SUUHOOLDUS

 

1) Väga lai valik suuõõne hooldusvahendeid Mirralt:

http://mirra24.ee/est/products/category/10/

Hambapastad ei sisalda fluori!

Unikaalne hambageel bakteriofaagidega!

Suuloputusvahend – nulueliksiir – alkoholivaba!

Häälekähedus ärahoidmiseks – Loriol (hea vahend õpetajatele)

Hambageel 1-3 aastastele lastele.

Hambapasta alates 3.eluaastast.

—————————————————————————————

2) MIKROBRAIT hambapulber (100 g)

USA toode – Royal Body Care (Koralliklubi)

Hambapulber Mikrobrait – see on uus saavutus hammaste hoolduse valdkonnas. See on maailma esimene antioksüdantsete omadustega hambapulber.

Mikrobrait on välja töötatud suurepärase tehnoloogia järgi, mis on kasutusel firma Royal Body Care mikrohüdriini saamiseks. See nii puhastab kui ka valgendab hambaid. See sisaldab selliseid suukoopa ja igemete head tervist tagavaid aktiivseid komponente, nagu ksüliit ja Aloe vera. Hambapulber Mikrobrait aitab kaasa dentiini ja luukudede tugevnemisele. Omab profülaktilist toimet kaariese ja paradontoosi vastu. See uus täiuslik toode kingib Teile särava naeratuse.

Mikrohüdriin – see on võimas, ülipeentest osakestest, mis on võimelised lõhustama vabu radikaale, koosnev antioksüdant. Eraldades negatiivselt laetud elektrone, loob ta suukoopas aluselise keskkonna ja neutraliseerib happed, ennetades sellega hambakivi teket.

Ksüliit on taimedest, puu- ja juurviljadest toodetud naturaalne sahhariid. See vähendab vedelike pindpinevust suus ja takistab hambakatu moodustumist.

Aloe vera mõjub hästi nahale ja soodustab igemete tervendamist.

Koostis: kaltsiumkarbonaat, naatriumbikarbonaat, magneesiumkarbonaat, mikrohüdriin, ksüliit, vesinikuga rikastatud ränimuld, kaaliumfosfaat, piparmündiõli, glütsiin, quillaja – Panama seebipuu (Quillaja saponaria), aaloemanna, naatriumalginaat, mentool, kaaliumbensoaat.

Kasutamine: parima tulemuse saavutamiseks on vaja hammaste pesemisel kasutada puhastatud vett.

Vastunäidustused: ei ole ilmnenud.

——————————————————————————————–

3)  Hambapastad “Fohow” korditsepsi ja linchziga. Ei sisalda fluori.

 140 gr tuub * 1-2 tk pakendis

Hambapastades on kasutatud korditsepsi, linchzi jt. taimede ekstrakte – glükosiide, fenoole, mis omavad kahesuunalist reguleerivat toimet. Bakteriaalne foon suus on hommikul erinev õhtust, seega üks hambapasta koostis on ette nähtud hommikuks, teine õhtuks.

Hambapasta “Fohow” kuulub kolmandasse põlvkonda.           

Kahesuunaline reguleeriv toime:
Korditseps ja linchzi on erakordse kahesuunalise reguleeriva toimega, parandades põhjalikult suuõõne bakteriaalset olukorda.
Bakteriaalse fooni kahekordne normaliseerimine:

Taimne glükosiid ja fenool reguleerivad suuõõne bakteriaalset taset, puhastavad kahjulikest mikroorganismidest, vähendavad kahjulikke baktereid ja takistavad nende paljunemist.
Hammaste tugevdamise profülaktika:

Linchzi ja korditsepsi ekstrakt ning teised taimsed osised parandavad suuõõne haavandeid, igemete põletikku, perikoroniiti, igemete veritsemist, halba suulõhna, kaariest jt. suuõõne haigusi.
Suuõõne puhastamine:
Korditseps, linchzi, taimne glükosiid ja fenool parandavad suuõõne olukorda, puhastavad hambaid ja kogu suuõõnt, normaliseerivad mikrofloorat, säilitavad terved hambad.

Muud kasutusvõimalused:

Sääsehammustuste sügelus, paistetus ja põletik alaneb, naha põletuste ja külmumise haavad ja armid paranevad, aitab kurgupõletiku ja suuõõne haavandite puhul, lahendab avitaminoosi probleemi, aitab vistrikute, vooluste puhul, jne.

  1. Linchzi (Ganoderma), e. „surematute pühakute rohi“.

Ammustest aegadest peale on Linchzid kasutatud ravimina saja haiguse ja saja sündroomi korral. Tihtipeale äratati tema abil sõna otseses mõttes inimesi surnust ellu. Linchzi tõstab organismi immuunsust ja tugevdab tervist. Temast on abi mitmete selliste haiguste korral, mis raskesti alluvad muudele ravimeetoditele. Tänaseni on Linchzhi ainuke THM (traditsioonilise hiina meditsiini) käsutuses olevnaturaalne preparaat, mis on võimeline sisenema inimorganismi kõigisse viide peameridiaani (Süda, Maks, Kopsud, Põrn, Magu).
2. Hiina Korditseps. Kõrvuti ženšeni ja pantidega kuulub korditseps hiina

traditsioonilise meditsiini (HTM) „pärlite kolmikusse“.
Korditsepsi ümbritsevad müüdid ja salapära, Ta on tõeline HTM ja farmakoloogia pärl. Korditseps on ühtaegu nii taim kui  loom. Traditsiooniliselt nimetatakse teda putuk-taimeks või seeneks. Tema elutsükkel kulgeb nii maa peal kui maa all, nii suvel kui talvel, mitu hooaega järjest.
HRV-s kasvavate maarohtude ja ravimtaimede ravimiteaduslikus kogumikus on öeldud: „Korditseps siseneb kahte meridiaani – kopsude meridiaani ja neerude meridiaani. Ravib sadu puudulikkusi“. Ammustest aegadest on korditsepsi kasutatud köha ja astma, neerupuudulikkuse ja organismi üldise jõuetuse raviks. Eriti häid tulemusi on saavutatud bronhiidi, kroonilise kestva köha, organismi üldise nõrkuse, haigustele vastuvõtlikkuse,  meeste impotentsuse, prospermia jm. ravimisel.

——-