Morgellonidest puhastus

Morgellon on kunstlik bioelektriline magnetorganism

Kui vajad tõestust oma kummaliste nahaprobleemide põhjustajatest, hangi digi-mikroskoop:

https://www.photopoint.ee/kooli-kontorikaubad/2544040-digitaalne-mikroskoop-1600x-usb

Telli endale kasvõi selline lihtne digitaalne mikroskoop, siis näed neid nahal ja eriti mitmete nahaprobleemide tekitajana (ekseemid, sügelused, punetused jms / kuid neid on ka keha sügavates kudedes).

FOTOD kahelt Eesti inimeselt – nahal näed kas sügelevat punetavat punni, laiku või leevendavat piirkonda ja mikroskoobiga näed selliseid teemasid:

Allikas: morgellonscure.com (NB! automaattõlge)

Mis need morgellonid siis on?

Morgellone levitatakse koos paljude erinevate viiruste, seente ja bakteritega.

See on kombinatsioon orgaanilistest ja anorgaanilistest materjalidest, mis on geneetiliselt ühendatud tehiselu moodustamiseks.

See on kombinatsioon piesoelektrilistest kristallidest, viirustest, seentest, taimedest ja geneetiliselt muundatud putukatest.

See aktiveeritakse fotoionisatsiooniga (päikesevalgus) ja laetakse keskkonna raadiolainete toimel.

See kasutab Tesla tehnoloogiat, et ammutada energiat oma keskkonnast (inimkehast).

See loob kehas elava antenniahela, mis on peaaegu kõigi raadiolainete suhtes väga tundlik.

Sellel on võime nii saata kui ka vastu võtta signaale, luues reaktiivse eluahela.

Kiud koosnevad tselluloosist ja metallist, mis toimivad juhtide ja antennidena.

Kiudude mõõtmed võivad võimaldada sidet rakutornide või megahertsi vahemikuga. (?)

Kuna see on mikroskoopiline, on see loodud töötama väga väikeste, miljondikvoltide pingetega.

See on osaliselt magnetiline, nii et seda saab mõjutada mis tahes magnetismi või impulssmagnetismi vorm.

Iga suur magnetimpulss koormab nanotehnoloogilise mikroskoopilise vooluringi üle, blokeerides selle.

See on radioaktiivne, eraldades madala tasemega gammakiirgust, mida kasutatakse energia tootmiseks.

See loodi energiatootmiseks ja energia salvestamiseks miniatuursetes nanotorupatareides.

Metallkristallide abil kasutab see toitepinge loomiseks keskkonnas raadiolaineid.

See on häälestatud sagedusele 50-60 Hz, sagedus, mida leidub iga maja elektrisüsteemis USA-s ja Euroopas!

Põhimõtteliselt kasutab see meid ümbritseva energia, õhus oleva EMF-i (tehis elektromagnetkiirgus), oma elamiseks ja kasvamiseks.

RAVIKUURIDE ERINEVAD VÕIMALUSED

C60 õli tasub ka tarvitada.
Mis on C60? –
https://tervistagasi.eu/c60/

—————————————-

Näiteks DMSO-ga (dimetüülsulfooksiid)

NB! DMSO peaks olema igas koduapteegis (Küsi aire.maria@gmail.com)

Enne DMSO ravikuuri peaksid veenduma, et Sul pole väävli vastu allergiat (testida väikese kogusega puhtal nahal, näiteks käsivarre siseküljel õrnal nahal). Testimiseks 1 tilk dmso’d panna väga puhtale nahale (mitte pesta seebiga / puhasta nt.viinaga, toiduklassi vesinikperoksiidiga) – küünarnuki piirkond sobib ka hästi – lasta sellel 15 min olla või ka kogu päeva. Kui ei ole negatiivseid sümptomeid 24-h ga, siis on kõik korras. Umbes 1 isik 1000’st ei talu seda. Kui nahk läheb tugevalt punetama või maksas tuikeid, siis kahjuks ei saa kasutada… Sinu keha seda praegu ei talu.

Tegele aga sel juhul maksa puhastusega intensiivselt! (Anthony Willaimi makspuhastus näiteks miinimum 28 päeva) (on ka teisi skeema maksa turgutuse jaoks) (https://ersen.ee/index.php?route=product/search&search=tervendav%20puhastus)

Esimesel nädalal võtke DMSO-d üks kord päevas, 1 tl vähemalt 200 ml destilleeritud veega, siis teine ​​nädal kaks korda päevas, üks kord hommikul ja üks kord õhtul 1 tl 200 ml destilleeritud veega ja siis 3. nädala jooksul suurendatakse 1 supilusikatäis hommikul ja 1 teelusikatäis õhtul ning seejärel 4. nädal 1 supilusikatäis hommikul ja 1 supilusikatäis õhtul. Iga annus tuleb võtta vähemalt 200 ml destilleeritud veega.

NB! Võimalik, et esmasel tarbimisel on ka 1 teelusikas palju (5 ml), alusta 1 ml, mis on lahjendatud vähemalt 200 ml destilleeritud veega.

Teisest nädalast kui taluvus on – siis tõsta kogus 2 x päevas – hommikul ja õhtul (kogus sama). Ja kolmandal nädalal – 1 supilusikas hommikul ja 1 teelusikas õhtul  – soovitaks ikka proovida väiksemaid koguseid alguses), neljandast nädalast hommikul ja õhtul 1 spl.  Iga annus peaks olema lahjendatud vähemalt 200 ml destileeritud veega. 

