Kas tunned end ebameeldivalt omaenda kodus? (Karen Mileson)

http://energems.com

EMF Summitis 28.10.2014: KAREN MILESON

„Haige maja“ ellujääja Karen Mileson on uurinud ja praktiseerinud tervise valdkonnas üle 40 aasta.

Ta on ka kirjutanud raamatu „Our Energetic Evolution in Healing: Free Yourself From the Unseen Forces That Can Make You Sick“ (meie energeetiline evolutsioon tervenemises – vabasta end nähtamatutest jõududest, mis võivad sind haigeks teha), sest oma küsimustele vastuste otsimise käigus leidis ta nii palju infot, mida tahtis teistega jagada.

Tema otsingud aitasid tal iseend päästa. Karen on saanud oma kogemused raskelt, olles elu ja surma valiku ees, kui ta hakkas otsima oma abikaasa vähi ja sellele järgnenud surma põhjuseid ning seost omaenda haigusega, mille sümptomid olid ekstreemsest väsimusest tõsiste neuroloogiliste häireteni. Tema ellujäämisvõitlus viis nende nähtamatute eluohtlike jõudude avastamiseni, mis luurasid tema kodus ja mis paljude arstide sõnul võivad põhjustada vähki, sclerosis multiplexi ja teisi kroonilisi haigusi.

Karen jäi haigeks varsti pärast seda, kui olid abikaasaga uude majja kolinud. Esmased sümptomid olid väsimus, unehäired, peavalud, probleemid seedimisega ja põskkoopapõletik. Olukord aina halvenes, lõpuks oli ta peaaegu kogu aeg voodis, teda vaevasid ekstreemne nõrkus, värinad, tõmblused. Tema abikaasal olid lihtsalt unehäired, kuni 11 aasta pärast ta tervis äkiliselt halvenes ning tal avastati neerukasvaja ja kaks ajukasvajat. Peatselt ta suri. See sundis Kareni otsima põhjuseid nii enda kui oma abikaasa haigestumisele.

Karen märkas, et kodust eemal tunneb ta end paremini. Seega kui kannatad sarnaste sümptomite all, küsi endalt – kas tunned end paremini, kui oled kodust eemal? Ja kui teed enda tervendamiseks kõik võimaliku,  kas see mõjub või jääd ikkagi haigemaks? Kareni õde kolis ta enda juurde ning Karen hakkas paari nädalaga paranema. Kaks kuud pärast seda, kui ta oli hakanud ratastooli kasutama, suutis ta jälle suusatada!

See on suurepärane näide selle kohta, kuidas me keha üritab alati taastada tasakaalu ja teeb kõik, et terve olla.

Karen uuris välja, miks kodu nad haigeks tegi – põhjus oli geopaatiline stress. Saksa teadlane Nieper [?] avastas, et üle 92% tema vähipatsientidest ning üle 80% tema SM patsientidest ja teistest kroonilistest haigetest elasid n-ö haigetes majades, kus oli geopaatiline stress.

Karen sai teada, et nende majas oli olnud palju asju valesti. Maja välisseinad olid kivist, kivi all metallsõrestik, mis toimis samamoodi nagu metallkatus, mis hoidis majas kõike toksilist kinni. Lisaks oli majal suur satelliidiantenn, mis kiirgust kogus ja majja suunas, ja välgukaitsesüsteem, mis oma püstiste metalloradega kogus ja suunas kiirgust.

Geopaatiline stress tuli majja maa seest, maja konstruktsioon tõmbas seda kõike sisse.

Geopaatiline stress on looduslik kiirgus, mis lähtub maa seest. Vesi kannab seda edasi ja ülespoole niiviisi puhastab Maa end toksiinidest. Geopaatilise stressi alla kuuluvad ka erinevad võrgustikud, nt Hartmanni võrgustik, Curry võrgustik, mis hõlmab väga suuri alasid – vesi tundub teda tõmbavat enda poole või vastupidi, Curryt tõmbab vee poole… Curry võrgustikuga kaasneb rohkem emotsionaalne geopaatiline stress. Me pole ju tihti teadlikud, kui meie tajutavad emotsioonid ei kuulu meile.

Kiirgust võimendab maja ümbruses olev vesi, maja konstruktsioon, ehitusmaterjalid. Metallkatused toimivad antennina, samas hoiavad kiirgust ja toksilisust maja sees kinni.

