SALVESTROL

60 tk – 56,00 eur

3 tk – 159,00 eur

8 tk – 354,00 eur

—————

90 tk – 75,00 eur

3 tk – 216,00 eur

8 tk – 504,00 eur


Salvestrolid on uus klass looduslikke ühendeid, mida toiduga ohutult süüa.
Salvestrolid on heaolu jaoks oluliste fütotoitainete (taimsetest ühenditest) alamrühm, mida keha ei tooda ja seetõttu on kasulik saada salvestroli taimse toidu abil.
 Neid on tuvastatud paljudes puuviljades, ürtides ja köögiviljades.
 Salvestrol Platinumi koostisained on 100% looduslikud, sealhulgas Cucurbita maxima – kõrvits, Vitis vinifera – viinamarja seemnete ja Citrus reticulata-mõruapelsini ekstraktid.
 Kõik koostisained on vabad herbitsiididest, pestitsiididest ja seenevastastest ainetest.
 Iga kapsel sisaldab 2000 Salvestroli punkti.
 Salvestroole kasutatakse keha loomuliku rakutsükli reguleerimisprotsessi osana.
 Salvestrolid toetavad kahjustatud rakkude elimineerimist ega kahjusta
normaalseid rakke.
 Neid aktiveerib ensüüm CYP1B1 (hääldatakse “sip one bee one”), mida
leidub ainult kahjustatud rakkudes.
 CYP1B1 puudub normaalsetes tervetes rakkudes, seetõttu ei avalda
salvestroolid neile mingit mõju.
Salvestrolid ei ole antioksüdandid.
 Antioksüdandid püüavad kaitsta meie rakke DNA kahjustuste eest, kuid on ebaefektiivsed, kui kahju on tehtud.
 Salvestroolid võivad toimida lisaks antioksüdantidele, toetades kahjustatud rakkude eemaldamist enne, kui need kogunevad.
 Meie keskkonnas on väga raske saada piisavalt Salvestroole ainult toidust.

 Isegi kui sööte ainult mahepõllumajanduslikult kasvatatud toiduaineid, ei ole garanteeritud, et salvestrooli sisaldus on teie tervise säilitamiseks piisav.
 Salvestrooli puuduse peamised põhjused on:
Kaasaegsed põllumajandusmeetodid: Salvestroolid on taimede loomulik
kaitse patogeenide vastu.
 Põllumajanduskemikaalid (pestitsiidid, fungitsiidid ja herbitsiidid jne, mis hoiavad patogeene eemal, nii et taimed ei pea tootma salvestroole ja järelikult ei satu need meie toidu hulka.
 Seevastu mahetoidul seda probleemi ei ole.
 Uuringud on näidanud, et mahepõllukultuurides on salvestrooli sisaldus 30 korda kõrgem kui tänapäevaste meetoditega kasvatatavates põllukultuurides.
 Kaasaegsed põllukultuuride sordid: Salvestrooli kibeduse ja tänapäevaste eelistuste kombinatsioon on andnud tulemuseks magusama maitsega taimede valiku nende taimede asemel, mis tavaliselt sisaldaksid palju salvestrooli.

Lisaks on kõige suurem salvestroolide sisaldus just viljade koortes ja juurtes, just nendes taimeosades, mis töötlemise käigus eemaldatakse ja visatakse ära.
• Toidu valmistamine – paljud salvestrolid on vees lahustuvad ja eralduvad toidust küpsetamise ajal.
Salvestrolid on väga stabiilsed molekulid ja neid ei hävita kuumus; mõned
toiduvalmistamismeetodid vähendavad salvestrooli taset toidus.
Köögiviljade vees keetmine on hea mõte ainult siis, kui tarbite köögivilju ja keeduvett.
Mahlapressimisest on saanud väga populaarne toitainete tarbimise võimalus.
See aga ekstraheerib kasutatud vilja kesta ja viljaliha.
Puu- ja juurviljade ebapiisav tarbimine – me lihtsalt ei söö piisavalt töötlemata,
agrokeemiliselt töötlemata puu- ja juurvilju.
Kahjuks on suur osa meie toidust madala toiteväärtusega ja annab ainult “tühje kaloreid”.
Toidulisand Salvestrol Platinum annab teie kehale igapäevast tuge.