Kuna paljud puhastusretseptid on tänapäeval destilleeritud veega, on soovitav omada kodus:

http://www.mahlapressid.ee/et/a/roostevabast-terasest-esmaklassiline-veedestillaator-300sse-klaasist-karahviniga

„Mudasegu“, mille on välja töötanud Alesthia. Segu jaoks pange kokku

1 teelusikatäis järgmistest ainetest – 4 ainet:

• Toiduklassi Diaatomi jahu (DE jahu, vetikate setted)

• Toiduklassi bentoniitsavi (tuntud ka kui Aztec savi – ca bentoniit) (Ca-bentoniit – küsi aire.maria@gmail.com)

• Toiduklassi aktiivsüsi (kookose)

• toidus kasutatav tseoliit (zeolite) (pulbrina) Nt Klinopuri tseoliit

Ühendage neli pulbrit ja segage destilleeritud vees, kuni olete saanud konsistentsi, mida saate juua. Kasutage nii tihti kui vaja, kuna süsi neelab toksiine, ränivetikas hävitab nanotehnoloogia ja muud parasiidid ning tseoliit ja savi aitavad eemaldada tuumametalle ja raskmetalle.

Märkus: On väga soovitatav kasutada destilleeritud vett. Kui teil pole sellele hõlpsat juurdepääsu, kasutage parimat vett, mida saate, kuid ÄRGE kasutage kraanivett!

 ————————————–

Tarbige regulaarselt räni: https://tervistagasi.eu/?s=r%C3%A4ni

Seespidiselt veel võimalusi:

Kolloidhõbe – juua 1/4 tassi kaks korda päevas, 20-30 ppm kolloidhõbedat (parem 10-20 ppm). Tapab seened, baktereid ja viirusi, millest Morgellons sõltub, et elada, ja mõjutab organismi elektrilisi eluprotsesse. Mitte kasutada hõbedavett palavikuga üle 38,3 C (Küsi aire.maria@gmail.com)

Puhas viinamarjamahl – aeglaselt joomine ja imemine 1 kuni 2 tassi päevas aitab lagundada biokilet, mis ümbritseb teie seedetrakti kiude. See võimaldab kõrvaldada kiude kurgus ja soolestikus, vältides ummistusi.

Oregano õli – Ainult 2-3 tilka täiskasvanule kaks korda päevas sõltuvalt kaalust. Kõige võimsam seenevastane, antibakteriaalne, viirusevastane aine, mida saate alla neelata. Kasutajad on teatanud tohutust edust. Saadaval ka kapslitena. (Küsi aire.maria@gmail.com)

Roheline papaia pulber – 3/4 tl kaks korda päevas. Lagundab Morgellone moodustavad valgud ja soodustab soolte evakueerimist.

Spirulina – 3/4 tl kaks korda päevas. Tugevdab immuunsüsteemi.

Klorella – 3/4 tl kaks korda päevas. Aitab eemaldada raskmetalle. (parem kasutada Anthony William raskemetallide smuutit nt ülepäeviti)

Õunasiidri äädikas – 1/2 supilusikatäit kaks korda päevas. Aitab hoida maksa puhtana.

9,5 pH Vesi – Leeliselist vett saab luua, segades 3/4 teelusikatäit söögisoodat 16 oz veega (450-500 ml). Juua lonkshaaval aeglaselt päeva jooksul, et säilitada leeliseline keskkond kehas, mis aeglustab Morgelloonide kasvu.

Ioniseeritud (magnetiseeritud) vesi – magnetiseerige kõik! – Enne joomist töötle klaas vett selle ümber tugeva magnetiga. Koheselt tunnete soolestikus organismide reaktsiooni. Magnetism säilitab kehas kõrge Ph, mis aitab vältida mikroorganismide kasvu.

Osoneeritud vee joomine toob kehasse väga aktiivse O3, mis tapab 99% kõigist viirustest, seentest ja bakteritest. On teatatud, et sellega on ravitud vähki mõnes Youtube’i videos. Osoonitud vesi tekib kasutades osoonigeneraatorit. (klaas päevas?)

Allikas: https://morgellonscure7.wordpress.com/

Jood ja piparmünt on võtmeained

Morgellonide ussid reageerivad joodile ja väljuvad nahast.
Lugoli joodilahust näiteks 2%15 milligrammi päevas (Küsi aire.maria@gmail.com)

(nt 15% Lugoli jood siis 1 tilk = 7,62 mg – vaja 2 tilka). Võite alustada ka 2% joodi 3 tilgast päevas ja kuni 20 tilgani (mis on 15 mg)

Võite joodi kasutada ka paikselt nahale.

Münt on sama oluline kui jood.
Piparmündiõli või muud mündiõlid.
Piparmündiõli on üks kõige mitmekülgsemaid eeterlikke õlisid. Seda saab kasutada paikselt ja seespidiselt.

Putukas munes kaela peale, mille tagajärjeks oli lööve ja palavik.
Morgellons algab sageli putukahammustustega kuklasse. (kuigi on ka vihjeid, et neid sajab taevast alla – sõjatehnoloogia)
Võib esineda immuunreaktsioon, mis näitab, et toimuvad geneetilised muutused. Ärge jätke seda tähelepanuta. Äärmuslikud reaktsioonid võivad olla surmavad.Kui see teiega juhtub, hõõruge seda jääga, et peatada palavik ja hoida seda nii külmas kui võimalik. Samas süstekohas võib nahas olla üsna palju mune.
Morgellonsi loomade virulentsus muudab tsütokiinireaktsiooni väga tõsiseks. Jää vähendab reaktsiooni.


Ideaalne pH puhver on ka CREME OF TARTAR (Amazon.de saab tellida / viinakivi? Sarnane söögisoodaga) . Üks teelusikatäis üks kord päevas peaks aitama hoida teie pH tasakaalus. See võib olla üks olulisemaid tegureid Morgelloni materjalide passiivsena hoidmisel.

Lähemalt – TARTAR – viinakivi: https://morgellonscure7.wordpress.com/2018/09/20/important-information-about-cream-of-tartar/

(Cream of Tartar on valge kristalne ühend, mida leidub viinamarjades, tamarindis ja muudes puuviljades. Seda valmistatakse veinivaadis olevatest setetest ja seda nimetatakse argoliks . Argool lahustatakse kuumas vees ja värvained eemaldatakse savi või munaalbumiini abil. Pärast kristallimisega puhastamist on see turule viimiseks valmis.)

——————————————————————————–

Morgellonsi ohvrid peavad puhastama käärsoole TAIMSE PUHASTUSEGA ja seejärel klistiiriga. Ma tean, et see pole lihtne, aga sa pead Morgellonsi materjalid soolestikust välja tooma. Kõige tähtsam on see, et ärge kasutage lahtisteid, kuna need loputavad kasulikud vitamiinid ja mineraalid välja. Võtke täisannus vitamiine ja mineraalaineid, et täiendada oma kehva toitumist.
Ja juua palju puhast, struktueeritud vett.


Pärmseene/seene puhul kurgus, kopsudes ja  põskkoobastes aitab ravimtaimede tinktuur “Fungus Fighter” (ei tea, kust saab, USA-st). Selle koostis:

Patenditud ekstrakti „Fungus Fighter“ segu: 609 mg

  • Usnea samblik ( Usneaspp.)
  • Oregano õitsev ürt ( Origanum vulgare )
  • Spilanthes terve õistaim ( Spilanthes acmella )
  • Saialill ( Calendula officinalis )

Muud koostisained

sertifitseeritud orgaaniline suhkruroo alkohol (67-77%) ja destilleeritud vesi.

PUHASTUSJUHIS ka selline: allikas –

https://morgellonscure7.wordpress.com/2018/10/09/making-a-morgellons-scrubber/ (automaattõlge)

Vaja läheb aloe vera geeli – salitsüülhapet – sidrunhapet – askorbiinhapet ja joodi.


250 milligrammi aloe vera geeli
1 tl askorbiinhapet
1 tl sidrunhapet
veerand tl salitsüülhapet
20 tilka joodi

Pane kõik 3 hapet blenderisse või oma tehtud ekstraktorisse –
sega, kuni kõik on lahustunud
– Seejärel vala sisu teise purki ja lisa joodi ning sega lusikaga või lisa teise purki, et valad vaheldumisi ühest purgist teise -tehke seda umbes 20 korda ühtlasema segu kokku saamiseks ka joodiga.
Kui olete valmis, võite seda nahale kanda ja kiiresti kanda ning palju morgellone tuleb otse läbi naha –
Tehke seda enne ja pärast vanni ja näete uskumatult suur hulk teie nahast vabaneb chemtrailidest ja GMO-st või GE-st pärinevast prahist.

Võtke mõõdumärgistustega purk ja valage umbes 250 millimeetrit aloe vera geeli
Lisage 1 tl sidrunhapet –
Lisage veerand tl salitsüülhappe aspiriini. (Ärge ostke seda apteegi käsimüügi 81 milligrammi, mida nad käsivad teil iga päev võtta, selles on vahasid, selles on metallkomponente, polümeerid ei purune kehas (nad ei liigu kehast läbi).
Nii et kui kavatsete kasutada aspiriini, kasutage puhast vormi. Puhta aspiriini saamiseks on see “Unitednukleaar.com”(kas leht toimib?)

Miks me kasutame aspiriini? Kuna aspiriin eemaldab nahalt toksiine, siis see tegelikult tervendab nahka ja vähendab nahapõletikku.
Lisage ka umbes 15 grammi C-vitamiini. Sidrunhape kaitseb kollageeni lagunemise eest. Miks me paneme selle aloe verasse? sest aloe vera tungib läbi kuni kolme nahakihi.
Blenderda kaks minutit.

Me ei seganud joodi segistis, sest jood lagundab metalli ja te ei taha riskida oma segisti lagunemisega.

Lisage 20 tilka joodi ja segage või valage segu ühest purgist teise, tehke seda 20 korda.
Lisage mis tahes eeterlikku õli, nagu sidrunhein (umbes 5 tilka) või mis iganes, kui lisate teepuuõli, võib see olla veidi karm, nii et lisage kergem õli ja segage see.
Valage klaaspurki.
Tee oma käed sellega märjaks ja hõõru sellega kõikjale kehal.
Polümeerid hakkavad sinust välja tulema. Võite leida pisikesi väikseid musti täppe, siniseid, punaseid ja võib-olla isegi kollaseid täppe.

Allikas: https://morgellonscure7.wordpress.com/2018/09/20/important-information-about-iodine/

TÄHTIS TEADA JOODI KOHTA

Üks tähtsamaid ja tähelepanuta jäetud mineraale tänapäeval on jood.   Joodi on vaja kilpnäärmes kilpnäärmehormoonide tootmiseks. Kuid joodi on vaja ka iga kehakoe ja raku jaoks!
Seda nimetatakse endokriinseks mineraaliks, kuna see on oluline mitte ainult kilpnäärmele, vaid ka neerupealistele, munasarjadele, rindadele, eesnäärmele ja kogu organismi hormoonsüsteemile.

Mis juhtub, kui ma ei saa piisavalt joodi?

Inimesed, kes ei saa piisavalt joodi, ei suuda toota piisavas koguses kilpnäärmehormooni. See võib põhjustada palju probleeme. Rasedate naiste tõsine joodipuudus võib lootele jäädavalt kahjustada, põhjustades kasvu pidurdumist, vaimset alaarengut ja seksuaalse arengu hilinemist. Vähem tõsine joodipuudus võib põhjustada imikutel ja lastel keskmisest madalamat IQ-d ning vähendada täiskasvanute töö- ja selge mõtlemisvõimet. Struuma, suurenenud kilpnääre, on sageli esimene nähtav märk joodipuudusest.

Millised on joodi mõned mõjud tervisele?

Teadlased uurivad joodi, et mõista, kuidas see tervist mõjutab. Siin on mõned näited sellest, mida see uuring on näidanud.

Loote ja imiku areng

Rasedad või rinnaga toitvad naised peavad saama piisavalt joodi, et nende imikud saaksid korralikult kasvada ja areneda. Imetavad imikud saavad joodi rinnapiimast. Rinnapiima joodisisaldus sõltub aga sellest, kui palju ema joodi saab.

Loote ja imiku õigeks arenguks piisavas koguses joodi kättesaadavaks tegemiseks soovitavad mitmed riiklikud ja rahvusvahelised rühmad rasedatel ja imetavatel naistel ning imikutel joodilisandeid võtta. Ameerika Ühendriikides ja Kanadas soovitab American Thyroid Association rasedatel ja rinnaga toitvatel naistel võtta joodi sisaldavaid sünnieelseid vitamiini-/mineraalpreparaate (150 mikrogrammi päevas). Kuid ainult umbes pooled USA-s müüdavatest sünnieelsetest multivitamiinidest sisaldavad joodi.

