Vesiniku tbl – terapeutiline antioksüdant – ühistellimused Rootsist:

https://vitaminer.nu/en/artiklar/dr-mercola-h2-molecular-hydrogen.html

Automaattõlge – dr Mercola lehelt

https://products.mercolamarket.com/molecular-hydrogen/?ui=5ed99b0ec1546937a0835fc9f3767562d1791385ad17e952afc1328d9a21f008&sd=20220415&cid_source=dnl&cid_medium=email&cid_content=dpe1HL&cid=20220710&mboxSession=1543715347&mboxPC=1543715347&foDate=false&mid=DM1204391&rid=1543715347

H2 (vesiniku) gaas aitab meie päikesesüsteemi toita – kujutage ette, mida see teie tervise ja pikaealisuse jaoks võib teha

Vesinik on kolm korda energiatihedam kui bensiin ja moodustab umbes 75% päikesegaasidest, mis kiirguvad meie päikesesüsteemi soojuse ja valgusena. See võib olla universumi väikseim molekul, kuid vesinik juhib meie teadaolevat elu. Ja nüüd usuvad Jaapani teadlased, et molekulaarne vesinik ehk gaas H2 võib hoida tervise ja pikaealisuse saladust.

 • Optimeerides teie keha loomulikku tasakaalu kasulike reaktiivsete hapnikuliikide ja antioksüdantide tootmise vahel, võib 2 molekulaarne vesinik aidata teie kehal säilitada üldise tervise tasakaalu.*
 • Igas H 2 tekitavas tabletis on kuni 8 ppm molekulaarset vesinikgaasi, mis aitab neutraliseerida dieedi ja muude keskkonnastressitegurite kahjulikku mõju kehale, reageerides ainult siis, kui see on vajalik elundite, rakkude ja geneetilise materjali toetamiseks.*
 • 2 Molecular Hydrogen on saadaval 30- ja 90-päevase varustusena, samuti mugava reisipakina. 2 -2-Go™ sisaldab 60 eraldi pakitud 2 molekulaarvesiniku tabletti ühes käepärases pakendis.

Hea tervis ei seisne ainult toidulisandites, kuid ma pean teile ütlema, et ma pole kunagi olnud ühestki toidulisandist nii põnevil kui H2 molekulaarvesiniku gaasist .

Olen seda võtnud iga päev alates sellest, kui ma sellest esimest korda rohkem kui kolm aastat tagasi teada sain. Minu arvates on see lihtsalt parim viis oksüdatiivse stressi vähendamiseks teie kehas.

Võite küsida, miks kulus nii kaua aega, enne kui seda meie poes kaasas kandsime. Noh, ainsad H2 tekitavad tabletid turul ei olnud läbinud FDA uue dieedi koostisosa (NDI) taotlusprotsessi.

H 2 tablettide leiutaja väljatöötamiseks ja seejärel FDA-lt NDI staatuse saamiseks kulus aastaid ja palju pühendumist .

Meie 2 molekulaarne vesinik on ESIMENE H 2 tootv tablett, millel on FDA NDI#. Ja see annab erakordse annuse H 2 gaasi – kuni 8 ppm 480 ml vees.

Oleme selle välja töötanud üldise tervise ja pikaealisuse, sealhulgas südame tervise, sportliku jõudluse, une, meeleolu, aju tervise, rakkude tervise, liigeste mugavuse ja palju muu jaoks.*

Miks me oleme H2 molekulaarse vesiniku üle põnevil?

Minu meeskond ja mina oleme oma H 2 molekulaarvesinikust väga põnevil, sest oksüdatiivne stress on üks suurimaid tegureid, mis hävitab inimeste tervist ja kiirendab vananemist.

Oksüdatsiooni-redutseerimisreaktsioonid on loomulik protsess, mis toimub teie rakkudes pidevalt. Paljud tegurid võivad suurendada oksüdatiivset stressi ja vabade radikaalide teket teie kehas.