LÜHIDALT: Mis on Salvestrol 2000?
Fütoaleksiinid on ained, mida taimed toodavad enda kaitseks bakterite, viiruste, seente ja putukate eest. Taim moodustab neid vaid vajadusel suuremas koguses.

Kuna tavapäraselt kasvatatud juur- ja puuvilju pritsitakse fungitsiidide ja muude pestitsiididega, on nende fütoaleksiinide sisaldus tavaliselt madal. Kui 100 a tagasi oli see sisaldus 100, siis nüüd vaid 17 ühikut. Saksa arst allpool toodud videos selgitab.

Seni ei ole viiteid sellele, et need ained, mida taimed moodustavad enda kaitseks, avaldaksid kahjulikku mõju inimeste tervisele.

Salvestrol 2000 sisaldab mõruapelsinide, tsitrusviljade, viinamarjaseemnete ja kõrvitsa fütoaleksiine.

Tähelepanu!
Võltsitud Salvestroli tooted ilmuvad regulaarselt ja neid on raske sellistena tuvastada. Originaaltoote tootja on Uus Meremaalt. Euroopas pakendavad neid eri firmad. Salvestroolid on looduslikud ühendid ja neid ei saa patenteerida.

Millised on Salvestrol Platinum eelised?
Salvestroli kapslid sisaldavad 2000 Salvestroli punkti.

Profülaktikaks 1 kapsel 2 korda päevas toiduga.

Koostis: magusa apelsini ekstrakt (Citrus sinensis), viinamarjaseemne pulber (Vitis vinifera), kõrvitsapulber (Cucurbita maxima), valge riisijahu, glaseeraine E464.

Gluteeni-, laktoosi-, sojaubade, säilitusainete, sünteetiliste värvainete, lõhna- ja maitseainete vaba. Kasutatakse eranditult taimsest materjalist (HPMC) valmistatud vegikapsleid, mis ei sisalda želeerivat ainet.

Salvestroli ametlik määratlus on “looduslik eelravim, mis sisaldab toitaineid ja millel on moodustiste vastased omadused”. Salvestrolide iseloomulik tunnus aktiveeritakse ainult muteerunud rakkudes, põhjustades nende vähenemise või hävinemise. Moodustiste vastane toime ei põhine nendes taimedes endas leiduvatel keemilistel ühenditel, vaid need muunduvad muteerunud rakkudes, mis on põhjustatud spetsiifilise ensüümi olemasolust. Seetõttu räägime raku kaitsvast toimest lisaks antioksüdantidele. 

Salvestrol sisaldab looduslikke sünergiste, mis tugevdavad salvestroolide toimet. Siin on salvestroolide sünergistide loend:
Biotiin
Magneesium
Vitamiin B3
Raud
C-vitamiin

Biotiin (vitamiin H) soodustab CYP ensüümide, sealhulgas ensüüm CYP1B1 tootmist, samas kui magneesium ja niatsiin stimuleerivad salvestroolide aktivatsioonimehhanismi. Raud moodustab CYP1B1 ensüümi tuuma ja C-vitamiin kaitseb salvestroole enneaegse oksüdatsiooni eest ja potentsiaalselt varustab CYP1B1 metaboolseks vajalike elektronidega. teisendamine.


Tähelepanu! Salvestroli toimet mõjutab vitamiin B17. Aprikoosiseemnetega ravides ei tohi salvestrooli samaaegselt kasutada.

————INFOKS!!!!———————

Sellel lehel avaldatakse teaduslikke uuringuid ja dokumente Salvestroli ja selle kasutamise kohta vähis https://salvestrol-cancer.com/
Tähtis! Vähk kuulub ekspertide kätesse. See leht toimib teabeportaalina huvilistele ja spetsialistidele.