Geopaatiline stress on sarnane muu kiirgusega – seda ei näe, ei kuule, ei haista. Seepärast on ka selle eest end raske kaitsta.

Karen märkas, et geopaatiline stress tuleb majja ka elektrijuhtmete kaudu, samuti nagu ka elektromagnetkiirgus. Seepärast on geopaatiline stress igas kodus. Ta viis läbi väga palju mõõtmisi ja katseid ning leidis, et elektrivõrgu kaudu tuleb koos geopaatilise stressiga majja lisaks kiirgusele ka kümneid toksiine, samuti viirused, bakterid, õhureostus, seened, putukamürgid – energeetilisel tasandil. Selle kõige pärast peab maja saama hingata, et sisse voolanud toksiinid pääseksid majast välja.

Geopaatiline stress ei pruugi kõrgusega väheneda, maja viimasel korrusel, ükskõik kui kõrgel see on, võib see olla sama tugev kui vastu maapinda.

Filtrid, mis nt saastelektri puhul toimivad, ei tööta geopaatilise stressi puhul. Geopaatiline stress on aga toksilisem kui elektromagneetiline stress, Saksa teadlased on välja selgitanud, et see paneb kehas vere teistmoodi liikuma ja takistab tervenemist. Elektromagneetilise stressi puhul nii ei ole.

Maailm ei muutu paremaks, meie ümber tekib aina rohkem elektromagneetilist stressi, see on juba kõikjal ja sellest ei pääse.

Dr Havas on öelnud, et inimestel, kes on vigastanud oma närvisüsteemi, nt selgroogu, on palju suurem risk elektroülitundlikkuse tekkeks.

Oluline on oma keha arendada ja tekitada enda sisse vägi ja jõud. Oluline on tõsta oma vibratsiooni nii kõrgele, et need probleemid sind ei mõjuta ega kahjusta su keha.

Karen tolereerib nüüd juba paremini väga suurt elektromagneetilist stressi ja ta keha on muutunud tugevaks.

Mida siis teha?

–                      Nõuanne Alisonilt (saatejuht) – vältimine. Väldi kiirgust nii palju kui võimalik, kasuta oma tehnikavidinaid arukalt.

–                      Kõik, mis on toksiline, tuleb neutraliseerida kohe selle tekkimise kohas, nii et see ei pääseks keha lähedalegi.

Karen kasutab teatud neutralisaatoreid, mis pannakse elektrivõrku. Ta uuris ja katsetas, millised sagedused neutraliseerivad mida – alustas elektrist, siis geopaatiline stress, mikrolaineahjud, mobiilid.

Karen pidi selgeks õppima, kuidas luua endale tervislik kodu ning neutraliseerida elektromagnetkiirgust ja geopaatilist stressi. Ta kasutab oma töös mäekristalle. Ta on leidnud sagedused, mis teatud probleeme neutraliseerivad. Need sagedused kannab ta elektrooniliselt teatud arvuti abil kristallidesse. Kristallidega aga saame oma sagedust tõsta ja niimoodi end kaitsta.

Lühidalt: meel + suhtumine + teadmine, et see on võimalik + vaimne kasv – see kõik tõstab meie vibratsiooni. Tuleb luua ühendus allikaga, oma põhienergiaga.

Kareni avastus on „energia teerada“ – see on energia sinu jalge all. Praegu on see kõigil nõrk, sellepärast saavad toksiinid, haigused, negatiivsed emotsioonid, mis pole meie omad, meie kehasse siseneda ja see muudab meid haigemaks. Muu hulgas pääseb niiviisi kergemini kehasse ka elektromagneetiline stress.

Esmane asi, mis su vastupanu tugevdab, on geopaatilise stressi kõrvaldamine sinu kodus. Selle tunneb su keha muide kohe ära, isegi kui sa sel hetkel kodus ei viibi. Hetkega muutub „teerada“ tugevamaks ja toksiinide voog lõppeb ning keha hakkab neid toksiine vabastama – energiavool kehas muutub, toksiinid väljuvad kroonchakra kaudu.