Siin on vaid mõned:

 • Suhkur ja rafineeritud süsivesikud
 • Töödeldud toidud
 • Sigareti suitsetamine
 • Alkohol
 • Õhusaasteained
 • Keskkonnatoksiinid
 • Mobiiltelefoni kiirgus ja elektromagnetväljad (EMF)

Enamik inimesi usub, et kõik vabad radikaalid on halvad, kuid see pole tõsi. Tervise tagamiseks vajate teatud kogust vabu radikaale, kuna need toimivad oluliste signaalmolekulide või sõnumitoojatena.

Üks näide kasulikest vabadest radikaalidest on lämmastikoksiid, mis soodustab tervislikku verevoolu ja vererõhku.

Liiga paljude vabade radikaalide moodustumine valest toitumisest või toksiinide või elektromagnetväljadega kokkupuutest võib aga teid kahjustada.

Liigne vabade radikaalide ja valede radikaalide hulk võib kahjustada teie tüvirakke, mitokondreid, rakumembraane, valke ja DNA-d ning kiirendada teie keha rakkude vananemist.

Ma tahan jagada põnevat teavet ühe parima viisi kohta, kuidas vähendada oksüdatiivset stressi teie kehas, kuid esmalt süveneme olulisesse teemasse, mida nimetatakse redoksiks.

Redoksi mõistmine

Redoks, nagu ka “oksüdatsiooni redutseerimine”, viitab oksüdatsiooni ja oksüdatsiooni vähendamise tasakaalule teie kehas.

Kuna redutseerimine ja oksüdatsioon toimuvad kõrvuti, nimetame seda redoksreaktsiooniks. Oksüdatsioon ja oksüdatsiooni redutseerimine toimuvad alati koos.

Paljud olulised bioloogilised protsessid teie kehas hõlmavad redoksreaktsioone. Klassikaline näide on rakuhingamine ja rakuenergia moodustumine ATP kujul.

Vesinikul on oluline roll teie rakkude oksüdatiivse stressi parandamisel ja see aitab kõik tagasi homöostaasi viia, vähendades tõhusalt liigset oksüdatiivset stressi.

Üks viise, kuidas vesinik redoks-redaktsiooni parandab, on antioksüdantide tootmine, mida teie keha tavaliselt toodab, nagu glutatioon. Terve oksüdatsioonitasemega glutatioon kaitseb teie rakke piisavalt ja aitab hoida oksüdatsiooni tasakaalus.

Kuidas antioksüdandid võivad päeva päästa… või olukorda hullemaks muuta

Pole kahtlust, et antioksüdandid on tervisele väärtuslikud. Köögiviljad ja puuviljad on rikkalikud antioksüdantide allikad ning uuringud näitavad, et inimestel, kes tarbivad kõige rohkem, on parem üldine tervis.

Paljude täiendavate antioksüdantide suurte annuste võtmine võib aga olla problemaatiline.

Võtke näiteks E-vitamiin… Täielikul ja tasakaalustatud kujul koos kõigi nelja looduslikult esineva tokoferooli ja tokotrienooli ühendiga on see oluline toitaine.

Sünteetilise alfa-tokoferooli suured annused ilma tasakaalustatud tokoferoolide ja tokotrienoolideta, nagu enamikus E-vitamiini toidulisandites, võivad tervist kahjustada.

Teatud antioksüdandid on hädavajalikud. See tähendab, et teie keha ei suuda toota toitaineid ega sellest piisavalt, seega vajate välist allikat. C-vitamiin on oluline vitamiin ja antioksüdant.

Vabad radikaalid võivad kahjustada teie keha ja põhjustada rakukahjustusi, kui neid ei neutraliseerita tõhusalt antioksüdantidega.

Antioksüdandid neutraliseerivad vabu radikaale, mis haaravad kõik mugavad elektronid, mida nad leiavad. Kui nad röövivad stabiilsetelt molekulidelt valimatult elektrone, loovad nad ebastabiilseid molekule, mis võivad põhjustada oksüdatiivset stressi.