Kognitiivne funktsioon lapsepõlves

Raske joodipuudus lapsepõlves avaldab kahjulikku mõju aju ja närvisüsteemi arengule. Kerge joodipuuduse mõju lapsepõlves on raskem mõõta, kuid kerge joodipuudus võib põhjustada peeneid probleeme neuroloogilise arenguga.

Kerge joodipuudusega lastele joodilisandite andmine parandab nende arutlusvõimet ja üldist kognitiivset funktsiooni. Joodipuuduses piirkondades elavate laste puhul näivad joodilisandid parandavat nii füüsilist kui ka vaimset arengut. Kerge joodipuuduse ja joodilisandite mõju kognitiivsele funktsioonile täielikuks mõistmiseks on vaja rohkem uuringuid.

Fibrotsüstiline rinnanäärme haigus

Kuigi fibrotsüstiline rinnahaigus ei ole kahjulik, põhjustab see rindade paisu ja valulikkust. See mõjutab peamiselt reproduktiivses eas naisi, kuid võib esineda ka menopausi ajal. Väga suured joodilisandite annused võivad vähendada fibrotsüstilise rinnahaiguse valu ja muid sümptomeid, kuid selle kinnitamiseks on vaja rohkem uuringuid. Enne selle seisundi joodi võtmist pidage nõu oma tervishoiuteenuse osutajaga, eriti kuna jood võib suurtes annustes olla ohtlik.

Joodi osas saad lugeda ka jaapanlaste kontekstis: https://www.aigarsade.com/jood.pdf

USA-s jood: https://morgellonsdirect.com/

Kas jood võib olla kahjulik?

Jah, kui saate liiga palju. Kõrge joodisisaldus võib põhjustada samu sümptomeid nagu joodipuudus, sealhulgas struuma (kilpnäärme suurenemine). Suur joodi tarbimine võib põhjustada ka kilpnäärmepõletikku ja kilpnäärmevähki. Väga suure joodiannuse (näiteks mitme grammi) saamine võib põhjustada suu, kõri ja mao põletust; palavik; kõhuvalu; iiveldus; oksendamine; kõhulahtisus; nõrk pulss; ja kooma. Joodi ülempiirid on loetletud allpool. Need tasemed ei kehti inimestele, kes võtavad joodi meditsiinilistel põhjustel arsti järelevalve all.

Lisa dieeti: dulse, kelp (pruunvetikas) – looduslikud joodirikkad allikad

Eluetapp:

Ülemine sünnipiir 12 kuuni: pole kindlaks tehtud

Lapsed vanuses 1-3 aastat: 200 mcg (mikrogrammi)

4-8-aastased lapsed: 300 mcg

9-13-aastased lapsed: 600 mcg

Teismelised vanuses 14-18 aastat: 900 mcg

Täiskasvanud: 1100 mcg

(need kogused ei pruugi olla piisavad, sest on ka allikaid, kus räägitakse milligrammidest, mitte mikrogrammidest)

Kas on mingeid koostoimeid joodiga, millest peaksin teadma?

Jah. Joodilisandid võivad teie kasutatavaid ravimeid mõjutada. Siin on mitu näidet.

  • Joodilisandid võivad suhelda kilpnäärmevastaste ravimitega, nagu metimasool (Tapazole®), mida kasutatakse hüpertüreoidismi raviks. Joodi suurte annuste võtmine koos kilpnäärmevastaste ravimitega võib põhjustada teie kehas liiga vähe kilpnäärmehormooni tootmist.
  • Kaaliumjodiidi võtmine koos AKE inhibiitoritena tuntud kõrge vererõhu ravimitega võib tõsta kaaliumisisaldust teie veres ohtlikule tasemele. AKE inhibiitorite hulka kuuluvad benasepriil (Lotensin®), lisinopriil (Prinivil® ja Zestril®) ja fosinopriil (Monopril®).
  • Kaaliumisisaldus teie veres võib tõusta liiga kõrgeks ka siis, kui te võtate kaaliumjodiidi koos kaaliumi säästvate diureetikumidega, nagu spironolaktoon (Aldactone®) ja amiloriid (Midamor®).

Rääkige oma arstile, apteekrile ja teistele tervishoiuteenuste osutajatele kõigist toidulisanditest ja ravimitest, mida te võtate. Nad võivad teile öelda, kas need toidulisandid võivad teie retsepti- või käsimüügiravimeid mõjutada või segada või kui need ravimid võivad häirida seda, kuidas teie keha toitaineid omastab, kasutab või lagundab.
https://morgellonscure7.wordpress.com/2018/10/09/making-a-morgellons-scrubber/

————————-

Kuidas saab biokile – biofilmi oma kehast välja tõrjuda?

Allikas:
morgellonscure7.wordpress.com/2018/10/14/knocking-out-biofilm-from-your-body/

NB! automaattõlge

Biofilm on bakterite kogum, mis võib tekkida, et vabastada või desarmeerida mis tahes sissetunginud materjale või mis tahes sissetungijaid teie kehas. Juhul kui teil on mitu bakteritüve, tugevamad tüved tapavad nõrgemad tüved, et luua see valgu-suhkru kiht, mis katab või ümbritseb või aitab kaasa selle assimilatsioonile, ja kuna me kõik puutume kokku nanoosakestega. Kõigil on oma kehas nanoosakesed, tänapäeval pole nendest pääsu, kui te ei saa neid taevast, saate neid toiduvarudest, mis iganes. Nii et juhtub see, et teiega hakkavad toimuma erinevad asjad, olgu need siis sisemiselt või väliselt, mille tulemusena koguneb teie kehasse biokile. Meie käärsooles on palju negatiivseid baktereid, mida tarbitakse ja mis on jätnud teid avatuks igasugustele nanoosakeste kogunemisele käärsooles, mis tekitab taas biokile, mis teie süsteemis palju probleeme põhjustaks. Biokile võib esineda sisemiselt või väliselt.

