BioTrEM-RIPTS „APHRODITE“

2016-06-10--Aphrodite_EST

BioTrEM-RIPTS „APHRODITE

(eluaegne kasutusaeg, 75 eur)

Stimuleerib naisuguferomoonide tootmist

  • stimuleerib oma feromoonide tootmist;
  • soodustab seksuaalse atraktiivsuse suurenemist;
  • soodustab üldist enesetunde paranemist.

Ripats „Аphrodite“ – seade naissuguferomoonide tootmise eest vastutavate   näärmete – kopuliinide, töö biofüüsiliseks peenhäälestuseks.   

 Mis on feromoonid.

Tänaseks päevaks on avastatud mitmeid ühe organismi poolt teise organismi mõjutamise saladusi nii loomade, kui ka inimeste füsioloogia raames. Mõjutamine, nagu selgus, toimub paljudel juhtudel….lõhna vahendusel. Inimeste vahelist tõmmet ja sümpaatiat füsioloogilisel tasemel selgitatakse suguferomoonide mõjuga.

Inimese feromoonid, mida nimetatakse teiste sõnadega seksuaalseteks atraktantideks (inglise keelest attraction) kujutavad endast kergelt lenduvaid ühendeid, millel on suhteliselt madal molekulimass. Feromoonid määravad kindlaks ühe sugupoole käitumise vastassugupoole suhtes kurameerimise ja paaritumise ajal.

Inimese feromoone toodavad erilised näärmed, mis asuvad pealmises nahakihis. Feromoone, mis tungides ümbritsevasse keskkonda, tajutakse haistmisretseptorite kaudu, mis „transleerivad“ häiriva signaali inimese peaaju suurtesse poolkeradesse, kutsudes esile seksuaalse erutuse. Meeste feromoonid mõjuvad õrnemale soole, naiste feromoonid – tugevamale soole.

Paljud teadlased usuvad, et niinimetatud sekssümbolid tekitavad ümbritsevates inimestes sümpaatia just nimelt tänu sellele, et nende organism eraldab võrreldes teiste inimestega rohkem feromoone. Selgub, et asi ei ole üldse välimuses!

Kuidas  ripats „Аphrodite  toimib

RipatsАphrodite“ kasutamisel toimub feromoonide tootmise stimuleerimine nii kvantitatiivselt, kui ka kvalitatiivselt. Madala intensiivsusega elektromagnetkiirguse kasutamine  sisesekretsiooninäärmete teatud spektri informatsioonilise signaali edastamiseks et tekita „kõrvalisi“ lõhnasid, vaid võimaldab korrigeerida oma lõhnu seksuaalse atraktiivsuse suurendamise suunas. Feromoonide tootmine suureneb märkimisväärselt vastassugupoole esindajate juuresolekul.

RipatsilАphrodite“ on organismile kompleksne mõju. Ripatsi regulaarne kandmine soodustab üldise enesetunde paranemist. Lisaks enesekindluse ja mehe köitmise võime suurenemisele, aktiveerite ka organismi enesetaastamise funktsiooni.

Ripats „Аphrodite“  kasutamine.

Piisab ripatsi keha läheduses kandmisest alates kahest tunnist päevas ning seejärel seda aega pidevalt pikendades. Pärast kolmenädalist kandmist on soovitatav teha nädalane vaheaeg.

Ripatsi regulaarsel kandmisel saavutatakse püsiv oma feromoonide tootmise mõju. Kandmist võib korrata vastavalt vajadusele.