See teerada muutub sinu enda GPS-süsteemiks, see juhatab sind elus. Kui satud ummikteele, muutub see nõrgaks –  juhul kui näiteks puutud kokku infoga, mis sind ei toeta, vaid juhatab vales suunas, tagasi vanade energiate juurde. Siis hakkavad toksiinid jälle kehasse voolama. Tasub jälgida, mis su kehas toimub! Karenil muutuvad sellises olukorras jalad nõrgaks. Kui midagi sellist juhtub, tuleta meelde, mida sa just mõtlesid – su keha annab märku, et ei maksa seda teha. Siis tasakaalusta end ja liigu edasi. Selline tegutsemisviis on osutunud väga oluliseks puhastusprotsessi juures ja selleks, et olla tugev.

See teerada on väga otseselt seotud geopaatilise stressiga.

Kuidas Karen selle leidis? Ta tegi palju katseid ja jälgis, mis toimub kehas näiteks elektromagnetväljade ja geopaatilise stressi mõjualas ja siis, kui need neutraliseerida, mis toimub keha energiaga ja energiavooluga. Ta märkas muutusi, mis toimuvad põhimõtteliselt otsekohe.

Samamoodi nagu ruumi või hoone puhastamisel saastelektrist näed kohe tulemust. Näiteks katsetati pimetestina ühes koolis Stetzer-Graham filtrit. Niipea kui filtrid seina pandi, rahunesid lapsed maha ja kõik olid kukupaid. Kui filtrid eemaldati, siis 45 minuti pärast oli hullumaja lahti.

Lapsed, kes kannatavad ärevus- ja tähelepanuhäire all, saavad pärast filtrite paigaldamist kolme päeva pärast hakkama ilma rahustiteta.

Inimesed on nii heausksed! Arvavad, et kuna mobiilid on kõikjal meie ümber ja ka kõik valitsusliikmed neid kasutavad – järelikult need peavad olema turvalised, samuti wifi-tehnoloogia. Ei mõelda sellele, et samu sagedusi kasutatakse mikrolainerelvastuses ning need on juba aastakümneid tekitanud mikrolainehaigust. Selle kohta on palju dokumentaalseid tõendeid.

Müüakse ka mobiili sisse käivaid kiipe, mis peaks kiirguse ohutuks muutma, kuid teadlased kinnitavad, et ei ole võimalik muuta oma mobiili sagedus tervendavaks sageduseks, muidu see ei ühendaks kõnesid. Sinu mobiilil on spetsiifiline sagedus, n-ö sinu kanal, mille järgi su telefoni üles saab leida.

Samuel Milham kogus surmatunnistusi piirkondadest, mida elektriseeriti ning võrdles surma põhjuseid enne ja pärast elektriseerimist. Tendentsid olid ilmsed – vähi tõus,

kardiovaskulaarsed haigused, ärevus- ja tähelepanuhäired ning enesetapud, mille esinemine korreleerus täpselt elektriseerimisega. Ja kuna elekter kannab edasi geopaatilist stressi, siis mõjuvad mõlemad korraga.

Dr Havas seostab elektromagnetkiirguse ka kiire vananemise sündroomiga, mis toimub seestpoolt väljaspoole.

Kuidas suhtuda wifidesse koolides?

Inimesed ei tea, mida nad teevad. Me kehad pole piisavalt arenenud, et sellega hakkama saada.

On aeg enda eest seista! Geopaatiline stress on igas kodus, seetõttu peame end aina rohkem tugevdama. Ja sellepärast on tarvis tõsta enda sagedust – selleks võib minna mõned aastad, kuid see on võimalik.

Karen näeb asju positiivselt. Lahendused on olemas. Me võime paraneda. Peame lihtsalt veel arenema, et kõige sellega hakkama saada. Me oleme arengute keskel ega tea, kuidas seda praegu teha, kuid meil pole valikut. On vaja areneda.

Me ei pea kartma. Mida rohkem teada saame, seda vähem on hirmu. Hirmu pole vaja, sest see teeb kõik hullemaks.

Esimene samm on teadlikkus – sellest, mis inimese elus toimub, ning vaimne kasv. Siis õpi oma võimeid tundma – mis on su sees ja kuidas seda arendada. Kui saad teadlikuks, saad hakata tegema õigeid samme.

Karen mõistis, et kõik need sündmused, mh haigesse majja kolimine, olid vajalikud, sest tänu tekkinud olukorrale ja haigustele teeb ta praegu seda, mida teeb ja see ongi tema missioon, mille pärast ta siia on tulnud.