Sellises olukorras kasutame alkoholi.


Märge. Enamik uskumuste süsteeme lubab alkoholi kasutada tavaliselt meditsiinilistel eesmärkidel, isegi moslemid võivad sel põhjusel alkoholi kasutada, kui see on kontrollitud. Kui alkohol on teile ohuks kontrolli kaotamisel, siis ärge seda vahendit kasutage!
Kui teil on alkoholiprobleem või alkoholimürgitus, siis kasutate selle asemel õli, kasutage teelusikatäit õli (seesamiseemneõli, päevalilleõli, oliiviõli, kui see on puhas õli, mis ei ole kahjustatud või võltsitud oliiviõli, võite kasutada maapähkliõli, viinamarjaseemneõli, mandliõli, päevalilleõli, makadaamia pähkliõli, kookosõli. Võid segada või, ghee, MCT õliga).
Ära kasuta kunagi soja- ega rapsi- või omega-kolme, ära kasuta saflooriõli. Selles näites kasutame alkoholi, sest alkohol jõuab selle süsteemi ülikiiresti ja tõhusalt ning mida kiiremini see vereringesse jõuab, seda kiiremini jõuab see sinna, kuhu vaja.

Tilgutage üks või kaks tilka mis tahes eeterlikku õli, näiteks pune, majoraani, kaneeli, talirohelise (wintergreen?) või kaseõli.
Vala üks pitsitäis alkoholi.
Raputage seda ja veenduge, et segate seda väga hästi.
Alkohol on lahusti ja see aitab eeterlikku õli hajutada.
Nüüd joo see ära ja kõik, mis seal all on, mis ei kuulu, tuleb välja.

Samuti saavad need, kellel on hingamisprobleemid, ühtäkki saavad paremini hingata.

Laboratoorseid teste läbinud Morgellonsi haigete sõnul näitasid tulemused järgmisi puudusi:

Aminohapped – Söö punast liha, et saada piisavalt aminohappeid.

Vitamiinid – Võtke bioloogiliselt omastatavaid vitamiine iga päev ja sööge vitamiinirikkaid toite.

Mineraalid – kasutage nii meresoola, mis sisaldab 88 mineraali, kui ka jodeeritud soola.

Luu – Morgellons mõjutab luuüdi, põhjustades liigesevalu ja hammaste väljalangemist. Tee kord nädalas suur kauss sülti. Teie liigesevalu kaob!

Morgellonid põhjustavad ajuturset (kohutavad peavalud), ebaõiget vereringet ajus ja aju hallaine kahjustamist.

Kui hoiate mõlemal pool pead magneteid nii, et need tõmbuksid üksteise poole, kaob valu mõne aja pärast.

Magnetiga üle pea vehkides, eriti valusas piirkonnas, valu lakkab. Pärast seda joo 2 klaasi vett.

Kui tunnete sügelust, hammustamist, hambavalu või tõesti mingit välist või sisemist häda, hoidke lihtsalt tugevat magnetit või oma magnetkäevõru selles piirkonnas 20-30 sekundit ja see peatub! Katsetage seda ise. Uskumatu, aga tõsi,

Magnetismi jõud.

Parem strateegia on asetada kaks magnetit vastamisi külgetõmbekonfiguratsioonis. Mõelge magnetitevahelisele alale kui “tapmistsoonile”. Asetage oma kehapiirkond, mida soovite ravida, kahe magneti vahele. Liigutage magneteid aeglaselt ümber ala, säilitades alati magnetite joonduse üksteise suhtes. See koormab üle ja hävitab nanotehnoloogia, kuna see kutsub neis esile sisemise pinge. Olen seda isiklikult oma põlve peal proovinud ja mõne sekundiga tundsin kergendust. Pärast peavalu kogemist kasutasin seda meetodit oma peas ja tulemus oli sama!

Impulssmagnetism on olnud edukas viiruste, seente ja bakterite tapmisel. Minu suureks üllatuseks oma uurimistöös impulssmagnetism on osutunud tõhusaks vähi, hulgiskleroosi ja AIDSi ravis. Usun, et see on allasurutud teave, sest terved inimesed ei vaja ravimeid.

Magnetism töötab, kuid impulssmagnetism hävitab Morgellonid!

Märkus: kas võiks abi olla sellest? http://power-pulser.de/index_en.htm

25. jaanuar 2013 – Viimane eksperiment kõige paremini tunnustatud sagedusele häälestatud omatehtud magnetimpulsori abil pani tuhanded Morgellonsi organismid liikuma nahapinna poole, justkui oleks neid edastatav signaal mikroskoopiliste magnetitena tõmmanud! Kui nad surid, andsid nad välja väikeseid elektrilaenguid ja soojust! Kogu mu keha kuumenes intensiivse Herxheimeri reaktsiooni tõttu. Olin sunnitud paarkümmend minutit õues külma käes seisma, kuni maha jahtusin. Pärast sissetulekut tundsin end väga väsinuna, nii et jõin palju vett ja kaks supilusikatäit õunaäädikat, et soodustada surnud organismide puhastamist ja eemaldamist. Dramaatiline reaktsioon minu magnetimpulserile räägib enda eest. Ma olin sõnatu, sest ma poleks osanud eales ette näha nii hämmastavat impulssmagnetismi reaktsiooni. Energiapursked kinnitavad tõsiasja, et need organismid toodavad elektrit ja impulssmagnetism on nende nõrkus.

Siin on minu protokoll, mis on mind ja paljusid teisi aidanud:

Enda peal katsetades olen kindlaks teinud, et see on magnetiline probleem. See on nanotehnoloogia, mis põhineb elektril ja mida võib mõjutada magnetism. Seda mikroskoopilist vooluringi saab aeglustada või hävitada, kui allutada keha tugevale magnetväljale. Peame seda ründama igal tasandil. Aatomitasandil saame asetada tugevad magnetid külgetõmbekonfiguratsioonis kummalegi poole meie küünarluu pulsipunktidele.

