Soladey iooniline hambahari – eesti keeles slaidiklipp
Soladey iooniline hambahari – vene keeles slaidiklipp
Jaapanlaste leiutis!
IOONILINE HAMBAHARI
NB! Fantastiline toode!
Tervislik seedimine saab alguse tervest suust. Hambad on vajalikud toidu mälumiseks ning mälumise käigus kaasab sülg protsessi ensüümamülaasi, mis hakkab toitu purustama. Me oleme kõik teadlikud sellest, kui oluline on hambaid pesta- ikka selleks,et ennetada hammaste lagunemist ja tagada igemete tervislikkus. Igemehaigused on hammaste kadu peamiseks põhjuseks 35.aastastel ja vanematel inimestel.
On leitud, et kuni 90% UK elanikkonnast kannatab igemehaiguste all, neist 10%-l on haigus arenenud tõsisesse faasi. Miljonid inimesed ei ole teadlikud, et neil on tõsine põletik, mis võib mitte-ravimisel viia hambakaduni. Me ei pea muretsema vaid üksnes hambakadu pärast. Ilmnenud uuringud seovad igemehaigusi ka teiste terviseprobleemidega, s.h. südame- ja hingamisteedehaigused; viljatus, raseduse katkemine, madala sünnikaaluga beebid; insult; osteoporoos ja diabeet.
Säilitades oma hammaste ja igemete puhtus on oluline ennetamaks igemehaiguste teket ja aidates seejuures ka haigetel igemetel paraneda. Igemete läheduses asuv hambakatt on just see, mis muudab igemed põletikuliseks, punetavateks, paistetunuks ja harjamisel veritsevateks. Kui probleemiga ei tegeleta, siis võib tekkida hambaluu ja igemete kärbumine. Kui probleemi veelgi kauem eirata, siis hambaluu kärbumine jätkub, mille tulemusena hakkavad hambad loksuma. Lõpuks, peale hambakatu ja –kivi ebapiisavat eemaldamist, kaob hambaümbrustest suurem osa luust ära ja hambaarst ütleb, et Teil on vaja hambaproteese ning Te nõustuste sellega, et vältida edasist valu ja halba maiku suus. Tervise seisukohast lähtudes on suuhügieen hädavajalik. Miks ioonilised hambaharjad?
Uuring on näidanud, et Soladey Eco hambaharjad on efektiivsemad kui tavalised hambaharjad.
Nende puhul on boonuseks see, et hambapastat pole tarvis või kasutada soovi korral vaid väikeses koguses. Hambapasta võib sisaldada fluoriidi, säilitusaineid, keemilisi puhastusaineid, maitseaineid, niiskusesäilitajaid, magusaineid, toote paksendajaid ja värvaineid. Seega- hambapastat vältides või vähendades selle tarbimist saate Te ühtlasi vähendada ka oma kokkupuudet keemiliste ainetega. Kuidas see toimib?
Kui hambaharja paljastada valgusallikale (helendav vannitoa valgustus,tavaline lambipirn või päikesevalgus),siis fototundlik titaanvars Soladey-eco hambaharja sees muudab valguse negatiivselt laetud elektronideks (ioonideks).Vardast väljuvad need ioonid, mis süljega segunevad ,et protsessi kaasata positiivseid ( vesinik) ioone hambakatu happest.Seejärel hape neutralisserub ja katt laguneb-see on teaduslik lähenemine puhtama ja tervema suu suunas!Hambapastat ei ole vaja,kuna vesi (sülg) on protsessi aktiivne koostisosa – suuhügeeni eest hoolitsemine muutub, lisaks loomulikule puhtusele, ka ökonoomsemaks!
