SALVESTROL

Pakendis 60 kapslit – 54,00 eur

3 pakendit – 180 kapslit 152,00 eur

8 pakendit – 480 kapslit 339 eur

(Tellimine: aire.maria@gmail.com)

Mis on Salvestrol 2000?
Fütoaleksiinid on ained, mida taimed toodavad enda kaitseks bakterite, viiruste, seente ja putukate eest. Taim moodustab neid vaid vajadusel suuremas koguses.

Kuna tavapäraselt kasvatatud juur- ja puuvilju pritsitakse fungitsiidide ja muude pestitsiididega, on nende fütoaleksiinide sisaldus tavaliselt madal. Kui 100 a tagasi oli see sisaldus 100, siis nüüd vaid 17 ühikut. Saksa arst allpool toodud videos selgitab.

Seni ei ole viiteid sellele, et need ained, mida taimed moodustavad enda kaitseks, avaldaksid kahjulikku mõju inimeste tervisele.

Salvestrol 2000 sisaldab mõruapelsinide, tsitrusviljade, viinamarjaseemnete ja kõrvitsa fütoaleksiine.

Tähelepanu!
Võltsitud Salvestroli tooted ilmuvad regulaarselt ja neid on raske sellistena tuvastada. Originaaltoote tootja on Uus Meremaalt. Euroopas pakendavad neid eri firmad. Salvestroolid on looduslikud ühendid ja neid ei saa patenteerida.

Millised on Salvestrol Platinum eelised?
Salvestroli kapslid sisaldavad 2000 Salvestroli punkti.

Profülaktikaks 1 kapsel 2 korda päevas toiduga.

Koostis: magusa apelsini ekstrakt (Citrus sinensis), viinamarjaseemne pulber (Vitis vinifera), kõrvitsapulber (Cucurbita maxima), valge riisijahu, glaseeraine E464.

Gluteeni-, laktoosi-, sojaubade, säilitusainete, sünteetiliste värvainete, lõhna- ja maitseainete vaba. Kasutatakse eranditult taimsest materjalist (HPMC) valmistatud vegikapsleid, mis ei sisalda želeerivat ainet.

Salvestroli ametlik määratlus on “looduslik eelravim, mis sisaldab toitaineid ja millel on moodustiste vastased omadused”. Salvestrolide iseloomulik tunnus aktiveeritakse ainult muteerunud rakkudes, põhjustades nende vähenemise või hävinemise. Moodustiste vastane toime ei põhine nendes taimedes endas leiduvatel keemilistel ühenditel, vaid need muunduvad muteerunud rakkudes, mis on põhjustatud spetsiifilise ensüümi olemasolust. Seetõttu räägime raku kaitsvast toimest lisaks antioksüdantidele. 

Salvestrol sisaldab looduslikke sünergiste, mis tugevdavad salvestroolide toimet. Siin on salvestroolide sünergistide loend:
Biotiin
Magneesium
Vitamiin B3
Raud
C-vitamiin

Biotiin (vitamiin H) soodustab CYP ensüümide, sealhulgas ensüüm CYP1B1 tootmist, samas kui magneesium ja niatsiin stimuleerivad salvestroolide aktivatsioonimehhanismi. Raud moodustab CYP1B1 ensüümi tuuma ja C-vitamiin kaitseb salvestroole enneaegse oksüdatsiooni eest ja potentsiaalselt varustab CYP1B1 metaboolseks vajalike elektronidega. teisendamine.


Tähelepanu! Salvestroli toimet mõjutab vitamiin B17. Aprikoosiseemnetega ravides ei tohi salvestrooli samaaegselt kasutada.

————INFOKS!!!!———————
Sellel lehel avaldatakse teaduslikke uuringuid ja dokumente Salvestroli ja selle kasutamise kohta vähis https://salvestrol-cancer.com/
Tähtis! Vähk kuulub ekspertide kätesse. See leht toimib teabeportaalina huvilistele ja spetsialistidele.