Kolloidhõbe, mis on juht, häirib seespidiselt manustatuna elektrilisi protsesse. Roheline papaia pulber lagundab valke molekulaarsel tasemel. Magnetiseeritud vesi eemaldab selle meie soolestikust. Selle kehast eemaldamiseks saame kasutada parasiitidevastaseid ürdisegusid nagu Paragon ja Intestinal Freedom. Seespidiselt manustatud puneõli (Oregano) tapab kõik seened ja bakterid, millest haiguse ellujäämine sõltub. (küsi aire.maria@gmail.com)

Meie keha pinnal saame kasutada 20 Mule Team Boraxi`t segatuna mis tahes antibakteriaalse nõudepesuvahendi ja veega.

Nahale kantud glütseriin tapab kõik pinnal oleva umbes 24 tunni jooksul. (https://unlimitedhealth.nl/en/bob-s-best-vegetable-glycerine-low-glycemic-sweetener-500-ml?sqr=gl)

Naha sisse masseeritud värskelt lõigatud laim eemaldab kõik vastsed ja on eriti tõhus selle eemaldamisel peanahalt. Tugev magnet, mis on pööratud üle mis tahes hambavalu, tapab selle aluseks oleva Morgellonsi organismi 5-10 sekundiga, kõrvaldades hambavalu ja soodustades vereringet.

———————————————————-

Morgelloni sümptomid

Vahetu – roomamine, hammustamine, sügelus, unetus

Pikaajaline – energiapuudus, aju udu, bronhiit, artriit, hammaste infektsioonid, peavalud, depressioon, ärrituvus, putukate tunne, mis hüppavad kehast välja nagu kirbud, väga väikesed puuviljakärbsed, kes lendavad ümber pea, ummistused soolestikus, väikesed lihasspasmid, elektrilöögid, tundlikkus elektroonikaseadmete suhtes, kehatemperatuuri kontrolli kaotamine, mis põhjustab tugevat higistamist.

Protokollid

Magnetkäevõrud – neid tuleks kanda 24/7, välja arvatud duši all või vannis käiess. Üks on hea, aga kaks on parem. Ühe nädala jooksul pärast esimese käevõru panemist kadusid unetus, bronhiit, artriit, aju udu, madal energiatase, hambapõletikud ja depressioon 100%. Pärast esimest nädalat olin ma tulemusest nii vaimustuses, et panin teise käevõru. Kõige selle tulemusena vähenes mu peavalude kestus ja intensiivsus oluliselt, kuni lõpuks, kuu aega hiljem, lõppesid need täielikult.

Dušši all

20 Mule Team Borax (https://www.amazon.com/s?k=20+Mule+Team+Borax&ref=nb_sb_noss ) –

Valage suurde kaussi 1 1/2 tassi, mis on segatud 4 supilusikatäit antibakteriaalse nõudepesuvahendiga. Käige tavaliselt duši all, lisage kaussi 3-4 tassi kuuma vett ja segage hästi. Kandke seebivett kogu kehale, masseerides seda sõrmeotsa survega. Teil on kausi põhjas lahustumata booraks. Ülejäänud booraksi lahustamiseks lisage kaussi rohkem vett, segage ja lisage uuesti seebivett. Tehke seda kaks korda ja lisage juurde booraksit, et tagada vees segatud maksimaalne kontsentratsioon. Pärast seda ärge kuivatage, ärge peske maha ega loputage. Lihtsalt laske sellel õhu käes kuivada. Pärast harja (naturaalse hajaga) maha “liiv” või surnud Morgellonid. Pärast seda kandke kogu kehale õhuke glütseriini kate.

Glütseriin – kandke seda nahale, kuid mitte peanahale. Pooride blokeerimine põhjustab juuste väljalangemist. Glütseriin blokeerib poorid, summutades ajutiselt Morgellonsi organisme, mis vajavad hingamiseks õhku.

Vannis

Pange 1/2 kasti 20 Mule Team Boraxi ja 1 tass antibakteriaalset nõudepesuvahendit. Suurema efekti saavutamiseks võite lisada vesinikperoksiidi, epsomi soola ja lutserni. Pärast seda ärge kuivatage, peske maha ega loputage. Lihtsalt laske sellel õhu käes kuivada. Pärast harja maha “liiv” või surnud Morgellonid. Pärast seda kandke kogu kehale õhuke glütseriini kate.

Parasiitidevastane puhastus – valikuline

Tapa, siis puhasta strateegia – kaks inimest, kes kasutavad puhastuseks kõiki sellel saidil olevaid juhiseid ning kasutavad Paragone’i ja Intestinal Freedomi, helistasid mulle ja teatasid, et nad on 100% paranenud!

Paragon on kapslite kujul parasiitidevastaste ürtide segu (eks Ecosh.ee Paraherb ka sobib – küsi aire.maria@gmail.com), mis on saadaval Internetis ettevõttelt Renew. Lihtsalt järgige soovitatud annust.

Intestinal Freedom firmalt Herbal Healer’s Academy – parasiitidevastane ürdisegu. Lihtsalt järgige soovitatud annust.

Annus on 1 kuni 2 kapslit (sõltuvalt kaalust) esimest ürdisegu hommikusöögi ajal koos 8 untsi veega (u klaasitäis).

1 kuni 2 kapslit (olenevalt kaalust) teist ürdisegu lõuna ajal koos 8 untsi veega.

1 kuni 2 kapslit (olenevalt kaalust) esimest ürdisegu õhtusöögi ajal koos 8 untsi veega.

Jätkake vaheldumisi ühest kapslist teise. See hoiab kehas pidevat parasiidivastast toimet.

Tehke seda 30-60 päeva jooksul.

