KLOROFÜLLIJOOK

Klorofüll, Chlorophyll  Liquid – vedel klorofüll

Klorofüll on taime veri! Roheline loodusime! (harilikust lutsernist ja mooruspuust)

476 ml 26,60 eur = umbes 95 teelusikatäit = 1 kuu

 • stimuleerib punavereliblede tootmist ja kudede taastumist
 • tõstab ja tugevdab immuunsüsteemi
 • viib välja toksiine ja radioaktiivseid aineid ning ravimite ladestumisi
 • omab antibakteriaalset toimet
 • pärsib bakterite ja seente kasvu seedesüsteemis, hoiab soolestiku mikrofloora tervena
 • takistab kaariese arengut
 • kasutatakse edukalt komplekses vähiravis, samuti põletikuliste protsesside puhul (kaasa arvatud nahapõletikud), LOR haiguste ravis, seedetrakti, jt haiguste puhul.
 • aitab puhastada halba hingeõhku
 • kiirendab haavade parandamist, peatades bakterite kasvu
 • aitab kaasa heale vereringele
 • last rinnapiimaga toitvatel emadel suurendab rinnapiima tekkimist

Teadaolevalt saavad taimed päikeselt energiat ning muundavad valgusenergiat keemiliseks energiaks fotosünteesi kaudu. Fotosünteesis aga on  äärmiselt oluline roll klorofüllil!
Klorofüll akumuleerib päikeseenergiat, toimub fotosüntees ja selle tulemusel hargneb eluliselt vajalik hapnik  kõikidesse taime kudedesse ja rakkudesse.
Inimene saab seda „eluenergiat“ kui tarbib taimetoitu.

Me kõik teame, et meie keha rakud vajavad HAPNIKKU, kuid miskipärast ei mõelda sellele, et tolmustes ja saastatud linnades ei ole organismil hapnikku kuskilt võtta, miskipärast arvame, et küll meie keha saab kuidagimoodi ise hakkama.
Niiviisi siis organism võitlebki – küll erinevate ebasoodsate tingimustega, negatiivse stressiga, ebakvaliteetse toiduga, tubakasuitsu, autode heitgaaside ja lõpuks haigustega. Hiljem aga annab alla, sest võitlus ei ole võrdne. Kuid organismi oleks vaja vaid veidike aidata- küllastada hapniku ja energiaga.

Klorofüll, kui antioksüdant, blokeerib vabu radikaale ja kaitseb rakke hävitavate mõjude eest, samuti tõstab ja tugevdab immuunsust.
On tõestatud, et klorofüll reguleerib ja normaliseerib kilpnäärme ja kõhunäärme talitust. Bioloogid usuvad, et klorofüllil on positiivne mõju tervele kehale!

Vedel klorofüll küllastab kudesid loomulikul moel hapnikuga, aktiviseerib raku hingamist ja annab inimesele jõudu ja energiat.
Kasutades seespidiselt, soodustab organismi puhastumist, viib välja toksiine, radioaktiivseid aineid, normaliseerib happe-aluselist tasakaalu ja üldist hormonaalset seisu, aitab vitamiinidel, mineraalidel ja kõigil toitainetel täielikult imenduda.

Klorofüll aitab suurendada punaste vereliblede arvu ja kvaliteeti, aidates seeläbi kehal võidelda põletikuliste protsessidega ja optimeerib maksa ja kopsude tööd. 
Lokaalselt kiirendab haavade, haavandite paranemist, aitab naha mädanike puhul, samuti kergendab seisundit LOR organite haiguste korral.

Peale raskeid füüsilisi pingutusi  aitab klorofüll organismil kiiremini taastuda, viies lihastest piimhappe.
Ühesõnaga, vedel Klorofüll on toode, mis on eranditult vajalik kõigile, kes on huvitatud aktiivsest ja tervest elust ja kõrgest east.

Need inimesed, kes elavad halbades keskkonnatingimustes, veedavad palju aega siseruumides ja harva looduses, ei saa piisavalt päikesevalgust ja kelle immuunsüsteem on nõrgenenud, vajavad klorofülli nagu õhku.

