FOHOW tervendavad funktsionaalsed sokid

FOHOW funktsionaalse (talitlusliku) mõjuga tervendavad tooted on samuti uusimad saavutused tekstiilitööstuse, materjaliteaduse, meditsiini, bioloogia jt teaduste vallas.

Kaaseagse inimese elurütm on niivõrd kiire, et aega oma tervisele praktiliselt ei jätkugi. Kuid igaühel meist on võimalus olla terve, aga terveksolemist võib alustada jalgadest. Inimese tervis algab jalgadest. Valides Fohow funktsionaalsed tervendavad sokid, valite Te tervise!

Jalad – need on üks inimese peamistest tugi- ja liikumisorganitest. Meie jalgadest sõltub tervis, üldine enesetunne ja organismi töövõime. Jalgade piirkonnas asub kõige laiem soonte ja bioloogiliselt aktiivsete punktide võrk, tänu tööle nendega võib parandada organismi seisundit, tugevdada neerusid, normaliseerida siseorganite tööd, aktiviseerida sisemist Shi energiat, tugevdada organismi.

FOHOW funktsionaalsed sokid parandavad suurepäraselt vere mikrotsirkulatsiooni, võtavad maha väsimuse ja paistetused, eemaldavad jalavalud. Sokkide kandmise ajal toimub jalgade staatiline massaaž, tootel on ilmselge abistav tervendav mõju hüppeliigese pataloogiliste muutuste, jala vaskuliidi (veresoonte põletiku) ja muude jalavaevuste korral. Sokkidel on antibakteriaalne, desodoreeriv, niiskust imav ja antielektromagneetiline  mõju, nad on kandmisel mugavad. Võtavad ära jalgade valu , s.h. luuvalu.

Fohow funktsionaalsete sokkide koostisse kuulub turmaliinkiud. Turmaliin on suhteliselt uus tervendava mõjuga materjal, mille aktiivne kasutamine sai alguse 20. sajandi 90-ndatel aastatel ning käesoleval ajal on ta üks populaarsematest mineraalidest, mida kasutatakse tervendava mõjuga toodete toomisel.

Turmaliini looduslikud kristallid on piesoelektrilise¹ ja termoelektrilise² efektiga, aga samuti tervendavate omadustega: tekitavad pikalainelist infrapunakiirgust, nn. “Elu kiirgust” lainepikkusega 4-14 mikronit. Inimkeha normaaltemperatuuri korral  sokid neelavad ja reguleerivad ümbritseva keskkonna energiat ning suunavad selle inimese kehale – sel moel toimub organismi veerakkude ja molekulide aktiviseerimine, paraneb kohalik verevarustus, normaliseerub metabolism (ainevahetus) ja tõuseb immuunsus. Peale selle toodab turmaliin anioone³ (“õhuvitamiine”), mille tegevus kiirendab õhuvahetust jalgade piirkonnas, lubab jalgadel “hingata” ning toetab jalgade kergust ja mugavust. Anioonid takistavad bakterite paljunemist, võtavad ära ebameeldiva lõhna, säilitavad naha kuivust, on efektiivsed jalgade liigse higistamise, mädavillide, lõhede jm vaevuste korral, säilitavad jalgade mugavuse ja kuivuse.

KOOSTIS: 45% turmaliinkiudu, 50% puuvilla, 5% spandeksit (polüuretaankiudu).
Sokid on saadaval järgmistes suurustes: naistele 24-26 cm (37-40), meestele 27-30 cm (42-46)

NB! Sokke pesta käsitsi, vee temperatuur kuni 30ºC.

 

VASTUNÄIDUSTUSED: verejooks (kalduvus verejooksudele), kilpnäärme ületalitlus, tuberkuloosi aktiivne vorm, varane insult.

 

TURMALIIN  /”Kristallide piibel”, Judy Hall/

Turmaliini värvused: must, pruun, roheline, roosa, punane, kollane, sinine, arbuusivärvi, sinakasroheline.

“Turmaliin teeb puhtaks, puhastab kõrvalistest ainetest ja muundab tiheda energia kergemateks vibratsioonideks. See maandab vaimset energiat, selgendab ja tasakaalustab kõiki tšakraid ning moodustab kaitsva kilbi ümber keha. … Looduslikust turmaliinist vardad on kasulikud ravitsemisvahendid. Need selgendavad aurat, kõrvaldavad blokaade, hajutavad negatiivset energiat ja näitavad spetsiifiliste probleemide lahendust.  Nad on suurepärased tšakrate tasakaalustamiseks ja ühendamiseks. Turmaliin on võimas mentaalne tervendaja, tasakaalustades paremat ja vasakut ajupoolkera ning muutes negatiivsed mõttemallid positiivseteks.

 

__________________________

¹ Piesoelekter – mõnele kristallile (nt kvartsile) omane deformatsiooni ja elektrilise polarisatsiooni vaheline sõltuvus. Kui niisugust kristalli deformeeritakse, tekivad tema vastastahkudel vastandmärgilised elektrilaengud (piesoelektriline efekt).

² Termoelektrilised nähtused ehk termoelekter on nähtused, mille korral elektrijuhtide või pooljuhtide vahelised temperatuuride erinevused kutsuvad esile elektrivoolu või pinge või siis elektrovool kutsub olenevalt suunast esile soojenemise või jahtumise.

³ Anioonid on õhu molekulid, mis neutraliseerivad tolmu ja hävitavad viiruseid. Mida rohkem on õhus anioone, seda vähem sisaldab see mikroobe. Anioonide sisaldus 1 cm³ õhus: 40-50 aniooni eluruumides, 100-200 aniooni linnaõhus, 700-1000 lagedal väljal. Inimeste tervis sõltub otseselt anioonide sisaldusest õhus. Anioone kutsutakse ,,õhupuhastajateks”, ,,õhuvitamiinideks” ja ,,pikaealisuse elementideks”. Nad puhastavad meid ümbritsevat keskkonda tolmust, bakteritest ja viirustest. Inimeste tervis sõltub otseselt anioonide sisaldusest õhus!