Zapper – Zemba Zapper seade parasiitide vastu

Zemba zapper / päritolumaa Soome 

 

Paketti kuulub:

Zapperseadeldis, vask torukesed, hambazapper ja väikene toidualus (pudelipõhja suurune) (250 eur) (ettetellimisega!) / töötab batareiga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOIDUZAPPER (300 eur) (ettetellimisega!) – töötab batareidega

Matkazapper (300 eur) (ettetellimisega!) – töötab elektrivõrgus

——————————————————————————–

Keha zapperdamise eesmärgiks on hävitada viirused, bakterid, algloomad, amööbid ja ussid. See sagedus ei mõju soole sisse, mistõttu sooles olevaid baktereid, seeni jm zapper ei suuda mõjutada. Muud piirkonnad kus zapper ei suuda efeltiivselt mõjuda on silmad ja emakas.

Hammaste zapperdamise eesmärgiks on puhastada hambad ja lõualuu bakteritest, hambakivist, metalliosadest ning tugevdada suus olevaid valguskõvastuvaid plomme ja parandusi, et plastikus tekkida võivad lekked peatada ja lõpetada plastiku kehasse valgumine.

Toidu zapperdamise eesmärgiks on hävitada toidus leiduvad viirused, bakterid, polüübid ja ussid.

Hoiatus!

Zapperit ei tohi kasutada inimesed, kellel on südamestimulaator ja rasedad. Väikelaste korral peaks ole ettevaatlik.

Hammaste zaperdamine ei sobi veel neile, kellel on metallplommid, vähk või südame-, veresoonkonna haigused.

 

Zapperi kasutamine

Käivitamine ja sisendi valimine.

Zapperi käivitamiseks vajuta seadme peal olev lüliti asendisse  ON. Zapper on sisse lülitatud, kui süttib sinine tuli.

Kui sinise tule valgustugevus hakkab nõrgenema, on tarvis vahetada patarei. Kui oled vahetamas patareid, ava seadme taga olev kaas ja eemalda patarei ettevaatlikult klemmide küljest. Pane uus patareis klemmide külge tagasi ja sulge kaas. Seade kasutab 9 V patareid.

Sageduste valimine.

Zapperi küljel on kaks erinevat sisendit. Kui sagedusevalimise lüliti on vajutatud asendisse II, siis Zapper edastab 30 kHz sagedust, mida kasutatakse keha zaperdamiseks. Kui lüliti on asendis I, siis zapper edastab 1 kHz sagedust, mida kasutatakse hammaste ja toidu zaperdamiseks. Toidualuse juhtme otsik ja metall-torude (käezapperi) juhtme otsikud on erinevad ja asetatakse zapper-seadme erinevatesse aukudesse ning seetõttu peab aparaadi kõrval olev lüliti olema alla vajutatud õige juhtme suunas.

–          Kui zaperdad kogemata hambaid või toitu 30 kHz sagedusega (seega lüliti on asendis II), siis zaperdamine ei ole mõjuv hammastele või toidule.

–          Kui zaperdad keha 1 kHz tugevuse sagedusega, võid saada mõningaid tulemusi, kuid zaperdamine ei ole piisavalt toimiv keha viiruste, bakteritele ja ussidele.

Zapperi turvalisus

Zapper edastab väga väikeseid elektriimpulse ja sagedusi. Impulsid ja sagedus on nii väikesed ja need ei ole inimese kehale ohtlikud. Samuti ei ole kehale ohtlik vale sagedusimpulsi kasutamine.

Zapperi kasutamise eesmärgiks on tappa kehas olevad viirused, bakterid, algloomad, amööbid ja ussid. See sagedus ei mõju soole sisepiirkonda, mistõttu sooles olevaid baktereid, seeni jm zapper ei suuda mõjutada. Muud piirkonnad, kus zapper ei suuda efeltiivselt mõjuda, on silmad ja emakas.

Keha zapperdamine

Vajuta sageduselüliti asendisse I. Ühenda torukesed zapperiga. Lülita zapper tööle. Kontrolli, et sinine tuli on süttinud ja põleb ühtlaselt. Kui zapper on sisse lülitatud ja vasktorukesed lähevad korraks teineteise vastu, siis tuli kustub (selle testiga seade sulgub, kuid ei lähe katki ). Nii võid kontrollida, et torukesed on õigesti ühendatud ja elekter kulgeb torukesteni ja sinuni.