Tervisliku vere hoidmiseks on vaja muuhulgas rauda, vaske, kaltsiumi ja vitamiine C, B12, K ja A-d, lisaks foolhapet ning püridoksiini.

Paljud nendest ainetest, mis ehitavad ning hoiavad veres vajalike elemente, on olemas klorofülli rikastes toitudes. Märkimisväärne seos eksisteerib loomade hingamise ning samavõrd kompleksse kuigi erineva protsessi fotosünteesi vahel taimedes. Mõlemad protsessid on omavahel seotud ning võrdselt vajalikud Maal elu ülevalpidamiseks. Loomade hapniku sissehingamine ning süsinukdioksiidi väljahingamine täiendab taimede süsinikdioksiidi sissehingamist ja hapniku väljahingamist. Seetõttu ei ole üllatav, et taimede “vere” koostisosad on mõnel juhul päris identsed inimverele.

—————————————————————-

Kasutamine: 1 tl lahjendada 200 ml vees või muus joogis. Juua 2-3 korda päevas (see on profülaktiline annus).  NSP spetsialisti soovitusel võib annust suurendada. Näiteks, 2 spl 1,5 joogivee peale.

Väga kasulik on juua vähemalt  20 minutit enne sööki (eriti hommikul), samuti enne treeningut, suuri aiatöid jne. Klorofüllijook võrdub puhta vee joomisega.

Vedela klorofülli kasutamise soovitused:
täiskasvanud ja noorukid ( alates 14-a) – 1 tl lahjendada 200-250 ml vees kolm korda päevas. Maksimaalse toime saavutamiseks on vedelat Klorofülli kõige parem võtta tühja kõhuga 20-30 minutit enne sööki. Alustada võib ka poole tl = u 25 tilka pudelist klaasi vee kohta 2-3 korda päevas.
Nohu, gripp, SARS, astmahood ja erinevate mürgistused- annust  võib suurendada 4 korda ja juua soojalt.

Lapsed 9-13 aastat 2/3 täiskasvanu annusest;

Lapsed 6-9 aastat 1/2 täiskasvanu annusest;

Lapsed 3-6 aastat 1/3 täiskasvanu annusest;

Lapse 1-3 aastat 1/4 täiskasvanu annusest;

Laps alla üheaastase 1/6 täiskasvanu annusest;

Rasedus ja rinnaga toitmine – tavaline annus täiskasvanule.

Viiruslike infektsioonide ja limaskesta infektsioonide korral võib vedelat klorofülli tilgutada ninna, silma, kuristada kurku- lahjendada  soojas vees vahekorras 1: 1.
Hambahaigused, kaariese ennetamiseks ja halva hingeõhu vähendamiseks: 1 tl lahjendamata klorofülli hoida suus 10 minutit, 1-3 korda päevas.

Vedela klorofülliga võib niisutada erinevaid haavu, haavandeid, erosioone ja põletusi.

Koostis: ühes teelusikatäies (5 ml) on 15 mg vedelat klorofülli (naatriumvaskklorofülliin),  looduslik mentoolõli (meeldiva järelmaitse ja lõhna tarvis).

Puhastatud vesi, stabilisaator: lahustuv glütseriin.

Hoida jahedas, kuivas kohas. Peale pudeli avamist hoida toodet külmikus!
Vastunäidustus- individuaalne mittetaluvus
Tootja: Nature`s Sunshine products, Inc, U.S.A.

Klorofülli joogi sisse sobib suurepäraselt vedel magneesium lahustada! http://tervistagasi.eu/vedel-magneesium/ (500 ml kontsentraat 39 eur)

————————————————-

Väga hea video, kus loetletud klorofülli 10 kasulikku omadust:

https://www.youtube.com/watch?v=Bucc5Xx3Vsg

Peale Otto Warburgi poolt tehtud avastust, et HAPNIKU PUUDUS RAKKUDES on seotud vähi tekkega, hakati uurima, kuidas parandada hapniku ringlust organismis!
Klorofüllijook on seepärast loodudki!

Allpool on video vähi ravi võimalustest ja kui kerid video 1.15.38 kaugusele, siis seal näitab JUST Nature`s Sunshine klorofüllijooki.

https://www.youtube.com/watch?v=Kz-_FvX7inQ