Laimid ja apelsinid – võite nahale hõõruda värskelt lõigatud laime või apelsine. Morgellonsi vastsed (väikesed valged ussid) surevad kokkupuutel. Võid pigistada peanahale laimimahla ja seda sõrmeotsa survega hästi sisse masseerida. Pärast seda saab surnud Morgellonid välja kammida. Laimide või apelsinide tõhususe suurendamiseks võite ühe pooleks lõigata ja 20 sekundiks mikrolaineahju panna. Soe vedelik avab poorid ja aitab mahlal tungida sügavamale. Pärast seda tõusevad surnud Morgellonid pinnale. Lihtsalt pühkige need ära. Kandke glütseriini 18-24-tunniseks kaitseks. Ärge kasutage sidruneid. Happetase on liiga kõrge ja põhjustab naha punetust.

Sisemiselt kasutatavad eeterlikud õlid – valikuline

Toidupõhiste eeterlike õlide seespidine kasutamine võimaldab puhastada oma soolestikku Morgellonidest.

Lisage 1/4 tassi õunasiidri äädikat 32 untsi (u. 4 klaasi) õunamahlale ja laske sellel öö läbi hommikuni seista.

Lisage klaasile mahlale 8-10 tilka (olenevalt kehakaalust) sidruniõli, punast tüümiani, rosmariini, nelgiõli, kaneelileheõli, puneõli (kapslid) ja jooge see umbes tund enne magamaminekut.

Hommikul hakake jooma eelmise õhtu õunamahla, üks klaas korraga kahe tunni jooksul. Teie sooled tühjenevad kiiresti, tappes morgellonid teie sooltes.

Kahjustuste ravimine

Kahjustused on koht nahal, kust moodustuvad putukad, mis võivad seal hukkuda;

Leotamine ja uuesti leotamine laimimahlaga või 20 Mule Team Boraxi ja antibakteriaalse nõudepesuvedeliku ja vee seguga.

Lutserni tablettide purustamine pulbriks ja vee lisamine pasta saamiseks (lutserni jahu meki.ee). Kandke see kahjustusele ja sisu tuleb välja.

Puhta mee pealekandmine lämmatab ja selle sisu tuleb välja.

Glütseriini lisamine lämmatab.

Joodiga määrimine!!!

Puhastage oma keskkond

Osoonigeneraator – osoonigeneraator tekitab O3, mis on aktiivsem kui O2, mida me sisse hingame.

Selles vormis hapnik tapab 99% kõigist keskkonnas leiduvatest viirustest, seentest ja bakteritest. Asetage osoonigeneraator ruumi ja sulgege see 4-6 tunniks. Seejärel asetage see teise ruumi ja korrake protsessi, kuni terve elamine töödeldakse. (osoonigeneraatoreid müüakse eBays)

Koipallid – asetage üks iga toa keskele, igale voodile ja mööbliesemele.

Jätke need majja umbes 6-8 tunniks. Majja naastes tooge koipallid välja ja asetage need õhukindlasse anumasse. Avage kõik aknad, ja tuulutage umbes tund aega. Koipalldi sisaldavad benseeni, mürgine.

Pärast seda pühkige ja imege tolmuimejaga kõik põrandad,mööbel ja seinad. Vahetult pärast seda visake vaakumkotid minema ja viige need välja.

Oluline hoiatus (google automaattõlge!!!)

Ärge kasutage ühtki tüüpi zapperit või seadet, mis juhib elektrit läbi keha, kuna Morgellons elab elektronidel. See kasutab laenguid, mis on põhjustatud paljudest juhtmetest koosnevas metallitolmus läbi taeva kukkumisest (??). Maapinnale jõudes hoitakse seda elus päikeseenergia aktiveerimise tõttu, mis erinevalt metallidest üksteisega kokku puutuvad. Kehasse sattudes otsib see kesknärvisüsteemi, kuna see on elektronide allikas. Hiljutine katse zapperiga -kopsudega sügavalt sisse hingates tundsin valu. Õnneks on minu protokollide kasutamine taastanud mu kopsude terve oleku. Zapper kiirendab organismide kasvu ja tapab teid. Ärge kandke ka metallist, näiteks vasest käevõrusid, sõrmuseid, ehteid. Need toimivad antennidena, mis tõmbavad teie keskkonnast energiat ja kiirendavad organismi kasvukiirust.

  1. samm. Peame need oma keha pinnalt eemaldama. Borax on parasiidile kergelt toksiline. Nõudepesuvedelik on kergelt mürgine ja vähendab vee pindpinevust, võimaldades Boraxil imenduda. Segu masseeritakse nahka ja peanahasse. Võite rätikuga kuivatada, kuid kõige parem on õhu käes kuivatamine. Jääk loob nahale kaitsva barjääri. Pärast kuivatamist kandke glütseriini kogu kehale. Glütseriin blokeerib poorid, mis lämmatab parasiidid. Kuigi see kaitse kestab 12–18 tundi, on soovitatav seda teha kaks korda päevas. Vahetult enne magamaminekut ja hommikul. Magate rahulikult ja sümptomid kaovad peaaegu.
  2. samm. Peame need seestpoolt hävitama:

Magnetism – tugevdab immuunsüsteemi, joondades ioone punastes verelibledes, et säilitada õige hapnikutase ja leeliseline olek, mis takistab kõigi viiruste, seente ja bakterite kasvu. Samuti kurnab Morgellone, šokeerides nende elektrilisi funktsioone.

Radiaalses impulsipunktis luuakse väga tugev magnetväli, kus kaks magnetit on joondatud üksteise ligi tõmbamiseks. Kui veri liigub magnetite vahelt, mõjutab see organismide magnetvälja. Morgelloni organismide elektriline ainevahetus on häiritud ja nad surevad. Keha eemaldab need kehast. Süda jätkab rohkem vere ringlemist sellest pulsipunktist mööda, puhastades seda. Käevõru kantakse 24 tundi ööpäevas, välja arvatud duši all käimisel. Kõrvaldab aju udu, peavalud, energiapuuduse, unetuse, hambainfektsioonid, artriidi, liigesevalu, bronhiidi ja depressiooni. Saate hankida käevõru(d) kätele või jalgadele.

3. samm. Peame need keskkonnast kõrvaldama. Tolmuimeja korjab kõik Morgellonid kokku, mis jäetud teie voodile, diivanile ja toolidele. Et tappa kõik madratsi, diivani ja mööbli pinna all.