Võta torukesed kätte (võid eelnevalt käsi kergelt niisutada või keerata ümber torukeste niisked wc-paberi lehed). Impuls kulgeb torukestest läbi, nii, et võid torukesed panna ka keha sellele kohale, kus on probleem.

Programm nr 1 (dr Hulda Clarki endine juhend )

Hoia töötavaid torukesi 7 min, siis tee paus 20 min, siis taas 7 min, taas paus 20 min ja veel 7 min.

See programm sobib eriti neile, kes zaperdavad esimest korda. Alustajatele on väga tähtis hoida töötavaid torukesi vähemalt 3 x 7 min.

Esimesed 7 minutit hävitavad kehas olevad ussid, kust vabanevad bakterid. Teine 7 minutit hävitab bakterid, kust vabanevad viirused ning kolmas 7 minutit hävitab viirused.

Kui esimeses faasi jätta zaperdamine pooleli on suur oht, et mingi „külmtushaigus“ võib alata. Seetõttu ei ole mõtet anda zapperit inimesele proovida vaid mõneks minutiks, vaid programm tuleks teha kindlasti lõpuni.

Programm nr 2 (dr Hulda Clarki uus juhend)

Zapperit võib kasutada kauem, hoides torukesi isegi tund või rohkemgi.

Selline zapperi kasutamine sobib inimesele, kes on varasemalt zaperdanud, või muul viisil oma keha parasiitidest puhastanud.

Zapperdamise effektiivsust tõhustavad korduvad tegemised.

Dr Hulda Clarki zapperdamise juhendis soovitatakse zaperdamise järgselt kasutada L-küsteiini ja seedeensüüme, et kiirendada surnud parasiitide väljutamist ning sellega välditakse kõhukinnisuse ning peavalu teket.

Zaperdamise efektiivsust tõhustavad dr Hulda Clark nõuannete järgi tehtavad soolestiku parasiidikuurid, soolepesu, neerude ja maksa puhastuskuurid (nõuanded leiate Hulda Clark raamatust „Hoito kaikkiin sairauksiin“ ).

Zaperdamini on abiks mitme probleemi korral.

Zapperdamine hävitab kehas olevad ussid, bakterid ja viirused ning leevendab neid vaevusi, millede põhjustajaks on need parasiidid.

Zapperdamise effektiivsus võib kõige kergemini näha „külmetushaiguse“ tõrjumisel, kus haigus taandub mõne tunni jooksul. Kui aga haigusnähtused ei taandu mõne tunni jooksul, on kasulik teha sooleparasiitide kuur ning kontrollida, kas kehas on hallitusemürke või fomaldehüüdühendeid.

Hammaste zaperdamine

Vajuta võnkesageduse lüliti asendisse II. Pane hambapulgakese ümber toidukile, et pulgake säiliks puhtana ning seda oleks meeldivam kasutada (hambapulgakese kaudu eralduv 1 kHZ magnetimpulss hävitab ka ise sinna külge jäävad mikroobid, mistõttu seda ei pea desinfitseerima. Kinnita hambapulgake zapperi külge ja lülita seade tööle.

Hoia hambapulgakest hamba pinnal vähemlt 5 minutit. Zapperda niimoodi kõik hambad, hoides hambapulgakest vähemalt 5 minutit igal hambal.

Tavaliselt ei ole zaperdamist tunda, kuid eriliste probleemide korral võib tunda sähvatusi või valu. Probleemseid kohti oleks soovitav zaperdada nii kaua kuni sähvatuse tunne või valu on kadunud.

Vahel vajavad põletikulised hambad või juureravi saanud hambad mitmetunnist zaperdamist. Võib ka juhtuda, et zaperdamine üksi ei ole piisav abi hambaprobleemist vabanemiseks. Sel juhul peaks pöörduma hambaarsti poole.

Amalgaaplommid ja muu suus olev metall.

Hambazapper puhastab ja paneb liikuma igemetesse ja lõualuusse valgunud metalliosakesed. Nii võiks järjekindla zapperdamisega puhastada suu sinna jäänud metalliosakestest, juhul, kui suus ei ole enam metallitäidiseid.

Selleks, et suus olevad metalliosakesed väljuksid kiiresti, oleks soovitus teha bioresonantsteraapia metallide väljutamiseks või kasutada dr Hulda Clarki magnetite ja aminohapete abil tehtav metallipuhastus.

