ARDILIV – maksa toetuseks

 

Ardiliv on uus toode maksa funktsioonide taastamiseks. 30 kapslit – 1 kuur (18 eur)

*kroonilised intoksikatsioonid

*viiruslikud hepatiidid

*alkoholi, toksiinide ja ravimipõhised hepatiidid

*maksa detoksikatsiooni ja valgusünteesi funktsiooni alanemine

*maksa rasvumine

*maksa tsirroos

*maksa adenokartsinoomi profülaktika

Koostises on resveratrool.

Resveratrool on fütoaleksiin, üks punaaid komponente. Alandab vere kolesterooli. Pidurdab ateroskleroosi. Toimib hästi nahale, stimuleerides kollageeni sünteesi. Antioksütantse ja östrogeense toime koosmõju. Vähendab osteoporoosi riski. Reguleerib rasvavahetust organismis.

Metsmaasika ekstrakt. Toimib stabiliseerivalt rakumembraanidele, takistab rakkude vananemist ja lagunemist, reguleerib kolesterooli, on antimikroobse toimega, alandab südame-veresoonkonna haiguste riski. Metsmaasikas sisalduvad antotsüaanid takistavad mao ja siseorganite onkopatoloogiate tekkimist. Polüfenoolsed ained metsmaasikas aeglustavad trombotsüütide agregatsiooni ja vere hüübivust ja võivad stimuleerida veresoonte relaksiooni, optimeerides sellega vereringe parameetreid.

Viinamarja lehe ekstrakt. Vähendab väsimust, valu ja turseid, takistab varikoosi arenemist.

Seal sisaldub kvertsetiin tugevdab veeresoonte seinu, tõstab nende toonust. Võib kasutada maksa tsirroosi puhul, portaalse hüpertensia algstaadiumites. Samuti soodustavad viinamarja lehtede proantotsüaniidid alandada halba kolesterooli, mis on eriti oluline viiruslike B ja C hepatiitide puhul.

Artišokk. Võimas maksaprotektor. Kaitseb maksa rakke toksiinide eest (s.h. nitroühendite, alkaloidide, raske metalli soolade, alkoholi eest). Artišoki ekstrakt suurendab kofermentide väljatöötamist hepatotsüütide poolt ja avaldab mõju lipiidide, kolesterooli ja ketoonkehade  ainevahetusele, parandab maksa antitoksilisi funktsioone. Artišok on detoksikeeriva mõjuga maksa ja neerude parenhüümile (põhikoele) antibiootikumide ravi ajal. Ekstrakt on sappieritava mõjuga eeskätt tänu kolestaatilisele mõjule (aitab kaotada sapipaisu). Suurendab sapieritust ja sapphapete soolade sekretsiooni. Parandab seedimist, hoiab ära koletsüstiiti, vähendab gaaside tekkimist ja normaliseerib soolestiku tööd. Artišoki ekstrakt on diureerilise mõjuga, alandab lämmastikühendite taset veres.

Dihüdrokvertsetiin. Lisaks antioksüdantsele mehhanismile võitluses organismi sattunud toksiinide tekitatud kahjustuste vastu, on dihüdrokvesrtsetiin tugevalt väljendunud otsese antitoksilise mõjuga ja toksiinide lai spekter, mida ta kahjustab, on erakordselt suur.

Ta soodustab ka alkoholsõltuvuse vähenemist.

Olles kõrge bioloogilise aktiivsusega, parandab ta ka aktiivsusega, parandab ta kapillaaride läbivust, andes hea tulemuse ainevahetusreaktsioonidele ja parandades dünaamikat erinevate patoloogiliste protsesside puhul. Seoses sellega alandab ta liigkõrget kolesterooli veres, olles niisiis ateroskleroosi profülaktikaks ja ka raviks. Tänu suurenenud organismi kudede vastupanuvõimele kõrgenenud veresuhkrust tingitud kahjustuste puhul, annab ta võimaluse alandada diabeedi tekkimise tõenäosust. Samuti kergendab ta erineva põhjusega diabeedi vormide kulgu. Tema regulatoorne mõju erinevatele organismi immuunsüsteemi reaktsioonidele põletikuliste protsesside ajal, iseloomustab teda kui allergiavastast, põletikuvastast ja onkoprotektoorset vahendit.

Väljatöötaja: teadusasutus NPCRIZ – Venemaa / Peterburg

 —————————————————————–

 

LISAKS AINELISTELE MAKSA TOETUSE VAHENDITELE, on tark teha valik energo-informatiivsetest ja organspetsiifilisi peptiide (signaalmolekule) sisaldavatest toodetest:

kasuta minimaalselt 3 kuud!

1. Peptiidikompleks välispidiseks kasutamiseks PK-08 10 ml 18 €

4-8 tilka kord päevas küünarvarre siseküljele sisse määrida, võib ka 1-2 tilka otse maksa piirkonda.

Peptiidide kompleks maksale (PK-08) / enneaegse vananemise profülaktika; ainevahetushäired; rasvumine; sapiteede düskineesia; koletsüstiit (sapipõie põletik); kroonilised intoksikatsioonid (kemikaalid, ravimid, alkohol); erineva etioloogiaga kroonilised hepatiidid; maksatsirroosi profülaktika/
Lähemalt peptiididest: http://tervistagasi.eu/peptiidide-olemus/

 

2. Viorgon 05 ehk maksa flureviit – 25 ml. 33 €

5 tilka hommikul ja õhtul keele alla

Aitab puhastada sidekude, täpsemalt kirjeldab järgmine lause.  Läbi flureviitide saab organism võimaluse taastada kõik peamised bioloogilised protsessid ning seeläbi taastub ka inimese hea tervislik seisund: raku mälu taastumine; organite kudede regeneratsioon; organite mittetoimivate funktsioonide taastumine; patoloogiate kõrvaldamine.

Lähemalt flureviitide olemusest: http://tervistagasi.eu/flureviidid/

 

3. PowerMatrix HEPAR 30ml  33 € (kahe kuu jagu); 100 ml 66€.

Maksa patoloogiate ärahoidmiseks ja kõrvaldamiseks mõeldud profülaktiline preparaat:

Energo-informatiivsete “targa vee” preparaatide olemus: http://tervistagasi.eu/powermatrix/

Väike pudel: tavaliselt 5 tilka hommikul ja õhtul vähese vee sisse, hoida suus natuke ja alla neelata

Suur pudel: 3-5 tilka, ka 2 korda päevas vähese veega

 


Väispidine abinõu: vähemalt 8 nädalat

Hoida maksal öösel Polümedel elektreeti: http://tervistagasi.eu/?s=pol%C3%BCmedel

———————————————————————————————————-

NB! RAVIKOOD SEISNEB KOMPLEKSES LÄHENEMISES!

Mida teha pealt poolt naha kaudu, seest poolt suukaudu ja muidugi tegele vihaga…..maksa mõjutavad sinna kuhjunud vihaemotsioonid…..


Soodustus -10% jaanuaris, veebruaris!