Salvestroolid kuuluvad elutähtsate taimsete ainete (teiseste taimsete ainete) klassi, mis metaboliseeruvad inimese on-koloo-gilistes rakkudes kasvajarakuspetsiifilise ensüümi CYP1B1 toimel ja vallandavad seeläbi mitmeid erinevaid protsesse kuni rakusurmani, mis seejärel põhjustavad seiskumise või isegi v-ä-h-k´tõve vähenemine.

Puu- ja köögiviljade sees on salvestroolid osa taimede kaitsemehhanismist. Salvestrolid on fütoaleksiinid, mille moodustumise käivitavad sissetungivad patogeenid. Kui näiteks küpset vilja ründab seen, vallandub sellele patogeenile omase salvestrooli süntees. Salvestrolid moodustuvad kohas, tavaliselt vilja nahas või taime juurtes, ja tungivad patogeeni.

V-ä-h–ktõve degenereerunud rakkudest vabanemiseks kasutame salvestroole. Kahjuks ei tooda salvestroole organism ise, vaid tööstuslikult töödeldud toiduained sisaldavad vaid vähesel määral salvestroole ja muid kasulikke taimseid toitaineid ning selle languse põhjuseks võib olla vähijuhtumite üha suurenev arv arenenud maailmas. Kaasaegsete põlluharimismeetoditega vähendatakse meie toidu salvestroolisisaldust tohutult.

Salvestroole leidub erinevates puu- ja köögiviljades. Näiteks kõrvitsas, murakates või apelsinides. Salvestrooli sisalduse säilitamiseks on oluline, et looduslikke tooteid ei oleks töödeldud pestitsiididega.

Prof dr Dan Burke


Salvestroolide kaitsemehhanismil on mitmeid meeldivaid omadusi.

1. See ei kahjusta. Mürgised ained, mis tekivad CYP1B1 abil salvestroolide metabolismis, leitakse eranditult v-ä–h-irakkudes ja neid tarbitakse rakkude hävimisel.

2. Mehhanism põhineb toitainetel; see sõltub eranditult ensümaatilisest aktiveerimisest ja teatud teguritest, mis peaksid samuti olema osa meie igapäevasest toidust.

3. Mehhanism paljastab selge ja kergesti mõistetava seose toitumise ja v-ä-h-i vahel, mis võib olla stiimuliks toitumise muutmiseks.

4. CYP1B1 peetakse praegu laialdaselt universaalseks vä-h-i-m-arkeriks, kuna see esineb kõikjal erinevates v-ä–h-i-v-ormides. Selle universaalsuse tõttu saab kasutada sama kaitsemehhanismi olenemata selle haiguse päritolust.

Allpool on video inglise keeles Salvestroli kohta 7,24 minutit 

MIKS ON Nesem ERILINE TEHNOLOOGIA?

Naturally Pure Products omab ainulaadseid teadmisi – miks on fütoaleksiinidel eriline kasu tervisele. Neil on erilisi teadmisi, mis on seotud nende ühendite tasemetega erinevates taimedes, kuidas maksimaalselt optimeerida nende kohalolekut taimedes, nende bioloogiilist aktiivsust, nende biosaadavust, ja nende kasutamist toiduainete, toitainete, farmaatsia ja diagnostika jaoks. Taimede sõeluuring – meie teaduse põhialus.

Meie sõeluuringuprogramm on loonud ainulaadse andmebaasi kasulike fütoaktiivsete ainete kohta kogu taimeriigis. Tõepoolest, konkreetse aine olemasolu või puudumine võib sõltuda sellest, kuidas ja kus taime kasvatati ning kuidas ja millal see koristati ja töödeldi. Need on kõik tegurid, mida oleme töös arvesse võtnud. Meil on patenteeritud tehnoloogia NESEM rakuliiniuuringute valideerimise kaudu.

Näiteks on meil ulatuslikke tõendeid selle kohta, et kindlustada need toimed:
• Pakkuda kaitset lisaks antioksüdantidele
+ mitte-antioksüdantne rada
• Annab vananemisvastase efekti
• Aitab moduleerida kroonilisi haigusi
• Põletikulise reaktsiooni moduleerimine
• Toetada neurogeneesi