CDS ja tseoliit-bentoniit

Saadavuse ja tellimise osas saada palun päring: aire.maria@gmail.com

Ühistellitava kauba valikus:


1. CDS Plus 100 ml hinnaga 23 € (Ph-neutraalne lahus / aktiveeriva tabletiga)

2. CDS Plus 250 ml, hinnaga 49 € ( (Ph-neutraalne lahus / aktiveeriva tabletiga)

3. CDS (puhas valmistoode): ampullides, koheseks kasutuseks puhas nano-filtreeritud kujul: 2,990ppm. 6x 5ml ampulli, hinnaga 24 € (säilivus ampullides kuni 5a, tava temperatuuril)

4. CDS Pure 100 ml, hinnaga 27 € (mis on juba valmis CDS lahus, st kasutamiseks valmis kohe, ilma vajaduseta midagi käivitada. Ja seda saab kasutada 2 aastat jutti – uus tehnoloogia.)

5. CDS Pure 250 ml (valmis lahus), hinnaga 52 €

(Märkus: CDS Plus pudeli pakis on väike pakike tablettidega, mis lastakse pudelisse kui on soov alustada tarvitamist (tablettide pudelisse laskmise järel keeratakse kork peal) ja see käivitab aine reaktsiooni 24 tunni jooksul. 24 h järel saab valmis. Sellest alates 6-9 kuu jooksul tuleb CDS valmis lahus ära tarvitada. Ilma aktiveerimata säilib pudel riiulis 5 aastat.)


Organismi puhastus raskemetallidest-toksiinidest:


1. Zeoliit-bentoniit savisegu nimega Gaia Gold: 300 g purk pulbriga: 38 €

2. Zeoliit-bentoniit savisegu nimega Gaia Gold: 120 g purk pulbriga: 21 €

3. Zeoliit-bentoniit nimega Gaia Gold: 370 kapslit, hinnaga 37 €

4. Zeoliit-bentoniit nimega Gaia Gold: 200 kapslit: hinnaga 21 €

100 ml

CDS 250 ml

250 ml ja 100 ml

———————-


CDS Plus tegemise juhis:


Avage pakend, sulgege toode, pakkige lahti ja sisestage aktiveerimistabletid, sulgege kaas uuesti ja laske 24 tundi toatemperatuuril reageerida. CDSplusi lahendus on valmis! Ärge kunagi kasutage ühte komponenti üksinda! Ärge kunagi neelake tablette alla!

Pindade desinfitseerimiseks: segage u. 2,5 ml aktiveeritud CDSplus’i 10-30 ml veega ja pihustada kahjustatud piirkondadele suurele alale ja lasta lühidalt reageerida. 

Annustamine joogivee töötlemiseks: kasutada u. 1 ml aktiveeritud CDSplus’i kuni 5 liitri puhastatava vee jaoks. 250 ml CDSplus pudeliga saab desinfitseerida maksimaalselt 3750 liitrit joogivett. 

Kuni 99,9999% efektiivsus on kinnitatud Robert Kochi Instituudi poolt (efektiklassid A-D). 

CDSplus on heaks kiidetud joogivee töötlemiseks, erasektori ülddesinfitseerimiseks, hügieeniks veterinaarsektoris, toidu- ja söödasektoris. 

Aktiveeritud pH-neutraalne lahus sisaldab vett ja kloordioksiidi. oksüdatsiooni teel naatriumkloritist toodetud sisaldusega pärast aktiveerimist 2,9g/l vastab u. 0,29%/l vastab ca. 2900 ppm)

CASi nr: 10049-04-4, EÜ nr: 233-162-8. esmaklassiline kvaliteet vastavalt DIN EN 12671, kinnitatud vastavalt TrinkwV 2011, DVGW W291 ja TRSK501 (Saksamaa). Taric: 25010031 + 28334000*************

CDS Plus puhul ei ole toote originaal juhendis sõnakestki rav*itoimeks kasutamisest, ainus asi, mis on öeldud, et kasutage analoogselt MMSi protokollidele. Kuna toode on veepuhastusvahendina registris, siis ainult sedalaadi teavet saabki välja lugeda. 
Praktikuna huvitab mind alati, mida see teeb ja kuidas võtta, kui palju sõltub minu vastuvõtuvõimest ja vajadusest organismis. Üleliigse puhul panem organism ise piiri ette. 
Alustada 5-6 tilgast 4 korda päevas ja suurendada nii tilkade arvu (organism reguleerib seda ise, pole vaja seda ette määrata) kui kordi (6-8 korda päevas on igati hea arv.)
—————————–

Tseoliit ja bentoniit savi kapslid. 

GAIAgold sisaldab segu aktiveeritud ja mikroniseeritud vulkaanilisest tseoliidist kuni 97% loodusliku klinoptiloliidi ja looduslikult aktiivse, aluselise bentoniidiga (saasteainetega testitud farmatseutiline kvaliteet koos üle 95% montmorilloniidiga). See ühendab ja tugevdab mõlema mineraali eriomadusi ideaalsel viisil.

Ainult ülipeene jahvatamise abil (nanoosakesteta) saavutab GAIAgold väga suure efektiivsuse ja on seega optimaalsed raskmetallide, nagu plii ja elavhõbe, võõrutus- ja elimineerimisomadused ning keskkonnatoksiinide, nagu pestitsiidid ja fluor, puhul. See võib isegi radioaktiivseid isotoope ohutult siduda.

Bentoniitsavi koosneb vananenud vulkaanilisest tuhast, mida tuntakse ka kui ‘Montmorilloniiti’. Nimi pärineb Montana Fort Bentonis asuvast suurimast teadaolevast bentoniitsavi leiukohast.

See on peaaegu pehme, väga peene konsistentsiga lõhnatu hall / kreemjas värv. Erinevalt mõnest teisest savist, see ei määri ja seda on ilu- ja looduslike ravimite retseptides lihtne kasutada.

Tervendavates savides, nagu bentoniidis, on suur mineraalide kontsentratsioon, sealhulgas ränidioksiid, kaltsium, magneesium, naatrium, raud ja kaalium. Samuti neelab ja eemaldab toksiine, raskemetalle, lisandeid ja kemikaale.

Seetõttu on bentoniidisavi detoksikatsiooni- ja puhastusvahendite tavaline koostisosa. Tavalised kasutusalad on kompressid, mudamaskid, võõrutusvannid ja nahahoolduse retseptid.

Sellel on kehale leelistav toime ja õigesti võttes aitab see soolestiku baktereid tasakaalustada.

Bentoniidisavi on ainulaadne savi tänu oma võimele tekitada ‘elektrilaengut’, kui see on niisutatud. Vedelikuga kokkupuutel muutuvad selle elektrilised komponendid, kandes tugevat negatiivset laengut, mis seondub paljude toksiinide positiivse laenguga.

Kokkupuutel toksiini, kemikaali või raskmetalliga neelab savi toksiini ja vabastab selle mineraalid kehale kasutamiseks. Samuti aitab bentoniit rakkudesse hapnikku kätte saada, kuna see tõmbab liigset vesinikku ja võimaldab rakkudel selle hapnikuga asendada.

Bentoniidisavi võtmisest on kasu:

  • seedehäired nagu happe refluks, kõhukinnisus, puhitus, gaasid
  • naha ja allergia probleemide korral
  • kehale mineraalide pakkumine
  • oksendamise ja kõhulahtisuse leevendamiseks
  • võõrutus
  • suuõõne tervendamiseks
  • väliselt igat tüüpi nahaprobleemide jaoks ja paranemise kiirendamiseks

Koostis:

  • 370 vegan HPMC kapslit 600 mg
  • Mineraalide segu (80% tseoliit + 20% bentoniit)Valmistaja: Aquarius Pro Life, KüprosMaaletooja: EstPortGoods OÜ
  • ———————————————————————–

Saadavuse ja tellimise osas saada palun päring: aire.maria@gmail.com