Kui suus on veel metalliga tehtud parandusi, oleks hammaste zaperdamist hea teha bioresonantsterapeudiga konsulteerides. Eriti ettevaatlik peaks olema kui inimesel on südame- veresoonkonna probleeme, kuna vereringesse valguvad metalliosakesed võivad ummistada juba niigi ummistunud veresooni. Samuti peaksid ettevaatlikud olema inimesed, kelle maksanäitajad on kõrged või kellel on tõsiseid neeruprobleeme.

Valguskõvastuvad plommid, hambapindade kattematerjalid, proteesid ja asendatud hambad.

Hammaste zaperdamine kinnitab peaaegu kõiki suus olevaid valguskõvastatavaid materjale, nii, et seal toimuv autopolümerisatsiooni protsess  ja plastiku valgumine peatuvad. On mõningaid vanemal ajal harva kasutatavaid ühendeid, millede korral zaperdamine ei aita.

Mida rohkem plastikuga parandatud hambaid on, seda rohkem aega läheb zaperdamiseks. Tervikuna plastikust olevat hammast peaks veel hoolikamalt zapperdama. Mõnel väikelapsel ei ole ühetegi auku, kuid tagumistele hammastele on pandud pinnakate. Seega peaks hambaarstilt küsima, mida täpselt laste hammastega on tehtud.

Peale hammaste zaperdamist peaks ka kehas olevad plastikud tuvastama näiteks bioresonants-uuringu abil ja nende kehast väljutamise stimuleerimiseks vastavad  tilgad tegema.

Proteese ja tehishambaid võib zaperdada toiduzapperi peal. Nad peaksid olema aluse peal vähemalt mõned tunnid.

Põletikud hammastes ja lõualuus.

Paljuel täiskasvanuil on hammaste, igemes või lõualuus peidus põletikud, mida hambaarstid ei ole märganud. Need põletikud võivad põhjustada kogu kehas mitmeid haigusi.

Tavaliselt hammaste ja lõualuu põletikud taanduvad hammaste zaperdamisega. Valutavat kohta peaks zaperdama seni, kuni valu taandub.

Kaaries ja vigastused

Dr Hulda Clark on kirjutanud, et hammaste zaperdamise käigus on paranenud ka mõningad väiksemad vigastus  ed. Soomes on vigastuste osas tagasisidet veel vähe, kuid tasuks üritada ning zaperdada neid piirkondi pikemalt.

Hambakivi ja värvuse muutus.

Tagasiside Soomes on näidanud, et hambakivi ja värvuse muutus taandub suuremal osal inimestest.

Toidu zaperdamine

Vajuta lüliti asendisse II. Ühenda alus zapperi külge. Toiduzapper edastab aluse musta pealispinna kaudu 1kHz magnetimpulssi.

Pane zaperdatav toit kas otse, või siis klaasi, portselani, plastiku või paberi peal alusele. Ära kasuta metalli. Zaperda toitu või vett 15 minuti või rohkem. Toitu võid zaperda ka nii, et asetad musta zapper-aluse toidu kohale  ning hoiad alust taldriku igas kohas vajaliku aja.

Salat võiks olla eelnevalt hoolikalt pestud ning tükeldatud ja kaussi pandud. Siis peaks panema zapperi salati kohale nii, et must pool allapoole ning zaperdama salatit vähemalt 20 minutit muutes zapperi asendeid nii, et kogu salat saaks vajalikke võnkeid. Marju võib zaperdada ka külmutatuna, kuid nii külmutatud kui ka värsked marjad vajavad vähemalt 60 minutilist zaperdamist.

Toiduzapperi eesmärk on hävitada seal olevad ussid ja nende munad, bakterid ja viirused. Zapperi abil saab kahjutuks teha toidus olevad nii keskonna kui ka taimekaitsemürgid. Toitu zaperdades saame vältida hulgaliselt vaevusi ja haigestumisi, mida seal olevad haigustekitajad võivad põhjustada.

———————-

Lisa ZAPPERI juhendist eesti keelde tõlgituna:

http://tervistagasi.eu/lisa-zapperi-juhendist/

——————————————————————————————————————

Allikad

Dr Clark, Hulda Regehr 1993. The Cure For HIV and Aids. New Century press 1993;

 

Clark, Hulda Regehr 1999. The cure For All Advanced Cancer. New Century Press 1999,

CA, USA. IBNA 1-890036-16-5.

