Gest-one kreem fütoöstrogeenidega

GEST-ONE

kreem nanoklastritega (Roual Body Care/ USA)

57 g – 28,30 eur

 

 

 

 

 

 

 

 

Kreem Guest-One on profülaktiline kosmeetiline vahend naturaalsete fütoöstrogeenidega. Kreemi igapäevane kasutamine aitab lahendada probleeme, mis on seotud hormonaalse tasakaalu ja menstruaaltsükli häiretega ning parandab ka naha üldseisundit.

Dioskorea ekstrakt (metsik jamss) on loodusliku fütoöstrogeen diosgeniini allikas, mis on progesterooni eelkäija. Fütoöstrogeenid mõjuvad soodsalt hormonaalsele seisundile, menstruaaltsüklile, vähendavad munasarjade düsfunktsiooniga seotud ebameeldivusi perimenopausi ja menopausi ajal.

Tsimitsifuuga ekstrakt avaldab kerget östrogeeniga sarnast toimet. Taime östrogeenilaadsed ained vähendavad klimakteerilise sündroomi avaldumist ning kiirendavad naharakkude uuenemist, suurendades kollageeni ja hüaluroonhappe sisaldust.

Barbadose aaloe ja jojoba õli on suurepärased niisutajad, mis pehmendavad nahka polüküllastumata rasvahapete ja aminohapete toimel, soodustades niiskuse sidumist nahas. Taimedes sisalduvad vitamiinid-antioksüdandid F ja E avaldavad põletiku- ja vananemisvastast toimet.

Koostis: Barbadose aaloe lehtede ekstrakt, jojoba õli, dioskorea ekstrakt (metsik jamss), takjajuureekstrakt, beetaglükaanid, tsimitsifuuga ekstrakt, vitamiin E ning abikomponendid.

 

Gest-One kreemi nanoklastritega kasutatakse:

  • psühhoemotsionaalsete häirete korral;
  • vereringe ja vegetatiivse närvisüsteemi häirete korral (ebastabiilne vererõhk, südamepekslemine, valud südame piirkonnas, liighigistamine, kuumahood jm.);
  • ainevahetuse häired (rasvkoe suhtelise osakaalu suurenemine ja lihasmassi vähenemine, aneemia, osteoporoos jt.);
  • muutused urogenitaalses süsteemis (tupe kuivus, sagenenud urineerimine jt.).

Üksnes välispidiseks kasutamiseks!

Kasutamine: labidakese täis (ligi 1/8 kuni ¼ teelusikatäit) kreemi kanda enne magamaminekut ühtlaselt keha tundlikematele piirkondadele (näiteks kaelale, kõhule, käte või reite sisekülgedele). Soovitatakse iga päev muuta kreemi pealekandmise piirkondi või neid vaheldumisi kreemitada.

 

Naistel menopausi eelsel perioodil ja perimenopausi ajal kasutada kreemi ainult peale 2 nädalat möödumist menstruatsiooni algusest. Postmenopausi (menstruatsioone ei ole olnud 12 kuud) ajal võivad naised kasutada kreemi iga päev, välja arvatud 7–10 päeva igas kuus.

 

Hoiatus: iga inimese organism reageerib erinevalt progesterooni sisaldava kreemi toimele. Kui te tunnete kreemi kasutamise järel ebamugavustunnet, on teil vaja konsulteerida arsti-endokrinoloogiga.

Vastunäidustused: pole ilmnenud.