See võib juhtuda sportlastega, kui nad joovad regulaarselt suures koguses antioksüdante. Antioksüdandid võivad tühistada palju treeningu eeliseid, kuna need neutraliseerivad mõned kasulikud bioloogiliselt signaali andvad vabad radikaalid, isegi need, mida teie keha vajab õigeks toimimiseks ja tervislikuks verevooluks .

Kuidas vesinik töötab oma ainevahetuse maagiaga teie tervise toetamiseks

Kui vesinikku on tervise edendamisel juba pikka aega tunnustatud, siis esimene suurem uuring avaldati 2007. aastal ajakirjas Nature Medicine ja see sai ameeriklastele tuntuks alles hiljuti. Jaapani teadlased on viimase kümnendi jooksul uurinud vesiniku potentsiaali.

Kuna vesinik on universumi väikseim molekul, võib see kergesti tungida teie keha kõikidesse kudedesse, sealhulgas ajusse ja rakuosadesse, nagu mitokondrid ja tuum.

Rohkem kui 1200 eelretsenseeritud teaduspublikatsiooniga molekulaarse vesiniku kohta teatavad teadlased, et vesinik võib olla kasulik kõigile teie keha organitele. Ja see teeb seda, suunates liigse oksüdatsiooni ja toetades niigi tervet põletikulist reaktsiooni.

Üks H2 eristavamaid omadusi , lisaks osakeste suurusele ja biosaadavusele, on selle selektiivsus antioksüdandina.

Molekulaarne vesinik vähendab selektiivselt liigseid kahjulikke vabu radikaale teie kehas.

Selle suurepärane näide on otse teie rakkude sees …

Normaalse energiatootmise ajal on teie mitokondrid reaktiivsete hapnikuliikide (ROS) peamine allikas. Molekulaarne vesinik kaitseb otseselt mitokondreid ROS-i kahjulike mõjude eest.

Gaas H2 võitleb liigse oksüdatiivse stressiga, eriti hüdroksüülradikaalide ja peroksünitriti poolt, mis on väga hävitavad molekulid, mis kahjustavad teie DNA-d ja mida võimendavad elektromagnetväljad.

Mis kõige parem, vesinik saavutab selle ilma mõne kasuliku reaktiivse hapniku liigi, nagu vesinikperoksiid, lämmastikoksiid või superoksiid, taset vähendamata.

Täitke oma keha antioksüdantide vajadused molekulaarse vesinikgaasiga

Glutatioon on teie keha üks peamisi sisemisi antioksüdante. Teie tase võib langeda kehva toitumise, keskkonnamürkide ja stressi tõttu. Glutatiooni tase langeb ka vanusega.

Usun, et glutatiooni toidulisandite võtmise asemel on palju parem, kui teie keha valmistab oma toiduvarud ise.

See pole mitte ainult odavam ja mugavam, vaid ka selliseid molekule nagu glutatioon on väga raske tervena teie vereringesse sattuda, rääkimata rakkude seest.

Üks viise, kuidas molekulaarne vesinik oma metaboolset maagiat täidab, on olulise Nrf2 raja aktiveerimine, mis annab teie kehale signaali, et toota ise antioksüdante, sealhulgas glutatiooni.

Mis täpselt on Nrf2? See on transkriptsioonifaktor, mis aktiveerituna läheb teie raku tuuma ja seostub DNA antioksüdantse reaktsioonielemendiga.

Seejärel annab see teie kehale signaali, et toota kasulikke rakke kaitsvaid ensüüme, nagu glutatioon, superoksiiddismutaas-katalaas, glutatioonperoksüdaas, II faasi ensüümid, heem-1 oksügenaas ja paljud teised.

See on ilmselgelt kõige ideaalsem viis kehale vajalike antioksüdantide loomiseks, et vältida liiga kõrget kahjulikku oksüdatiivset stressi. Molekulaarne vesinik käsib teie kehal toota täiendavaid antioksüdante ainult siis, kui esineb liigne oksüdatiivne stress .

Need kaks H 2 olulist funktsiooni – selle antioksüdantne selektiivsus ja Nrf2 raja aktiveerimine – aitavad jõuliselt piirata oksüdatiivseid kahjustusi, mis võivad viia rakkude kiireneva vananemiseni ning muutusteni teie rakkudes ja organites.