 

Clark, Hulda 1999. Hoito kaikkiin sairauksiin. Lootus-kirja OY. Vaasa. ISBN 952-5318-01-X. (Alkuperäinen nteaos: The Cure for All Diseas. New Century Press 1995, CA, USA.)

 

Clark, Hulda Regehr 2004. The Prevention Of All Cancer. New Century Press 2004, CA, USA. ISBN 1-890035-34-3.

 

Soovituslikud kontaktid

 

Hulda Clark´i raamatuid, puhastuskuuriks vajalikke ürte ja toidulisasid saab tellida aadressilt:

 

www.lootuskauppa.fi

 

Emili Osara

Lootuskauppa (Harjunhovi OY)

Siikajärvenranta 36

02860 Espoo

Tel 00358 45 2659009 tööpäevaiti kl 12.00 – 18.00

asiakaspalveluu@lootuskauppa.fi

 

Zapperi tootja ja müüja

 

Marjo Urbanski

SEMBA OY

Marikotkantie 1

01450 Vantaa

Tel: 00358 40 5410517

marjourbanski@gmail.com tai marjo.urbanski@kolumbus.fi

Seadmele on aastane garantii ostupäevast alates, kui seadet ei ole ise avatud või püütud parandada.

———————————————————————

——————————————————————————–

Juur-ja puuviljade OSONEERIMINE (puhastamine pestitsiidijääkidest, parasiitidest ja nende munadest)

/ Tiens Osonaator (360 eur) Küsi ka sooduspakkumisi!

Tellimine Tartus: Mare Saar / 504 58 55

Osoonil on hulgaliselt erinevaid raviefekte: osutab antibakteriaalset, viirusevastast, seenevastast mõju, taastab hapniku ülekandumise kudedele ja organitele, normaliseerib ainevahetust, hormonaalfooni, maandab intoksikatsiooni ja põletikku, stimuleerib immuniteeti, laiendab veresooni, parandab vere voolavust.

Osoonteraapiat kasutatakse edukalt praktiliselt kõikides meditsiinivaldkondades: ägedate ja krooniliste põletikuhaiguste, sepsise, viiruseliste ja reumaatiliste haiguste, perifeerse verevahetuse häirete, igat liiki intoksikatsioonide raviks, dermatoveneroloogilises ja hambaravi praktikas, taastus ja spordimeditsiinis, kosmetoloogias.

Osoonteraapia bioloogilised ja biokeemilised alused

– Bakteritsiidne, virusiidne ja fungitsiidne toime.

– Metabolismi aktiveerimine.

– Põletikuvastane efekt.

– Desintoksikatsiooni efekt.

– Immuunmodulleeriv toime.

Aktiivhapniku generaator – Osonaator TIENS – on unikaalne seade, selleta ei ole võimalik ette kujutada kaasaegset inimest.

Seade – vee-, puuviljade-, juurviljade-, liha- ja kala puhasti – on kolmanda põlvkonna ökoloogiline toode, milles on ühendatud algteadmised mikrobioloogiast, elektroonikast, mehhaanikast.

Osonaatori TIENS unikaalsus seisneb selles, et kasutada osooni erilisi omadusi inimese hüveks. 

Osonaatori TIENS kasutamine:

– Õhu puhastamine ja osoneerimine;

– Vee mineraliseerimine (mineraalvee valmistamine);

– Desinfitseerimine (viiruste ja infektsioonide kahjutustamine);

– Majade, korterite, kontorite, kappides olevate riiete ja pesu desodoreerimine;

– Higistamisest, suitsetamisest, loomadest jne. tekkiva ebameeldiva lõhna eemaldamine;

– Laste pesu desinfitseerimine;

– Toiduainete (liha, kala, munad, juurviljad, puuviljad, tangud) töötlemine;

– Pesu valgendamine;

– Pesu värvuse säilitamine ja sellele värvuse andmine;

– Kõõma eemaldamine;

– Vistrikest vabastamine;

– Suuõõne töötlemine;

– Mao-sooletrakti tervendamine;

– Seenhaiguste eemaldamine;

– Koduloomade eest hoolitsemine;

– Akvaariumi hooldus.