Salvestroolid kuuluvad elutähtsate taimsete ainete (teiseste taimsete ainete) klassi, mis metaboliseeruvad inimese on-koloo-gilistes rakkudes kasvajarakuspetsiifilise ensüümi CYP1B1 toimel ja vallandavad seeläbi mitmeid erinevaid protsesse kuni rakusurmani, mis seejärel põhjustavad seiskumise või isegi v-ä-h-k´tõve vähenemine.

Puu- ja köögiviljade sees on salvestroolid osa taimede kaitsemehhanismist. Salvestrolid on fütoaleksiinid, mille moodustumise käivitavad sissetungivad patogeenid. Kui näiteks küpset vilja ründab seen, vallandub sellele patogeenile omase salvestrooli süntees. Salvestrolid moodustuvad kohas, tavaliselt vilja nahas või taime juurtes, ja tungivad patogeeni.

V-ä-h–ktõve degenereerunud rakkudest vabanemiseks kasutame salvestroole. Kahjuks ei tooda salvestroole organism ise, vaid tööstuslikult töödeldud toiduained sisaldavad vaid vähesel määral salvestroole ja muid kasulikke taimseid toitaineid ning selle languse põhjuseks võib olla vähijuhtumite üha suurenev arv arenenud maailmas. Kaasaegsete põlluharimismeetoditega vähendatakse meie toidu salvestroolisisaldust tohutult.

Salvestroole leidub erinevates puu- ja köögiviljades. Näiteks kõrvitsas, murakates või apelsinides. Salvestrooli sisalduse säilitamiseks on oluline, et looduslikke tooteid ei oleks töödeldud pestitsiididega.

Prof dr Dan Burke


Salvestroolide kaitsemehhanismil on mitmeid meeldivaid omadusi.

1. See ei kahjusta. Mürgised ained, mis tekivad CYP1B1 abil salvestroolide metabolismis, leitakse eranditult v-ä–h-irakkudes ja neid tarbitakse rakkude hävimisel.

2. Mehhanism põhineb toitainetel; see sõltub eranditult ensümaatilisest aktiveerimisest ja teatud teguritest, mis peaksid samuti olema osa meie igapäevasest toidust.

3. Mehhanism paljastab selge ja kergesti mõistetava seose toitumise ja v-ä-h-i vahel, mis võib olla stiimuliks toitumise muutmiseks.

4. CYP1B1 peetakse praegu laialdaselt universaalseks vä-h-i-m-arkeriks, kuna see esineb kõikjal erinevates v-ä–h-i-v-ormides. Selle universaalsuse tõttu saab kasutada sama kaitsemehhanismi olenemata selle haiguse päritolust.

Allpool on video inglise keeles Salvestroli kohta 7,24 minutit 

MIKS ON Nesem ERILINE TEHNOLOOGIA?

Naturally Pure Products omab ainulaadseid teadmisi – miks on fütoaleksiinidel eriline kasu tervisele. Neil on erilisi teadmisi, mis on seotud nende ühendite tasemetega erinevates taimedes, kuidas maksimaalselt optimeerida nende kohalolekut taimedes, nende bioloogiilist aktiivsust, nende biosaadavust, ja nende kasutamist toiduainete, toitainete, farmaatsia ja diagnostika jaoks. Taimede sõeluuring – meie teaduse põhialus.

Meie sõeluuringuprogramm on loonud ainulaadse andmebaasi kasulike fütoaktiivsete ainete kohta kogu taimeriigis. Tõepoolest, konkreetse aine olemasolu või puudumine võib sõltuda sellest, kuidas ja kus taime kasvatati ning kuidas ja millal see koristati ja töödeldi. Need on kõik tegurid, mida oleme töös arvesse võtnud. Meil on patenteeritud tehnoloogia NESEM rakuliiniuuringute valideerimise kaudu.

Näiteks on meil ulatuslikke tõendeid selle kohta, et kindlustada need toimed:
• Pakkuda kaitset lisaks antioksüdantidele
+ mitte-antioksüdantne rada
• Annab vananemisvastase efekti
• Aitab moduleerida kroonilisi haigusi
• Põletikulise reaktsiooni moduleerimine
• Toetada neurogeneesi