LIFEWAVE valgusteraapia plaastrid (ing.k patch)

Kui soovid tellida jaehindadest odavamalt: (kliki sõnal: join)

https://www.lifewave.com/tervistagasi

Lepime kokku aja, mil saame olla koos arvutite taga, siis saan vajadusel ka abiks olla registreerimisel hulgilattu. (Helista palun 5271008 – Aire-Maria)

Jaehinna epood siin lingil:

https://lifewave.com/tervistagasi/store/products

Tellimus saadetakse teele Iirimaalt. Praegu veel kehtivad hinnad USA dollarites ja kui hakkad maksma pangakaardiga, siis summa broneeritakse eurides. Postikulu on 14-15 eur umbes.

Viimase 10 aasta jooksul on David Schmidt ja LifeWave’i uurimisrühm (USA) viinud enam kui 70 ülemaailmse patendini regeneratiivse teaduse valdkonnas. Mitmete kliiniliste uuringute ja 20-aastase arendustegevuse toel on LifeWave X39™ plaastril tervisele palju kasu.

Kujutage ette toodet, mis võib aktiveerida teie tüvirakud, lähtestades need nooremasse ja tervemasse olekusse. See kujutaks endast täiesti uut elujõu taset, mis parandab teie energiat, und, vähendab valu, vähendab joonte ja kortsude väljanägemist ning toetab haavade kiiremat paranemist, kui nimetada vaid mõnda eelist.

** LifeWave X39 plaastrid – universaalne tüvirakkudele
UNIVERSAALNE plaaster. Võib aasta jooksul kasutada ainult seda ja keha vaikses tempos terveneb. X39- võimendab kõikide plaastrite omadusi, aktiveerib vaskpeptiidi,see omakorda aktiveerib ja noorendab tüvirakke, soovitav kasutada iga päev(mitte öösel) alates 30-ndast eluaastast.
Aktiveerib tüvirakud, tõstab vaskpeptiidi taset kehas, mis suurendab tüvirakkude aktiivsust. Patenteeritud fototeraapia. Toetab haavade paranemist,leevendab kiirelt valu. Rohkem energiat, Paraneb une kvaliteet. Naha ja armide välimuse paranemine, noorenemise effekt. Kiirem taastumine treeningust.
KOHT: 7.kaelalülile(GV14) või 2 sõrme jagu nabast allapoole (CV6). AEG: päeval
naistele soovitatav pigem naba alla

** LifeWave X49 plaastrid -lihaste ja luude tüvirakkudele
Kõige uuem plaaster, mis aktiveerib selle vaskpeptiidi (erinev x39), mille ülesanne on säilitada lihasmassi ja suurendada luutihedust. Parandab sooritusvõimet, toetab südame veresoonkonna tervist. Vähendab lihaste valulikkust ja kiirendab treeningust taastumist. Toetab keharasvade põletamist koos tervisliku toitumise ja füüsilise aktiivsusega. Vähendab kahjulikke tagajärgi kokkupuutel elektromagneetilise kiirgusega – WiFi, Bluetooth ja 5G.
KOHT: 7.kaelalülile(GV14) või 2 sõrme jagu nabast allapoole (CV6). AEG: päeval

** Carnosine plaastrid – aju
Karnosiin on antioksüdant kehas ja plaaster aktiveerib selle tootmist. Kasutada kuuridena. Aeglustab glükatsiooni neg.toimet – rakumembraane kahjustavate kõrvalproduktide poolt tekitatud põletikke, mis põhjustavad keharakkude kiirema vananemise. Esmajärjekorras parandab ajufunktsioone ja kognitiivseid võimeid, mentaalne selgus, mälu, infotöötlemise kiirus. Abiks dementsuse ja Alzheimeri puhul.
Parandab võhma ja vastupidavust kuni 125%, keha tugevust ja painduvust. Toetab südame tervist, haavade paranemist, kaitseb närvisüsteemi. Parandab üldist tervist, nägemist.
KOHT: 7.kaelalülile(GV14) või CV17, LI4; HT7; GV2 AEG: päeval ja öösel

** Gluthatione plaastrid -detox
Aktiveerib peptiidi glutatiooni tootmist 300%. See on keha peamine antioksüdant. Toimub detox raku tasandil. Mõõdukus ennekõike, alustada 2-3päevaste kuuridena, edasi optimaalne 7 päevased kuurid. Vajalikul määral pH9.5 vee joomine väga oluline + bentoniit-tseoliit-savi või aktiivsüsi. Toetab maksa, immuunsüsteemi, üldist tervist. Kuulmise ja silmanägemise paranemist. Leevendab meestel erektsiooniprobleeme. Parandab naha tervist. Toetab ladestunud toksiinide, vaktsiinimürkide ja ravimite jääkide vabastamist rakkudest.
KOHT: 2 sõrme jagu nabast allapoole (CV6) või CV22, SP6; LV3; LU9 AEG: päeval

