OSTEOSIL – infokandja kulon

Elektrooniline infokandja „OSTEOSIL“

See infokandja on fikseeritud salvestusega, mis on ette nähtud ainevahetuse normaliseerimiseks ja organismi taastumisprotsesside stimuleerimiseks luudes ja liikmete sidekudedes.

CEMMED kodumeditsiin

„Osteosili“ toimeks on:

valuvaigistav, turseid alandav, troofiline (toitainete omastatavust soodustav), desintoksikatsiooniline  (mürgiste ainete kahjutuks tegija) ning luude ja liigeste kudede taastamise kiirendaja.

„Osteosili“ kasutatakse alljärgnevate luude ja liikmete sidekudede teravate ja krooniliste hädade profülaktikaks ja tervendamiseks: osteoporoos, osteokondroos, artriidid, traumad ja nihestused, luumurrud, luuümbriste põletikud, lihaste düstroofia ja kontraktuur (liigese liikumisulatuse piiratus lihaste lühenemisel), lampjalgsus ja jalalabade kõverdumine, laste skolioos (vildakselgsus), parodontoos, hammaste emaili õhenemine jpt.

„Osteosili“ kasutamise moodused:

  1. Omaette teraapia vormina asetatakse infokandja valuliku koha projektsioonile või kahjustatud kohale, 1-2 tsooni päevas 10-ks minutiks igale tsoonile 1-3 korda ööpäevas, üks kuur kestab 1-2 nädalat. Korrata võib kuuri vastavalt vajadusele.
  2. Kasutada „Osteosiliga“ töödeldud vett patoloogiliste tsoonide (kael, talje, põlved, käerandmed, õlad jt.) niisutamiseks (pritsimiseks) ja suu loputamiseks parodontoosi või hamba emaili õhenemise/ pragunemise korral, 1-3 korda ööpäevas, 1-2 nädala jooksul.

Vesi peale loputamist välja sülitada! Ei soovitata „Osteosiliga“ töödeldud vett juua. Efektiivsem on välispidine kasutamine haigetele kohtadele.

  1. „Osteosili“ ja Biotrem-aparaatide ühine kasutamine:
  • Harmonisaatoriga – III režiimil;
  • Triomed-kompaktiga – režiimil „Universaalne“, „Tervendaja“, „Noorus“, „Footon“;
  • Triomed – kiirgurid 1Y, 1K , „Põletikuvastane“, IK (infrapunane), „Artotroopne“ nr.9.

Eriti efektiivne on EIK „Osteosil“ kasutada teraapiliseks koostoimeks Triomedi  kiirguriga „Artotroopne“ nr.9. Seejuures pritsime probleemset kohta „Osteosiliga“ töödeldud veega või asetame selle haigele kohale. 10 minuti pärast viime läbi vastava päeva teraapia kiirguri „Artotroopne“ instruktsioonist.

Ps. “mina isiklikult olen saanud peetunud 8-nda hamba augu korda! Ja selgroo ülaosa teatud lüli valulikkus kadus” – Aire-Maria

Osteosil kulon on eluaegne abiline, kui sa teda ära ei kaota ja puruks ei tee!!!


Kasutaja kogemus (saadud 10.apr 2019):

“Kasutan Osteosil ripatsit hambaprobleemide korral ja olen saanud abi hambaaukude ennetamisel ja isegi nende raviks. Kui tunnen, et hammas hakkab valutama või muutub hellaks ja pesemine ei aita, siis panen ripatsi haigele hambale võimalikult lähedale ja esmalt kaob valu ja mõne aja pärast kaob ka auk, kuigi luukude taastub väga aeglaselt ja tuleb meeles pidada, et ravi ajal (1-2 nädalat kuur) on paar korda päevas hea hamba taastusmisprotsessi ripatsiga toetada.”