Vaatame, kuidas see tähelepanuväärne gaas oma kehasse tuua on kõige lihtsam…

Lihtne ja tõhus viis molekulaarse vesiniku kehasse viimiseks

Kuigi vesinikgaasi kehasse viimiseks on erinevaid viise, näiteks intravenoosne manustamine ja sissehingamine, pole molekulaarse vesinikurikka vee joomine mitte ainult väga tõhus , vaid ka kõige lihtsam ja mugavam viis.

Jaapanis tehtud inimuuringud on näidanud seost vesinikuvee joomise ja erinevate bioloogiliste funktsioonide vahel, sealhulgas:

 • Juba terve põletikuline reaktsioon.*
 • Paranenud raku tervis.*
 • Optimaalne ja kiirem lihaste taastumine tippsportlastel.*
 • Parem unekvaliteet ja tuju.*
 • Suurem mugavus ja paindlikkus.*
 • Parem naha välimus.*
 • Suurenenud energia ja vaimne selgus.*
 • Paranenud ainevahetus.*
 • Kolesterooli ja glükoositaseme hoidmine juba normaalses vahemikus.*

Molekulaarne vesinikgaas on maitsetu ja lõhnatu, nii et vees lahustatuna ei teki karmi maitset ega lõhna. Ja see ei muuda vee ega keha pH-d.

Kui lisate veele H 2 gaasi, loote joogi, millel on tugevad omadused, mis võitlevad kõige kahjulikumate vabade radikaalidega ja toetavad niigi tervet põletikulist reaktsiooni kogu kehas ja ajus.*

Rekordi püstitamine: miks aluseline vesi ei ole molekulaarne vesinikvesi?

Erinevalt aluselisest veest pole H2  l pH-ga midagi pistmist – pH mõõdab vesinikioonide kontsentratsiooni, mitte molekulaarset vesinikku.

Aluseline vesi on vesi, mis on elektrolüüsi teel eraldatud aluseliseks ja happeliseks fraktsiooniks. Kuigi selle pooldajad väidavad, et aluseline vesi võib muuta teie kuded leeliselisemaks, et haigusi ära hoida või tagasi pöörata, ei toeta teadus neid väiteid .

Teadlased on leidnud, et need väited ei saa olla tõesed, kuna te ei saa muuta oma vere ja keha pH-d lihtsalt aluselise vee tarbimisega.

Pigem reguleerib teie keha oma vere pH-d väga kitsas vahemikus, kuna kõik teie ensüümid on loodud töötama pH 7,4 juures. Te ei saaks ellu jääda, kui teie vere pH erineks sellest numbrist liiga kaugele.

Nagu me juba nägime, on molekulaarne vesinik gaas, millel on väga ainulaadsed ja selektiivsed antioksüdantsed omadused, mis sihivad selektiivselt rakke kahjustavamaid vabu radikaale.

Kahjuks on mõned molekulaarse vesiniku eelised sobimatult üle kantud aluselisesse vette.

Teadlased on avastanud, et peamine aine, mis vastutab leeliselise vee tervisele kasulike mõjude eest, oli tegelikult tingitud molekulaarse vesiniku olemasolust, mis tekkis vees hüdrolüüsi käigus.

Sellel pole midagi pistmist vee pH-ga.

Molekulaarne vesinik jäljendab paastumise mõju ja võib pakkuda teie ajule kaitsvat kasu

Kui jood suure molekulaarse vesinikgaasi kontsentratsiooniga vett, läheb see makku ja jõuab kiiresti verre, saavutades haripunkti mõne minuti jooksul.

Vesinikurikas veri ringleb seejärel läbi teie südame ja kopsude. Kuigi see lahkub teie süsteemist tunni jooksul, võivad selle jääkmõjud kesta tunde, päevi ja isegi nädalaid.

Lisaks kulub paar tundi, enne kui see saavutab oma antioksüdantse funktsiooni, kuna see toimib läbi Nrf2 raja, ja kulub veidi aega, kuni need geenid avalduvad ja antioksüdante tootvad.

