Toiduklassi VESINIKPEROKSIID

Raamat: “Ühe minuti ravi” KLIKI – Ühe minuti ravi EESTi KEELES

Küsi saadavust! (aire.maria@gmail.com)

12% toiduklassi vesinikperoksiid (H2O2) 500 ml – 22 eur

(raamatu skeemides on soovitus 35% H2O2, kuid seda EU ei luba müüa tavainimestele, ja seega on võimalik skeeme järgides võtta 12% 3 x rohkem)

12% 1 osa / 4 osa destilleeritud vett = 3% vesinikulahus


NB!

Kui on väga tugev keha vastusreaktsioon (korona viirusega), mis kahjuks päädib kopsupõletikuga, ja siis, kui on kahtlustada tugevat hingamisteede põletikku –  inhaleerida toiduklassi vesinikperoksiidi, aga lahjendus peab olema

0,1 % vesinikperoksiidilahus ja peaks olema ka 0,45% soolalahuseline, sest kopsu allveoolid vajavad nõrka elektrolüütilist tuge.


TOIDUKLASSI 3% (saad 12%-list lahjendada 1:4) vesinikperoksiidi kasutamise lihtne NIPP külmetus ja viirushaiguse, kõrvahaiguse ajal:

kalla veidi 3% vesinikperoksiidi puhtasse topsi, võta pipetiga ja tilguta paar tilka kõrva, hoia pead viltu 1-3 min. (võib kostuda mullitamist) ja siis lase vedelik kõrvast välja. 

LIHTNE-ODAV-OHUTU-MITTETOKSILINE ja EFEKTIIVNE VIIS AIDATA END TAVALISE KÜLMETUSE KORRAL: postitanud Ameerika tuntud ja armastatud arst Dr J.Mercola

https://www.facebook.com/watch/?v=10156396240675590


KOGEMUS EESTIST 2021: “Tegin puhtalt Mercola juhiste järgi. Lahjendasin 150 ml apteegist ostetud füsioloogilises lahuses (saab ka ise valmistada) 1/4 teelusikatäis (kodus olid vastavad mõõtelusikad olemas) 12% vesinikperoksiidi ja kasutasin korralikku inhalaatorit. Valmistasin selle koguse klaaspurki valmis ja kui otsa sai, tegin uue. Kui haigus algamas, võib pihustada iga tunni järgi. Hiljem, kui parem, iga 4-6 tunni järgi. Olin teadlik, et tuleb kohe tegutseda ja seda ma ka tegin. Esimesed 5 päeva on üliolulised, et viiruskoormus ei kasvaks suureks ja ei ründaks teisi elundeid. Mõnel korral lisasin ka 1 tilga joodi (minul oli kodus Lugoli lahus). Lisasin pärast lahjendatud peroksiidi lahusega inhalaatori täitmist lihtsalt 1 tilga joodi. Teadsin, et jood on kopsudele väga hea. Siis veel Liposoomne C-vitamiin 1000 mg 5 x päevas, D-vit 5000 RÜ ja tsinksulfaat. Selline oli minu raviskeem kuni tervenemiseni. Pidevalt jõin sidrunivett nii meega kui ilma. Põdesin nagu ikka viirust põetakse ja kehva oli olla – üldiselt kõik sümptomid, mis selle viirusega kaasnevad, olid minul ka, aga paanikasse ei sattunud. Lihtsalt tegutsesin enda kogutud informatsiooni põhjal. Ma ei jõua ära tänada seda õnne, et olen sattunud lugema imeliste arstide õpetusi. Kahjuks olen ma üdini pettunud meie tänapäeva “teaduspõhises” meditsiinis. Abikaasa jäi paar päeva parast mind haigeks ja kõik läks sama rada. Kõige olulisemaks pean ikkagi vesinik peroksiidi, kõigel ülejäänul on toetav osa. Igas kodus PEAKS OLEMA KINDLASTI INHALAATOR, see on minu õppetund sellest haigusest ja kehtib kõigi viiruste puhul. Mul enne ei olnud. Ja korralik! Sain halva kogemuse osaliseks, sest kõige raskemal ajal läks mul üks katki. Õnneks sain ülikiirelt kätte uue, mille tellisin e-poest.

Ja veelkord – kogu informatsioon on saadud dr. Mercola kodulehelt, selle järgi olen mina teinud.”
—————————————————————————————————

VEEL VESINIKPEROKSIIDI KASUTUSVÕIMALUSI:

Hydrogen TOOTEJUHEND Canada

Toiduklassi vesinikperoksiidi kasutamise NIPPE


3-6% vesinikuga pihustades vastavaid pindu….saad näha, kus pesitsevad bakterite kolooniad ja need kõrvaldada: