PADMA – Tiibeti meditsiin

PADMA NERVOTONIN (40 tk 17 eur)

nervotonin

Üldtutvustus:

PADMA Nervotonin on toodetud Šveitsis tiibeti traditsioonilise meditsiini retsepti, Srog ‘zin 10 (hääldus: Sogzin), alusel. Tiibeti arstide sajandite pikkuse kogemuse põhjal parandab see sisemist rahu ja tasakaalu.

Stressile vastupidavus ja sisemine emotsionaalne tasakaal sõltub tiibeti meditsiini kohaselt tuule (rLung) energiast. Närvisüsteemi tasakaalutus avaldub ärevuse, kergesti ärrituvuse, vähese stressitaluvuse, närvilisuse või, vastupidi, energiapuuduse ja apaatiana. Tuuleenergia (rLung) on nende emotsionaalsete sümptomitega vastastikuses sõltuvuses, mille tulemusena võib inimene kannatada järgmiste kaebuste all:

 

 • Unetus, katkendlik uni öösiti või raskused magama jäämisel
 • Raskused ärkamisega või hommikune väsimustunne, ei suuda välja puhata
 • Sage ärevustunne, seletamatud hirmud
 • Kergesti ärritumine, närvilisus
 • Domineerib depressiivse meeleolu, sisemine rahutus, kurnatuse tunne, kurbus, jt
 • Meeleoluhäired
 • Keskendumisraskused, häiritus, hajameelsus
 • Sagedased kaela- ja õlapiirkonna lihaspinged, peavalud ja raskuse ja ebamugavustunne ˇ rinnakupiirkonnas

 

Mis on PADMA Nervotonin ja millal seda kasutada?

PADMA Nervotonin on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel põhinev Sveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Srog ‘zin 10” (hääldusega: Sogzin). Tiibeti pärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on rohul kootav maitse (kokkutõmbav, kuivatav efekt suus) ja soojendavad omadused. See on väga oluline tuule (Lung) energia tasakaalustamiseks ja raviks meie kehas. PADMA Nervotoninil on närve tugevdavad ja rahustavad omadused. Seda kasutatakse leevendamaks närvilisust, ärrituvust, rahutust ja närvipinget, keskendumisraskusi, aga ka uinumisraskusi ja unekvaliteedi langust.

Millal peaks PADMA Nervotonini võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?

PADMA Nervotoninit ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.

Kas PADMA Nervotoninit võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?

Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Nervotonin kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

Kuidas PADMA Nervotoninit kasutada?

Võtta 2 kapslit hommikul ja 2 kapslit õhtul rikkaliku sooja veega, kui arst ei ole määranud teisiti. Parim viis on võtta kapslid 1 tund enne hommikusööki ja 1 tund pärast õhtusööki koos võimalikult kuuma liha- või köögivilja puljongiga. PADMA Nervotonini ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

Millised on PADMA Nervotonini võimalikud kõrvaltoimed?

Senini ei ole PADMA Nervotonini kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

Mida veel peaks PADMA Nervotonin kasutamisel silmas pidama?

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage PADMA Nervotoninit pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.

Mida PADMA Nervotonin sisaldab?

1 päevane kogus (4 kapslit) sisaldab: Choerospondias axillaris (Roxb.) Burtt & Hill 240 mg, Guaiacum coulteri Gray 200 mg, Terminalia chebula Retz 160 mg, Saussurea costus (Falc.) Lipschitz 160 mg, Myristica fragrans Houtt. 160 mg, Ferula assa-foetida L. 140 mg, Syzygium aromaticum (L.) Merril et L.M.Perry 120 mg, Bombax ceiba L. 120 mg, kaolin 120 mg, Boswellia carteri Birdw. 80 mg, Trigonella foenum-graecum L. 60 mg.   Kapsel: želatiin, stabilisaatorid (taimerasv, rasvhapete mono- ja diglütseriidid).

Sisaldab ainult looduslikke komponente.

40 kapslit

Taimsed kapslid, mis loovad sisemise rahu ja tasakaalu.

Kapslid baseeruvad tiibeti retseptil (Srog ‘zin 10)

Toidulisand

Netokogus: 19.2 g = 40 kapslit,  0.48 g tükk

 

Kasutamine : Soovitatav päevane annus 2 – 4 kapslit:  1 – 2 kapslit hommikul 0.5 – 1 tund enne sööki ja 1- 2 kapslit 1 tund pärast õhtusööki koos klaasi veega.

 

1 päevane kogus (4 kapslit) sisaldab: Choerospondias axillaris (Roxb.) Burtt & Hill  240 mg, Guaiacum coulteri Gray 200 mg, Terminalia chebula Retz 160 mg, Saussurea costus (Falc.) Lipschitz 160 mg, Myristica fragrans Houtt. 160 mg, Ferula assa-foetida L. 140 mg, Syzygium aromaticum (L.) Merril et L.M.Perry 120 mg, Bombax ceiba L. 120 mg, kaolin 120 mg, Boswellia carteri Birdw. 80 mg, Trigonella foenum-graecum L. 60 mg.  Kapsel: želatiin, stabilisaatorid (taimerasv, rasvhapete mono- ja diglütseriidid).

Sisaldab ainult looduslikke komponente.

Tootja : PADMA AG, Šveits. EU levitaja : PADMA Europe GmbH, AT-1130 Viin, Austria

Tähelepanu! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi.

Vastunäidustus: individuaalne taimede talumatus

 

Säilitamine: Hoida toatemperatuuril kuivas ja pimedas, lastele kättesaamatus kohas.

Importia: OÜ Menmo, www padmaeesti.ee

NB! www.padmaeesti.ee kodulehel tutvustatakse ka teisi Tiibeti meditsiini tooteid, mis on Eestis saadaval. Nende saadavuse kohta TerviseLaekas saada palun päring aire.maria@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PADMA BASIC

PADMA Basic on loodud tiibeti traditsioonilise meditsiini retsepti Gabur 25 alusel. See retsept on oma turvalisust ja efektiivsust tõestanud väga mitmes teaduslikus uuringus, kaotades sügavale juurdunud põletikke, palavikke (k.a kroonilist) ning on tõhus abi artriidile. PADMA Basic parandab vedelike liikumist, eriti kui me vananeme ja kaitseb keha oksüdatiivse stressi eest ning seda kasutatakse enamasti järgmiste sümptomite puhul:

 

 • Perifeerse tsirkulatsiooni häired, mille sümptomiteks on käte ja jalgade raskustunne,
 • pinge, torkiv ja sügelev tunne, tundetus ja krambid, valud liikumisel
 • Kroonilised põletikud ja nendega seotud haigused.
 • Seda võib kasutada kõikide haiguste puhul mille sümptomiks on krooniline põletik.
 • Palavikud, kroonilised palavikud
 • Artriit, roos, põletikulised nahahaigused

 

Mis on PADMA Basic ja millal seda kasutada?

PADMA BASIC on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel põhinev Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Gabur 25”.   Tiibeti traditioonilise meditsiini kohaselt sõltub inimese tervis kehas teguseva kolme energia – tuul (rLung), tuli ehk sapp (Tripa), maa-vesi ehk lima (Badgan) – tasakaalust. Gabur 25 sisalduvad ained tasakaalustavad kõiki kolme kehaenergiat ning nendega seotud organeid. Samuti kaotab ta sügavale juurdunud põletikke, palavikke (k.a kroonilist) ning on leevendav artriidile.

PADMA Basic toetab keha kolmes põhivaldkonnas:

 • Parandab vedelike liikumist, eriti kui me vananeme
 • Kaitseb keha oksüdatiivse stressi eest.
 • Tugevdab keha loomulikku kaitsevõimet

 

PADMA BASICU kohta on avaldatud üle 50 uuringu. See retsept on oma turvalisust ja efektiivsust tõestanud väga mitmes teaduslikus uuringus.

 • PADMA BASICUT kasutatakse perifeerse tsirkulatsiooni häirete puhul, mille sümptomiteks on käte ja jalgade raskustunne, pinge, torkiv ja sügelev tunne, tundetus ja krambid.
 • PADMA BASIC aitab säilitada veresoonte head seisundit. Kaitseb arterite seinu ja parandab kardiovaskulaarset süsteemi.
 • PADMA BASIC omab tõestatud antioksüdatiivset toimet. Eriti kaitseb ta vere lipiide oksüdatsiooni eest.
 • PADMA BASIC aitab põletike vastu. Seda võib kasutada kõikide haiguste puhul mille sümptomiks on krooniline põletik.

 

Tiibeti ravitarkuste kohaselt toetab PADMA BASIC immuunsüsteemi, kehavedelike liikumist, verevarustust. Rahustab igat tüüpi palavikke, eriti kroonilist palavikku. Aitab artriidi ja roosi – põletikulise nahahaiguse puhul.

Millal peaks PADMA Basicu võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?

PADMA BASICut ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.

 

 

 

 

 

 

 

Kas PADMA Basicut võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?

Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Basicu kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

 

Kuidas PADMA Basicut kasutada?

Soovitatav päevane annus 2 – 4 kapslit: enne peamist toidukorda, või selle ajal koos klaasi veega.

PADMA Basic ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

Millised on PADMA Basic võimalikud kõrvaltoimed?

Senini ei ole PADMA Basic kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

Mida veel peaks PADMA Basic kasutamisel silmas pidama?

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage PADMA Nervotoninit pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.

Mida PADMA Basic sisaldab?

1 päevane kogus (4 kapslit) sisaldab: Saussurea costus (FaIc.) Lipschitz 160 mg, Cetrarla islandica (L.) 160 mg, Azadirachta indica A. Juss 140 mg, Elettaria cardamomum Maton var. Minuscula Burkill 120 mg, Terminalia chebula Rertz 120 mg, Pterocarpus santalinus L.f. Pterocarpus soyanxii TAUB. 120 mg, Pimenta dioica (L.) Merr. 100 mg, Aegle marmelos (L.) Correa 80 mg, Aquilegia vulgaris L. 60 mg, Glycyrrhiza glabra L. 60 mg, Plantago lanceolata L. s.l. 60 mg, Polygonum aviculare L. s.l. 60 mg, Potentilla aurea L. 60 mg, Syzygium aromaticum (L.) Merr. et L. M. Perry 48 mg, Kaempferia galanga L. 40 mg, Sida cordifolia L. 40 mg, Valeriana officinalis L.s.l. 40 mg, Lactuca sativa var. capitata L. 24 mg, Calendula officinalis L. 20 mg, nat. camphor Cinnamomum camphora (L.) Sieb. 16 mg. Kapsel: želatiin, stabilisaatorid (taimerasv, rasvhapete mono- ja diglütseriidid). Sisaldab ainult looduslikke komponente.

 

 

60 kapslit

Taimsed kapslid, mis tugevdavad immuunsüsteemi, toetavad kehavedelike liikumist ja verevarustust.

Kapslid baseeruvad tiibeti retseptil (Gabur).

Toidulisand

Netokogus: 30g = 60 kapslit,  0.5g tükk

Kasutamine: Soovitatav päevane annus 2 – 4 kapslit: enne peamist toidukorda, või selle ajal koos klaasi veega.

1 päevane kogus (4 kapslit) sisaldab: Saussurea costus (FaIc.) Lipschitz 160 mg, Cetrarla islandica (L.)  160 mg, Azadirachta indica A. Juss 140 mg, Elettaria cardamomum Maton var. Minuscula Burkill 120 mg, Terminalia chebula Rertz 120 mg, Pterocarpus santalinus L.f. Pterocarpus soyanxii TAUB. 120 mg, Pimenta dioica (L.) Merr. 100 mg, Aegle marmelos (L.) Correa 80 mg, Aquilegia vulgaris L. 60 mg, Glycyrrhiza glabra L. 60 mg, Plantago lanceolata L. s.l. 60 mg, Polygonum aviculare L. s.l. 60 mg, Potentilla aurea L. 60 mg, Syzygium aromaticum (L.) Merr. et L. M. Perry  48 mg, Kaempferia galanga L. 40 mg, Sida cordifolia L. 40 mg, Valeriana officinalis L.s.l. 40 mg, Lactuca sativa var. capitata L. 24 mg, Calendula officinalis L. 20 mg, nat. camphor Cinnamomum camphora (L.) Sieb.  16 mg.

Tootja : PADMA AG, Šveits. EU levitaja : PADMA Europe GmbH, AT-1130 Viin, Austria

Tähelepanu! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi.

Vastunäidustus: individuaalne taimede talumatus.

 

Säilitamine: Hoida toatemperatuuril kuivas ja pimedas, lastele kättesaamatus kohas.

 

Importia: OÜ Menmo, www padmaeesti.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PADMA HEPATEN

 

PADMA Hepaten on loodud tiibeti traditsioonilise meditsiini retsepti, Drebu Sum Thang, alusel. Tiibeti arstide sajandite pikkuse kogemuse põhjal toetab see maksa funktsiooni, vähendab põletikke. Maksa töö häired ning risk põletike tekkeks sõltub tiibeti pärimusmeditsiini kohaselt tule ehk sapi energiast mKrsipa (hääldus: Tripa). Viimase tasakaalutus võib avalduda järgmiste sümptomitena:

 

 • Hepatiit, sapipõie põletik
 • Unetus
 • Sügelemine liigeste piirkonnas ja nahal
 • Palavik, põletikud,
 • Kõhukinnisus ja -lahtisus
 • Kõrvetised, janu, iiveldus, sapivedeliku oksendamine
 • Apaatia, ebamugavustunne kuuma käes ja kuumatunne kehas

 

 

Mis on PADMA Hepaten ja millal seda kasutada?

PADMA Hepaten on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel, Sveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Bras bu 3 thang” (hääldus: Dre bu sum thang). Tiibeti pärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on rohul jahutavad omadused ja tasakaalustab “kolme põhienergiat”, millest inimene koosneb: tuul, tuli ja lima (vee ja maa energia kooslus). Padma Hepaten parandab tule energia ja kehasoojuse liikumist ja tasakaalu. Seda kasutatakse kahjustatud või halvenenud maksafunktsiooni puhul (näiteks pärast hepatiiti), aga ka sapipõie põletiku järel. Halvenenud maksafunktsioon võib avalduda mitmete erinevate sümptomitena: äkiline väsimus, isupuudus, peavalud, puhitused, depressiivsed meeleolud. PADMA Hepaten stimuleerib pehmelt soolestiku ja teiste siseorganite tööd.

Millal peaks PADMA Hepateni võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?

PADMA Hepateni ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia või ülitundlikkus tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.

 

Kas PADMA Hepateni võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?

Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Hepaten kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

 

Kuidas PADMA Hepateni kasutada?

Kui arst ei ole määranud teisiti, võta 2 kapslit hommikul 1 tund enne hommikusööki ja 2 kapslit õhtul 1 tund pärast õhtusööki. Vajadusel 1 – 2   kapslit ka enne lõunasööki. PADMA Hepateni päevase koguse võib võtta ka korraga ühel ajal. PADMA Hepateni ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 1,5-2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

 

Millised on PADMA Hepateni võimalikud kõrvaltoimed?

Senini ei ole PADMA Hepateni kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

 

 

 

 

 

Mida veel peaks PADMA Hepaten kasutamisel silmas pidama?

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage PADMA Hepatenit pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.

 

Mida PADMA Hepaten sisaldab?

1 päevane kogus (6 kapslit) sisaldab: Terminalia chebula Retz. 1200 mg, Phyllanthus emblica L. 600 mg, Terminalia bellirica (Gaertn.) Roxb. 600 mg. Kapsel: želatiin, stabilisaatorid (taimerasv, rasvhapete mono- ja diglütseriidid). Sisaldab ainult looduslikke komponente.

 

 

PADMA Hepaten

120 kapslit

 

Taimsed kapslid  terve ja puhta maksa heaks ning keha mürkidest puhastamiseks.

Kapslid baseeruvad tiibeti retseptil (´Bras bu 3 thang).

Toidulisand

 

Netokogus: 60 g = 120 kapslit,  0.5 g tükk

 

Kasutamine : Soovitatav päevane annus 2 – 6 kapslit:  1 – 2 kapslit   hommikul 1 tund enne sööki ja 1- 2 kapslit 1 tund peale õhtusööki koos klaasi veega. Vajadusel 1 – 2  kapslit ka enne lõunasööki. Samuti võib võtta kogu päevase annuse (6 kapslit) 1 kord päevas.

 

 

1 päevane kogus (6 kapslit) sisaldab: Terminalia chebula Retz. 1200 mg, Phyllanthus emblica L. 600 mg, Terminalia bellirica (Gaertn.) Roxb. 600 mg. Kapsel: želatiin, stabilisaatorid (taimerasv, rasvhapete mono- ja diglütseriidid). Sisaldab ainult looduslikke komponente.

 

Mürobalaan ja terminalia bellerica toetavad maksa normaalset funktsioneerimist.

Tootja : PADMA AG, Šveits. EU levitaja : PADMA Europe GmbH, AT-1130 Viin, Austria

Tähelepanu! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi.

Vastunäidustus: individuaalne taimede talumatus.

 

Säilitamine: Hoida toatemperatuuril kuivas ja pimedas, lastele kättesaamatus kohas.

 

Importia: OÜ Menmo, www padmaeesti.ee