Teadlased on avastanud H2  rikka vee joomise:

 • Aitab vähendada oksüdatiivset stressi ehk vabade radikaalide põhjustatud kahjustusi, mis on põhjustatud kõrge suhkrusisaldusega dieedist.*
 • Jäljendab paastumise või kuni 20% kalorite piiramise mõju.*
 • Soodustab mao greliini sekretsiooni – hormooni, mis pakub teie ajule kaitsvat kasu.*
 • Toetab tervet plasma glükoosi-, insuliini- ja triglütseriidide taset, mis on sarnane dieedipiiranguga kaasnevatele mõjudele.*
 • Vähendab hiirte kehakaalu tõusu, mis viitab sellele, et see võib inimestel energia metabolismi kiirendada.*

Kas molekulaarne vesinik võib teie treeningtulemust parandada?

Sportlikud tulemused ja taastumine on kaks valdkonda, mis on teadlastele suurt huvi pakkunud. Ja me ei räägi ainult sportlastest ja supervormis inimestest…

Ühes topeltpimedas uuringus keskealiste ülekaaluliste naistega tarbis rühm naisi vesinikurikast vett 28 päeva.

Muutujad, mida teadlased uurisid, hõlmasid kardiorespiratoorset vastupidavust (VO 2max ), töövõimet, kehakaalu mõju elukvaliteedile ja hematoloogilisi biomarkereid.

Osalejatel paluti uuringu ajal säilitada oma tavaline elustiil, toidukogused ja vältida kõiki muid toidulisandeid.

28 päeva lõpuks paranes VO 2max võrreldes platseeboga oluliselt. Paranemist täheldati ka aja jooksul kuni kurnatuseni ja täiendharjutuse käigus tehtud töö kogumahus.

Uurijad jõudsid järeldusele, et vesinikurikas vesi võib olla kasulik alternatiivse hüdratsioonipreparaadina, et “mõjutada positiivselt keskealiste ülekaaluliste naiste treeninguvõimet”.

Teised uuringud toovad esile H2 vee üldist kasu treeningule ja jõudlusele:

 • Soodustab noorendamist, vähendades treeningust põhjustatud oksüdatiivset stressi*
 • Suurendab sportlaste üldist maksimaalset treeningsooritust*
 • Vähendab treeningjärgset valulikkust*
 • Alandab vere laktaaditaset, et aidata väsimust edasi lükata*

Molekulaarse vesiniku mõju sarnaneb treeningutest saadava kasuga. Treening aitab ka glutatiooni taset säilitada või tõsta.

Tegelikult väidavad autorid ajakirjas Canadian Journal of Physiology and Pharmacology avaldatud artiklis abstraktselt:

“Kasulik treening ja H 2 manustamine soodustavad tsütoprotektiivset hormeesi, mitokondriaalset biogeneesi, ATP tootmist, suurenenud NAD+/NADH suhet, tsütoprotektiivseid II faasi ensüüme, kuumašoki valke, sirtuiine jne.

Vaatasime läbi treeningu ja H 2 biomeditsiinilised mõjud ning teeme ettepaneku, et vesinik võib toimida treeningut jäljendava ja redoks-adaptogeenina, võimendada kasuliku treeningu eeliseid ja vähendada kahjuliku treeningu kahju.

Teie keha toodab iga päev galloneid vesinikgaasi, nii et miks seda juua?

Pole kahtlust, et gaas vesinik on ohutu aine. Seda on süvameresukeldujate puhul kasutatud alates 1940. aastatest, et vältida dekompressioonihaigust.

Olete kogu oma elu vesinikuga kokku puutunud. Sõltuvalt teie toitumisest ja soolestiku tervisest võivad teie soolestikus kiudaineid kääritavad kasulikud bakterid toota umbes 2,5 gallonit molekulaarset vesinikku päevas.

Miks peaksite siis juua H 2 vett, kui teie keha võib seda palju toota?

