SÖÖGISOODA – FARMATSEUTILINE

BIO SOODA

Alumiiniumi ja gluteenivaba!

250 gr 6,50 eur

 

Tipp kvaliteediga farmatseutiline sooda (CZ). Gluteeni ja alumiiniumivaba. Vegan.

Ühe soovitusskeemi kohaselt lisada 20 gr (u 1 spl) jalavanni jaoks. Vannivette 100 gr kuni 2 klaasi. Seespidise kasutuse juhiseid blogis (kliki allapoololevale lingile).

Lahustada sooda enne u. 95C kuumuses vees ja siis lisada vannivette. Vannivee ideaalne temperatuur +37C. Kestvus 20 min, ideaalne 45 min. Kui vee temperatuur langeb jahtudes, lisada aeg-ajalt juurde kuuma vett.

Detoksikatsiooni efekti saamiseks teha vanne 2 korda nädalas. Raskematel juhtudel 10 korda järjest.

Kui vann puudub, on hea alternatiiv saunas higistada, higi maha kuivatada või pesta ja uuesti lavale sooja minna ja keha määrida soodalahusega sisse.

Mitmed teadusuuringud on näidanud, et inimese vananedes väheneb veres naatriumbikarbonaadi hulk (naatriumvesinikkarbonaat).
Dr Lynda Frassetto on tõestanud, et oluline bikarbonaatpuhvri alanemine algab 40-ndates eluaastates – vanus, mil algavad paljud hapestumisega seotud terviseprobleemid.

Naatriumvesinikkarbonaat (NaHCO3-) moodustab ühe põhilise puhvri veres, mis aitab hoida verd kergelt aluselisena (pH 7,36) happeliste ühendite neutraliseerimise kaudu. See on tuntud ka ühendina – bikarbonaat ehk söögisooda.

Kuidas tarvitada SÖÖGISOODAT õigesti?

Palun loe sellest blogist:

http://vesinikperoksiidijuhised.blogspot.com.ee/p/soodavee-joomine-farmatseutiline-sooda.html