Strateegiliselt lina alla paigutatud koipallid ajavad asja ära. (?)

4. samm. Saame ära hoida uuesti nakatumise, kõrvaldades soodsad kasvutingimused. Piim, jogurt ja ioniseeritud (?) vesi hoiab käärsoole ph-taset, aeglustades parasiidi kasvu. C-vitamiin ja päikesevalgus aeglustavad ka nende kasvutempot allapoole. Käärsoole puhtana hoidmine rohke köögiviljade söömisega eemaldab need kehast.

Kolloidhõbe aeglustab või võib Morgellonid täielikult tappa. Kombinatsioon: kolloidhõbe ja magnetism. Kombinatsioon kõikide mikroorganismide jaoks.

Kui paned oma määrdunud riided koipalliga kilekotti, saad need riietelt lahti. Pärast pese riided Boraxis. Oma jalanõud võib ka koipalliga kilekotti panna. Asetage koipall lahkudes iga toa keskele. Naasmisel võtke kõik koipallid välja ja asetage need õhukindlasse anumasse ja tuulutage maja vähemalt kolmkümmend minutit enne uuesti sisenemist. Te ei taha gaasi (benseeni) sisse hingata

sest see on väga mürgine ja pikaajaline kokkupuude võib põhjustada vähki. HOIATUS – koipallid võivad välja lülitada meie lemmikloomade, koerte, kasside ja lindude maksad ja neerud.

————————————————————-

VEEL STRATEEGIJAID

Nõudepesuvahend (SUN Detergent), lutsern (ehk AlfAlfa taim) ja Epsomsi sool – hiljutine helistaja ütles mulle, et pärast nelja tassi lutserni üleöö leotamist vees lahustuvaks muutmiseks lisas ta oma sooja vannivette 2 tassi nõudepesuvahendit ja 2 tassi epsomisoola. Ta ütles, et morgellonid lendasid ta kehast nii kiiresti välja, et see ehmatas teda! (Võimalik variatsioon ja täiustamine) Asendus pesuvahendile on 20 Mule Team Borax (peaks olema saada USA Amazonis) (naatriumtetraboraat).

Pakuks skeemi: 2 tassi seda: https://meki.ee/toode/alfalfa-pulber-100g/

+ 2 tassi Epsomi soola (Eestis ka müüakse, googelda) + orgaaniline nõudepesuvahend 2 tassi (või selle asenduseks naatriumtetraboraat)

On ka vanni skeem:

Teha NII kuum vann kui sa vähegi suudad taluda. Vanni panna u 4 korgitäit orgaanilist nõudepesuvahendit (MITTE PIPARMÜNTI – seda nad ei armasta – ei välju siis kehast…lisaks lisada vanni 2 tassi orgaanilist alfa-alfat. See on NII elav energia – et nad väljuvad nahapooride kaudu…ja sööstavad enda toitmiseks Alfa alfa kallale – kellel on blacklight (ultravioletvalgusega – siis selle valgusega on isegi NÄHA kuidas nad kehast väljuvad) . Võid  kasvõi vahel pea vee alla panna. Välja tulles vannist – pane kummikindad – pesta vann PÕHJALIKULT üle, ja enda keha dušiall vms ära loputada (siis sobilik nt piparmündiseep) – sa ei taha puudutada vanni, kus morgesid kubiseb. Sellega saad kätte suure osa neist. Mõni teeb sellist vanni lausa iga nädal – sest Ai’d on meie ümber paraku igal pool.

Immuunsust tugevdavad toidud

C-vitamiin – tsitrusviljad, E-vitamiin – seemned, taimeõlid ja terad, karotenoidid – porgand, bioflavonoidid – puu- ja juurviljad, tsink – mitte rohkem kui 25 mg päevas, küüslauk. Seleen, Omega-3 rasvhapped – linaseemneõli. Samuti trenn ja palju päikesevalgust.

Häid C-vitamiini valikuid küsi aire.maria@gmail.com

Parasiitidevastased toidud

Aniis, nelk, emajuur, neem, oliivileht, pune, taruvaik, lodjapuu, oregoni viinamarjad, küüslauk, kurkum, porgand – toores, maguskartul – toores, salvei, tüümian, köömen, must pipar, kaneel, apteegitilli seemned, Cayenne, ingver , kõrvitsaseemned – toores, neitsikookosõli granaatõunamahl, ananass, papaia, jõhvikad, hapukapsas, köömned, tomatid, ženšenn, kapsas

Viirusevastased toidud ja vitamiinid

Küüslauk, C-vitamiin, roheline tee, naistepuna, E-vitamiin, õunamahl, koriander, resveratrool, Scuttellaria, jõhvikamahl, kassiküüs, kurkumiin (kurkumivürts), astragaluse juur, leedrimahl, mesi, ehhinaatsia (punane päevakübar)

Antibakteriaalsed toidud ja vitamiinid

Küüslauk, pune, teepuuõli, nelk, koriander, laimimahl, kaneel, ingver

Seenevastased toidud

Greibiseemne ekstrakt, oliivilehtede ekstrakt, õunasiidri äädikas (õunhape), riitsinusõli, porgandimahl, kuldherne, kolloidhõbe, puneõli, punase tüümianiõli, biotiin 8000 mcg, lodjapuu, oregoni viinamarjad, nelk, diatomiitmuld ehk DE jahu (tapab mehaaniliselt pärmi ja parasiite soolestikus)

Vastutusest loobumine

Sellel veebisaidil olev teave ei tohiks asendada meditsiinilist nõuannet. Soovitame teil rääkida oma tervishoiuteenuse osutajatega (arst, registreeritud dietoloog, apteeker jne) oma huvidest, küsimustest ja sellest, mis võib olla teie üldisele tervisele parim. Konkreetse toote või teenuse mainimine selles väljaandes või organisatsiooni või kutseühingu soovitus ei kujuta endast selle veebisaidi kinnitust selle toote, teenuse või ekspertnõuannete kohta.

SOOVIN SULLE KÕIKE PAREMAT!