamaks päeval!

Aga kui testitakse õhtul, siis peaks arvestama, et umbes kella 17-19.00 paiku hakkab keha valdavaks „valitsejaks“ parasümpaatiline närvisüsteem ning selle eesmärk on valmistada ette organism puhkuseks/uneks. See omakorda tähendab, et kui bioresonants kontrolltest toimub õhtul on täesti võimalik, et aparaat näitab, et ei ole piisavalt energiaressursse (ja see on ka normaalne, on ju pikk päev seljataga!).

Kontrolltest kestab ise ca 2 -3 minutit ja seda tehakse kaks korda (bioresonants kontrolltesti alguses ja lõpus).

Keha harmoniseerimine (20 min) ja bioresonantsteraapia (20 min, see aitab keha kõigil organitel saada “pehme” suund enda parandamise poole).

Lisaks nõustamine ja soovitused, kuidas edasi toimida+ isiku e-postile kontrolltesti põhjalik raport.

MIDA SAADUD TULEMUSED ISELOOMUSTAVAD:

Need iseloomustavad keha funksionaalset toimetamist organite ja energeetilise tagasisedestamisega konkreetselt sellel hetkel, kui käib kontrolltestimine. Kontrolltestimine aitab näha organismi hetkeolukorda ja rohkematel testimistel ka organismi dünaamikat (sest iga kord, kui tehakse bioresonants testi, kasutatakse parandavat bioresonantsteraapiat.)

NB! NB! täielik vastunäidustus on bioresonants kontrolltesti teha isikule kellel on südamestimulaator ja siirdatud elundiga isik.

Tähtis! Bioresonants kontrolltesti aparaat Life Expert Profi ei ole diagnostikaseade.

Aparaat Life Expert Profi seade aitab jälgida ja olla kursis kuidas inimkeha/organism saab hetkeolukorras hakkama.

 Vastuvõtuaja saamiseks Tartus:

aire.maria@gmail.com (mob 5271008)

TASAKAALUTASU: 70,00 – 80 eur 

Tegija: Andrus Allikveer (Tallinnast)

bioresonants tehnoloogia lektor – koolitaja, geobioloog

—————————————————

Uus parasiitide ja organsüsteemide põhjalik bioresonantsvaatlus TALLINNAS:

Kõige olulisemad on meie tervise osas kaks asja, ja seda ei saa praegusel ajal kuidagi alahinnata: rohujuure tasand ehk parasitaarsed mikroorganismid ja organite homotoksikoosi aste. Kui nendega saab korda, siis edasi taastub tervis juba jõudsasti. Igasugused mandlite, sapipõie, emaka müoomide jne.jne. operatsioonid jäävad ära ja inimesed ei pea ennast vigastada laskma. Siit aga tulebki täpse diagnostika vajadus välja. Vajaduse ilmnedes soovitatakse Teile ka meditsiinilisi lisauuringuid (näiteks ultraheliuuring).

 

Aparaat:  Euroopas sertifitseeritud ja Saksamaal valmistatud tipptehnoloogiaga aparaat Sensitiv Imago, millesse on installeeritud innovaatiliseim programm Life-Stream.

images

Esmase vastuvõtu kestvus oleks soovitav:

Umbes 2 h ja vajadusel kauemgi.

Maksumus: 70,00

Vaatlus-uuringu kohta täpsem info: 50 55 989

(nõustaja Liivia Valdas / mob 50 55 989 / olemas sama aparaadi väljaõppe sertifikaat).

Koht: Tartu TerviseLaekas – Kitsas 8

Esmane uuring tehakse väga põhjalikult. Sensitiv imago aparaadiga saab määrata kõiki parasiite, baktereid, algloomi, seennakkusi, amööbe, viiruseid liigiti, ja mis kõige tähtsam, saab määrata nende elukate lokalisatsiooni, s.t. millises organis või organsüsteemis nad on end sisse seadnud, kas nad on aktiivsed või mitte, kui palju ja millist kahju nad on jõudnud tekitada, kui kõrge on seoses sellega ühe või teise organi homotoksikatsiooni aste ja mis kõige tähtsam: kuidas sellele kõigele antud individuaalses seisundis vastu astuda.

Samuti on võimalik vaadata, millised parasiitide liigid on lahkunud, sest nad jätavad jälje ja seda jälge on võimalik näha ja hinnata.

Sensitiv imago annab soovitused üheks kuni kolmeks kuuks, milliseid preparaate kasutada, siis tuleks teha uus uuring,et näha tulemusi ja aru saada, kuidas edasi liikuda. Aparaadi võimalused on ääretult suured, kõike läheks liiga pikaks kirjeldada.

Diagnostika aparaati on sisse programmeeritud maailma suurimate (parimate) brandide tooted ja vastuvõtule tulija saab ise valida, kelle tooteid tahab testida. Lähtume inimese individuaalsusest.

  1. Lisaks rendime vajadusel välja aparaati DeVita ja modifikatsioon DeVita-AP, mis on sigaretipaki suurune ja kaasaskantav, mõjuraadius kuni 1,5 meetrit, s.t. saab perekonnas kasutada korraga mitme inimese heaks. Tal on ligi 3000 erinevat programmi, millest Sensitiv imago diagnoosi põhjal valime välja vajalikud ja programmeerime konkreetsele inimesele. Nende raviaparaatide seeria on parasiitide tõrjeks täiesti asendamatu, omamata maailmas analooge. Jutt käib loomulikult samuti bioresonantsaparaatidest.

Kordusuuringust: Järgnevad diagnostikad teeme siis, kui inimene seda soovib (kas kuu, kahe või kolme pärast), siis saab vaadata muutuste dünaamikat ja määrata uusi tervist toetavaid looduslikke abivahendeid või raviaparaadirežiime.

Aja saamiseks Tallinnas:

Liivia Valdas / mob 50 55 989

————————————————————————–

Sensitiv Imago koduleht: http://sensitivimago.com/