Jaapani uuring näitab, et vastus peitub selles, kuidas seda teie kehas toodetakse…

Kui seda toodetakse teie kehas pidevalt, nagu tavaliselt, harjub teie keha pideva kokkupuutega.

Kuna gaas vesinik on nn signaali modulaator, on teadlased leidnud, et see toimib kõige paremini siis, kui seda võetakse vahelduvalt või pulseeritult.

Kui joote kõrge klaasi kõrge kontsentratsiooniga molekulaarset vesinikvett korraga, saate sellel pakkuda optimaalset kasu.

Enamik müüdavast vesinikust on madala kontsentratsiooniga, eriti vesinikku genereerivad masinad. See pole kaugeltki nii kasulik, sest H2 tuleb impulsseerida. Palju parem on juua üks või kaks korda päevas klaas kõrge kontsentratsiooniga H 2 vett, kui juua kogu päeva jooksul madala kontsentratsiooniga H 2 vett.

Siiani pole olnud ühtegi varianti, mis oleks vastanud minu ootustele. Enamik variante ei maitse hästi, on liiga keerulised valmistada või nõuavad spetsiaalset suletud anumat. Ja tegelikult saadavad molekulaarse vesiniku kogused on selle aja või pingutuse jaoks liiga väikesed.

Aga see kõik on muutunud…

Pulseerige oma keha meie kõrge kontsentratsiooniga H 2 tootvate tablettidega

Kahjuks ei suuda paljud vesinikuseadmed ja -tooted luua molekulaarse vesiniku kõrge kontsentratsiooni.

Pärast pikki aastaid kestnud uurimistööd leidsime teerajaja, kes on välja töötanud mugava tahvelarvuti, mis tekitab kõrge kontsentratsiooniga molekulaarset vesinikgaasi, kui see lastakse filtreeritud veeklaasi.

Enamik teisi vesiniku tablette ja seadmeid loob vesiniku kontsentratsiooni 1 kuni H 2 ppm ja tablette tuleb kasutada suletud anumas, vastasel juhul ei tööta need korralikult.

Meie 2 molekulaarse vesiniku tabletid loovad 480 ml vees palju suurema kontsentratsiooni, kuni 8 ppm .

Ja mis kõige parem – see teeb seda avatud anumas, ilma et oleks vaja korki või kaant.

Spetsiaalse kliiniliselt valideeritud protsessi abil loob meie tootja gaasilise vesiniku, mis seejärel suspendeeritakse “vesinik-nano mullipilves”.

Selle molekulaarse vesinikgaasi nanomullipilve loomiseks pole vaja teha muud, kui tilgutada üks meie H2 molekulaarvesiniku tablett 16 -untsisse. klaas toatemperatuuril, filtreeritud vesi. Õigel temperatuuril loote molekulaarse vesiniku vee umbes 90 sekundiga tõeliselt bioloogiliselt olulisel kontsentratsioonil kuni 8 ppm HH 2 .

Niipea, kui tablett on lahustumise lõpetanud, jooge ära terve klaas vett, ideaaljuhul ühe minuti jooksul. Valge “pilv” väheneb, kui molekulaarse vesiniku kontsentratsioon langeb ja pääseb õhku. Mida varem te seda tarbite, seda suurema annuse H 2 gaasi saate.

Protsess ei saakski olla lihtsam… Vähem kui kolme minutiga olete “pulseerinud” oma keha olulise molekulaarse vesinikgaasiannusega ja järgmise päeva või isegi nädala jooksul saate nautida selle paljusid eeliseid.

Magneesiumi lisakasu – üks enim tähelepanuta jäetud toitainete puudujääke

Magneesium on oluline kognitiivse funktsiooni, meeleolu ja stressi vähendamiseks.

Magneesium on tervisele kriitilise tähtsusega. Teie keha vajab seda mineraali rohkem kui 600 erineva biokeemilise reaktsiooni ja funktsiooni jaoks.

Kahjuks on peaaegu kõigil magneesiumipuudus. Arvatakse, et kuni 90% põhjaameeriklastest ei saa toidust piisavalt magneesiumi.