SÜLG on aktiivne koostisosa – kas tõesti ei ole vaja mitte mingisugust tuubis müüdavat imekemikaali, sest Teie oma sülg on parim? 30 aastat vastavaid uuringuid on näidanud, et süljel on kaitsefunktsioon, mis tuleb toime nii nakkushaigustega kui ka funktsioneerib määrdeainena, on oluline limaskesta ja hamba terviklikkuse säilitamisel, samuti pakub ökoloogilist tasakaalu. Sülg on antimikroobne ega võimalda hambakatul happe tootmist peale selle suhkruga kokkupuutumist. Samas teeb see aga veelgi enamat- sülg pakub suule kaitset paljude bakterite ja viiruste eest ning seda peetakse oluliseks kogu tervise, mitte vaid suuhügieeni, seisukohast lähtudes. Sülg kasutab sünergilisi immuunsuse ja mitte-immuunsuse kaitsesüsteeme. Mitte-immuunglobiini antimikroobne süsteem, mida leidub inimsüljes, on sarnane sellele, mida on rinnapiimas ja silmapisaras ning need pakuvad tuge neile inimestele, kel on immuunsuspuudlikkus.
Kuidas ioonilist hambaharja kasutada?
1. Veenduge selles, et hambaharja vars saaks piisavalt valgust (looduslikku või kunstlikku), ideaalis liigutades varrast otsesele valgusallikale võimalikult lähedale. Hoidke suu võimalikult avatuna , et valgus jõuaks varreni ka siis, kui puhastate oma tagahambaid. Mida eredam valgusallikas on, seda parem on tulemus. Te märkate, et Teie sülg protsessi käigus kergelt vahustub, siis on see märk hambaharja korrapärasest töötamisest.
2. Niisutage hambaharja harjaseid ja vahevarrast veega või Himaalaja kivisoola suuloputusvahendiga.
3. Kõigepealt harjake kogu keele pealispind, liikudes keele tagaotsast ettepoole ning loputades harja peale iga tõmmet. Alustage kõigepealt keele puhastamisega, sest suurem oma suus leiduvatest bakteritest kogunevad just sinna.
4. Hambapasta kasutamisel tarbige seda vaid väikeses koguses, sest muidu võib see vahuga hambaharjavarre katta ja takistada selle kontakti valgusallikaga.
5. Harjake hambaid kergelt ja põhjalikult, samamoodi nagu tavalist hambaharja kasutades. Keskenduge sellele, et hambahari puutuks hammastage kokku ja vältige jõu kasutamist. Seepärast soovitamegi kasutada KESKMIST harjaspead. Erinevalt tavapärasest hambaharjast ei ole Teil vaja ioonilise hambaharja kasutamisel rakendada jõudu ja kesmise suurusega harjaspea tungib ka hambavahedesse efektiivsemalt kui pehme harjaspea ning seda ilma hambaid kahjustamata. Hammaste habaharjaga kergem puhastamine on igemetele parem.
6. Veenduge selles, et hambaharja vars oleks peale iga kasutamiskorda puhas. Kui Teie elamispiirkonnas olev vesi on kõrge mineraalisisaldusega, siis eemaldage vars ettevaatlikult hambaharja peaosast ja puhastage see harjaste abil (kas siis vana hambaharja või juba kasutatud hambaharja peaga).
7. Hambapasta asemel ja värske hingeõhu tagamiseks soovitame kasutada looduslikku põletikuvastast Himaalaja kivisoola suupuhastuslahust. Lahusta Himaalaja soolakivid veekannus seni kuni neist soola enam ei eraldu ning kannu põhja on jäänud vaid kerge soolakiht.
*Märkus: Hammaste pesemiseks väljaspool sisetingimusi piisab ka süljest, aga välistingimustes ei soovita me keele pesu, kui harjaste puhastamiseks puudub vee olemasolu.
Mõned praktilised tähelepanekud:
1. Valige oma hambaharja värvus hoolikalt, kuna hambahari peab vastu pika eluaja- asendatavad hambaharjapead on odavad. Pakutavate värvide hulgas on: must, sinine, roheline, lilla, punane ja kollane. Asenduspead on pehmed, keskmised ja spetsiaaselt lastele mõeldud.
2. Hambaharjad tulevad keskmise harjaspeaga. Kuigi tootjad ütlevad, et need kestavad 2-3 kuud, siis müüjad väidavad, et harja normaalsel kasutusel peavad need vastu 6 kuud.
3. Lastele mõeldud asendatavad harjaspead sobivad kuni 3-aastastele lastele. Pehmed asendatavad harjaspead on sobilikud lastele, kes on vanemad kui 3 eluaastat.