Iooniline RAUD

 Ideaalne looduslik raualisand! 

Ferrumi foto parem

 

 Rãahj™ Natural Red Iron™

 Rãahj™ Natural Red Iron™ on looduse kingitus inimkonnale.

 

Saadaval ka Soomes: https://futhealth.fi/products/rauta-mikroimeytyva-luonnollinen-rautatippa-15-ml

 

 

Natural Red Iron™ on Maalt pärit toode, seetõttu üliohutu ja efektiivne, sest sellel on täiendid, mida pole ühelgi teisel raua-ainesel.

Natural Red Iron™ on unikaalne, turvaline ja hästi imenduv, kuna loodus laseb rauaosakestel taimede sees mikroniseeruda ning on ajapikku need taimed mudaks muutnud. Natural Red Iron™ on välja võetud iidsetest mudapaikadest, kasutades erilist nõrutusprotsessi.

Natural Red Iron™ kasutegurid on tähtsad ohutuse, tervise ja tulemuslikkuse poolest kõigile, kes manustavad raua lisapreparaate. Lapseootel emad peaksid olema valvsad raualisandite suhtes, mis on neile või lootele ebaturvalised.

Väga tõsist rauaga seotud ohtu nimetatakse rauasöövituseks (korrosiooniraua mürgitus). Meditsiiniekspertide ja uuringute järgi on raual äärmiselt suur söövitav subsistents. Seedetraktis võib see limaskestadele mõjuda ning tulemuseks on iiveldus, oksendamine, kõhuvalud ja -lahtisus. Natural Red Iron™ puhul ei esine selliseid kõrvalnähte.

Müügiturul olevatel rauapreparaatidel on tavaliselt kõrvalmõjud, mis tekitavad kõhukinnisust, krampe, turseid, iiveldust jm. Natural Red Iron™ neid ei põhjusta. Ameerika kliinilise toitumise 1999. aasta ajakiri ütleb imendumata raua ohtlikkuse kohta järgmist: “Enamus päevaratsioonilist rauda jääb absorbeerumata, mis tekitab vabu radikaale ning viib otseselt käärsoole rakkude kahjustuseni.”

Arstide kogukond koos Haiguste Kontrollikeskustega (Centers of Desease Control) tunnistab, et leiab aset isegi eelpool mainitust ulatuslikum käärsoole kahjustus, sest raud jääb soolde pidama. Raua üledoos võib olla üheks peamiseks alla 6-aastaste laste surma põhjuseks, nagu märgib CDC. Nende surmadega on seostatud raualisandite toksilisi tegureid.

Looduse poolt kasutatav suurte rauaosakeste ülitillukesteks osakesteks moondamise tehnika mudaleiukohtades on võtnud aega sajandeid. Natural Red Iron™ sees olevad väikeosakesed on nüüd valmis hajuma ja ilma imendumismureta inimkehas tõhusalt ära kasutatud saama. Natural Red Iron™ kasulikkus on ülim, ohutu, kuluefektiivne ja ilma teadaolevate kõrvalmõjudeta.

Rãahj™ Natural Red Iron™ unikaalsed omadused tulenevad ainest, mille nimetus on fulvohape (Fulvic Acid), mitte foolhape (Folic Acid). Mida siis fulvohape rauaga teeb, et see nii erakordne on? Pinnasekeemia keerukate uurimistööde abil on aru saadud, et fulvohapped on väga oluliseks komponendiks metalliliste rauaosade mikroskoopilisteks ehk kolloid/nano-ioonilisteks osakesteks muutmisel. Fulvohapped loovad enne taimedesse imendumist tugeva vastastikuse tõmbe rauaga reageerimiseks. Eelajaloolised pinnased olid fulvohapperikkad, mis suurendas metallilise raua imendumisvõimet. Aja jooksul teisenesid rauaküllased taimed maakamaras, muutudes rauarohkeks muda-allikaks, mida on nüüd võimalik töödelda. Esimesed nõrutused, millest saab Natural Red Iron™, on mudast piinliku täpsusega vedelikuna välja pressitud, kasutades erilist protsessi ja metoodikat.

Natural Red Iron™ sisaldab tibatillukest hulka 28 mikroelementi koos sama väikese hulga fulvohappega soola-sarnasesse struktuuri paigutatuna. Selline struktuur suurendab Natural Red Iron™ tõhusust ja absorbeerumise võimet. Mikroelemendid ja fulvohape toimivad inimese kehas Natural Red Iron™ osakeste tugigrupina, tekitamata kõrvalmõjusid. Neid on äärmiselt vähe (mõõdus mg/ml), mistõttu ei pea nad olema koostise faktide all karbile märgitud.

Natural Red Iron™ on lihtne kasutada:

võtke vajadusel 8 tilka 7 päeva järjest.

Kui jätkate võtmist peale üht nädalat, manustage 8 tilka 2 x nädalas.

Natural Red Iron pudelis on 270 tilka. 

Natural Red Iron™ kasutamine lastel: nooremate puhul jagage täiskasvanute kogused osadeks.

Lastele alla 12 aasta andke 1/3 täiskasvanu kogusest. Lapsed alla 6 aasta võtku 2 tilka iga 4-6 päeva tagant, kuid väikestel soovitame raua taset mõõta perearsti juures, et Natural Red Iron™ kasutamine oleks õigustatud.

Natural Red Iron™ on paindlik: enamikul juhtudel võite manustada kirjeldatud koguseid. Vajaduse korral saab neid koguseid soovitud tulemuste tagamiseks muuta: selleks võite võtta 1, 2 või rohkem lisatilka.

(Allikas: http://naturalrediron.com)

NB!!!

Aire.maria@gmail.com / Tartu TerviseLaegas

Mikroimenduv looduslik punane rauapihusti 15 ml Soomest ühistellimuse hind 38,95 eur (270 tilka / 1 tilk 0,14 senti)) 

 

————————-