** Aeon plaastrid – põletik
Laiaulatuslik põletikuvastane toode. Vähendab stressi, lõõgastava toimega. Vajalik kõigile, sest põletik on oksüdatiivne stress, mis kurnab neerupealiseid. SOS-plaaster: valu, trauma, põrutus. Kurguvalu puhul kasuta 2 plaastrit, 1 kummalegi poolele. Tõstab maksapeptiidi taset, mis on seotud pikaealisusega. Sobiv Parkinsoni ja artriidi sümptomite leevendamiseks. Soovitav kasutada koos – X39+Aeon, sestaktiveeritud tüvirakud liiguvad alati põletikukoldesse tervendama, kuid hukkuvad. Kui Aeon toeks, on tüvirakud elujõulisemad ja saavad tervendatud.
KOHT: 7.kaelalülile(GV14) või 2 sõrme jagu nabast allapoole (CV6)
või KD3, LV3; LU9, samuti lokaalselt valu piirkonnas.        AEG: päeval ja öösel

** IceWave plaastrid – valu
Turvaline ja loomulik valu leevendus, kiiretoimeline, sõltuvust mitte tekitav. Võib kasutada üle terve keha lokaalselt valupunktis.
KOHT: Beez valukohale. Valge 3 cm kaugusele, otsida parimat punkti kellaosuti põhimõttel kella 12, 3, 6, 9 peale avada plaaster alguses vaid poole jagu ja kus hakkab toimima, sinna kleepida täielikult.         AEG:päeval ja öösel

** Energy Enhancer plaastrid- energia tasakaal
Parandab energiataset ja vastupidavust energia blokeeringute vabastamise abil. Toetab head füüsilist vormi, kiirendab rasvapõletust. Sobib kasutamiseks detox-kuuri ajal. Täiendav energiavoog rakuenergiast rasvarakkude arvelt. Vananemisvastane toode, välja töötatud Ameerika allveelaeva meeskonnale.
KOHT: õla ees LU1, talla keskel +(PC6, TB5, ST36, KD3  AEG: päeval
paremale VALGE; vasakule BEEZ plaaster

** Silent Night plaastrid -melatoniin
Keha toodab ise öösel melatoniini, ei ole vaja manustada. Ergutab melatoniini tootmist. Parandab uneaja kestvust ja kvaliteeti.
KOHT: 3.silma peale(CV24.5) või TB23, TB1, LV3, ST36.             AEG: öösel

** SP6 plaastrid -sõltuvused
Suhkrutaseme reguleerija, magusa isu taltsutaja. Toetab sõltuvustest vabanemist. Toetab endokriinsüsteemi tegevust. Hüpotalamus osaleb sõltuvustetekkimises, SP6 mõjutab hüpotalamust ja reguleerib laiemalt hormonaalset tasakaalu. Hüpotalamuse ülesanded on organismi homöostaasi, südametegevuse,ainevahetuse, soojusregulatsiooni, janu ja näljatunde, une, emotsioonide ningtundeelu reguleerimine.
KOHT: keha vasakul poolel, punktid jalgadel SP6, ST36, KD3.             AEG: päeval

** Alavida plaastrid -hormonaalsüsteem
Taastab hormonaalset tasakaalu ja aktiveerib hepatalamiini, mis on nooruse allikas. Vananemisvastane, mõjutades käbinäärme peptiidi epithalamiin(3.silmale ööseks). Pikendab telomeere. Telomeeride pikkusest sõltub meietervis ja nooruslikkus, Telomeeride pikkust lühendab kehastress. Alavida parandab naha tervist nii seest väljapoole kui ka vastupidi. Parandab naha,küünte ja juuste tervis, vähendab kortse. Parandab une kvaliteeti.
KOHT: 3.silma peale, 7.kaelalülile(GV14) või 2 sõrme jagu nabast allapoole(CV6). AEG: öösel

** Nirvana plaastrid -dopamiin (saadaval kuni juuni lõpp 2023)
Aktiveerib dopamiini tootmise. Dopamiin on rõõmu ja heaolu hormoon. Alandab stressi-, ärevuse-, masenduse-, depressiooni taset. Parandab keskendumisvõimet. Lõõgastava toimega, parandab meeleolu, vähendab sõltuvust. Stimuleerib kollageeni tootmist, mis omakorda vähendab kortse.
KOHT: LU1, CV24.5, CV22, CV17.                         AEG:öösel  

Kohad, kuhu panna kehal, on määratletud akupunktuuriametlike tähistega. Leiad täpse asukoha, kui sisestad neti otsingusse näiteks: acupuncture GV14

https://yinyanghouse.com/theory/acupuncturepoints/gv14/