AJUMAGNEESIUM – Neuro Mag (Mg) & Mg-tauraat

Toidurikastaja TUTVUSTUS 90 kapslit
Neuro Mg
Annustus: 1-3 kapslit
 3 tk sisaldab: % RI
Magnesium (from 2000 mg Magtein™ magnesium L-threonate) 144 mg 38
RI = EU Reference Intake for an average adult 8400 kJ/2000 kcal, * no RI available.

Koostis: Magtein™ magneesium L-threonate, kapsel (taimne tselluloos), (mikrokristalliline tsellulos), paakumisvastane aine (steariidhape, räni).

 
Võetaks koos toiduga või ilma.
Mg-threonaat on vähem lahtistava toimega kui teised mg vormid.
 
 KÜSI SAADAVUST: aire.maria@gmail.com (vahel leidub mu isiklikus varus)

 


Dr Mercola on aju mg osas edastanud kodulehel:

“Magneesium-L-treonaat toetab ületamatult tervet ajutegevust, soodustades selgemat, rahulikumat mõtlemist ja kosutavamat und.*
Meie valem sisaldab 2000 mg patenteeritud Magtein® magneesium-L-treonaati, millel on kõrge imendumisvõime ja mis on võimeline läbima rakumembraane ning ületama teie hematoentsefaalbarjääri.*
Erinevalt teistest magneesiumivormidest, mis võivad põhjustada ebamugavustunnet seedetraktis ja lahtist väljaheidet, ei toimi magneesium-L-treonaat lahtistavana ja võib tegelikult aidata vähendada seedetrakti (GI) ebamugavustunnet.*”


Tõlge LifeExtensioni blogist juuli 2023

Magneesiumi imed (L-treonaat)

Magneesiumi mõju kehale ja ajule

Magneesium on kehas sisalduselt neljas mineraal ning see on meie tervise ja heaolu seisukohalt ülioluline
See on kaasfaktor (abistaja molekul) enam kui 300 ensüümide poolt katalüüsitud reaktsiooni jaoks, sealhulgas need, mis on olulised toidust energia vabanemiseks ja rakuliseks tööks muundumiseks mitokondrites ATP (adenosiintrifosfaadi) moodustumise kaudu.
Seda olulist mineraali on vaja ka DNA ja RNA (ribonukleiinhape, mida leidub igas elusrakus) sünteesiks.
Magneesium on eriti oluline kõigi meie kehade elektrilistes ja elektrokeemilistes tegevustes, sealhulgas lihaste kontraktsioonides, südamerütmis, närvijuhtivuses ja ajurakkude aktiivsuses rääkimata.
Kõige tavalisem magneesiumisisalduse häire meie kehas, mida nimetatakse hüpomagneseemiaks või madalaks magneesiumitasemeks veres, on laialdaselt tunnustatud krampide, hüpertensiooni, insuldi, migreeni peavalu, tähelepanupuudulikkuse ja hüperaktiivsuse häire ja metaboolsete seisundite, näiteks insuliiniresistentsuse ja II tüüpi diabeedi põhjustena.


Lisaks kõigile neile teadaolevatele funktsioonidele on leitud, et magneesium on oluline tegur aju sünaptilise plastilisuse reguleerimisel, mis on füüsiline struktuurimuutus, mis on aluseks sellele, mida me tajume õppimise ja mäluna.
Sünaptilise plastilisuse vähenemine on vanemas eas kognitiivse funktsiooni kadumise peamine põhjus.
Magneesiumi suurendamine võib aidata peatada vere madala magneesiumitaseme ja vähendada aju sünaptilist plastilisust.

Unikaalne magneesium mälu, tunnetuse ja emotsioonide jaoks – aminohappega threonaat vorm.

Ebapiisav magneesiumi tarbimine on väga levinud. Uuringud on näidanud, et aju magneesiumitaseme tõstmine võib taastada kriitilise aju plastilisuse. Üks uuring näitas magneesiumilisandiga vanematel täiskasvanutel vastupidist kognitiivset häiret 9–14 aasta võrra!

Kuid paljud magneesiumi vormid ei imendu kehas hästi ja nad ei saa piisavas koguses ajju siseneda. Massachusettsi Tehnoloogiainstituudi (MIT) teadlased on välja töötanud magneesiumi vormi, mida nimetatakse magneesium-L-treonaadiks, mis on hästi imenduv (biosaadav) ja on näidanud, et see suurendab magneesiumi taset ajus palju kõrgemal määral kui teised vormid.

Leiti, et see ainulaadne ühend suurendab aju magneesiumi taset ligikaudu 15%. Selle tulemusena näitavad uuringud, et magneesium-L-treonaat parandab aju plastilisust, mis toob kaasa otsese ja olulise paranemise vaimsetes funktsioonides, nagu mälu, õppimine, tunnetus ja emotsioonide kontroll.

Neuro-Mag® magneesium-L-treonaat

Magneesiumi võimas vorm selles tootes on ja võib:

Tervislikuks toimimiseks olge aju poolt kergesti imenduv
Aidake säilitada mälu ja nooruslikku tunnetust
Edendada tervete ajurakkude signaaliülekande radu
Toetage olulisi sünaptilisi ühendusi ajurakkude vahel

Magneesium-tauraat uus toode 2022 a Life Extension.

https://www.lifeextensioneurope.com/calm-mag

Magneesium (atsetüültauraat), mis töötab koos ajuga stressi juhtimise toetamiseks, võib

  • Julgustada tervislikku reageerimist igapäevasele stressile
  • Toetage neurotransmitterite, nagu GABA ja serotoniin, tervislikku aktiivsust
  • Edendage lõõgastus- ja rahutunnet

Uuringud näitavad, et juhitamatu stress põhjustab stressihormoonide taseme tõusu ja magneesiumi madalat taset, muutes kehal tervisliku stressireaktsiooni juhtimise raskemaks.

Magneesiumi lisamine võib seega olla stressiga võitlemisel väga kasulik, kuid see peab olema vorm, mida aju tegelikult kasutada saab!

Magneesiumatsetüültauraat on patenteeritud magneesiumivorm, mis imendub hästi ja pääseb ligi ajule. Uuringud on näidanud, et magneesiumatsetüültauraadi kasutamine suurendab oluliselt magneesiumi ajukoe taset, mille tulemuseks on paranenud rahu- ja lõõgastustunne.

Niisiis, võtke magneesiumiga rahulikult!