Magneesiumi piisav tase on ülioluline:

 • Enamiku teie rakkude, eriti teie südame, neerude ja lihaste tervislik toimimine.
 • Kognitiivne funktsioon ja aju plastilisus.
 • D-vitamiini aktiveerimine ja reguleerimine teie kehas.
 • Vaimne ja füüsiline lõõgastus.
 • Südame-veresoonkonna tervis ja tervislik verevool.
 • Normaalne veresuhkru regulatsioon ja insuliinitundlikkus.
 • Teie keha kaitsmine elektromagnetväljade kahjustuste eest.
 • Neurotransmitterite tootmine meeleolu ja une jaoks.
 • Detoksikatsiooni toetamine ja glutatiooni süntees.

Meie 2 Molecular Hydrogen kasutab kandjana spetsiaalset puhast elementaarset magneesiumi ja annab teile ligikaudu 80 mg magneesiumi tableti kohta.

See ei pruugi tunduda palju, kuid pidage meeles, et kui puhas elementaarne magneesium reageerib veega ja toodab H2 , muundatakse magneesium kõrge biosaadavusega ioonseks magneesiumiks .

Kui lisate veele 2 molekulaarse vesiniku tableti, reageerib elementaarne magneesium magneesiumhüdroksiidiks. Tabletis sisalduvad puhverhapped vähendavad hüdroksiidi ja eraldavad selle magneesiumist, et luua vabu magneesiumioone, mida teie keha saab hõlpsasti kasutada.

Seevastu paljud magneesiumilisandid pakuvad halba biosaadavust, eriti kõige sagedamini kasutatav vorm, magneesiumoksiid. Üks uuring näitab, et magneesiumoksiidi keskmine saadavus on nii madal kui 4% ja sõltuvalt teie maohappe tugevusest võib see arv olla isegi madalam – nullini.

Saadaval paljudes valikutes, tellige H2 molekulaarne vesinik juba täna

Nii palju kui proovite, ei pääse te oksüdatiivsest stressist. See on midagi, mis toimub teie rakkudes loomulikult. Kuid kui te kuhjate igapäevaelu stressifaktoreid, võite saada kõrge oksüdatiivse stressi taseme, mis võib kahjustada teie rakke ja kiirendada rakkude vananemist.

Need stressitegurid hõlmavad selliseid asju nagu töödeldud toidu ja suhkru söömine, saastunud õhu hingamine (nagu enamik inimesi tänapäeval teeb) ja enda kokkupuude keskkonnatoksiinidega, sealhulgas elektromagnetväljad ja mobiiltelefonide kiirgus.

Enamik meist soovib elada pikka ja tervet elu. Ja kahtlemata tahad sa end iga päev piisavalt hästi tunda, et nautida oma elu täiel rinnal.

Tänapäeva maailmas on selleks vaja tõhusat viisi, kuidas kaitsta oma keha liigse oksüdatiivse stressi kahjulike mõjude eest.

Usun, et H2 molekulaarvesinikul on selle saavutamiseks palju lubadusi  nii palju, et olen seda juba aastaid võtnud iga päev.

Teie mugavuse huvides on meie 2 molekulaarne vesinik saadaval 30- ja 90-päevaste tarvikute ning mugavate reisipakkidena. Iga meie H 2 -2-Go™ pakend sisaldab 60 eraldi pakitud 2 molekulaarvesiniku tabletti – sobivad ideaalselt kiireks või reisimiseks.

H2 30-päevane H2-2-Mine 30-päevane H2 90-päevane H2-2-Go 90-päevane
30 tabletti 60 tabletti 90 tabletti 180 tabletti
1 väike pudel 1 kott 1 suur pudel 3 kotti
Lahtised tabletid Eraldi pakitud tabletid Lahtised tabletid Eraldi pakitud tabletid

Miks mitte proovida meie 2 molekulaarset vesinikku ja avastada, kuidas see aitab teil elada nooruslikku ja tervislikku elu, mida soovite? Tellige H2 molekulaarne vesinik juba täna.